حفظ آرامش در Guilderland نیویورک در زمان Coronavirus

The author's father at his desk.
پدر من که استاد راهنما از شهر Guilderland نیویورک و او صرف ماه گذشته کاهش نگرانی از سی و شش هزار نفر است.عکس توسط گرگوری باربر

دو سال پیش من نقل مکان به یک آپارتمان در تاج ارتفاعات که تا به حال اشکالات تخت. دافع حشرات اسپری آپارتمان دوباره و دوباره تا زمانی که من داد و نقل مکان کرد. پدرم قرض ون و سوار به بروکلین به من کمک کند. ما آغشته ژنده پوش با حشره کش و بسته بندی آنها به وان پلاستیکی با کتاب و کفش. ما نقل مکان کرد و با احتیاط. حتی اگر ما نمی تواند دیدن اشکالات آنها کوچک; آنها قهرمانان در پنهان کردن—ما می دانستیم که آنها وجود دارد.

زمانی که من نقل مکان به محل جدید من متقاعد شده بود که من تا به حال از دست رفته چیزی است که من تا به حال نشده است به اندازه کافی دقیق و اشکالات بود دنبال من. اگر یک اشکال بود پناه خود را در یک پتو که در این خشک کن به حال موفق به رسیدن به مناسب کشنده صد و بیست درجه ؟ اگر دو آدم و حوا اشکالات به حال تو در تو در داخل لپ تاپ من ؟ من پیامک پدرم در مورد امکانات برای ماه می باشد. او پاسخ داد که این اشکالات وجود ندارد.

چگونه می تواند از او می دانید که ؟ او نمی تواند. اما او را دیدم هیچ دلیلی برای نگرانی تا زمانی که ثابت شد که اشتباه است. (همچنین حق با او بود.)

به تازگی پدر شده است مجبور به اعمال این روش ها در یک مقیاس بزرگتر. او سرپرست شهر Guilderland—در ایالت نیویورک شهرستانها باید شهرداران و شهرهای “سرپرستان”—و او صرف ماه گذشته کاهش نگرانی از سی و شش هزار نفر است. او شروع به ارسال روزانه ایمیل به روز رسانی به ساکنان در مارس 10th, بازگشت هنگامی که وجود دارد یک صد و هفتاد و سه COVID-19 موارد در دولت اما هیچ کدام هنوز در Albany County, که در آن Guilderland واقع شده است. “ما فعالانه اقدام برای اطمینان از یک محیط امن برای ساکنان” پدر من نوشت. (اشکالات وجود ندارد.) او افزود که این شهر را از دست ضد عفونی کننده بطری در مکان های عمومی. “لطفا به یاد داشته باشید به نگه داشتن آرام” او به این نتیجه رسیدند. که در همان روز او texted me, “شهر, مدیر پزشکی مطمئن است که آن را در حال حاضر در اینجا.”

دو روز بعد پدر من ارسال یک ایمیل به توضیح است که Guilderland تا به حال یک مورد تایید شده از ویروس. “لطفا بقیه مطمئن است که این شهر به طور کامل مجهز و آموزش دیده برای پاسخ به COVID-19,” او نوشت. “با تشکر از شما و لطفا آرام باشید.” پس از آن دو بیشتر ساکنان آزمایش مثبت و مدارس بسته شده است. “با تشکر از شما و همچنان به ماندن آرام,” او نوشت. یکی از این موارد بود وسط-مدرسه, دانش آموز و خانواده های محتمل در تماس بودند خود quarantining. “با تشکر از شما دوباره برای ماندن آرام است.” تاون هال بسته (اگر چه پدر من بود و هنوز هم قرار دادن بر روی کت و شلوار و رفتن در هر روز). “با تشکر از شما دوباره برای ماندن آرام و برای کلمات نوع خود در حمایت از شهر و کارکنان است.” پنجاه و دو ساکنان شهرستان در حال قرارداد این ویروس. او اعلام وضعیت اضطراری برای این شهر است. “با تشکر از شما دوباره برای ماندن آرام است.”

من بازگشت به شهر من در روز دهم از پدر من ایمیل. من با داشتن مشکل “ماندن آرام” به تنهایی در ملکه و من سر به Guilderland پس از من مطمئن بود—و یا به عنوان مطمئن شوید که یکی همیشه می تواند بود—که من باید این ویروس به خودم. (البته من هنوز هم نگران است که من می تواند یک بردار و پدر و مادر من بیمار; من نگرانی در مورد همه چیز.) بیش از نیمی از Guilderland است که زمین های کشاورزی و یک سوم از آن است که حومه. ساکنان باید مقدار زیادی از فضا از یکدیگر و میکروب ها است. هنوز هم این شهر در حال تجربه اولین شیوع در Albany County, و ویروس پخش شد به سرعت. پدرم نگران بود که ساکنان marooned از هر یک از دیگر توسط چمن نرده ها و دیوارها و درختان سیب—خود آلی قرنطینه—ممکن است احساس جدا شده و دست پاچه. بنابراین زمانی که تعدادی از COVID-19 موارد در این شهرستان رسیده و پنجاه و دو او پیشنهاد کرد که ساکنان نیاز به یک انحراف سعی نیویورک قدرت و اقتدار است و نه صد و هشتاد و هفت صفحه گزارش در شهرداری سیستم های روشنایی. (“نگران نباش” او نوشت. “هیچ درک مطلب آزمون لازم است در شرایط فعلی است.”)

آن شب من نشسته و با او در اتاق نشیمن به عنوان او منتظر برای دریافت شماره گیری برای فرماندار اندرو کومو 7 P. M. کنفرانس تماس با همه دولت شهرداران و سرپرستان. کومو را اداره می کند و این از زمان به زمان و پدرم کاملا مطمئن است که دفتر والی خاموش بسیاری از مردم در خط جز برای شهرداران در مکان هایی مانند شهر نیویورک و بوفالو. گاهی اوقات او می خواهم سعی کنید به چیزی می گویند و آن به نظر نمی رسد کسی در گوش دادن.

او بررسی خود را از طریق پست الکترونیکی. تماس به تعویق افتاد به طوری که کومو می تواند انجام یک رویداد مطبوعاتی. پدر من هم در اخبار برای دیدن اگر او می تواند او را پیدا کنید. “او این کار را در همه زمان ها” پدرم گفت. “او می رود و او را نگه می دارد و مردم در انتظار است.” او شده است می خواهم امیدوار به درخواست فرماندار که آیا ممنوعیت تجمعات غیر ضروری اعمال شده به محلی دولت در جلسات هیئت مدیره که نیاز به اتفاق می افتد—با نظر به بررسی توسعه های جدید. شهر اقتصاد بود در ذهن خود. Guilderland می شود دوازده میلیون دلار در مالیات بر فروش است که بیش از نیمی از بودجه آن است. در ماه آوریل زمانی که Guilderland خود را در سه ماهه خرید و فروش-مالیات بر درآمد آسیب نمی خواهد بیش از حد بد است اما در ماه ژوئن از آن خواهد شد در حال سقوط کوتاه توسط صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها دلار. این شهر مرکز Crossgates جایی که من استفاده می شود به مبارزه با مامان در هالیستر در مورد ارزش یک دلار بسته است به جز برای بهترین خرید که انجام می دهد ضروری خدمات (“پشتیبانی فن آوری”). مردم در حال خرید مقدار زیادی از مواد غذایی—این Hannaford سوپر مارکت فروخته شده است از ذرت بو داده آرد و سبزیجات یخ زده—اما هیچ مالیات بر فروش در مواد غذایی است. Guilderland می شود درآمد مناسب و معقول از مالیات در وام های مسکن. اما بعید به نظر می رسد که افراد علاقه مند می شود در این لحظه خاص در خرید خانه.

پدر من می گوید که او قصد دارد. او ایده ها در مورد که در آن برای پیدا کردن دلار و در عین حال او نمی خواهد صرف هر گونه پول مگر اینکه او کاملا به. مگر پیش از آن که روز کسی در بازار تماس گرفته بودند شهر و گفت که Crossgates نمی تواند بازپرداخت شهر برای حقوق از دو افسر پلیس را به تازگی استخدام شده و به گشت زنی در آن است. پدرم گفت: O. K., این خبر بد اما او می دانست و این شهر را پرداخت کردند. آن را مانند او قرار بود آنها را به آتش کشیدند.

او با بررسی ایمیل خود را دوباره. فرماندار کنفرانس لغو شده بود.

صبح روز بعد پدر من می خواستم به رانندگی در اطراف و بازدید از شهر کارکنان در کار است. یک روحیه چیز. بنابراین من پرسید اگر من می آیند و ما را به ایستگاه پلیس. وجود دارد دو افسر وجود دارد و پدرم ایستاده بود شش پا را از آنها و آنها موقعیت خود را شش فوت از یکدیگر است. همه چیز نسبتا عادی, پلیس گفت:. به جز شب گذشته کسی ترک قرنطینه خانه رانده بود به یک درخت و تمام E. M. T. s به نام به صحنه تا به حال برای قرار دادن در hazmat مناسب و تمام افسران پوشیده بود ماسک. “هیچ کس می خواهد برای متوقف کردن اتومبیل در حال حاضر” یکی از آنها گفت. “شما هرگز نمی دانید که رفتن به در که اما در حال حاضر . . . “

زمانی که ما رو به پدرم برقی سوبارو فرماندار روزانه 11 A. M. کنفرانس مطبوعاتی بود که در رادیو. پدرم آن را تا زمانی که کومو گفت که او قرار بود به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی. “برخی از مردم می گویند” چرا ما نمی توانیم تخلیه بایدن و با کومو?,’ “پدرم گفت:. او می خواهم شروع به ارسال خود را ایمیل چون او دوست داشت به تماشای کومو را در کنفرانس های مطبوعاتی او آنها را پیدا پرده و آموزنده و پدرم استدلال که اگر کاخ سفید نبود دادن حقایق این مهم است که رهبران محلی انجام این کار است. اما تا آنجا که او را دوست دارد Cuomo, پدرم نیز استفاده می شود برای رفع همه چیز خود و این بار Guilderland مسائل مورد نیاز کمک های قابل توجهی از بالا. این شهر که صدها نفر از کارکنان پرداخت شد رفتن به نیاز به کمک دولت است. اما گفتگو در مورد چگونه بسیاری از دلار و در زمانی که اتفاق می افتد در استان و شهرستان سطح و پدر من می تواند انجام دهد این بود که صبر کنید.

ما رفت و به انتقال ایستگاه که در آن مردم با رها کردن زباله و بازیافت (Guilderland ندارد دفن زباله) و پدرم کردم و glumly با اشاره به دستور زبان در ثبت نام اعلام کرد که این شهر متوقف شده بود شارژ “شهر محل اقامت” برای این سرویس. کارکنان وجود دارد نگاه بنابراین ما در ماشین و رفت و به آمبولانس ایستگاه برای گفتن سلام به متخصصین و E. M. T. s. وجود دو بچه در اتاق استراحت و همه چیز خیلی عادی به جز همه تعجب اگر به زودی آنها ممکن است. پدرم گفت که این شهر در تلاش برای کشف کردن که چگونه به حمل و نقل بیماران به محلی فوری-امکانات مراقبت به جای بیمارستان در آلبانی که هر دو تا تخت بیمارستان و قطع رفت و آمد آمبولانس بار. همه موافقت کردند که این یک ایده خوب است.

ما رفت و برگشت به ماشین و پدرم گفت: او به فکر راه اندازی یک حساب ایمیل است که مردم می تواند در ارسال سوالات به روز رسانی و یا فقط افکار در مورد چگونه می توانید از طریق این. آن خواهد بود به نام “سه A. M. ایده.”

پدر من متولد آلبانی در سال 1961 و در زندگی Guilderland تقریبا تمام عمر خود را. ما تا به حال همان دبیرستان معلم ریاضی بیست و نه سال از هم جدا. زمانی که من در حال رشد بود تا او یک وکیل در عمل خصوصی انجام منطقه بندی و استفاده از زمین که من همیشه می دانستم که او نیست انتخاب اول است. او می خواهم انتخاب آن به دلیل آن عملی بود. اما در سال 2017, هنگامی که زمان شهر سرپرست بازنشسته پدرم تصمیم به اجرای خود را به عنوان جایگزینی. او ضرب و شتم یک رقیب جمهوری خواه و چپ خود را عمل به قانون است. او نظارت ایجاد مسیرهای پیاده روی پیاده روی پیاده رو, ارشد, مسکن, آپارتمان های مقرون به صرفه و یک شهر-خدمات آمبولانس. او در کتابخانه گالاس بازنشستگی احزاب درخت لامپ و اتش نشانی صندوق-raisers. او آموخته است که نام و انداخت کباب. سپس coronavirus آمد. پدرم آرام بود. “این هنوز آرام در اینجا” او پیامک من و قبل از من سمت چپ ملکه است. “اما هنگامی که وجود دارد یک مورد تایید شده در اینجا (آن را هنوز هم به نظر می رسد دور موضوع) من مطمئن هستم که همه چیز تغییر خواهد کرد.” او در یک عابدانه کاتولیک خانواده و گاهی اوقات یک-روز-در-یک-زمان اعتماد به نفس مرا به یاد ایمان مذهبی وجود دارد: استفاده از نگرانی در مورد آنچه که ممکن است فردا تغییر; آینده ما نیست پراویدنس.

هنگامی که ما به خانه پدر من چاپ فرماندار آخرین اجرایی که درگیر بانکی, قوانین و اضافه آن را به شمع او را نگه می دارد با صندلی آسان خود را. او بررسی خود را از طریق پست الکترونیکی. یک افسر پلیس به حال خود گزارش یک تب از یک صد و سه درجه; او از رفتن به بیمارستان برای گرفتن یک coronavirus آزمون, اما او نمی خواهد دریافت نتایج خود را برای یکی دیگر از بیست و چهار ساعت است. در ضمن پدر من تایپ بعدی خود تسکین دهنده پیام است. Countywide وجود دارد هشتاد و نه مورد تأیید. او به خط تلفن شماره به صورت روان-سلامت بحران و توضیح داد روز نو-مراقبت مقررات در Y. M. C. A. نیز رفت و در آنجا COVID-19 تا به حال به تعویق افتاد فصل بیس بال او خوشحال بود که به گزارش متس بسته بود با هر تیم دیگر برای کسب مقام اول. او نوشت: “وجود دارد بدون نیاز به نگرانی و بدون نیاز به گزارش مقامات محلی اگر شما باید ببینید آبی و نارنجی چادری طرفداران reveling در یک بار در یک نسل تجربه در حالی که متس طرفداران البته زیر مناسب اجتماعی فاصله.”

“با تشکر از شما دوباره برای باقی مانده امن و آرام,” او به این نتیجه رسیدند. “ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

اسکندریه Ocasio-کورتز بود در سی ان ان در حالی که پدر من در جواب یک e-mail از یک تلویزیون محلی گزارش. این روزنامه نگار می خواستم به می دانم که اگر آن را درست است که گارد ملی شد برگزاری در Crossgates بازار. نه بابا من پاسخ داد. کسانی که نه گارد ملی کامیون; آنها شبکه ملی کامیون. او با خاموش کردن تلویزیون و پرسید: اگر کسی می خواست برای رفتن برای پیاده روی.

پدر من در آن سن و سال گروهی از مردم که واقعا باید در خانه بمانند. او را نگه می دارد یک بطری ضد عفونی کننده دست در اتومبیل خود را و او می گوید که او در حال بسیار مراقب باشید, اما, که احتمالا تنها نسبتا درست است. نه, من نمی خواهم برای رفتن برای پیاده روی. من می خواستم برای تماس با من برادر است که در سان فرانسیسکو به او بگویید که من فکر نمی کنم ما باید از دست زدن به دستگیره های درب در ایستگاه های پلیس. پدرم رفت و در پیاده روی با مادر من و من راه می رفت در نیویورکر به سرعت در حلقه اطراف محله ما در تلفن.

آن شب پشت در صندلی آسان خود را پدرم پیش نویس یک ایمیل که در آن او توضیح داد که در حال حاضر وجود دارد یک صد و پنجاه COVID-19 موارد در Albany County است. او تشکر پاسخ اول, پرستاران, تحویلدار غذا-آشپزخانه اهدا کنندگان قفسه stockers کامیون رانندگان وزیر و تمام ساکنان شهر بودند که تمرین های اجتماعی فاصله. “من همچنین با تشکر از فرماندار کومو برای رهبری او در طول این بسیار دشوار است و او دستور اجرایی که در نظر گرفته شده برای اطمینان از امنیت عمومی و حفاظت از اموال,” او نوشت. سپس به او توصیه می شود که شهروندان را به استفاده از مشروب محلی فروشگاه که هنوز باز بودند که تلقی “ضروری است.” کسانی که نمی نوشند می تواند با استفاده از مشروب را coq, au, vin مرغ cacciatore یا کلاسیک دستور العمل برای boeuf bourguignon در “لاروس Gastronomique,” او پیشنهاد کرد که خواستار یک به اضافه کردن “یک لیوان هویج و مجموعه روشن شده.” “برخی از ناخواسته مشاوره: در نظر خرید یک قفسه بالا brandy; ما تنبل هستند و نگه داشتن با استفاده از مانده تعطیلات brandy که هرگز چراغ,” او نوشت. “با تشکر از شما دوباره برای باقی مانده امن و آرام است.”

پدرم آن را چاپ و از من پرسید اگر من فکر کردم آن همه حق بود—بیش از حد jokey? من گفت که عالی بود. همچنین او از من پرسید اگر چه او به نام سیزدهمین روز رسانی “دوازده و سه چهارم” e-mail? او برنامه ریزی شده بود به استادانه درست شده شوخی خرافات مربوط به هری پاتر و notaries. همچنین من پاسخ داد. پس از آن پیش نویس شامل ریف در پارک ژوراسیک و نوجوانان blueback شاه ماهی. تعداد موارد در این شهرستان افزایش یافت و به صد و نود و نه او گفته ساکنان در روز گذشته به روز رسانی; پانزده بستری شده بود و هفت نفر در I. C. U.

به طور فزاینده ای من تعجب می کنم اگر چه این ایمیل افشای این است که پدر من است نه در واقع دقیقا آرام—اگر او نگران است در مورد محل که در آن او بزرگ شده, در مورد خواهر و برادران برادرزاده ها و برادرزاده در مورد افرادی که کار برای او, درباره من, مادر, در مورد برادر من است که زندگی در یک شهر غرق شده توسط ویروس مورد من. نگرانی خود را معقول هستند و اگر هر چیزی مرا آرام آن است که نگرانی خود را در مال من و مال خود و مال شما هستند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>