گوش دادن: چرا برخی از افراد مریض تر?

همانطور که ما را در درک بیشتر در مورد نقش سیستم ایمنی بدن نقش در COVID-19 ما ممکن است یاد بگیرند که چرا برخی از بیماران بسیار بدتر نتایج. جیمز Hamblin مورد بحث اخیر خود با کاترین چاه در پادکست اجتماعی فاصله.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: ما به دنبال الگوهای که بیشتر تحت تاثیر این کروناویروس و چرا. به نظر می رسد مانند گزارش دائما در حال تغییر: در ابتدا این بود که ظاهرا تنها افراد مسن بودند که به شدت آسیب دیده و سپس آن را به افراد با بیماری های زمینه ای. وجود بیماری های دیگر که چنین طیف گسترده ای از تظاهرات از بدون علامت به کشنده ؟

جیمز Hamblin: وجود بیماری های دیگر است که می تواند در طیف گسترده ای از راه, اما این یکی منحصر به فرد است در آن غیر قابل پیش بینی. آنچه قابل توجه بود به من است این دوره در هر نقطه از چند روز تا دو هفته که در آن شما احساس می کنید خیلی مریض اما نه در راه است که آشنا هستند به شما. و پس از آن وجود دارد این سقوط ناگهانی: در عرض چند ساعت شما تنفس می کند و شما احساس می کنید مانند شما ممکن است بمیرد.

ولز: می تواند ما را در شناسایی افرادی که در حال رفتن به سقوط و چه کسی نه ؟ یا چه عوامل خطر هستند ؟

Hamblin: ما به دنبال در آن الگوهای در حال حاضر. و ما باید ایده های اساسی از آن است. اما ما می توانیم بگویم که هر کسی با 100 درصد یقین است که آن را به اتفاق می افتد به آنها.

ولز: چه ما در مورد آنچه در واقع باعث می شود کسی که سقوط ؟

Hamblin: وجود پدیده ای به نام “cytokine طوفان است.”

ولز: شما گفته ام من در مورد این. آن است که در آن سیستم ایمنی بدن شما اساسا freaks می رود و به اوردرایو و سیستم ایمنی بدن شما در واقع می کشد و نه ویروس.

Hamblin: راست به طور خاص با انتشار این مولکول به نام سايتوکاين که مانند یک زنگ خطر آتش سوزی و که گفتن شما کل سیستم ایمنی بدن هی خارج کردن همه چیز شما کردم.

با یک ویروس سیستم ایمنی بدن شما در حال تلاش برای کشتن virally سلول های آلوده و کشتن نیست مثلا سلول ها که نیاز به دقت.

این coronavirus به نظر می رسد بسیار یواشکی. آن را می توانید دزدکی حرکت کردن در اطراف بدن خود را کاملا در حالی که بدون تنظیم کردن این زنگ زنگ. هنگامی که شما احساس یک درجه پایین بیماری و بدن خود را می داند که چیزی اشتباه است اما نه کاملا مطمئن شوید که چه.

و پس از آن وجود دارد یک نقطه اوج که در آن سیستم ایمنی بدن متوجه ما می دانیم که چگونه برای شناسایی این سلول ها در حال حاضر. اوه نه این virally سلول های آلوده همه جا هستند.

این است که تشخیص روند است که باعث می شود این کاهش ناگهانی ما می بینیم در بعضی از بیماران. اگر ما می تواند تشخیص آغاز فاز است که پاسخ مردم به لحاظ تئوری می توان کمک کرد.

چاه: که چگونه بسیاری از مردم در حال مرگ هستند به دلیل این سايتوکين طوفان این واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن?

Hamblin: که طوفان بخشی از چیزی است که باعث نارسایی حاد تنفسی. این التهاب در سراسر بدن محور در ریه ها اما آن می تواند بر تمام انواع مکان های مختلف. شده اند وجود دارد گزارش های مغزی, خونریزی قلبی, نارسایی کبد, نارسایی کلیه. این اثرات ممکن است در آغاز توسط ویروس که در آن اندام اما آنها در نهایت انجام بدن حمله خود سلول و نمی دانستند که آنهایی که این ویروس در آنها و آنهایی که نمی.

امیدوار خبر این است که این ویروس جدید به ما. ما نمی دانیم دقیقا چگونه کار می کند. اما سیستم ایمنی بدن است که جدید نیست. مردم در حال مطالعه سیستم ایمنی بدن برای مدتی. وجود ندارد, سلول های جدید وجود دارد جدید نیستند سايتوکاين ها و یا فرآیندهای جدید است که ما در مورد نمی دانم که اتفاق می افتد در اینجا. آنچه به من گفته شده است توسط immunologists است که ما ممکن است قادر به مهندسی معکوس این فرایند شناسایی و آن را زودتر و آدرس آن با داروها که ما در حال حاضر برای کمک به مردم از طریق آن دریافت کنید.

ولز: ما ممکن است قادر به درمان سیستم ایمنی بدن به جای ویروس است ؟

Hamblin: که سايتوکين-طوفان فرآیند اتفاق می افتد در بسیاری از بیماری های عفونی و ما می توانیم tamp آن را. در حالی که ما در حال تلاش برای پیدا کردن یک دارو که جان ویروس خود را که می تواند یک زمان بسیار طولانی پزشکان در حال یافتن وعده در هدف قرار دادن کسانی که مولکول های سیگنالینگ که قرار دادن بدن به حالت سقوط و بستن آنها است.

ولز: من درک می کنم که این بیماری آنقدر شدید به دلیل یک واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن. اما چه پیامدهایی می کند که باید برای کسی که بیمار می شود و چرا و چگونه ما می تواند کمک به درمان مردم ؟

Hamblin: سیستم ایمنی بدن شما را به عنوان بازتابی از سلامت کلی شما. و بخشی از است که شما نمی توانید تغییر مانند سن و شاید برخی از predispositions ژنتیکی. اما بخشی از آن شما می توانید تغییر دهید.

سیستم ایمنی بدن شما را نیز به شکل یک دانه تر سطح در طول سال با شیوه زندگی خود را با خواب خوب و خوب غذا خوردن و اجتناب از استرس و ورزش. این چیزهای کوچک اثرات آن سايتوکاين و چگونه حساسیت فوق العاده است که سیستم ایمنی بدن, چگونه کارآمد آن است که در هدف قرار دادن آنچه در آن نیاز به هدف و نه هدف قرار دادن آنچه در آن نیست.

اما هر کسی نمی تواند این کارها را انجام. این بیماری که در کشتار مردم از وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین و مردم به طور سنتی به حاشیه رانده شده گروههای نژادی در راه است که نه ژنتیکی. این بیماری که در کشتار مردم همان کسانی هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از هر گونه بیماری. آنها قابل پیش بینی خطوط که ما رسم است که شکل کلی فرد انعطاف پذیری است.

اگر شما مریض و شما فقط گرفتن بیش از دیگر سرد شما تقریبا قطعا رفتن به بدتر تجربه از اگر شما به بالای بازی خود را.

ولز: از آنجا که سیستم ایمنی بدن شما است tuckered شده از جنگ است. اما اگر سیستم ایمنی بدن شما است tuckered شده از مبارزه با تبعیض و یا خطرات زیست محیطی و یا شرایط دیگر که شما ممکن است داشته باشد, سپس شما همچنین باید یک زمان سخت تر به ضرب و شتم این. این است که درست است ؟

Hamblin: بله. این زمینه است که ما وضع در طول این دوره از زندگی ما است. اما ما هنوز تداوم آن را هر روز. شما احتمالا شاهد عکس هایی از افراد بی خانمان در لاس وگاس خواب در یک پارکینگ که در آن اجتماعی-فاصله خطوط کشیده شده بود? هنگامی که شما در حال تجربه بی خانمانی که خود را افزایش می دهد خطر از همه چیز. خود را پایه ایمنی بدن عملکرد در حال رفتن به یک ضربه. اگر و هنگامی که شما بیمار شما در حال رفتن به بدتر از دوره بیماری و میزان بالاتر مرگ و حتی اگر شما دسترسی به مراقبت. ما با دیدن این دقیق همان روابط علی با بیماری های دیگر مانند بیماری قلبی و سرطان است. در شیکاگو بیش از نیمی از افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 آفریقایی آمریکایی.

چرا یک 35 ساله سفید فرد با شرایط مزمن را بدتر تجربه از دیگری 35 ساله سفید فرد با شرایط مزمن? که جالب علمی که ما به طور بالقوه می تواند یک روز را درک کنید. اما اگر ما می خواهید بدانید که چگونه برای جلوگیری از نیمی از موارد بیماری شدید از افزایش و یا چگونه به جلوگیری از بسیاری از هزاران نفر از مردم از مرگ ما پاسخ به آن است.

ولز: از آنجا که ما می دانیم بسیار کمی در مورد این بیماری و ویروس, ما نمی دانیم که اگر از آن می تواند آن را در تعامل با چیزی بسیار تصادفی در بدن و این که چرا برخی از مردم در حال گرفتن واقعا بیمار است. اما در حال حاضر که ما می دانیم که بسیاری از شدید ترین بیماری ناشی از پاسخ ایمنی بدن درست عمل نمی کند بنابراین ما در واقع می دانیم که سیستم ایمنی بدن آسیب پذیر است به این. ما می دانیم که در خطر از آنجا که ما در حال حاضر می دانم که چگونه سیستم ایمنی بدن تعامل با داده ها است که ما فراموش کرده اند.

Hamblin: ما بسیار خوب پيش بينی کننده. آن را نه فقط در سن و بیماری مزمن. کسانی که به عنوان خوانده شده به من در حال حاضر به عنوان حسن تعبیر. آن را به طور موثر سنین شما را به درآمد پایدار نه قادر به خواب در شب برای احساس نمی امن در خانه نیست که قابل اعتماد دسترسی به غذا خوب.

این چیزهایی که ما می تواند پرداختن به سمت راست در حال حاضر. ما در حال رفتن به نوبه خود در اطراف یک شب یک عمر از الگوهای که باید در موعد مقرر یک فرد سالخورده و فرسوده سیستم ایمنی بدن خود را. اما ما می توانیم آنها را بهتر میکنه.

ولز: من درک می کنم که چگونه ما می توانیم با استفاده از این بینش خود را افزایش دهیم فوریت برای ساخت بهتر و عادلانه تر جامعه در آینده است. اما این مشکلات در حال حاضر بومی; ما قصد داریم برای رفع این چیزها را در زمان به مردم کمتر آسیب پذیر است.

سوالات من این است که حالا که ما می دانیم بیشتر در مورد چگونه سیستم ایمنی بدن است که در تعامل با این بیماری می کند که از ارائه هر گونه راه های جدید فکر می کنم در مورد درمان ؟

Hamblin: چه چیزی باعث این بیماری خیلی ترسناک است [آن] ظرفیت decompensate تا به سرعت. و اگر ما می تواند شناسایی است که قبل از آن ما خواهد بود قادر به درمان آن بهتر است.

شما می توانید آن را درمان کرد و گفت: ما در حال شروع به دیدن نشانگر این منتشره روند التهابی در خون شما. شما باید در سمت راست در حال حاضر. ما در حال رفتن به شروع به چرخی پایین سیستم ایمنی بدن شما.

حتی اگر ما نمی تواند کاملا جلوگیری از که سقوط ما می تواند انجام دهد خیلی بهتر است. نیمی از مردم که برای آمدن به نیویورک-پروتستان با COVID-19 اقامت در ICU برای 20 روز است که بی سابقه است. اگر شما می توانید آن را به 10 خواهد بود که یک بهبود عمده.

این چیزی است که من امیدوار هستم در حال حاضر. من فکر می کنم ما در حال شروع به شناسایی این چیزها.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>