مبهم ورزشی قاعده در coronavirus همه گیر

فیلادلفیا—خوش آمدید به سنگ مرمر جهان که در آن عجله از توپ های شیشه ای پایین racetracks در اطراف ساحل شنی گوشه

توسط NEWS-SINGLE در 2 فروردین 1399

فیلادلفیا—خوش آمدید به سنگ مرمر جهان که در آن عجله از توپ های شیشه ای پایین racetracks در اطراف ساحل شنی گوشه ها و یا گرفتن کوبید توسط بی قراری ریسندگی ناگهان تبدیل به عنوان فریبنده هر dunk contest.

از دست دادن تیله خود را به دنبال ورزش به سازمان دیده بان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

در جنون سنگ مرمر! هیچ پایه مورد نیاز است.

وحشی و حواس پرت بازی مستقیما از halcyon days از "جهان گسترده ای از ورزش ها" در اینجا عنوان خستگی در تراوش و اشکال جدیدی از سرگرمی در تقاضا.

با همه واقعی ورزش در وقفه طرفداران در حال پیدا کردن خرج کردن-آمار سرگرمی به عبور زمان مانند گفتن سنگ مرمر مسابقه که ویدئوها — ویروسی تر از ویروس را به خود جذب طرفداران مشهور و فوران به رسانه های اجتماعی, ورزش احساس.

برخی از کفش راحتی نشستن در مجاور پنجره و بازی گرفتن و پا زدن در اطراف توپ فوتبال و حتی سینه پینگ پنگ به پایان می رسد. پخش جاش Lewin به نام بازی بازی از کارهای روزمره مانند انباشته سوپ ("دو پشته از وماکارونی! دو پشته! ما دیده نشده است که یکی از اواسط ماه جولای!"). گلف باز ماتیاس شواب آغاز یک #StayAtHomeChallenge و ارسال ویدئوها از او استفاده از باشگاه او را به درایو یک رول کاغذ توالت ،

جلو! Charmin آینده را از طریق!

تعجب که در آن همه TP رفت و در محلی خود را Costco? شانس هستند, ورزشکاران هستند و استفاده از آنها به عنوان غرفه در رسانه های اجتماعی شیرین کاری ویدئوها. یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان تنیس را دامنگیر حق را برای عشق خود را از توالت و کاغذ hacky گونی و حتی نگهداری شمارش متوالی پرش کردن یک راکت است.

عجیب و غریب, بازی, در واقع.

لیست در می رود از دمدمی و کنجکاو راه ورزشکاران و آماتور گذشت زمان انتظار برای LeBron James و بقیه از ورزش به نیمکت.

کنجکاو می گرفتن تا یکشنبه که ESPN به ارمغان می آورد به عقب "هاکی"الهام گرفته از کانال های ورزشی ESPN8: این Ocho. (که ESPN 2 در کابل خود را شماره گیری). برخی از بهترین Lukaku را 2019 سنگ مرمر اجرا خواهد شد. خواهد شد تا 2007 جهان ورزش انباشته قهرمانی 2019 مرگ غواصی قهرمانی جهان و احمق Robot Fighting لیگ. سلام این بیت یک روز دیگر از بازی های کلاسیک است که در حال حاضر پر کردن فضا بر روی DVR.

بازی های المپیک در شک هستند اما مدال طلا را برای خلاقیت در سکون می رود به خدمه پشت سنگ مرمر-شوق مسابقه. این ویدئوها از برادران که اجرای Lukaku را سنگ مرمر اجرا شده اند در اطراف برای حدود یک دهه, اما انفجار در محبوبیت این هفته در توییتر. راز است — بله تیله ها از کیسه و Lukaku را سنگ مرمر اجرا می شود کانال یوتیوب اضافه شده در مورد 26,000 مشترکین در یک روز در یک مسابقه تصویری.

گرگ جنگل است در رشته علوم اعصاب از دریک و رفت به مدرسه پزشکی برای چند سال قبل از او یک استاد بهداشت عمومی در جامعه و سلامت رفتاری در آیووا. او در حال حاضر با این نسخهها کار برای انجمن آلزایمر و میزبان هفته نامه علوم اعصاب محلی رادیو نمایش در آیووا.

جنگل کمتر است Bill Nye و بیشتر جو باک که او خواستار اقدام برای Lukaku را سنگ مرمر اجرا می شود برای صدها نفر از نژادها. جنگل تماشا در ق یک سنگ مرمر مسابقه برگزار شد در sandhills از هلند به طور طبیعی و تعجب آنچه در آن می خواهم اگر کسی اضافه شده تفسیر. او در زمان از یک چوب میکروفون ضبط شده خود را, ارسال شده از ویدئو در ق و Lukaku رسیده پرسیدن اگر جنگل می خواهم برای تبدیل شدن به صدای سنگ مرمر مسابقه.

چهار سال بعد که جنگل استقبال بینندگان به آخرین بازی با یک تماس از "بیایید رول!"

Lukaku مستقر در نیمیخن هلند, فیلم های مسابقه و آن را می فرستد به جنگل به وضع تفسیر. سنگ مرمر طرفداران را به ثمر رساند موسیقی متن به نژادها و کر باید ثبت تیم پرداختند.

محبوب ترین ویدئوها به رخ کشیدن بین یک میلیون و دو و نیم میلیون بازدید برخی از افراد مشهور که شد در احاطه Marble Mania.

Fall Out Boy نوازنده بیس Pete Wentz پرسیدم لبه صندلی. نیاز است که ستاره دنباله دار merch" به یک سنگ مرمر-مسابقه تصویری. New York Giants ایمنی Jabrill فلفل همچنین ریشه به صورت ستاره دنباله دار پر شور آبی بزرگ سنگ مرمر است که هرگز از گاز اجرا می شود. "dk اما چگونه است که نور آبی سنگ مرمر فریب داد."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

جشن و ترحم برای حدود 700,000 یوتیوب مشترکین و بی شماری که در ق و رسانه های اجتماعی به عنوان پرشور به عنوان وحشی ترین کامرون Crazies یا Cheeseheads.

وجود دارد تیم در Marbula یک فصل اما هیچ انسان واقعی رقبا. الکترونیکی شروع دروازه باز می شود برای گرفتن توپ نورد و تیله تشویق از غرفه.

"افراد متصل به این تیله و آنها ساخت داستان و آنها بافت این هم از طریق تمام رقابت" جنگل گفت.

اما طرفداران طرفداران و مخرب تیله تبدیل شده اند بخش های از خود ورزشگاه را به صحنه مستقیما از فیلادلفیا ol' جانبازان ورزشگاه. گروه تیله کردن مربع — و یا آن را "گرد کردن؟" — در طول یک عکس در پایان 2019 MarbleLympics مقدماتی.

"وجود دارد یک مبارزه در حال توسعه در فن بخش در حال حاضر" جنگل گفت: در تفسیر. "آه خدای من Galetic طرفداران در حال تلاش برای عجله کردن وجود دارد. اقیانوسی طرفداران گره خورده با آن است. بیایید امتحان کنید و همه چیز تحت کنترل است."

و چه کسی می تواند فراموش تیم Momo تا به حال یک سنگ مرمر ارسال به مجروح شدن لیست برای آسیب رنج می برد در یک عرصه است که شامل چهار چرخش بی قراری ریسندگی?

"وجود دارد یک برخورد بزرگ است که در واقع در زمان یک تکه از یکی از تیم Momo را تیله" جنگل گفت. "ما تا به حال به شکل چه بود تیم Momo رفتن به انجام پس از که ؟ بدیهی است که به سختی به درمان از که سنگ مرمر قرار بود به از عمل برای مدت زمان طولانی. به طوری که آنها پیش نویس یک جایگزین سنگ مرمر و سپس آنها را به سختی با آن چون یکی از آنها مریض شدم."

داستان واقعی.

جنگل شنیده می شود تماس با هر سنگ مرمر پیچ و تاب و به نوبه خود و اوقات تلخی در طول Ocho پخش در روز یکشنبه.

"اگر ما می تواند کمک کند تا بهترین نتیجه را از یک وضعیت بد, پس از آن ما در حال هیجان زده می شود قادر به انجام این کار" جنگل گفت.

با این که آن زمان برای جنگل برای رفتن و آماده شدن برای یکی دیگر از هیجان مسابقه پیش — این یکی برای همه تیله.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب