جانی کش انجیل

“قطار عیسی و قتل” باعث می شود راه خود را از طریق Johnny Cash هسته ایده های مذهبی.عکس از مایکل Ochs Archives / گتی

Johnny Cash شد مرد در سیاه و سفید توسط حادثه. این تنها رنگ پیراهن است که او و دو bandmates خود در حال رایج هنگامی که از آنها خواسته شد به خواندن انجیل آهنگ ها در یک شب خدمات در ممفیس ، “سیاه و سفید بهتر است برای کلیسا” نقدی گفت: در آن زمان اگر چه بعد از او می خواهم بیشتر به خوانندگی “من لباس سیاه و سفید برای فقرا و مورد ضرب و شتم پایین” از جمله کسانی است که هرگز از خواندن و یا گوش دادن به کلمات است که عیسی گفت.”

موسیقی انجیل تغییر نقدی حرفه ای و انجیل عیسی مسیح زندگی خود را تغییر. او در کلیسا به عبادت هر یکشنبه صبح یکشنبه شب و دوشنبه شب در Dyess, آرکانزاس, جدید مقابله شهر در نزدیکی رودخانه می سی سی پی که در طول هفته او می خواهم آواز خواندن سرودهای در مزارع پنبه. جد پدری او یک مدار واعظ بود اما نقدی در, کری که تدریس او هفت فرزند به عشق خداوند. نقدی بعد از ضبط صوتی آلبوم به افتخار او به نام “مادر من سرود کتاب” پر spirituals از دوران کودکی خود را مانند “آرام و به نرمی” و “جایی که ما هرگز رشد” و او سوگند یاد آن مورد علاقه خود را ضبط. در دهه های اخیر از مادرش خواهش کرد که او را به ضبط خود را خواندن کتاب مقدس و هنگامی که او در نهایت او خواندن کل عهد جدید—نزدیک به نوزده ساعت از پادشاه جیمز نسخه منتشر شده در سال 2004 توسط مسیحی انتشارات توماس نلسون.

من با گوش دادن به ضبط زمانی که من یک کپی از ریچارد بک جدید کتاب “قطار عیسی و قتل: The Gospel According to Johnny Cash” (قلعه مطبوعات). بک یک استاد روانشناسی که می آموزد هفتگی مطالعه کتاب مقدس در فرانسه رابرتسون واحد Texas Department of عدالت کیفری حداکثر امکانات امنیتی در Abilene, Texas. او نوشته یک کمی عجیب و غریب کتاب یک چیز درهم و برهم از موسیقی انتقاد, شر, بیوگرافی, تفسیر, تاملات در پدر و تفکرات خود را در زندان وزارت. عنوان الهام گرفته شده بود تا حدودی با بک پسر که جوک است که جانی کش آهنگ همه چیز در مورد قتل در قطار و عیسی. اما آن را نیز گره به پول نقد را خط یادداشت برای یکی از بعد از آلبوم “Unchained” از سال 1996 که شامل یک غریبه کامل تر و زیبا تر لیست:

من عاشق آهنگ ها در مورد اسب, راه آهن, زمین, روز قیامت, خانواده, دوران سخت ویسکی, خواستگاری, ازدواج, زنا, جدایی, قتل, جنگ, زندان, درهم و برهم, لعنت, صفحه اصلی, نجات, مرگ,, غرور,, شوخی, تقوا, rebellion, میهن پرستی, larceny, تعیین, تراژدی rowdiness دل شکستگی و عشق است. و مادر. و خدا.

بسیاری از نوازندگان کشور را حرفه خود را از اسم; نقدی را بدون وانت و کامیون ها و ماسون کوزه خانگی در عوض در چیزهای سخت تر از آن چندپاره و فاقد تأثیرگذاری لیست. آنچه که من در مورد بک کتاب است که آن را وانمود به پیدا کردن یک الهیات سیستماتیک در نتایج. “قطار عیسی و قتل” فقط باعث می شود راه خود را از طریق پول نقد را به اسم ایده های اصلی که متحرک زندگی خود و به معنی به موسیقی خود را توقف در طول راه به داستان از زندگی حرفه ای خود از جمله برخی شنیده بودم و برخی از من نشده بود. هر یک از این کتاب در پانزده فصل خود را عنوان و بیشتر محتوای آن از یک نقد آهنگ: “تصنیف از ایرا هایس” توضیح می دهد چگونه او را با هم “اشک تلخ,” ثبت اعتراض در مورد آهنگ مخمصه از مادری آمریکایی و “Folsom Prison Blues” آغاز می شود با پول, اولین بار, زندان, کنسرت در سال 1959 به پایان می رسد و با او ضبط زنده آلبوم “در Folsom Prison” در سال 1968.

یکی از بهترین فصل است دلخراش “Greystone چپل” که شروع می شود با یک کشیش عبور نقدی یک کپی از یک ترانه یک Folsom زندانی به نام گلن شرلی—یک ملودی ساده با محزون عبارت مورد زندان نمازخانه و میله های زندان است که می تواند به زندانی کردن کسی را روح. یک رابطه طولانی بین این دو نفر آغاز شد زمانی که پول نقد تعجب شرلی با اجرای آهنگ زنده در یکی از زندان خود را به کنسرت. من می خواهم شناخته شده است که, و هر کسی که به گوش “در Folsom Prison” احتمالا می کند, بیش از حد, پس, پول نقد, معرفی ترانه گفت: “این آهنگ بعدی نوشته شده بود توسط یک مرد حق در اینجا در فلسم. . . . این آهنگ نوشته شد توسط دوستان ما گلن شرلی. امیدوارم که ما آهنگ های خود را, عدالت, گلن,, ما قصد داریم برای انجام بهترین ما.” اما من هرگز شناخته شده چه اتفاقی افتاده است که پس از عملکرد. نقدی سه سال را صرف لابی گری برای دریافت شرلی paroled نه تنها از طریق مستقیم تجدید نظر اما با بهره گرفتن از کشیش بیلی گراهام در علت و داشتن رونالد ریگان و سپس فرماندار کالیفرنیا را به یک تماس بیش از حد.

شرلی شد و در نهایت paroled در سال 1971. پول نقد به او منتقل شده به نشویل کردم و او را به راه اندازی نوشتن آهنگ و اجرای با گروه خود را; یک سال بعد این جفت ارز شهادت هم قبل از اینکه یک کمیته فرعی سنا به حمایت از اصلاحات در زندان. اما پس از آن نقدی اخراج شرلی برای تهدید یک عضو از گروه و آنها را زیرفشار از هم جدا. پس از آن, شرلی تلاش هر دو شخصی و حرفه ای او خودکشی در سال 1978. “شما نمی توانید تسریع شخص دیگری را بازیابی و یا روشنگری” بک نقل قول, پول نقد, دختر نوازنده Rosanne نقدی گفت. “من فکر می کنم پدر من تا به حال یک حس شاید او می تواند و آن را روشن نمی کردن به خوبی تمام وقت.”

“Greystone چپل” کثیف است و حرکت فصل تا حدودی به دلیل شما می بینید بک در حالی که فکر کردن در مورد ترس و بخشش خود را در زندان وزارت مبارزه با چالش های مشابه به عنوان پول نقد. در اینجا و جاهای دیگر بک و پنجه نرم نه تنها با مسائل همبستگی بلکه با میهن پرستی و پیچیدگی های نقدی را به طور همزمان محافظه کار و countercultural تجدید نظر شود. این یک آشنا اتصال برای کشور-هنرمندان موسیقی; پول نقد در مورد آن به سر آمد و هنگامی که او را دعوت به انجام برای رئیس جمهور ریچارد نیکسون در سال 1970. کاخ سفید اعلام کرد که پول نقد را انجام می دهد “Okie از Muskogee” معروف ضد ضد جنگ anthem by Merle نحیف و “رفاه کادیلاک” یک نژادپرست سوت سگ توسط پسر Drake—اما او خودداری کرد و به جای آن انجام شده خود را در زندان مجموعه از جمله “حقیقت چیست” یک آهنگ اعتراض از انواع که او تشبیه به باب دیلن “در زمان آنها Changin.” (بن بست داده شده است توجه و حتی بیشتر در فیلم مستند “ReMastered: روی حیله و تزویر و مرد در سیاه و سفید.”)

در جای دیگر این کتاب می رود کمی شل است. در نزدیکی پایان مثلا بک ارائه می دهد بسیار بسیار بسیار نزدیک خواندن ترانه “مرد می آید در اطراف” که او در آن جمع آوری تا آیات انجیل و بیت وحی مانند یک پرنده بیش از نگرانی پوشش لانه خود را. کتاب شد, پول نقد, ارز, بنابراین من درک وسوسه را امتحان کنید برای پیدا کردن هر مرجع و شناسایی هر اکو در اشعار او. درست است که او با عبارت “takin’ نام” الهام گرفته شده بود صحنه های از وحی و این که عیسی می گوید: “لگد زدن در برابر حقیقتند” به پولس در راه دمشق در عمل. اما به نظر می رسد مانند یک کشش به نشان می دهد به عنوان بک می کند که آهنگ شعر “اندازه گیری صد وزن و پنی پوند” است یا اشاره به جان الهی را “دو کیلو گندم برای یک روز دستمزد” یا داوری خدا شاه Belshazzar به عنوان داشتن “است در تعادل وزن و متوجه شد که مایل است.” بیشتر به نقطه اثر تجمعی از تمام این تجزیه خوانده شده بیشتر شبیه به یک توافق از یک تفسیر از این آهنگ.

اما چه کسی می تواند گسل بک برای دیدن آیات کتاب مقدس در همه جا زمانی که نقدی است که در کشور ستاره که رفت به اسرائیل برای ساخت یک فیلم در مورد زندگی عیسی مسیح (“انجیل جاده” بسیار با ارزش مشاهده) نوشت: یک رمان در مورد زندگی پولس رسول (“مرد سفید” تنها برای completists) و محکوم شیطان در تلویزیون ملی برنامه “جانی نقد نمایش”? (“من فکر می کنم ما شیطان خیلی mad چرا که ما نشان می دهد ما شده است از ذکر نام خدا” نقدی گفت: در هوا. “این احتمالا ساخته شیطان خیلی دیوانه صحیح است و او ممکن است در آینده بعد از من دوباره اما من برای او آماده خواهید بود.”)

پول نقد, آشنایی با کتاب و اعتقاد عمیق آن است که یک کلمه زندگی است بخشی از دلیل که خود را ضبط مقدس از سال 2004 است که بسیار فوق العاده: او برای تلفن های موبایل شاد و حتی کمی مشتاق به عنوان اگر او در حال خواندن نامه ای از خانه که او نمی تواند صبر کنید برای رسیدن به پایان فقط به طوری که او می تواند جزئیات آن را همه را دوباره و دوباره. نقد را مطالعه عهد جدید واقعا صدا مانند یک خبر خوب. این یک چیز نادر حتی برای مسیحیان که می توانید از طریق امتداد طولانی از مواجهه با کتاب مقدس تنها در اندکی متلاطم کلیپ از pericopes به شنیدن سوره پس از سوره گشوده و آن را به یک لذت برای شنیدن آنها این کار را به صورت نقدی وسیع قنات صدای. گوش دادن به شما به یاد داشته باشید که این داستان حروف و نبوت و وحی هر بیت به عنوان پیچیده به عنوان پول نقد بود; آن را کمی اطمینان به گوش او سفر در زمان در پل طولانی و پر پیچ و جملات و یا ترساندن خود را با کلمه “شیطان” و یا گرفتن نفس خود را در apophatic مکث بین مصلوب شدن و رستاخیز است.

نقدی گفت: او به ارمغان آورد “ترس و احترام و هیبت و احترام” به ضبط, اما او همچنین اصرار داشت او می خواهم انجام وظیفه “با یک معامله بزرگ از شادی چرا که من عشق کلمه است.” شما می توانید بشنوید که تنش در صدا و دیدن آن در سراسر نقدی را در زندگی: عشق و ترس از خدا او احترام و نا امید به دنبال و احساس جدا از احساس درک او و اصرار تواضع او هرگز ممکن است درک. “قطار عیسی و قتل” ممکن است عجیب و غریب, کتاب, اما آن را نیز یک همراه و همدم خوش آمدید برای هر کسی که مایل به دانستن بیشتر در مورد آنچه نقدی اصرار بود و نه تنها کلید برای موسیقی خود را اما به پادشاهی ،

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>