لاوسون مطمئن نیستید اگر Woodbine تجربه مسابقه فصل را در زمان شروع

تورنتو—جیم Lawson نمی تواند با قطعیت بگوید Woodbine مسیر مسابقه را با تجربه های نجومی آغاز خواهد شد در زمان.

آن طور آزمایشی برنامه ریزی شده برای باز کردن در مارس 18, اما COVID-19 همه گیر ساخته شده که بسیار نرم و تاریخ شروع. و در حالی که Woodbine مقامات مشغول هستند ایجاد پتانسیل برنامه های احتمالی این عدم قطعیت در اطراف ویروس wreaking ویران کردن با این روند.

“بله کاملا” گفت: Lawson, Woodbine سرگرمی افسر ارشد عامل. “با فرض وجود تاخیر و من نمی شود شگفت زده اگر ما یک تاخیر در این فصل است که آن را برای یک ماه, دو ماه, سه ماه ؟

“فصل برای رفتن به لغو? ما فقط نمی دانم و این باعث می شود آن را بسیار سخت برای برنامه ریزی. اولویت ما این است که به دنبال پس از اسب اطمینان حاصل شود آنها برای مراقبت و اعمال. این همه نیست فقط با توجه به شروع فصل آن را به بعد از اسب و این چیزی است که مردم می خواهند به انجام است.”

برخی از آهنگ ها را بسته اند در حالی که دیگران تصمیم به برگزاری مسابقه بدون تماشاگر. روز شنبه $1 میلیون (ایالات متحده) درجه 2, لوئیزیانا, دربی را قبل از خالی جایگاه در نیواورلئان. علامت Casse, کانادا, برترین مربی بی سابقه 11 برابر خواهد شد زین دو اسب در آن مسابقه از جمله 7/2 زود مورد علاقه اجرا.

در روز سه شنبه کنتاکی دربی — افتتاح نژاد آمریکایی تاج سه گانه — موکول شد از مه 2 سپتامبر. 5. اگر Woodbine باید شروع فصل آن اواخر که تاثیر بالای آن رویداد $1 میلیون ملکه بشقاب.

ساق پا ابتدا از کانادا تاج سه گانه برنامه ریزی شده است برای ماه ژوئن 27. اما عدم اطمینان ایجاد شده توسط رمان coronavirus را مجبور Woodbine مقامات به خودداری از در نظر گرفتن تعهدات مالی برای آن خیمه مسابقه.

بعد شروع خواهد نیز trickle-down را تحت تاثیر قرار برای دو نفر دیگر تاج سه گانه مسابقات — the $400,000 شاهزاده ولز سهام (21 ژوئیه در فورت ایری) و $400,000 پرورش دهندگان ریسک (Aug. 15 در Woodbine). آن را نیز به طور چشمگیری تاثیر ریکو Woodbine مایل (Sept. 19) و Pattison بین المللی کانادا (Oct. 18) دو $1 میلیون چمن مسابقه است.

“ما در حال حاضر مشغول کار بر روی آنچه من تماس بگیرید Plan B از نظر مخاطرات برنامه” لاوسون گفت. “ما حفظ تناسب تعداد سهام نژادها ما نمی خواهد فقط از بین بردن کسانی که در ابتدای فصل.

“اما ما نیز اجرا نمی شود بیش از 100 سهام نژادها در یک فصل است که می گویند, شده است, کوتاه با سه ماه. که فقط به ما فکر کردن و کار بر روی آنچه (تجدید نظر شده برنامه) ممکن است مانند نگاه از نظر تاریخ.”

لاوسون گفت: NBC قرار است به پخش Woodbine مایل بود که قبل از Kentucky Derby روشن شد به ماه سپتامبر است. شروع دیر در تورنتو بیضی بیشتر می تواند مسائل پیچیده.

لاوسون امیدوار است بدانید که در حدود 10 روز آیا Woodbine را با تجربه های نجومی در زمان شروع خواهد شد. اما این تصمیم را گرفتن است.

“این همیشه می آیند با این نکته که شرایط در حال تغییر به سرعت و روز به روز,” او گفت:. “این همه تغییر با توجه به شرایط.

“من نمی دانم اگر انتظار دو ماه است که بهتر از هر چهار یا پنج از نظر برنامه ریزی است. ما فقط نمی دانم که آیا ما می شود, مسابقه و, که نه جنجال آفرینی یا دراماتیک بیانیه. آن را فقط حق. وقتی که من می گویند که ما قصد داریم تا در یک طرح احتمالی B از شروع فصل 15 ژوئن یا جولای 1, من نمی گویم که با هر اعتقاد چرا که من مطمئن هستم که همه چیز در حال رفتن به هر گونه بهتر است.”

اگر چه شروع Woodbine را ملاقات یک ماه دور, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی در رفتن در سیرجهت مخالف مبداء مسابقه. اسب ها در انبارها و مردم در حال کار برای مراقبت از آنها روزانه.

تنها ضروری کارکنان مجاز به امکانات, اما آنها منوط به پروتکل که شامل تست دما.

“اسب ما مردم بسیار خوب بوده است,” لاوسون گفت. “آنها در حال انتظار در خط به صورت متوسط چک و شکایت مردم اعلام کرد اگر آنها برخی از نوع از آنفولانزا یا بیماری هستند و ماندن در خانه.

“ما در حال گرفتن کامل همکاری از آنجا که آنها می دانند که چه اتصال ما هستید و ما در تلاش هستیم بیش از هر چیز به آنها کمک کند.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

لاوسون گفت: Woodbine است فقط به اندازه کافی کارمندان در سایت “به نگه داشتن چراغ.” بسیاری از وقت مردم در حال کار از راه دور در حالی که ساعتی کارکنان که فرستاده شده ام خانه هنوز هم در حال پرداخت خود را برای دو هفته از برنامه ریزی شیفت.

بیشتر چه, لاوسون برآورد وجود دارد یکی دیگر از 10000 و 15000 نفر وابسته به این صنعت برای امرار معاش خود.

“ما در تلاش هستیم تا کار ما راه را از طریق این و انجام بهترین برای همه” لاوسون گفت. “نکته این است که در حال حاضر ما فقط نمی دانم.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>