گوش دادن: این وعده خالی از ویتامین ها

فاصله اجتماعی همه ما می باید چیزی را در طول همه گیر? مکمل ها و ویتامین ها را به ادعاهای بزرگ اما منافع خود

توسط NEWS-SINGLE در 29 خرداد 1399

مکمل ادعا به "تقویت سیستم ایمنی بدن" را بدست جدید توجه در این بیماری همه گیر. در این پادکست اجتماعی فاصلهکارکنان نویسنده جیمز Hamblin توضیح می دهد که چرا این ادعا بیشتر مزخرف (شده اند و برای سال) و تهیه کننده اجرایی کاترین چاه از او می پرسد در مورد ویتامین ها.

گوش دادن به مکالمه خود را در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: من فقط یک هشدار خبر: FDA خارج تصویب مالاریا داروهای تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن. هیدروکسی کلروکین من فرض است که آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد ؟

جیمز Hamblin: آن را به حال اورژانس-استفاده از مجوز است که متفاوت از فرایند طولانی است که مورد نیاز است تا ثابت کند که یک دارو کمک می کند. اگر وجود دارد برخی از دلیل قابل قبول به آن فکر می کنم ممکن است آن را می شود اضطراری با استفاده از مجوز. در اینجا ما نمی, واقعا که, اما ما باید فشار سیاسی از رئیس جمهور که تا به حال تبلیغ این دارو به عنوان یک معجزه و در واقع تشویق مردم به سعی کنید آن را در کنفرانس های مطبوعاتی. سپس به طور ناگهانی آن می شود این اورژانس-استفاده از مجوز. و بسیاری از مردم—بسیاری از پزشکان و بیماران—گفت: شما می دانید چه ؟ آن را نمی تواند صدمه دیده است. و آن را ممکن است کمک کند.

آنها نمی باید شواهد آن است. اما ما باید این نوع از گل رز-شیشه های رنگی در. وجود دارد یک فرد خوش بینی در لحظات ترس که در آن شما شروع به دنبال در چیزهایی که محتمل و هستند که در واقع ریسک است. و به طور ناگهانی آن را بسیار آسان برای متقاعد کردن مردم: شما می دانید چرا آن را امتحان کنید ؟ چرا آن را انجام دهید ؟

ولز: بنابراین ما می دانیم که هیدروکسی کلروکین در حال رفتن به نحوی جادویی محافظت از ما و در حال حاضر FDA است گفت: اما شما چند بار گفته اند که نتایج بسیار در ارتباط با مردم و سلامت سیستم ایمنی بدن. بنابراین ما باید انجام کارهایی برای تقویت سیستم ایمنی بدن ما و مطمئن شوید که ما به عنوان سالم به عنوان ممکن است ،

Hamblin: آره. در واقع تقویت سیستم ایمنی بدن یکی از peeves حیوان خانگی من.

ولز: از آنجا که شما نمی مانند کلمه افزایش?

Hamblin: آره, خوب, شما نمی خواهید به آن را افزایش می دهد بیش از حد. ما صحبت در مورد سايتوکين طوفان که در واقع سیستم ایمنی بدن شما راه رفتن دریا.

ولز: راست و اختلالات خود ایمنی.

Hamblin: بله دقیقا. کسانی که تحت درمان با سیستم ایمنی سرکوب مواد مخدر که هیدروکسی کلروکین یکی است. ما در حال صحبت کردن در مورد یک نوع توازن و تعادل است که ما به دنبال رسیدن به.

ولز: من مصرف یک عدد مولتی ویتامین هر روز به خاطر من بود: من نمی دانم. نمی تواند صدمه دیده است. اما شما یک مولتی ویتامین شکاک به دلایلی که من به یاد داشته باشید و یا درک. چه چیزی اشتباه است با مصرف یک عدد مولتی ویتامین? نیست که فقط خوب اگر شما به آن نیاز دارند و بد نیست اگر شما نمی?

Hamblin: من فکر می کنم که به طور کلی درست است. آن را احتمالا خوب است. بسته به اگر شما در حال گرفتن مقدار زیادی از دیگر ویتامین ها و مکمل ها با آن وجود دارد بالقوه با برخی از ویتامین ها است که شما می توانید بیش از حد, اما به احتمال زیاد این ویتامین ها متعادل به طوری که شما نمی خواهید به بیش از حد از هر چیزی. اما آنچه که من علاقه مند هستم در این است که همان مغالطه من نگران با هیدروکسی کلروکین: یک حس کاذب از حفاظت.

این تجربه من بوده است که من گرفته مولتی ویتامین ها من احساس می کنم نوعی شاید من نمی نیاز به غذا خوردن به عنوان خوبی. بسیاری از مردم احساس می کنید که شما می توانید شاید فقط مانند یک پیتزا و یک عدد مولتی ویتامین و این بدان معناست که شما کامل بر روی همه چیز شما نیاز دارید.

اما آن را به همان. آن کار نمی کند. آن شگفت انگیز خواهد بود اگر شما می تواند تکرار یک رژیم غذایی سالم در یک قرص در روز, اما ما تا کنون از آن است.

ولز: چه نقطه ای از یک مولتی ویتامین و سپس ؟ چرا آن کار نمی کند ؟

Hamblin: چیزی وجود دارد به ساختار واقعی از مواد غذایی است. آن را حاوی فیبر است. آن را می فرستد یک سیگنال به دل و روده خود را به سادگی با حجم آن است. ما شده اند قادر به, در, علوم پزشکی, تکرار عمل از خوردن مواد غذایی واقعی است. هنگامی که مردم باید به لوله تغذیه از انواع مختلف از اورژانس تغذیه آن را هرگز به عنوان پایدار به عنوان زمانی که شما در واقع خوردن "مواد غذایی واقعی است."

ولز: راست وجود دارد اما مطالعات نشان می دهد که افرادی که پوشیدن دنده ایمنی بیشتر بی پروا و ما هنوز هم به مردم گفت "پوشیدن کمربند ایمنی و کلاه ایمنی" پس چرا نمی مولتی ویتامین?

Hamblin: اگر شما می توانید اضافه کردن مولتی ویتامین و هر چیزی را تغییر دهید و سپس به دنبال آن بروید. هر آنچه. منظورم این است که شما ممکن است پول خود را هدر.

ولز: آیا واقعا وجود دارد هیچ علم در پشت یک ویتامین که برای شما خوب است ؟

Hamblin: نه مگر اینکه شما یک کمبود در هر یک از این مناطق است.

ولز: و مردم به طور کلی کمبود ؟ آیا رژیم های غذایی مدرن ما معنی است که شما باید برخی از کمبود ؟

Hamblin: شما نیاز بسیار کمی است. و هر چیزی که به شما خواهد بود به احتمال زیاد دچار کمبود در ما تقویت. حتی پاستا و غلات و حبوبات آنها غنی شده با ویتامین ها در صورتی که شما فقط به خوردن غذاهای بسته بندی شده در همه زمان ها و خوردن هرگز تازه تولید کند.

ولز: شما به من گفتن که مثل من Cheerios یک عدد مولتی ویتامین در آنها است ؟

Hamblin: اوه آره. آنها سرشار از ویتامین است. به دلیل وجود ویتامین D در شیر است که ما اضافه کردن آن به شیر. ما در بر داشت راه برای اینکه فوق العاده-رژیم غذایی فرآوری شده است که جلوگیری از کمبود ویتامین. و این در واقع یک مشکل برای ما.

ولز: بنابراین رژیم غذایی ما است که در حال حاضر اساسا معادل یک عدد مولتی ویتامین, که در آن ما فقط به طور تصادفی قرار داده و ویتامین ها در تلخه می خورند ؟

Hamblin: آنچه که غنی سازی است. این یکی از آن چیزهایی است که مرتب کردن بر اساس مانند اکسیژن است. شما در حال گرفتن به اندازه کافی و بیشتر است که قصد ندارم به شما کمک کند. یکی از دورافتاده در coronavirus-ویتامین بحث است ویتامین d وجود دارد تقریبا هیچ چیز در رژیم غذایی ما می شود که ما ویتامین d را حتی نباید به نام یک ویتامین به نظر من فروتن.

ولز: آنچه که در تعریف یک ویتامین ؟

Hamblin: هیچ تعریف. آن را مشتق شده از این بازاریابی اصطلاح حیاتی آمین. ما فکر کردیم که همه آنها به حال یک گروه آمین در آنها و تبدیل کردن آنها نیست.

چاه: که آنچه در "ویتامین" است؟!

Hamblin: آره. یک کتاب عالی در این Vitamaniaبا کاترین قیمت. می رود آن را به کل مکمل صنعت و چگونه این ایده ها آغاز شده است.

ولز: ویتامین ها چه هستند?

Hamblin: این تصادفی دانش سطحی از ترکیبات. ما آنها را "عناصر" را به عنوان مخالف به گفتن درشت مغذی مانند چربی و کربوهیدرات و پروتئین است. "میکرو" مواد مغذی هستند این tinier آنهایی که شما نیاز دارید مقدار سر یک پین در هر ماه. بسیاری از آنها رخ می دهد در مواد غذایی است. ویتامین D یکی که نیست. شما آن را به خودتان را در معرض آفتاب قرار گرفتن. و شما لازم نیست مقدار زیادی فقط چند دقیقه.

وجود ندارد, شواهدی وجود دارد که تخمگذاری و برنزه شدن برای شما خوب است. که هنوز علت اصلی سرطان پوست است. تا زمانی که شما برخی از قرار گرفتن در معرض حتی فقط نشستن در نزدیکی یک پنجره که باید خوب است. اما وجود دارد برخی از جدی محققان بر این باورند که افرادی که در یک منطقه خاکستری است که ممکن است به اندازه کافی ویتامین D به ویژه هنگامی که گفت: در خانه بمانند. زمانی که شما واقعا در محدود کردن قرار گرفتن در معرض هوای آن می تواند خوب را به یک مکمل.

ولز: پس از آن که ویتامین D به نحوی دعوا کردن coronavirus. این است که اگر شما به اندازه کافی ویتامین D و وجود دارد می تواند یک کمی افزایش درصد افرادی که لازم نیست به اندازه کافی ویتامین D از آنجا که همه ما ماندن در داخل بسیاری—پس از آن سیستم ایمنی بدن شما می توانید تمام حواس پرت و بنابراین شما می خواهید را به یک مکمل. آنچه در مورد ویتامین C است ؟ در ابتدای این من مصرف ویتامین C و مکمل های غذایی در هر روز است.

Hamblin: آیا می دانید که چرا مردم فکر می کنند ویتامین C کمک می کند تا با سرماخوردگی?

ولز: من نمی.

Hamblin: پس لینوس پائولینگ بود برنده جایزه نوبل واقعا محترم است. آلبرت انیشتین گفت لینوس پائولینگ کار: "این بیش از حد پیچیده برای من بود." این بود که در دهه 1930. پائولینگ انجام بسیاری از پیشگامانه فیزیک و جهان تبدیل شد دانشمند برجسته. و سپس در سال های بعد او شروع به گرفتن واقعا به ویتامین C در یک راه عجیب و غریب. او در زمان تن از آن است. او شروع به تبدیل شدن به یک مبلغ برای آن و آن را عجیب و غریب بود چرا که او واقعا بود به عنوان احترام و معتبر که هر کسی می تواند در یک زمینه علمی.

و مردم آزمایش نظریه خود را که آن را جلوگیری از سرطان و انواع بیماری های آن نمی یاد بیرون. ویتامین C مکمل های محافظت نمی کند و شما نمی خواهد بهبود این دوره از بیماری تنفسی. وجود دارد یک دانش سطحی از بد شواهد اما هیچ شواهد خوب و تنها دلیلی که مردم بر این باورند که در وهله اول این است که این مغالطه تاریخی است که نمی یاد کردن از کسی که به پایان رسید تا در واقع از دست دادن تمام اعتبار خود را تا پایان عمر خود را.

ولز: آنچه در مورد آب پرتقال? آن را به طور کامل در بازار عرضه ویتامین C.

Hamblin: و آن را فقط قند است. آب یکی از بدترین چیزهایی است که شما می نوشند. ما می دانیم که بیش از حد قند و شکر برای شما خوب است. و ما می دانیم که مصرف آن به شکل یک پرتقال در مقابل پرتقال است که به سادگی بهتر است چون ما حداقل برخی از فیبر در آن است. آن حرکت را از طریق سیستم خود را آهسته تر جذب آن را آهسته تر در حالی که آب است درست مثل قلاب آن را به رگهای من. من نمی توصیه می شود نوشیدن آب پرتقال.

مکمل های بسیار زیاد و تقریبا غیر قابل تنظیم میباشد. آنها به بازار عرضه شده به عنوان بخش هایی از این غذاها در تمام این صنایع دیگر مانند آب پرتقال و لبنیات و غلات و تمام این چیزهایی که فقط به دلیل آن می گوید: "در حال حاضر با فوق العاده ویتامین E" شما قرار است فقط بر این باورند که باید خوب باشد. و با وجود فقدان شواهد برای حمایت از آن ما نیز باید این تعصب تفکر: خوب, من فکر می کنم این خوب است. و حتی اگر من اشتباه می کنم آن را نمی تواند صدمه دیده است ، و که تعصب بسیار قوی است که آن را می آید به چیزهایی مانند مرگ و زندگی. هر کسی با هر گونه نگرانی در مورد طول عمر خود را و یا مدیریت بیماری مزمن است که بسیار مستعد ابتلا به آن استدلال و منطق است. و آن را بسیار غمگین می بیند.

با ویتامین ها و بهداشت-آیین محصولات مهم اختصاص چیزهایی است که به اعتقاد شما در حال حفاظت از شما و یا که شما لذت ببرید و فقط مطمئن شوید که آنها واقعا چیزهایی هستند که به محافظت از شما و یا آنها واقعا چیزهایی هستند که ارزش اضافه و شادی را به زندگی خود را. و اگر آنها, سپس خلاص شدن از آنها.

چاه: که واقعا مشاوره خوب است. من فکر می کنم من قصد دارم برای حفظ مصرف مولتی ویتامین در هر حال حاضر و پس از آن تنها شما می دانید چرا که آن را نمی تواند صدمه دیده است. بلکه هر بار که من آن را, من میخوام مثل من که تا به حال.

Hamblin: شما من رو از مولتی ویتامین. پایین شما بروید. ویتامین C مکمل های خاص. آنها مجاز به گفتن چیزهایی مانند "افزایش ایمنی" یا "افزایش ایمنی است." آنها مجاز به خاص پزشکی مانند گفت: "جلوگیری از عفونت کروناویروس." اما من در حال حاضر از دیدن چیزهای که پاپ تا بیش از همه, شما می دانید.

ولز: صبر کنید اما "افزایش ایمنی"—شما می گویید که نادرست است ؟

Hamblin: درست, اما آنها می توانید آن را ادعا می کند. مکمل صنعت عظیم لابی شده است و اساسا قادر به تنظیم شود. آنها سعی در تنظیم آن پشت در 80s و وجود یک کمپین در پاسخ. لابی کردم به رونالد ریگان و مانند اجازه ندهید دولت را بیش از ویتامین های خود را. و پس از آن کنگره فقط اجازه دهید آن را برو.

است تجاری که بودجه ویتامین صنعت با مل گیبسون. ماموران دولت آمد به خانه او را به ویتامین خارج از کابین خود را.

ولز: اوه خدای من. اگر مل گیبسون, مانند, پرچم قرمز.

Hamblin: این نوع از این غرب وحشی از ترکیبات که در آن شما می توانید هر چیزی را به بازار حق دور. شما رو به اطلاع FDA و سپس شما می توانید شروع به فروش چیزی و خواستار آن ویتامین d در مقابل صنعت داروسازی که در آن یک بلند, enormous, گران فرایند که در آن شما باید به واقع ثابت کند که آن چه آن را می گوید آن را ندارد.

چاه: که ما به ارمغان می آورد بازگشت به جایی که ما در آغاز این گفتگو: FDA در واقع جلوگیری چیزی میفروخت به عنوان یک امیدوار درمان است. اما ما هنوز تمام نوشیدن نوشابه های گازدار مایع نارنجی رنگ.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن