NFL طرح به مرحله پیش نویس آن در ماه آینده در یک استودیو تنظیم به جای لاس وگاس منابع می گویند

لس آنجلس—لاس وگاس است که برای ماه آینده پیش نویس NFL. هیچ جشن در امتداد نوار. هیچ قایق مرور بازیکنان در سراسر هتل Bellagio چشمه به مرحله. تمام که شد scuttled در واکنش به شیوع کروناویروس.

اما این رویداد هنوز هم برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 23-25 و لیگ رفته است, بازگشت به تخته رسم تعیین بهترین مرحله آن است.

NFL است نه اظهار نظر علنی در مورد چه چیزی در کار می کند اما با توجه به دو افراد با آگاهی از بحث فعلی برنامه های تماس برای برخی از نوع از استودیو تنظیم با قطع فهم از مقر تیم ساخت انتخاب در یک زمان معین.

در یک یادداشت به لیگ تمام کارکنان در طول این هفته به دست آمده و توسط لس آنجلس تایمز NFL کمیسر راجر Goodell نوشت: “برنامه ریزی برای پیش نویس یک مثال خوب از چگونه ما نیاز به فکر می کنم متفاوت در آغوش فن آوری و همکاری. ما همچنین با استفاده از پیش نویس برای کمک به حمایت از طرفداران و کسانی که مردم نهفته در جوامع ما است.”

Goodell ادامه داد: “در حالی که وجود داشته است تغییرات به راه ما کار می کنند و برخی از برنامه های ما ما تعهد تزلزل ناپذیر به حفظ NFL میراث وحدت و بلند کردن روح از امریکا آوردن بهترین در طرفداران ما و جوامع ما در سراسر جهان است. شما شنیدن بیشتر از ما در روزها و هفته های آینده در مورد چگونه ما قصد داریم نشان می دهد که تعهد فراتر از زمینه های ما است. و من امیدوارم که شما به اشتراک گذاشتن ایده های خود را در چگونه ما می توانیم.”

لیگ روز دوشنبه اعلام کرد که پیش نویس باقی مانده در برنامه است و تمام وقایع عمومی در لاس وگاس لغو شده بود. آن را به طور کامل روشن اما این که آیا آن را هنوز هم ممکن است برخی از نوع مدرج به پایین نسخه که در شهرستان. اما دو منبع تایید شنبه که رویداد دیگر را در محل وجود دارد.

این اظهارات در حال برنامه ریزی برای حرکت از اوکلند به لاس وگاس در این فصل و حق رای دادن است اتمام ساخت و ساز در آن استادیوم جدید وجود دارد. به همین ترتیب قوچ و شارژر میله میله به بازی این فصل در SoFi ورزشگاه در اینگلوود کالیفرنیا که هنوز در حال ساخته شده است. معلوم نیست چگونه COVID-19 وضعیت تاثیر می گذارد برنامه ساخت و ساز.

همانطور که برای پیش نویس و سنت بوده است که لیگ را به ارمغان می آورد در بالا و 20 تا 30 چشم انداز برای این رویداد برای شرکت در جشن دیدار با رسانه ها و صبر با خانواده های خود در اتاق سبز تا زمانی که آنها انتخاب می شوند. زمانی که آنها در حال برداشت بازیکنان راه رفتن بر روی صحنه استقبال Goodell و نگه دارید تا نیوجرسی خود را در تیم جدید است.

آن باقی مانده است دیده می شود چه NFL انجام خواهد شد در این راستا است. چون مشخص نیست که چه محدودیت های مسافرتی, اگر هر گونه خواهد بود در محل یک ماه از هم اکنون لیگ است نه در موقعیت برای تصمیم نهایی در این پروتکل. چه تر است, که به احتمال زیاد نیاز خواهد بود که هر کس درگیر با تولید تست منفی برای coronavirus و این آزمون در حال حاضر به راحتی در دسترس است.

در یادداشت Goodell ستایش کار از لیگ کارکنان در طول این زمان تلاش و بسته با یک نقل قول از یک معشوق سابق, بازیکن مبتلا به اسکلروز جانبی آمیوتروفیک یا بیماری لو گریگ.

Goodell می نویسد: “من بیشتر از هیچ نگاه یکی از NFL بازیکنان افسانه ای — Saints’ افسانه و مدافع استیو Gleason — به ما ارائه راحتی و الهام بخش است. استیو ارائه این افکار در سخنرانی پذیرش خود را در کنگره مدال طلا, مراسم که من مفتخر به حضور در ماه ژانویه:

“اگر ما می تواند مهربانانه همکاری برای حل مشکلات انسانی ما پتانسیل بی حد و حصر است. اگر ما می تواند به درک و حل هر یک از دیگر مشکلات و یکدیگر را درد مهربانانه پس واقعا همه چیز ممکن است.'”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>