Mitt Romney.
“رئیس جمهور این است که گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد” میت رامنی گفت: روز چهارشنبه اعلام کرد قصد خود را برای رای دادن به محکوم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به استیضاح محاکمه.عکس از سنا تلویزیون / AP

در مقدمه به “پروفیل در و شجاعت” در سال 1956 منتشر شد, جان اف کندی پس از آن تاریخ و سناتور ماساچوست ارائه می دهد یک موجودی از فشارهای که سناتور صورت که “آنها را مانع از اعمال شجاعت سیاسی.” اول وجود انسان میل به دوست شود. سناتور هیچ متفاوت از هر کس دیگری می نویسد کندی که در آنها “ترجیح می دهند ستایش به سوء استفاده از محبوبیت به تحقیر.” آنها تمایل به می خواهید به “همراه با همکار ما قانونگذاران ما دیگر اعضای باشگاه به رعایت clubhouse قوانین و الگوهای به دنبال منحصر به فرد و مستقل است که البته خواهد شرمسار و یا تحریک سایر اعضای” او همچنان ادامه دارد.

وجود دارد بیش از حد موضوع سیاسی و بقا است. این است که کاملا خود محور مورد توجه است. پس از همه, سناتور که رای دادند از دفتر دیگر نمی خواهد در اطراف به مبارزه برای اصول خود. از دست دادن reëlection تاثیر نمی گذارد سناتور به تنهایی بلکه خود و یا خانواده و دوستان و حامیان–بسیاری از آنها خود را قربانی زمان و منابع برای کمک به سناتور انتخاب کنید به. “که در آن چیز دیگری غیر توتالیتر کشور اما در سیاسی حرفه ای است که فرد انتظار می رود به قربانی کردن همه-از جمله خود حرفه ای–برای ملی خوب است؟” کندی می نویسد. مظاهر سنا–اعتبار خود را از دسترسی به قدرت و امتیازات دیگر–دشوار است به رها کردن. “بنابراین شاید بدون اینکه متوجه آن برخی از سناتورهای تمایل به ساده تر و کمتر مزاحم راه برای هماهنگ کردن یا توجیه آنچه در ابتدا به نظر می رسد در یک درگیری بین وجدان خود را–و یا در نتیجه خود را از مشورت و نظر اکثریت از موکلین خود.”

در نهایت کندی توصیف فشارهای ترکیبات خود: “منافع گروه های سازمان یافته نویسندگان نامه اقتصادی بلوک و حتی میانگین رای دهندگان.” این فشارهای بی شمار هستند بی پایان و اغلب متناقض است. حتی اگر اعداد خاص مربوط به حوزه های بزرگ نیست آنها می تواند مشکل را نادیده بگیرد. کندی مشخصه این عوامل به عنوان “منبع قابل توجهی از فشارهای که دلسرد شجاعت سیاسی در وجدان سناتور و یا نماینده کنگره.”

بیش از شش دهه بعد کندی حسابداری از تمام نیروهای که جلوگیری از قانونگذاران از مصرف منفور می ایستد فراهم می کند برخی از اندازه گیری از شجاعت در گفتار است که میت رامنی تحویل در کف مجلس سنا در روز چهارشنبه. مدت کوتاهی قبل از همه از او خواه همکاران رای به تبرئه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا استیضاح محاکمه رامنی گفت که او بر این باور است که رئیس جمهور متعهد شده بود “high crimes and misdemeanors.” “رئیس جمهور خواست یک دولت خارجی به بررسی سیاسی خود را رقیب” رامنی گفت. “رئیس جمهور نکردن حیاتی نظامی از بودجه که دولت به مطبوعات آن را به انجام این کار. رئیس جمهور با تاخیر بودجه برای یک متحد آمریکا در جنگ با مهاجمان. رئیس جمهور هدف شخصی و سیاسی است. بر این اساس رئیس جمهور است که به جرم هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.” رامنی اذعان کرد در سخنرانی خود که رای او یک نمادین. او همچنین آگاه باشید که مکرر منتقد رئیس جمهور است که قدرت “سازمان نویسندگان نامه” است که بزرگ شده, امروز, با همه عصر دیجیتال ابزار که یک پوپولیستی عوام فریب رئیس جمهور می تواند با استفاده از به تحریک هواداران خود.

“من آگاه هستم که وجود دارد مردم در حزب و در دولت من خواهد شد که قاطعانه رد از تصمیم من و در برخی محله های, من خواهد شد به شدت محکوم کرد,” رامنی گفت. “من مطمئن هستم که به شنیدن سوء استفاده از رییس جمهور و حامیان او. آیا کسی به طور جدی اعتقاد دارم که من رضایت به این عواقب دیگر از غیر قابل اجتناب اعتقاد است که من سوگند قبل از خدا خواست آن را از من؟”

رامنی حرفه ای در خدمات عمومی شده است مشخص ناسازگار روایات. او به دنبال انتقال به رای دهندگان خود را حس عمیق از وظیفه مدنی و تمایل خود را برای کمک به کشور خود را در حالی که منتقدان از هر دو طرف برگزار شد که او یک دمدمی مزاج سیاستمدار فاقد هسته اعتقادات. در چهارشنبه رامنی ممکن است در نهایت حل و فصل است که جنگ برای آیندگان. “من بگویید فرزندان من و فرزندان خود را که من وظیفه خود را به بهترین توانایی من اعتقاد داشتند که کشور من انتظار می رود آن را از من,” او گفت:. “من تنها یک نام در میان بسیاری از بیشتر یا کمتر به نسل های آینده از آمریکایی ها که نگاهی به سابقه این دادگاه. آنها را توجه داشته باشید که صرفا من در میان سناتورها که مشخص است که چه رئيس جمهور هم اشتباه بود, grievously اشتباه است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی