همه گیر میراث هیئت مدیره بازی از سری بازی های با سن Coronavirus

بازی انفجار در محبوبیت در طول قرنطینه اما همه گیر میراث بیش از یک انحراف.عکس حسن نیت ارائه میدهد متی Leacockدر

توسط NEWS-SINGLE در 6 مرداد 1399
Pandemic the board game.
بازی انفجار در محبوبیت در طول قرنطینه اما همه گیر میراث بیش از یک انحراف.عکس حسن نیت ارائه میدهد متی Leacock

در لیست خرده فروشی کمبود از اوایل ماه مارس طاعون مورخان را شامل کاغذ توالت پخت مخمر و در برخی از فروشگاه های, هر نوع گوشت به جز میگو و دنده. آنها همچنین باید ذکر coöperative هیئت مدیره بازی به نام همه گیر. در سال 2004 طولانی نیست پس از سارس ویروس زخم یک مسیر مرگبار از طریق چین و سنگاپور و کانادا مت Leacock سپس یک طراح در یاهو شروع به کار بر روی بازی خود را در طول ساعت خاموش. همه گیر چهار سال بعد بیرون آمد و ساخته شده راه خود را از کلاس های درس به مدارس پزشکی—آن را به یک جزء اصلی از کوتاه هدیه فروشگاه در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری—در نهایت jostling فضای قفسه در میان Hasbro مدافعان مانند انحصار و سرنخ در Walmarts در سراسر کشور است. یک مورد علاقه در میان پزشکان مبارزه با کروناویروس همه گیر رشد کرده است از روی کنجکاوی به مسهل انتشار, ارائه, در, کوچک, یک نسخه محدود از ما زده جهان است.

در دهه گذشته بازی های هیئت مدیره انفجار در محبوبیت و انواع و هزاران نفر از بازی های جدید بیرون می آیند هر سال است. Crowdfunding سیستم عامل مانند Kickstarter را تشویق ظهور سودآور سیستم چاپ و نشر: کهنه کار طراحان مانند Eric M. Lang که صنایع دستی بازی های مجموعه در مصر باستان و فئودالی ژاپن شده اند قادر به جمع آوری میلیون ها دلار قبل از آنها حتی به پایان رسید ساخت وعده داده شده خود را تنظیم می کند. در سراسر شمال امریکا, بازی تخته کافه ها و کافه ها ظهور کرده اند تا از بازی شوالیه سالن در پورتلند اورگان به ویکیواژه در منهتن به سرمایه گذاری بر روی نسل جدید علاقه.

مدرن هیئت مدیره-بازی طرفداران بی حوصله و با زندگی و دستمالی دنبال تازگی کشیده شده توسط تم های که خود را منعکس کند باطنی منافع. در Terraforming مریخ منتشر شد در سال 2016 بازیکنان کنترل شرکت ها و موسسات رقابت به راست گنبد شهرستانها و پر گرد و خاکی اقیانوس تخت مریخ با ماهی و آب است. آن را در رتبه چهارم بهترین بازی از همه زمان در وب سایت BoardGameGeek. Humbler conceits ثابت کرده اند فقط به عنوان محبوب. الیزابت Hargrave بال, در مورد پرورش پرندگان در طبیعت حفظ متکی به داده ها از آزمایشگاه کورنل از پرنده شناسی. بازی فروخته است هر یک از آن چاپ اجرا می شود و پس از آن بیرون آمد در سال گذشته; Hargrave بعدی پروژه مجموعه ای به نظر می رسد در ماه اوت حول محور مهاجرت پروانه پادشاه.

همه گیر شبیه برادران پارکر کلاسیک خطر وجود دارد یک نقشه جهان و قاره ها در ارتباط با رنگ های مختلف—اما هدف معکوس شده است. به جای دنبال سلطه بر جهان به عنوان شما را افزایش و گسترش ارتش در برابر دوستان خود را, شما باید با دیگر بازیکنان برای جلوگیری از مارس بیماری های متعدد است که تهدید به نابودی زمین است. هر بازیکن کنترل یک شخصیت است که منحصر به فرد مناسب برای کارهای بازی. توزیع کننده شاتل می تواند یکی دیگر از شخصیت های بین قاره است. پزشک می تواند درمان بیشتر موارد یک بیماری از همکاران خود را. دانشمند می تواند پیدا کردن یک درمان کمی سریعتر. بازیکنان را در کلیت هیئت مدیره و توصیه یکدیگر wincing با هم زمانی که نتایج شوم تشویق با هم زمانی که آنها در از بین بردن یک بیماری است. Leacock شروع ابداع پس از همه گیر بد خون ناشی از یک به خصوص acrimonious هیئت مدیره-بازی تجربه—همسر خود را در میان بازیکنان ناراضی—ریخته به زندگی واقعی است. وارد جذاب بازیگران طلسم توسط coöperative بازی: مردم در اطراف شما باقی می ماند دوستان خود را دشمن آشکار از حوادث در هیئت مدیره.

Coöperative تخته شده است به دست آوردن محبوبیت و در دهه پس از همه گیر شد, منتشر شد, نسخه جدید از بازی مثل رمان سویه های آنفولانزا نابود و لگدمال شده است تا هر سال یا بیشتر. گاهی اوقات این تغییرات عمدتا لوازم آرایشی و بهداشتی: دهم-نسخه سالگرد در می آید خوش تیپ آبی مورد به معنای شبیه یک کیت کمک های اولیه. به تازگی همه گیر ناشر Z-مرد بازی ها اعلام کرد که Leacock خواهد همکاری دوباره با راب Daviau جانباز Hasbro طراح بازی برای ایجاد قسط سوم و نهایی به خود پیچیده تر همه گیر میراث حماسه که آغاز شد در سال 2015.

در میراث-سبک بازی هر زمانی که شما بازی هیئت مدیره ممکن است به طور دائم تغییر پشت سر گذاشتن اثری از تصمیمات قبلی و عواقب خود را. Daviau گفته است که این ایده را به او رخ داده است در حالی که او سرهم بند با یک نسخه جدید از سرنخ. او تعجب که چرا آقای Boddy ظاهرا untraumatized نگه داشته و دعوت همان مرگبار مهمانان خود را به مانور و بیش از بیش. چه آن را مانند اگر روح از بازی های گذشته می امد و شد زیاد وجود دارد ؟ در عادی دور از همه گیر زمانی که بیماری تحت الشعاع یک شهر شیوع رخ می دهد و عفونت گسترش به کشورهای دیگر و یا کشور. در فصل اول از همه گیر میراث هر بازی می گیرد در یک ماه از یک سال است. یک شهر کوبیده با عفونت آغاز می شود برای بی ثبات کردن و پریشانی simmers در میان مردم آن است. شخصیت می تواند زخم خورده و نابود شوند. شیوع بیشتر شکوفه به شورش است. ساختمان فرود به یک توده خاکستر است. به عنوان آلوده تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران کننده است و شما باید گزینه ای برای تنبلی و سنگینی حرکت کردن نارنجک در آنها. زمانی که بازیکنان در شروع بازی دوباره هفته گذشت و آنها باید با همان وب از شهرستانها در حال حاضر غرق بیماری و ناآرامی. نیمی از یک دهه پس از انتشار بیماری همه گیر میراث: فصل 1 سریال نشان داده است خود را به یک غیر طبیعی مناسب برای سن COVID-19.

"این شروع می شود به سادگی. یک ویروس سخت تر از بقیه" که متاسفانه نبوی فصل 1 تیزر می خواند. "اما به عنوان ژانویه تبدیل به مه همه چیز را به نوبه خود برای بدتر است. این هیچ عادی ویروس. نتایج آنچه از یک سال است که هرگز فراموش نخواهد شد." داستان نیز بیش از یک مجموع از بازیکنان در گذشته اشتباه و بدبختی. به عنوان پیشرفت بازی یک پشته از کارت های هدایت بازیکنان خاص به پانل متصل به مجموعه ای از "راز" پرونده همراه با مقوا و ظروف که پنهان کردن قطعات بازی. (طراحان درک لذت بازیکنان را در دست زدن به ضخامت نشانه ها و مکعب های کوچک; همه گیر را نود و شش "بیماری" مکعب در چهار رنگ مخلوط رضایت بخش جسم با یک استرس زا غرور و بیشتر قطعات بازی دروغ پنهان در کارتن ظروف مانند شکلات در یک تقویم ظهور.)

اولین چیزی که شما یاد بگیرند که در این دقیق unboxing است که یکی از چهار بیماری های جهش یافته به غیرقابل درمان فرم است که دانشمندان تماس C0dA. این نام به نظر می رسد برای منعکس کردن راه های که در آن بازی گستراند. بازی شما به عنوان داستان توسعه و شخصیت های جدید ظهور: یک قرنطینه متخصص در یک ژاکت چرمی برای محافظت از مردم از عفونت های جدید; یک متخصص عملیات با یک دستگاه مخابره ترانزیستوری و یک کلاه سخت به سرعت وی رونمایی ایستگاه تحقیقات. تغییرات جهانی و در عین حال شما دوباره و دوباره بازگشت به ابتدای بازی. C0dA علاج ناپذیر هنوز بافندگی.

بسیاری از محرمانه پانل پنهان کردن برچسب برای پر کردن فضاهای خالی در کتاب قانون منجر به بیشتر و بیشتر پیچیده—تصمیم گیری. "یک دقیقه برای یادگیری... یک عمر به کارشناسی کارشناسی ارشد" شعار سیاه-و-سفید-دیسک-کوه در می رم بازی اتللو است که همیشه به قلب گرفته توسط طراحان بازی ، مانند فهرست-ماشین جمع marvelling در شیفت و کاربراتور indie-مدیره-علاقه مندان به بازی شادی کردن در سیستم استادانه درست شده از داس و don'ts. اما این ساختار اغلب پایمال بازیکنان گاه به گاه. Gloomhaven های فانتزی با مضمون نقش بازی کردن بازی—Dungeons & Dragons بدون بداهه سرایی—بالاترین امتیاز بازی از همه زمان در BoardGameGeek; آن را نیز discouragingly پیچیده برای uninitiated. در این رابطه همه گیر میراث انجام یک ترفند سحر و جادو: به عنوان بخشی از داستان بازیکن باید کسب این قوانین مقید هر نکته به حال تعلیق از روایت است. شما در مورد یادگیری چگونه برای استقرار موانع شما تنها پس از جذب این واقعیت است که C0dA شیوع بیماری ممکن است ضروری مرحله شدید از blockading یک شهر مملو از عفونت است. قوانین نیست فقط constrict جهان—آنها ساخت آن بیش از حد.

این طرح از فصل 2 آغاز می شود که سه نسل در آینده نشان می دهد که مبارزه با C0dA قرار نیست پایان دادن به این سیاره مشکلات است. بسیاری از جهان در حال حاضر خراب بیماری است که قابل دسترسی و بازیکنان گروه کوچکی از کارگران در تلاش برای آوردن مواد غذایی و لوازم به چند سنگر شهرستانها که باقی می ماند باید حرکت بسیار کوچکتر نقشه. تاریخ انتشار سوم همه گیر Legacy بازی با تاخیر برای ماه تنها به تازگی اعلام شده است. این بهار و در حالی که ناشران غیرداستانی عناوین درهم برای ثبت نام نویسندگان به نوشتن COVID-19-مضمون کتاب Z-بازی مرد می ترسید که ورود قسط آخر از همه گیر میراث ممکن است به نظر می رسد نامناسب apt. بازیکنان در همین حال شد سریع به نقطه مضطرب احساس است که شبیه سازی تا به حال تبدیل شدن به واقعیت است. ("من موافق نیست به playtest فصل 3 از همه گیر میراث" فن اظهار داشت: در توییتر "و صادقانه این احساس بیشتر شبیه به یک اتاق فرار کنید.")

این سقوط Leacock و Daviau خواهد شد در حال حاضر بازیکنان با یک پرتره را در حال حاضر اما از گذشته است. جدید میراث بازی ترکیب عناصر اصلی همه گیر با ماجراجویی خود را انتخاب کنید رمان و کلاسیک مانند سرنخ. این شهر همچنین دارای یک فرض است که به شدت در تقابل با همه گیر را coöperative ساختار. مجموعه ای در سال 1962 همه گیر میراث: فصل 0 یک جاسوسی در مقابل جاسوسی prequel که با یک مجموعه جدید از جعبه های مقوایی و راز پانل های آلوده بازیکنان با یک دلتنگ تقلا از جنگ سرد پارانویا. وجود دارد تحت اللفظی اشکال بیش از حد—C. I. A. استخدام پزشکی کارگران به عقب نشینی اتحاد جماهیر شوروی تلاش برای تسلیحاتی یک ویروس به نام مدوزا. جدید نقشه جهان پوشش داده شده را در مستطیل است که نشان می دهد هر یک از شهرستان های سیاسی وفاداری شبیه گرگ و میش مبارزه روایت تاریخچه بازی است که طول می کشد نام خود را از جان اف کندی در سخنرانی مراسم تحلیف در سال 1961. ایستاده در خارج از کنگره در سرد ماه ژانویه روز کندی به نام برای رهبران در سراسر جهان برای پیدا کردن علت در برابر ظلم و ستم و فقر و بیماری است. فصل 0 به ما می دهد جهان—زود رنج و گرفتار سیاست—که کندی خطاب به نیم قرن پیش. که در آن پزشکان و محققان از بیماری همه گیر به سختی اذعان مرزهای بین المللی به عنوان آنها مبارزه در برابر فروپاشی اجتماعی جدید بازی باعث می شود آن را سخت برای عوامل که بازیکنان کنترل برای ورود به اتحاد جماهیر شوروی شهرستانها. ایدئولوژیک طاعون که محصولات زراعی از ماه به ماه به نوعی باعث می شود آن را به جد اعلی که در آن چهار نفر به سرعت در حال گسترش بیماری تهدید به از بین بردن درد و رنج اما ایران زمین, به نظر می رسد آرمانی است. فصل 0, بسیار قانع کننده بازی و شاید بهترین در این سری ارائه می دهد چیزی غمگین و آشنا به معاصران خود را. امروز خیره در یک نقشه از تمام کشورهایی است که آمریکایی ها نمی توانند بازدید به دلیل COVID-19 و نقایص از سیاستمداران هنوز در تب سند چشم انداز قرن بیستم ما می توانید احساس می کنید که اگر ما هم باید عود به یک بیماری از یک نوع خاص. علت یک ویروس و یک میراث ما هنوز فرار کرد.


بیشتر در Coronavirus

  • برای محافظت از آمریکا زندگی می کند و احیای اقتصاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جارد کوشنر باید به گوش دادن Anthony Fauci به جای سطل زباله او را.
  • ما باید نگاه به دانش آموزان برای باردار شدن مناسب مدرسه-بازگشایی برنامه. آن است که خیلی دیر به درخواست آنچه که آنها واقعا می خواهید.
  • یک متخصص اطفال در آنچه کودکان باید در طول بحران.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن کمک غولهای که اهدا به reëlection مبارزات انتخاباتی بهره برداری از این بیماری همه گیر به حداکثر رساندن سود است.
  • پاسخگویی به بالا-امور مالی مغول در شارژ از ما بهبود اقتصادی.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به تغییر شکل معماری. چه نوع از فضا ما مایل به زندگی و کار در حال حاضر ؟


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن