جنون مارس: NCAA لغو مسابقات به دلیل coronavirus

NCAA لغو آن مردان و زنان در مسابقات بسکتبال در روز پنج شنبه به دلیل گسترش coronavirus قرار دادن یک پایان ناگهانی به فصل کمتر از یک ماه قبل از قهرمانان بود به تاج.

بی سابقه ای به حرکت در می آید یک روز پس از NCAA اعلام کرد این بازی که قرار بود برای شروع هفته آینده خواهد برود اما در بیشتر عرصه خالی. که طرح اوراق به عنوان عمده هر ورزشی آمریکایی از لیگ NBA را به MLB قرار دادن ترمز در آن فصل به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر.

“این تصمیم بر اساس تحول COVID-19 بهداشت عمومی را تهدید توانایی ما برای اطمینان از حوادث انجام و کمک به گسترش این بیماری همه گیر و impracticality از میزبانی چنین رویدادی در هر زمان در طول سال تحصیلی با توجه به در جریان تصمیم گیری ها توسط دیگر اشخاص” NCAA در بیانیه ای گفت:.

NCAA لغو قهرمانی در هر بهار که شامل هاکی و بیس بال و چوگان سرپهن.

خیره کننده پایان فصل بسکتبال آمد حدود چهار ساعت پس از کوره در رفته صبح زمانی که مسابقات کنفرانس در سراسر کشور به طور ناگهانی متوقف شد. لحظه های دور از tipoff در برخی از عرصه های, و دقیقه از هم جدا هر قدرت پنج کنفرانس لغو آن بازی های باقی مانده.

در باغ میدان مدیسون در نیویورک بزرگ شرق بازی بین کریقتن و سنت جان را شروع اما در حاصل کار دو تیم در این کنفرانس به نام آن بازی و تمام بقیه. معلوم بود که آخرین بخش من بسکتبال به بازی در این فصل است.

کوچکتر همایش به دنبال کت و شلوار بستن مسابقات خود را, و در عرض چند دقیقه 58 بازی مردان برنامه ریزی شده در 16 همایش لغو شده بود.

پس از آن کنفرانس ها شروع به خاموش کردن تمام فعالیت های ورزشی برای حداقل چند هفته مانند کنفرانس جنوب شرقی و یا به طور نامحدود مانند کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس.

چند ساعت بعد NCAA پایان دادن به آن است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس.

NCAA بسکتبال مردان مسابقات انجام شده هر سال از سال 1939 وقتی اورگان موفق به کسب قهرمانی در اوانستون ایالت ایلینوی است. آن را از طریق سال ها رشد هر دو در اندازه و قد و قامت. مسابقات سه هفته تولید تقریبا یک میلیارد دلار درآمد در هر سال برای گپ و آن صدها عضو کالج ها و دانشگاه های بسیاری که از یک تلویزیون قرارداد با CBS و ترنر می پردازد که NCAA تقریبا 800 میلیون دلار در سال است.

آن است که در حال حاضر یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی آمریکایی یک ماراتن بسکتبال از زنگ فروشان, ناراحت و لرزش شامل 68 تیم است. زمینه برای مسابقات مردان قرار بود یکشنبه اعلام کرد ایجاد مشهور براکت است که طرفداران ورزش خواهد عقده روحی در استخر و در sportsbooks.

64-تیم زنان زمینه بود که دوشنبه نشان داد. NCAA زنان مسابقات آغاز شد و در سال 1982 و آن را تبدیل به یک رویداد بزرگ بالا بردن مشخصات این ورزش است.

“من نا امید اما من کاملا درک می کنم. من واقعا احساس می کنم برای ارشد دانشجو-ورزشکاران; هر دانش آموز ورزشکار, اما به خصوص سالمندان به دلیل این است که آخرین شانس خود را برای طرفداران” گفت: Oregon زنان مربی کلی گور که تیم را وارد این مسابقات به عنوان علاقه مندی ها برای رسیدن به فینال چهار در نیواورلئان. “هیچ چیزی مهم تر از این بازی در جریان است. من به نوعی به مقابله به آن کمی بیش از چند ساعت پیش.”

بازی را شروع کرده اند در این سمت روز سه شنبه در دیتون اوهایو قبل از گسترش به هشت سایت از ساحل به ساحل از پنج شنبه آینده از طریق پنج شنبه. زنان و مسابقات برنامه ریزی شده بود برای شروع, مارس 20 با اول و دور دوم بازی به بازی در 16 سایت و یا در نزدیکی دانشگاه از تیم های برتر.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

مردان چهار نهایی شد به توان آوریل 4 و 6 و مرسدس بنز ورزشگاه در آتلانتا. مرحله نیمه نهایی و نهایی به طور معمول بسته استادیوم های فوتبال برای بازی و پس از قهرمان تاج گذاری بهترین لحظات سال را به مسابقات در حال پیچیده را به “یکی از درخشان لحظه” مونتاژ تبدیل شده است که یک جزء اصلی از CBS’ پوشش تلویزیونی از طریق سال.

در عوض, مارس جنون در زمان بر روی یک معنی متفاوت به عنوان ورزش عملا تعطیل.

AP بسکتبال نویسنده داگ فینبرگ کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>