کتی پورتر است که مانند هر پدر و مادر در حال حاضر: خسته

سیاست این نماینده کنگره از کالیفرنیا به بچه های روزانه coronavirus جلسات و انتقاد دموکراتیک رهبری از راه د

توسط NEWS-SINGLE در 29 اسفند 1398
ارین Schaff / نیویورک تایمز / Redux

هنگامی که من به نام کتی پورتر در روز سه شنبه بعد از ظهر او رفع ناهار.

"عذر خواهی اگر شما صدای کوبیدن در پس زمینه" 46 ساله که کنگره به من گفت که او پاسخ تلفن. او دست هایش را به عنوان او شروع به ریز ریز کردن چیزی—کدو سبز, من بعدها یاد بگیرند. "سه وعده غذا در روز در اینجا! ما میشیم سه مربع."

پورتر چپ واشنگتن و بازگشت به او در اورنج کانتی, کالیفرنیا خانه را با سه فرزند—سنین 8 و 11 و 14—به عنوان به زودی به عنوان آن مشخص شد که این بیماری همه گیر کوروناویروس که نیاز به سطح بی سابقه ای از اجتماعی فاصله و کلاس های خود را به همه بروید مجازی. کالیفرنیا در حال حاضر دارای 611 تایید موارد COVID-19 و 13 نفر در کشور فوت کرده اند از این بیماری است. "این واقعا مهم است که باید با بچه های من در حال حاضر و همچنین با جامعه" پورتر گفت.

این دانشجوی سال اول مجلس و مادر تنها هنگامی که یک دانش آموز از الیزابت وارن در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد یکی از 41 عمدتا متوسط دموکرات ها که بدبختانه جمهوری خواه منطقه در سال 2018 midterms. اما پورتر با پس زمینه خود را به عنوان یک مصرف کننده-حفاظت وکیل پدید آمده است به عنوان یک نفوذ صدا در مترقی چپ. از انتخابات, کلیپ از کنگره بازجویی و اغلب wryly سرزنش کردن مقامات از قرار گرفتن در خانه کمیته نظارت باید تبدیل به مینی احساس آنلاین. به جیمی Dimon میلیاردر مدیر عامل شرکت جی پی مورگان چیس پس از او از او خواسته در مورد پرداخت اختلاف بین خود را پایین تر در سطح کارکنان و مدیران ارشد: "من تمایل خود را به تواند مفید باشد اما آنچه من می خواهم شما را به انجام است که ارائه یک راه برای خانواده ها به پایان می رسد دیدار." به مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون زمانی که او اشتباه در مورد املاک و مستغلات مخفف: "نه یک Oreo."

پورتر به حال شبیه لحظه فقط چند روز قبل از مصاحبه ما وقتی سوال از رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به طور ناگهانی ساخته شده او را یکی از قابل رویت ترین اعضای کنگره در زمان بحران است. خواهد CDC پرداخت برای آمریکایی ها برای آزمایش برای COVID-19? او پرسید: Redfield با استفاده از یک تخته سفید برای محاسبه است که یک تست می تواند هزینه $1,131. Redfield در ابتدا به نظر می رسید مایل به ارتکاب. اما پورتر اصرار داشت و در نهایت او در داد: "من فکر می کنم شما بسیار عالی پرسشنامه," او گفت:. "پس جواب من مثبت است."

تامین تعهد بود, برای, پورتر, یک پیروزی کوچک در این طرح بزرگ از این رشد فاجعه جهانی است. به عنوان یک عضو کنگره او غیر معمول دسترسی به مردم در مدیریت بحران کنونی است. اما زمانی که من به صحبت با او نیز آمد در سراسر به عنوان فقط یک آمریکایی دیگر به خانواده خود را از طریق این پر و لحظه ترسناک. از من خواسته پورتر چگونه او views نقش کنگره در این گیر و به همین دلیل او معتقد است که دموکراتیک رهبری است اقدام با نزدیک به اندازه کافی ضرورت است. مکالمه ما شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.


ایلین گادفری: من به تماشای خود سوال از رابرت Redfield آیا به عنوان بسیاری از آمریکایی ها. توصیف آن لحظه.

نماینده کتی پورتر: تا آنجا که من در مورد مراقبت از مقررات بانکی و مشکلات است که باعث می شود این است که زندگی یا مرگ. او آمد با نوع پاسخ را به عنوان اگر من می خواهم او را در مورد نرخ بهره در فدرال رزرو و یا سرمایه برگزاری مورد نیاز است. اما من به معنای واقعی کلمه از او می پرسی آیا شما مایل به صرفه جویی در زندگی می کند ؟ و بنابراین من فکر می کنم من از نوع تحت فشار قرار دادند در یک قوی تر در راه است. به دلیل زندگی است که به طور بالقوه در معرض خطر است.

گادفری: آیا شما فکر می کنم وجود خواهد داشت دنبال کنید از طریق?

پورتر: رایگان تست بخشی از خانواده اولین عمل [اقتصادی-بسته امداد خانه گذشت در اوایل این هفته]. بنابراین وجود یک رویه قانونی از آمدن به اینجا هم ما امیدواریم. اما در عین حال امیدوارم افرادی که علامتی خواهد شد تماس با ارائه دهنده خود را و دریافت که غربالگری برای کشف کردن اگر آنها نیاز به رفتن به گرفتن تست شده و بدون ترس در مورد چه مقدار از آنها را مجبور به پرداخت از جیب.

ما باید درخواست CDC مدیر به گام و با استفاده از [خود] قدرت را به مطمئن شوید که مردم نمی رفتن بدون درمان به دلیل هزینه.

گادفری: تصویر بزرگ چگونه شما مشاهده نقش کنگره در حال حاضر ؟ چه نقش شما در این لحظه ؟

پورتر: اولین و مهمترین آن را برای انتشار اطلاعات صحیح و دقیق برای ما به شمار می رود. یکی از راه های ما است که از طریق رسانه ها از طریق تله–سالن شهر. دومین چیزی که ما نیاز به انجام است مدل رفتارها و تغییرات و بهداشت عمومی اقدامات است که ما می خواهیم دیگران را.

ما خواسته ایم کسب و کار اجازه می دهد تا telework. ما خواسته ایم مدارس برای پیاده سازی کنترل از راه دور یادگیری است. در عین حال کنگره است که خود را از انجام آن چیزهایی. اگر همه ما جمع آوری با هم در خانه و زمین در یک گروه از 430-به علاوه مردم ما ایجاد بهداشت عمومی در معرض خطر و بنابراین من شده است هل دادن سخت از هفته گذشته برای کنترل از راه دور رای گیری روش. به طور بالقوه من فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به برگزاری جلسات از راه دور به عنوان به خوبی.

قطع یک دوم لطفا. [برای بچه های خود را:] من ناهار. ما با داشتن کدو سبز و سیب زمینی سرخ شده ... شما می توانید یک تکه کلم بروکلی. قرار دادن آن را به عقب. وجود مرغ در فر.

این [مورد] یادآوری مردم وجود دارد که مردم سختکوش در دولت که به فکر این چیزها را—که ما باید قوانین موجود در این کتاب به ما کمک می کند; ما فقط نیاز به نگه داشتن مردم پاسخگو به انجام [آنها را]—[و] به مردم اطلاعات دقیق.

گادفری: آیا شما فکر می کنم که آمریکا انجام می دهند به اندازه کافی در حال حاضر ؟

پورتر: من فکر می کنم کمیته نظارت در حال انجام یک کار خوب. ما که از شنیدن آن بسیار مهم است. ما JetBlue به موافقت با پرداخت مرخصی استعلاجی. بنابراین من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از کار های خوبی که انجام شده توسط اعضا.

این رویکرد رهبری بوده و یکی از تلاش برای کارگزار سازش [با کاخ سفید در بسته امداد]. من زد و گفت من می خواهم نگه داشتن مردم به حساب من مایل به انجام است که آیا شما یک دموکرات یا جمهوری خواه. و بنابراین من قصد دارم به هل دادن بلندگو در برخی از چیزهایی که او پیشنهاد چون من فکر نمی کنم آنها در حال حرکت سمت راست در حال حاضر.

گادفری: چه نوع از چیزهایی است ؟

پورتر: سخنران می خواهد برای کشف استرداد اعتبار مالیاتی به عنوان یک ابزار برای کمک به. است که بیش از حد آهسته به نظر من. ما نیاز به واقعی کمک نقدی به خانواده های آمریکایی در حال حاضر. بسیاری از آنها در حال رفتن برای دیدن چک های کاهش و یا مشاغل از دست رفته در کامپیوتر است. من شده است تماس, همراه با میت رامنی برای پول نقد فوری محرک. من نباید بگویم محرکچون من واقعا فکر نمی کنم آن را یک محرک آن 1000 دلار پرداخت نقدی به ایجاد ثبات در خانواده های آمریکایی به تحویل داده می شود قبل از آن بسیار مهم برای اولین بار از ماه مارس 1, زمانی که بسیاری از مردم به اسکناس شد. [جمهوریخواهان در کنگره در حال مذاکره با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در یک معامله است که شامل مستقیم و پرداخت نقدی; پلوسی در او سخنگوی پشتیبانی از "یک رویکرد هدفمند به کسانی که بیشترین نیاز."]

واقعیت این است که سخنران صحبت کردن در مورد استرداد مالیات اعتبارات ... که زمان انتظار برای انجام مالیات خود را و ببینید چه چیزی آنها از یک سال از در حال حاضر ؟

[علاوه بر این] ما باید موظف به پرداخت مرخصی استعلاجی از شرکت های بزرگ است. بزرگترین کارفرمایان باید از دریافت یارانه است که آنچه ما به متوسط اندازه کارفرمایان اما ما هنوز باید موظف است که آنها ارائه مرخصی استعلاجی. آنها باید انعطاف پذیری بیشتر و بیشتر منابع به انجام مرخصی استعلاجی و ما اجازه دهید آنها را خاموش قلاب امید آنها آن را انجام دهد خود به خود. من فکر می کنم که اشتباه بود. من امیدوارم که ما به عقب برویم و فشار سخت تر است.

گادفری: بنابراین شما در حال بازگشت به خانه در کالیفرنیا?

پورتر: حتی اگر من در انجام کارها با تلفن حتی اگر ما در حال انجام در شخص سالن های شهر من اینجا هستم. من ترکیبات می دانم که من اینجا هستم; آنها می دانند که من از دیدن آنچه اتفاق می افتد در جامعه ما است. و بچه ها رفتن به مدرسه عمومی, بنابراین من در گرفتن پیام از مدرسه در مورد چگونگی ناهار مدرسه در حال کار جاوا برای بچه ها که به آن نیاز دارید در مورد چه باید بکنید اگر شما لازم نیست که اینترنت و چگونه مدرسه منطقه می تواند به شما کمک کند.

گادفری: بسیاری از آمریکایی ها واقعا می ترسم در حال حاضر. چگونه شما احساس و چگونه همکاران خود احساس ؟

پورتر: من به شما بگویم من خسته هستم. من کمی ضعف است. من در حال حاضر مشغول به کار 16 - یا 17 ساعت در روز, بنابراین در حال حاضر [آن را] 18 یا 19 ساعت در روز. من پخت و پز برای کودکان کار در مشق شب خود را و آنها را گرفتن برخی از ورزش. من دستکاری و این چیزی است که بسیاری از خانواده ها انجام می دهند در حال حاضر. [من] تا آنجا که من می تواند به عنوان یک مادر به مطمئن شوید که بچه های من با داشتن یک روال خوب گرفتن وعده های غذایی سالم به خواب در زمان تمرین خوب بهداشت.

یکی از آنها یک FaceTime playdate, امروز, یکی بود یکی دیروز. من یک مقدار زیادی در جریان است. به نوعی مرا به یاد زمانی که من در مرخصی والدین. حتی اگر من در ترک من به کار ادامه داد و این احساس بسیار مشابه است. من با بچه های من, اما من کار اساسا بدون توقف.

گادفری: شما شده اند واقعا عمومی در مورد یک مادر مجرد و چه شخصی خود را در تلاش اند خود را آگاهانه دستور کار سیاسی است. چه ممکن است توصیه شما به دیگر آمریکایی در این لحظه ؟

پورتر: یکی از چیزهایی به انجام است به رسمیت شناختن است که ما همه در این با هم و این درست در هر سطح. این درست به عنوان یک کشور درست به عنوان یک دولت درست به عنوان یک جامعه است و درست به عنوان یک خانواده است. بچه های من و من نشستم صحبت ما از طریق چه محدودیت خواهد بود. هر روز من به خود من coronavirus جلسه به فرزندان من است. معدن و بسیار بهتر از آنهایی هستند که با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت! من فقط از طریق راه رفتن با بچه ها: خوب, در حال حاضر ما نمی تواند رفتن به رستوران ها—فرماندار تغییر است—و در اینجا آنچه که برای ما بچه ها. ما در حال رفتن به در خانه پخت و پز در حالی که برای, اما ما در حال اجرا از مواد غذایی است. پس چه هستند برخی از چیزهایی که شما می خواهم ما را به طبخ با هم ؟

[برای بچه های خود را:] من به معنای واقعی کلمه به درخواست شما. آنچه شما می خواهید من به طبخ عسل ؟ پوره سیب زمینی. خوب.

از آن زمان به بعد ماده از این واقعیت با آنها. رفتن به کتابخانه چیزی است که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر. ما فقط دستور پرش طناب بنابراین ما می توانیم بیشتر پرش roping در جلوی خانه ما. آن فقط نیاز به مردم را به وحشت اما به اشفتگی فکری موقتی و متفکر در مورد چگونه آنها می تواند همچنان به انجام کارهایی که مهم هستند برای مراقبت از کودکان خود مراقبت از خود را در حالی که انجام بخشی خود را در پرداختن به این.

این ناهار معلوم شگفت انگیز!

گادفری: چه چیزی شما را ؟

پورتر: ما با داشتن کبابی مرغ گرم. لوبیا پخته. من در بر داشت برخی از مانده استیک سیب زمینی سرخ کرده که من قرار داده و در فر به ترد دوباره. پس من قطع برخی از کدو و کبابی آن. این در واقع مانند یک وعده غذایی واقعی!

گادفری: با تشکر از شما آقای جان. ناهار خوب.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن