Netflix بکشد اتفاقی کودتا

فرهنگ این پرچم در حال اهتزاز است پر رونق در زمانی که بسیاری از صنایع از جمله تئاتر و فیلم استودیو یخ زده ه

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399
شاتر / اطلس

اقتصاد جهانی رو به کاهش است در پاسخ به کوروناویروس. کل صنایع منجمد و کسب و کار مانند سینما روبرو هستند ماه از درآمد از دست داد. اما حداقل یک شرکت در حال رشد است در زمانی که مردم در حال خواست به ماندن در خانه: Netflix بکشد. دیروز streamer اعلام کرد متناوب افزایش اشتراک در طول سه ماهه اول سال 2020 است. برخی از 15.8 میلیون نفر در سراسر جهان امضا برای این سرویس از طریق مارس—بیش از دو برابر آنچه که تحلیلگران وال استریت پیش بینی کرده بود.

با وجود نصب وحشت مالی برای بسیاری از سیاره Netflix فقط به حال آن را موفق ترین سه ماهه تا کنون. این انفجار مشترکین جدید—فقط متری که واقعا مهم برای Netflix بکشد—مقدار به طور اتفاقی کودتا از انواع برای این شرکت پیش بینی نشده شتاب رو به رشد خود تسلط در صنعت سرگرمی است. این یک داستان رسانه بر خلاف هر گونه دیگر در حال حاضر به عنوان سنتی فیلم رنگ چهره ترسناک یک واقعیت: از آنجا که گروه تجمعات عمدتا ممنوع, سینما و استودیوهای بزرگ به سادگی نمی تواند به رقابت بپردازند.

با فیلم های زنجیره ای به طور موقت بسته شده و با توجه به همه گیر استودیوهای بزرگ را آغاز کرده اند تعویق انداختن تابستان فیلم های پرفروش مانند Fast & Furious 9 و هیچ وقت مردن برای ماه یا بیشتر طول بکشد. Netflix ندارد که مشکل همچنان ادامه دارد به رها کردن محتوای اصلی هفته به هفته برای یک اسیر مشاهده مخاطبان است. شرکت رئیس محتوای افسر Ted Sarandos گفت: در یک فیلم جدید در ارائه به سرمایه گذاران است که Netflix بکشد 2020 تخته سنگ است که تا حد زیادی به ضرب گلوله کشته و در پس از تولید بنابراین نباید به تاخیر می اندازد. "ما پیش بینی نمی حرکت همه چیز در اطراف" او گفت:.

در حالی که گسترده تر شرایط ناگوار و تا حد زیادی خارج از Netflix را کنترل فوق العاده ای در پرش مشترکین در نتیجه این شرکت در بلند مدت استراتژی قرار دادن خانه-مشاهده تجربه بالاتر از همه چیز. پس از ورود به اصلی-بازار فیلم در سال 2015 Netflix بکشد به طور معمول منتشر شده جدید, فیلم, آنلاین و در همان روز به عنوان آنها در اولین بازی در سینما. در گذشته دو جایزه اسکار فصل برخی از آن جوایز بازیکنان (The Irishman, Roma) رو محدود تئاتر اجرا می شود. اما آنها نمی تواند نشان داده شده در زنجیره اصلی چون Netflix اصرار بر گرفتن فیلم آنلاین سرعت—رویکردی که تئاتر غول مانند AMC را محکوم کرد.

هر چند Netflix ساخته شده است که امتیازات بیشتر به سینما به تازگی بسیاری از پول خود را ساخته شده است از جریان اشتراک. به صدها میلیون نفر از مردم باقی می ماند گیر در داخل خانه خود را با مدل توزيع شده تنها بازی در شهر به نقطه که در آن برخی دیگر از استودیو در حال حاضر به شدت تلاش آنلاین منتشر شده از فیلم های در نظر گرفته شده برای تئاتر.

جهانی تصاویر توزیع دیوهای تور جهانی به عنوان یک $19.99 جریان اجاره و گزارش یک ضبط دیجیتال افتتاح هر چند آمار رسمی هنوز به بیرون می آیند. خانواده یکی دیگر از فیلم برادران وارنر' Scoob!, خواهد دنبال همان آزادی مدل ممکن است در حالی که دیزنی Artemis Fowl اولین به طور مستقیم در دیزنی+ در ژوئن 12. بزرگ ترین بودجه های پرفروش باقی می ماند در حالت برزخ است. انتظار می رود بازدید مانند Wonder Woman 1984مارول Black Widow and The Eternalsو بسیاری دیگر در حال حوصلگی پایین برنامه در امیدوار است که تئاتر خواهد بود قادر به بازگشایی زمانی در ماه های آینده.

بر خلاف Netflix بکشد سود مدل برای امثال دیزنی برادران وارنر و یونیورسال تصاویر بستگی به جمعیت. فراتر از سود است که می توان از موفق اکران این شرکت نیز از دست رفته بر درآمد منابع از کشتی, پارک, و, پخش زنده ورزشی است که همه آنها در قابل تامل است. هر چند هر است نورد مبتنی بر اشتراک جریان خدمات (دیزنی+ HBO Max و طاووس بود) آنها انتظار نمی رود برای تبدیل شدن به جدی قطعات از شرکت های سود سهام برای سال. با وجود موفقیت اولیه دیزنی+ (که جذب کرده است بیش از 50 میلیون مشترک تا کنون) دیزنی نیست را به انتظار واقعی سود حاصل از سرمایه گذاری برای برخی از زمان.

Netflix بکشد به طور مشابه بودجه توسط سرمایه و بدهی ارائه, اما آن را بسیار بیشتر همراه به عنوان یک جریان خدمات و دلخواهی پایه مشترک. در این سال افزایش بینندگان جدید می تواند سطح را تا حدودی پس از همه گیر abates. اما برای چند ماه آینده حداقل تئاتر را بدون پاسخ برای Netflix بکشد فوری-دسترسی به کتابخانه از هزاران ساعت از محتوا است. حتی بیشتر در مورد آشکار احتمال است که زمانی که سینما را بازگشایی آنها باید به رعایت اجتماعی-فاصله, قوانین محدود کردن تعداد افرادی که می توانند به شرکت در یک نمایش فقط 25 یا 50 درصد از اصل ظرفیت.

Jon M. Chu مدیر آینده موسیقی در ارتفاعات, اشاره به این واقعیت در یک توییت اعلام کرد که انتشار این فیلم شده بود با تاخیر یک سال و تا ژوئن 2021. "#InTheHeightsMovie را از 10 سال به صورت تنها به سمت چپ در نیمه خالی تئاتر [بدون] جمعیت آن را سزاوار!" اعلام کرد. بیانیه خود را عادلانه است اما آن مشرف به بسیاری از فیلم های دیگر با برنامه ریزی 2020 منتشر شده است. باید از آنها بیرون آمده و دچار کاهش درآمد و محدود مخاطبان اعداد و یا همچنین منتظر همه گیر کاملا فروکش? اگر اکثر پروژه ها انتخاب کردن برای دومی سناریو و سپس سینما را برای ارائه در این تابستان به Netflix این شانس را به دامان آنها را دوباره و دوباره.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب