MLB نظر گسترش برگشتی به 14 تیم

نیویورک—لیگ اصلی بیس بال است که با توجه به گسترش برگشتی به حدود نیمی از 30 تیم و اجازه می دهد بالاتر کشت وحشی-

توسط NEWS-SINGLE در 22 بهمن 1398

نیویورک—لیگ اصلی بیس بال است که با توجه به گسترش برگشتی به حدود نیمی از 30 تیم و اجازه می دهد بالاتر کشت وحشی-کارت تیم به مخالفان را انتخاب کنید.

برگشتی خواهد رشد از 10 باشگاه به 14 بر اساس این طرح برای اولین بار گزارش روز دوشنبه توسط نیویورک پست. وجود خواهد داشت چهار کارت های وحشی در هر لیگ از دو.

جزئیات تایید شده توسط یک فرد آشنا با این پیشنهاد صحبت کرد که به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به دلیل MLB نه اجازه هر گونه نظرات عمومی. فرد دیگری نیز صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: MLB شده است به دنبال چند برنامه.

هر گونه پیشنهاد را به مذاکره با بازیکنان در ارتباط است. از زمان توافق جمعی اجرا می شود از طریق 2021 فصل است.

"گسترش برگشتی در یک راه معقول چیزی است که ارزش بحث کردن زمانی که بخشی از یک مقدار بیشتر جامع گفتگو در مورد وضعیت فعلی ما بازی" اتحادیه سر تونی کلارک در بیانیه ای گفت.

تنها بخش برنده با بهترین کیفیت به طور منظم فصل ثبت خواهد پیشرفت به طور مستقیم به این بخش سری تحت این طرح است. دو بخش دیگر برندگان و وحشی-کارت تیم شروع می شود در بهترین سه دور.

بخش برنده دوم-بهترین رکورد را انتخاب کنید حریف خود را از میان سه کمترين-کشت وحشی-کارت تیم است. بخش برنده سوم-بهترین ضبط خواهد و سپس به انتخاب از میان این دو باقی مانده کارت های وحشی. بالا کارت های وحشی را تیم هر کدام در سمت چپ بعد از بخش برندگان خود را انتخاب کند.

انتخاب ساخته شده باشد در یک سخنرانی تلویزیونی نشان می دهد.

MLB طولانی محدود آن پس از فصل فقط به پرچم برندگان رو در روی یکدیگر در جهان سری. پس از فصل تیم های دو و چهار با تقسیم هر لیگ به دو بخش در سال 1969 و سپس به هشت با واقعیت به سه بخش و علاوه بر این از یک کارت وحشی در سال 1995 یک سال بعد از برنامه ریزی با توجه به بازیکنان اعتصاب.

پست های نجومی رسیده آن زمان 10 با علاوه بر این از یک دوم کارت های وحشی و وحشی-کارت دور در سال 2012.

پست-فصل 14 تیم به معنی 47 درصد از فرانشیز رسیدن به پلی آف که می تواند باعث برخی از باشگاه ها به رفتن به بازسازی حالت. بازیکنان در انجمن انتقاد از تیم برای آنچه در آن خواستار "تانک."

دوازده از 32 تیم NFL (38 درصد) رسیدن به پلی آف همراه با 16 30 در NBA (53 درصد) و 16 31 در NHL (52 درصد) که گسترش تا 32 franchises فصل آینده است.

گسترش برگشتی را ایجاد محتوا برای پخش. MLB این قرارداد با ESPN و ترنر اجرا از طریق 2021 و آن مقابله با روباه می رود از طریق 2028.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب