لری هوگان نیست در آینده برای نجات حزب جمهوری خواه

سیاست فرماندار مریلند است شرط بندی های آینده خود را بر یک کودک مهربان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ایران. م

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
آتلانتیک / گتی

هنگامی که شما فشار او را در آن لری هوگان اعتراف خواهد کرد که او را کمرنگ خوشحال توسط همه رسانه ها چاپلوسی. به عنوان جمهوری خواه فرماندار مریلند او لذت می برد درخشان پوشش به صورت ایستاده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او مورد ستایش قرار داد به عنوان یک زن شجاع و حقیقت گوی یک رهبر با تمامیت خواه که در آن می شود. در حقیقت این بار فقط واقعا کم است.

"وجود دارد به طوری که چند جمهوری خواهان مایل به می گویند هر چیزی که 100 درصد در قدم اهسته با رئیس جمهور" او به من گفت که با خندیدن در طول یک مصاحبه تلفنی اخیر. "تا زمانی که من می گویند چیزی که مخالف مردم می گویند: عجب! جمهوری صحبت می کند!"

به طور طبیعی هوگان است که در بالا بهره برداری از این پویا به عنوان او ترویج کتاب جدید خود را. هنوز ایستاده: بازمانده سرطان شورش جهانی همه گیر و سمی که سیاست تقسیم امریکا متعلق به متمایز subgenre از بررسی خاطرات سیاسی طراحی شده برای جلب توجه به نویسنده آرمان های ریاست جمهوری. به این منظور آن را در حال حاضر موفق بوده است. در تبلیغات تور او به طور معمول معرفی شده به عنوان یک آینده نگر 2024 نامزد شده است. و به عنوان محبوب آبی-فرماندار دولت با عملی رگه هوگان است سلنیوم برای یک نوع خاصی از میانه دانشمند است که در مورد رویا پردازی قهرمانانه وزش سوار بر اسب سفید برای ارائه عربستان از بربریت.

اما آمار و ارقام مانند هوگان که سابقه جذب بیشتر اینچ ستون از آرا در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند ، (نگاه کنید به: جان Kasich جان هانتسمن همه فن حریف دیگر Jo(h)ns.) آنچه باعث می شود او مورد مطالعه جالب است نه اعتدال, اما چگونه او موقعیت خود را در مخالفت با یک شدت منفور وقت خواهد شد که برنده و یا از دست دادن—باقی می ماند پر سر و صدا در نیروی محافظه کار سیاست است. منطق یک هوگان نامزدی است که استوار بر این ایده است که هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن برگ دفتر Trumpism را ترک خواهد کرد با او. وجود دارد دلیلی برای شک و تردید بود.

برای خیلی از ما مصاحبه هوگان به نظر می رسید به عنوان اگر او یک بازی سیاسی-پند و موعظه یکنوع بازی شبیه لوتو. او صحبت از تمایل خود برای ساخت یک "چادر بزرگ" ، او توضیح داد که "موفق سیاست است در مورد جمع و ضرب نه تفریق و تقسیم." هنگامی که ما بیش از حد به مکالمه بدون ذکر ریاست جمهوری خود را به جاه طلبی های او فعالانه ارائه nonanswer به من nonquestion: "مردم از من بپرسید چه برنامه های من برای آینده است. من بگو من نیستم که نگران در مورد آنچه که من در آینده این است که در حزب جمهوری خواه اما من واقعا نگران داشتن یک آینده برای حزب جمهوری خواه.'"

هوگان نیست رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و عموم در نظر گرفته شده در حال اجرا در برابر رئیس جمهور در سال 2020 در نهایت قبل از رکوع. او به وضوح معتقد است که دولت فعلی خود را آسیب دیده است و او خوشحال به اجرا از طریق برخی از نقاط پایین. (به این ترتیب ما می رسند در "جمهوری خواه صحبت می کند!" بخشی از این گفتگو است.) او ابراز پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح جلسات و در سال 2018 به نام او به عقب مریلند گارد ملی واحد از مرز جنوبی در اعتراض مغلوب ساختن پیشی جستن کودک-جدایی سیاست.

هوگان bluntest مخالفت محفوظ است و برای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. با امتناع را در خطر جدی در اوایل او استدلال می کند که رئیس جمهور به شدت مختل دولت پاسخ. "ما در ابتدا و اجازه دهید این ویروس را از دست" او به من گفت. "رئیس جمهور در کم اهمیت جلوه دادن ویروس و گفت: چیزهایی مانند این بود که به ناپدید می شوند و یا آن را فقط sniffles—پیام بود همه اشتباه است."

او همچنین با بیان نا امیدی با مغلوب ساختن پیشی جستن آتش زا در پاسخ به این تابستان ضد نژادپرستانه تظاهرات. "من فکر نمی کنم رئیس جمهور کمک می کند که با بحث و گفتگو در همه," او به من گفت و اضافه میکند: "حزب جمهوری خواه است که قطعا با داشتن یک زمان سخت با اضافه کردن هر چیزی."

این انتقادات ممکن است به خصوص نافذ یا اصلی اما هوگان تحسین به او اعتباری برای بیان واضح. وجود دارد بعد از همه تنها بسیاری از چیزهای جالب برای گفتن در مورد برهنه امپراتور.

علاوه بر هدف خود در آوردن این ریاست جمهوری شکست در مقابل آنها را با رکورد خود را در مریلند که در آن تصویب امتیاز در حال حاضر در حال قراردادن موشواره فقط زیر 80 درصد به لطف غیر منتظره ای قوی در حمایت از دموکرات ها و رای دهندگان. در کتاب خود و در مصاحبه هوگان فریم باشند به عنوان یک مدل شایستگی و حس مشترک. در حالی که کشورهای دیگر در تلاش برای مبارزه با ویروس خود را تهاجمی بهداشت عمومی پاسخ—از جمله خرید در اوایل سال جاری از 500,000 آزمون از کره جنوبی—دارای کشیده ملی plaudits. و به شهرستانها عمده در ادامه ناآرامی هوگان اشاره کرده است به خود اداره 2015 تظاهرات پس از مرگ 25 ساله فردی گری در بالتیمور بازداشت پلیس به عنوان مثال از احترام به تظاهرات مسالمتآمیز در حالی که سرکوب شورش. "من نمی خواهید به صدا مانند من متصل کتاب من" او به من گفت: "اما من پیشنهاد می کنم مردم خواندن کتاب من و ما چگونه به کار گرفته اوضاع در بالتیمور."

اما کسانی که در واقع به حفر ادعای خود هستند و نه جهانی تحت تاثیر قرار. معلوم می شود که بسیاری از کسانی که در کره جنوبی آزمون نشده اند استفاده می شود و به واشنگتن ارسال شده است را مورد سوال که چرا او نمی خرید ارزان آزمون از تولید کننده داخلی که در دسترس بودند در همان زمان.

هوگان روایت از بالتیمور تظاهرات نیز کشیده شده موشکافی. یک ویروسی در مصاحبه این هفته نمایش's آفتابی Hostin مواجه فرماندار بیش از تصمیم خود برای توصیف خاکستری در کتاب خود با عنوان "Crips باند متصل به سطح خیابان فروشنده مواد مخدر" هنگامی که چنین باند وابستگی تاسیس شده است. و در حالی که کتاب خود ادعا میکند که "نظام عدالت هرگز به طور کامل پاسخ به این سوال که" چگونه خاکستری درگذشت هوگان نتواند به ذکر است وزارت دادگستری تحقیقات اداره پلیس بالتیمور که گسترده شیوه های تبعیض آمیز با هدف قرار دادن سیاه و سفید محله. در جای دیگر فرماندار شده است برای انتقاد از لغو یک عمده حمل و نقل پروژه است که باید به طور نامتناسبی در خدمت سیاه ساکنان بالتیمور.

ما در طول مکالمه هوگان بارها و بارها صحبت در مورد نیاز به ایجاد یک "فراگیر" حزب جمهوری خواه است که می رسد به رای دهندگان فراتر از خود را پایه. اما شکست او در پاسخ به این واضح پیگیری سوال—چه کسی ؟ چگونه ؟ با چه نوع از پیام ؟ —صحبت می کند به مشکلاتی که پیش رو نه تنها برای او بلکه برای تمام ایران.

در حالی که هوگان متنوع, حمایت هر دو حزب در ایالت مریلند است که واقعا قابل توجه آن هرگز تکرار در سطح ملی به عنوان طولانی به عنوان حزب خود را آمیخته با Trumpism. اگر رئیس جمهور از دست می دهد در ماه نوامبر پس از همه, او نمی خواهد shuffle به بازنشستگی آرام و نقاشی. توییت را حفظ خواهد کرد به آینده تلویزیون مصاحبه را ادامه خواهد داد و مغلوب ساختن پیشی جستن مصر وزن در همه چیز تبدیل خواهد شد تنها آسان تر به افراط. در ضمن مردم مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و Tucker Carlson را محافظه کار مخاطبان دسترسی به گوشت قرمز در رژیم غذایی آنها تبدیل به عادت کرده اند. و ایران با نمایندگان منتخب در طول تهمت ریاست جمهوری—که بسیاری از آنها برنده مقدماتی با تشکر از حمایت خود را—اطمینان خواهد داد که "MAGAfication" از حزب است که به راحتی قابل بازگشت نیست.

هیچ یک از این است که لزوما دائمی ، احزاب می تواند تغییر کند. اما آن را نیاز به مقدار زیادی بیش از یک جمهوری خواه صحبت کردن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب