MLB می کردند nonplayers در طول coronavirus خاموش شدن گزارش می گوید

هر کسی که با این نسخهها کار برای یک تیم بیس بال اما نمی تواند زمین ضربه و یا اجرا ممکن است یکی از آخرین چک به

توسط NEWS-SINGLE در 1 اردیبهشت 1399

هر کسی که با این نسخهها کار برای یک تیم بیس بال اما نمی تواند زمین ضربه و یا اجرا ممکن است یکی از آخرین چک به گذشته آنها را از طریق همه گیر.

لیگ اصلی بیس بال را به اطلاع تیم در روز دوشنبه که آنها می کردند و یا کاهش پرداخت از مربیان و مدیران پیشاهنگی و برخی از جلو-پرسنل دفتر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در یک گزارش ورزشی. هر چند باشگاه توپ نیست و نیاز به اصلاح حقوق و دستمزد, کمیسر راب مانفرد را برنامه ریزی شده در مارس 1, تعلیق, یونیفرم کارمند قرارداد مجوز تیم به کاهش بودجه در اختیار خود را برای مدیریت کاهش درآمد در طول بازی بیس بال حال coronavirus shutdown.

مانفرد تا کنون کاهش یافته است به فعال کردن مشابه ارائه در آن لیگ یونیفرم, بازیکن, قرارداد, که اجازه می دهد تا این کمیسیون به حالت تعلیق در قراردادها "در طول هر اضطراری ملی در طی آن لیگ اصلی بیس بال بازی نیست."

لیگ و بازیکنان ارتباط توافق با ایران که خود را پیشرفته بازیکنان حداقل $170 میلیون طریق آوریل و مه در گزارش از ESPN جف Passan —پول آنها می توانید نگه دارید حتی اگر 2020 فصل می شود axed.

در همین حال هزاران نفر از فصلی ورزشگاه کارگران —از جمله ورزشگاه کارکنان در استادیوم یانکی و Citi Field —دارای اب و هوای همه گیر بدون درآمد به عنوان ballparks که آنها را استخدام کنند و خود را در مقایسه با بازار کار باقی می ماند نامحدود نگه دارید. بسیاری از کسانی که در ورزشگاه کارکنان تشویق شدند توسط تیم های مربوطه خود را برای درخواست اختیاری بر اساس نیاز امداد رسانی کمک های مالی —هر چند نه همه آنها بلافاصله واجد شرایط.

فوربس' آخرین MLB ارزیابی تخمین می زنند که 29 از MLB 30 تیم به ارزش حداقل $1 میلیارد. (مارلین شد تنها استثنا برای این باشگاه آنها حدود 980 میلیون.) اگر هر تیم MLB می فرستد و آن کارکنان به بیکاری خط آن خواهد بود یک انتخاب است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن