مانیتوبا برتر می گوید ورزشی 'پشت بسته' به عنوان استان برنامه های بازگشایی

وینیپگ—منیتوبا برتر برایان Pallister می گوید بزرگ رویدادهای عمومی از جمله ورزش حرفه ای خواهد شد در پشت رایتر ز

توسط NEWS-SINGLE در 10 اردیبهشت 1399

وینیپگ—منیتوبا برتر برایان Pallister می گوید بزرگ رویدادهای عمومی از جمله ورزش حرفه ای خواهد شد در پشت رایتر زمانی که استان را اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی بخش از اقتصاد آن است که تعطیل شد, توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

"منظورم این است که من یک طرفدار ورزش هستید و من مثل یک کنسرت یک بار در در حالی که. من فکر می کنم همه ما ممکن است می خواهم برای لذت بردن از کسانی که همه چیز و من فکر می کنم احتمال آن اتفاق می افتد در آینده دور است که بسیار کمتر از بسیاری از چیزهای دیگر" Pallister روز سه شنبه گفت.

"من فکر می کنم این واقعیت است که جماعت زیادی از مردم یک خطر برای همه وجود دارد و یک خطر برای همه ما است. بنابراین اینها چیزهایی هستند که به احتمال بسیار زیاد برای رفتن به پشت بسته وقتی که می آید به بازگشایی."

مانیتوبا برنامه ریزی شده است برای اعلام بازگشایی استراتژی چهارشنبه.

Pallister نمی گویند به طور خاص چگونه بازگشایی خواهد تحت تاثیر قرار مانیتوبا را تیم های ورزشی حرفه ای که شامل NHL Winnipeg Jets و لامپ کم مصرف بمب افکن آبی وینیپگ.

نظرات خود را می آیند یک روز پس از انتاریو منتشر شده در سه مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی.

در حالی که مرحله سوم شامل همه محيط باز و بیشتر آرامش بخش قوانین در تجمعات عمومی, رویدادهای ورزشی و کنسرت هنوز هم محدود است.

"هیچ کس را دوست دارد ورزش بیش از من و هر کس دوست دارد خوب, کنسرت, اما ما در حال کار با این مناطق" انتاریو برتر داگ فورد روز سه شنبه گفت.

"من اعتقاد ندارم که ورزش دوباره آنها در حال رفتن به آمده به عقب با یک استادیوم پر در هر نقطه در شمال امریکا است. من فکر می کنم وجود خواهد داشت خالی استادیوم در آغاز راه است."

شمال امریکا بالای ورزشی لیگ در حال بررسی بازی در خالی کردن عرصه و ورزشگاه اما که ممکن است کار را برای لیگ که دروازه رانده و بافر از نظر مالی توسط سودآور تلویزیونی معامله است.

لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie گفت: در تورنتو ایستگاه رادیویی Sportsnet 590 فن بود که "یک احتمال" که در لیگ خواهد عمل در این فصل بدون طرفداران در حضور.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب