Kobe Bryant, Tim Duncan, Kevin Garnett تیتر Basketball Hall of Fame کلاس

کوبه برایانت آگهی یکی از مهمترین و بسیار پیش بینی بازیکن کلاس برای همیشه مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fa

توسط NEWS-SINGLE در 17 فروردین 1399

کوبه برایانت آگهی یکی از مهمترین و بسیار پیش بینی بازیکن کلاس برای همیشه مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame در کنار سه نفر دیگر از ستاره های بزرگ از NBA و WNBA که تعریف شده این ورزش بیش از دو دهه اول این قرن است.

برایانت سابق لس آنجلس لیکرز ستاره که فوت شده در Jan. 26 در سقوط یک هلیکوپتر در 41 سال انتخاب شد و برای القاء با دو NBA نوابغ که بارها و بارها با آن مواجه خاموش در برابر او را در پلی آف به عنوان حرفه خود شکوفا: Tim Duncan and Kevin Garnett. سه NBA all-stars کمک کرد به شکل یک دیگر میراث و در میان امضا چهره از لیگ آن را به عنوان انتقال از مایکل جردن عصر.

آنها خواهد پیوست در سالن بسکتبال از شهرت توسط Tamika Catchings بود که نام rookie از سال 2002 با ایندیانا تب و هرگز به عقب نگاه کرد تبدیل شدن به یکی از بهترین بازیکنان در WNBA سابقه بیش از 15 فصل است.

هر یک از سه NBA inductees تبدیل چشم انداز بسکتبال در راه خود را.

برایانت شد بزرگترین بین المللی بسکتبال ستاره در جهان به دلیل او تا به حال کسب و کار زرنگ و دانا و برنده شد که تقلید اردن بازی بیشتر از هر کس دیگری تا کنون است و او اردن وارث ظاهری بسیار حرفه ای خود را.

در یک وجه کوچک آن Garnett که هموار راه را برای برایانت ورود به لیگ در سال 1996. سال قبل از برایانت rookie فصل Garnett شد اولین بازیکن NBA پیش نویس از دبیرستان در دو دهه در حرکت بود که به شدت مورد سوال است. اما Garnett های دراز و باریک و ستاره 19 ساله ساخته شده قابل اجراست و می رفتن برای تبدیل شدن به یکی از با استعداد ترین مردان بزرگ در تاریخ NBA.

برایانت و Garnett دو بزرگترین بازیکنان در لیگ شده اند پیش نویس مستقیما از دبیرستان قبل از LeBron James آمد در سال 2003. پس از 12 سال محدود پس از فصل موفقیت با مینه سوتا تیمبرولوز Garnett معامله شد به بوستون سلتیکز که در آن او کمک کرد که احیای حق رای دادن و برنده شدن در آن برای اولین بار قهرمانی در بیش از دو دهه.

پس از آن وجود دارد دانکن بود که هرگز به عنوان زرق و برق دار به عنوان برایانت و Garnett اما بدون شک تا به حال فقط به عنوان تاثیر بسیار. او تجسم سن آنتونیو اسپرز' سازمانی اخلاق از ثبات خود رواقی رفتار و سازگاری ماه و سال و در نتیجه پنج قهرمانی به همان تعداد به عنوان برایانت.

در طول یک دوره زمانی که مردان بزرگ که زندگی در رنگ هنوز هم حاکم بود عالی دانکن و Garnett شد بی وقفه نسبت به یکدیگر به ویژه به این دلیل که آنها هر دو استثنایی بازیکن دفاعی رقابت در کنفرانس غرب. دانکن برنده دو جایزه MVP در حالی که Garnett و برایانت هر برنده یک.

در همان زمان در زنان, بسکتبال Catchings شد تبدیل شدن به یک قهرمان در هر سطح. او برنده مسابقات NCAA با تنسی داوطلبان و WNBA قهرمانی با تب در سال 2012. شاید بیشتر تحت, Catchings نیز موفق به کسب چهار مدال طلای المپیک با زنان آمریکا تیم بسکتبال.

او در میان حرفه ای رهبران در چند دسته بندی برای WNBA از جمله امتیاز (سوم) کمک (هشتم), قیمت (سوم) و دزد (برای اولین بار). او شناخته شده است به عنوان یکی از بهترین بازیکن دفاعی در لیگ, تاریخچه و پنج-زمان دفاعی بازیکن سال.

همچنین انتخاب شده برای القای شد مربیان ادی Sutton بود که سر از اوکلاهما دولت مردان تیم از سال 1991 تا 2006; کیم willie colon که رهبری بیلور در رابطه با این تیم به سه قهرمانی; رودی Tomjanovich که مربی هوستون راکت به دو قهرمانی در 1990s; و باربارا استیونس از دانشگاه که زنان تیم برنده بخش دوم قهرمانی در سال 2014. پاتریک Baumann یک دیرین FIBA اجرایی نیز انتخاب شد و به عنوان یک مشارکت کننده توسط این سالن از شهرت بین المللی کمیته.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب