آنچه آمریکا می خواهد از پدر و مادر کار غیر ممکن است

خانواده بیشتر و بیشتر اهداف در حال یک کارمند اختصاص داده شده و در حال اختصاص داده شده به پدر و مادر به نظر

توسط NEWS-SINGLE در 5 تیر 1399
گتی / اطلس

اگر مدیریت مطالبات از کار و پدر و مادر در قرن 21 احساس می کند غیر ممکن است Christine M. بکمن و ملیسا Mazmanian استدلال می کنند که چون آرمان است که بسیاری از پدر و مادر کار مشترک را غیر ممکن به انجام برسانند.

سه هسته اسطوره ها, تحریک و تشجیع, چقدر از زندگی آمریکایی, با توجه به بکمن و Mazmanian استادان در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و دانشگاه UC Irvine بود. اولین اسطوره آنها توضیح در اخیر کتاب رویاهای Overworked: زندگی و فرزند پروری در عصر دیجیتالاست که از "ایده آل کارگر" که "هیچ رقابت تعهدات است که ممکن است در این راه از خود گذشتگی ها به محل کار است." دوم این است که از "پدر و مادر کامل" که "همیشه قرار می دهد خانواده اول است." و سوم این است که از "نهایی بدن" است که کشت از طریق سخت کوش رژیم غذایی و ورزش می کند و رو به زوال با سن. "دستیابی به حتی یکی از این اسطوره ها غیر ممکن خواهد بود" Mazmanian گفت: من در مصاحبه با "اما دستیابی به هر سه مضحک است."

و این چیزی است که بسیاری از پدر و مادر کار برجسته در بکمن و Mazmanian کتاب در تلاش برای به هر حال. این دو محقق با کمک از یک دانشجوی مشاهده زندگی روزمره نه متوسط به بالا-درآمد خانواده ها در جنوب کالیفرنیا در طی چند هفته اشاره کرد که چگونه گوشی های هوشمند, تبلت ها و لپ تاپ هر دو متصل به مردم و تخلیه وقت و انرژی خود را. Mazmanian و بکمن نتیجه گیری کرد که همیشه در طبیعت از امروز ارتباطات نه تنها کار را بیشتر خواستار—آشنا نقد در حال حاضر -- اما همچنین می افزاید: یک لایه از استرس به زندگی خانوادگی و باعث می شود آمریکایی ها عمیق ترین آرزوهای همیشه سخت تر به درک.

من به تازگی صحبت با Mazmanian در مورد این ایده ها و نحوه انجام تغییرات در آنها. گفتگو است که به شرح زیر ویرایش شده است و فشرده.


جو Pinsker: مردم احتمالا چگونه تکنولوژی و ثابت اتصال ایجاد دفتر کار پر استرس اما چگونه می توانم به کسانی که همه چیز را به پدر و مادر بیشتر استرس زا بیش از حد ؟

ملیسا Mazmanian: یک چیزی که در مورد این ابزار استفاده می کنیم از پایه ارسال پیامک به نظارت بر جیپیاس از هر یک از دیگر گوشی های است که ما باید از این ظرفیت برای اقامت به طور مداوم در ارتباط با هر یک از دیگر, آن را واقعا سخت به نادیده گرفتن آن است.

در حال حاضر دختر من در مدرسه و او را از مصرف این فشرده ریاضی تابستان-کلاس مدرسه و مانند سه بار در روز—من اغراق آمیز نیست—من دریافت ایمیل و گفت: شما می دانید "دختر خود را تبدیل در یک تکلیف" یا "دختر خود را امتحان مدرج شده است." و من باید به طور فعال به خودم بگویم که من قصد ندارم به کلیک بر روی آن ایمیل, چون من می خواهم به یاد بگیرند که برای مدیریت مدرسه او. اگر من میکرو-نظارت بر هر امتحان و به او می آیند و می گویند "من شما رو هشت نفر از 10—چه اتفاقی افتاده است با این دو امتیاز ؟" که نوع آموزشی تجربه من می خواهم او را. اما آن را در واقع بسیار سخت به چشم پوشی از آن ایمیل فقط به خاطر آنها وجود دارد.

شما این را در تمام انواع از راه. ما باید توانایی برای آهنگ ما کودکان همراه, اما سوال این است که: چقدر باید پیگیری کنم ؟ آن را برای ایمنی خود را? آن است که فقط برای صلح از ذهن است ؟ آیا من در واقع واضح تر حس ایمنی خود را اگر من می دانم که در آن نقطه آبی است که بر روی یک نقشه ؟

Pinsker: در این کتاب شما توصیف یک "مارپیچ از انتظارات" شروع می شود که وقتی که فن آوری به مردم یکی دیگر از راه به در دسترس خواهد بود و در لمس است. شما می توانید به طور خلاصه به توضیح است که مارپیچ?

Mazmanian: اولین گام این است که شما یک ابزار جدید و شما انتخاب می کنید به استفاده از آن را در راه است که باعث افزایش حس خود را از خود و یا آنچه که برای شما مهم است اگر شما فکر می کنم این مهم به عنوان یک همکار خوب و یا یک پدر و مادر خوب, شما در حال رفتن به سعی کنید به استفاده از ابزار برای انجام این کار است. اگر جامعه فریم خوب یکی از همکاران به عنوان کسی که پاسخگو شما در حال رفتن به استفاده از این ابزار باید بیشتر پاسخگو.

در ابتدا که واقعا می تواند شما احساس می کنید در بالای چیزهایی مانند شما بهترین همکار در اطراف. من مطالعه تمشک خیلی زود در اوایل 2000s زمانی که آنها جدید و ویژه و واقعا جالب بود: افرادی که آنها را در آن زمان واقعا احساس می کنید که آنها مجاز آنها می شود بهتر است در شغل خود را از آنجا که آنها تا به حال از این ظرفیت به پاسخگو در راه است که هر کس در اطراف آنها نبود.

خوب سریع به جلو چند سال و این همه چیز تبدیل به پایه انتظارات. که می تواند به تضعیف انگیزه اولیه در برخی از راه های جالب: در حال حاضر اگر من پاسخ نمی دهند به ایمیل من به عنوان یک همکار بد. به عنوان یک جامعه ما فرض کنیم که هر کس دیده است هر پیام ما فقط ارسال می شود و به همین دلیل آنها در حال ساخت یک فعال انتخاب به پاسخ می دهند. من فکر می کنم آن را تخلیه می شود این نوع جدید از ایده آل کارگر و این نوع جدید از پدر و مادر کامل چون خیلی بیشتر از ما انتظار می رود.

Pinsker: به نظر می رسد مانند یک نکته مهم که در مارپیچی—یک نقطه که در آن بسیاری از مشکلات شروع—زمانی است که مردم تلفیق پاسخ با مراقبت و فداکاری است.

Mazmanian: کاملا. این اتفاق می افتد در محل کار بلکه در میان خانواده و در میان دوستان است. اگر دوست متون و من نمی متن بازگشت از حق دور است که می تواند به معنای عدم مراقبت از آن شخص. این ایده که ما در هر یک از دیگر تماس و بک—که راه را به شما نشان می دهد تعهد و احترام است که از طریق در حال حاضر به طور مداوم در دسترس—جالب تکامل از آنچه در آن به معنی عشق و مراقبت.

این چیزی است که همه ما را به بهره مندی از هل دادن به عقب. هنگامی که شما یک مشترک هنجار بود یک نفر را نمی توانید انتخاب کنید به آن را انجام دهد به خصوص در شرایطی با قدرت قوی دینامیک مانند محل کار. بنابراین این چیزی است که ما نیاز به فکر می کنم به عنوان تعاونی—به عنوان خانواده به عنوان دوستان و همکاران. ما نیاز به ایجاد هنجارها و گفت: خوب چگونه به سرعت ما نیاز به بازگشت به هر یک از دیگر ؟ و چه معنی است وقتی که من پاسخ نمی دهند?

Pinsker: یکی از چیزهایی که شما در عبور از ذکر در این کتاب این بود که ایده راه اندازی خودکار پاسخ متن پیام برای طیف گسترده ای از شرایط. برخی از مردم در حال حاضر تلفن های خود را تنظیم برای ارسال متون مثل "من نمی توانم در حال حاضر از آنجا که من دارم رانندگی می کنم" اما شاید شما نشان می دهد ما می تواند متون مانند است که برای زمانی که ما در حال کار و یا ورزش و یا رها کردن ما بچه ها در باله. یکی از چیزهایی که به من رخ داده است که ممکن است آزار دهنده و یا حتی humblebraggy اگر گوشی خود را به طور خودکار به کسی گفت: "من نمی توان زحمت در حال حاضر چون من 40 دقیقه به من داغ-جلسه یوگا." آیا شما فکر می کنم این ایده ممکن است در واقع کار می کند ؟

Mazmanian: آنچه شما در حال گرفتن در این است که خیلی از ما پاسخگویی و در دسترس بودن سیاسی است و ارتباط-محور—شما مجبور به نگرانی در مورد آنچه که سیگنال شما در حال قرار دادن به جلو است. رانندگی است که به نوعی یکی از آسان به خاطر این که از فکر به عنوان یک دلیل مشروع برای در دسترس باشد. در حال حاضر بسیاری از این نمونه های دیگر مانند "من در کلاس یوگا" یا "من با تماشای فیلم" و یا "من با داشتن برخی از 'من' زمان"—کسانی که سختتر از آنجا که شما پس از آن که نشان می دهد که مهم تر از هر کسی است ارسال پیامک در مورد. بنابراین شاید خود مقاومت مواجه با این هنجارها می تواند در قالب یک پاسخ خودکار یا فقط گفتن مردم زمانی که آنها رسیدن "من صرف برخی از زمان با بچه های من و من در دسترس نیست در حال حاضر."

یکی از اساسی ترین چیزهایی که بیرون آمد از این کتاب برای من این بود که تحقق است که بسیاری از مردم فرض کنیم که به ایده آل, کارگر کار می کنند باید خود را تنها اولویت است که به یک پدر و مادر خوب بچه های خود را و شما باید تنها اولویت است. خیلی از ما گناه می آید از این ایده که ما باید اولویت های چندگانه. آن را احتمالا سالم به اولویت های چندگانه, اما این چیزی است که ما اسطوره valorize.

Pinsker: وجود این قدرتمند کمی گذشت در این کتاب که در آن شما تصور کنید در یک جهان که در آن یک کارگر از هر جنسیتی می تواند آزادانه می گویند چیزهایی مانند "من مجبور به ترک زود هنگام به خاطر من مرد متاهل به کار اواخر امشب" یا "من نمی توانم در دیدار روز سه شنبه بعد از ظهر از آنجا که من مدرسه وانت بعد برای همسفری" و نه ترس هر گونه عواقب و یا ننگ. آیا شما هر گونه امید است که کارفرمایان و مدیران ممکن است در واقع شروع به ترویج محیط کار که می خواهم ؟

Mazmanian: من فکر می کنم که به دلیل ایده آل-کارگر هنجارهای بسیار به نفع کارفرمایان آنها سخت برای شکستن. آن را دشوار برای یک شرکت یا گروه به احساس مانند آن می تواند ضامن دار کردن انتظارات خود را هنگامی که آن را در رقابت با بسیاری از سازمان های دیگر.

که گفت:, من فکر می کنم این مهم است که به بررسی چگونگی تعهد به کار در شرایط زمان و در دسترس بودن همیشه مربوط به بهره وری و سود. این اسطوره نمی آدرس کیفیت کار و یا توانایی خود را به تمرکز و فکر می کنم عمیقا. آن را واقعا سخت به قضاوت کسانی که همه چیز در بسیاری از محل های کار پس از پاسخ و زمان صرف آنلاین تبدیل شدن به این پروکسی برای اینکه یک کارگر خوب است. اما شما می توانید تصور کنید یک فرهنگ است که در آن زمانی که کسی اضافه کار مردم در اطراف آنها مانند "خوب چه چیزی اشتباه است با شما اگر شما نمی توانید کار خود را انجام می شود در طول روز کاری؟"

من فوق العاده نگران ضمنا در مورد این نسل از کارگران که کودکان با سن کمتر از 10 در طول بیماری همه گیر. چرا که در کوتاه مدت و همکاران می تواند مانند "اوه, بسیار زیبا, بچه های خود را در زوم تماس بگیرید!" و سپس سعی کنید به ایجاد تسهیلات برای آن است. اما در دراز مدت کسانی که کارگران اساسا نمی خواهید به قادر به به عنوان مولد به عنوان کسی که بر روی کامپیوتر خود را به مدت هشت ساعت در صفحه اصلی با رشد بچه یا بدون بچه ها. که رفتن به ترویج دو سال از در حال حاضر ؟ یا که رفتن به از دست دادن کار خود را از دو ماه از در حال حاضر ؟ من واقعا در مورد آن نگران باشید.

Pinsker: من علاقه مند در چگونه همه گیر تغییر برخی از ایده های خود را در کتاب. برای مثال یک کارگر چه کسی به شما گفته است که در بررسی عملکرد آن آورده شد که کودکان و نوجوانان می تواند شنیده شود در یک کنفرانس تلفنی. که نگران کننده است, اما آن را نیز به نظر می رسد تا در تقابل با آنچه پدر و مادر و کار از راه دور شده اند در سه ماه گذشته است. باید هنجارهای منتقل?

Mazmanian: ما در واقع شده است در تماس با برخی از افراد در این کتاب در چند هفته گذشته به ببینید که چگونه آنها انجام می دهند و این موضوع آمده است بارها و بارها: ما به عنوان یک جامعه و در محل کار دیگر نمی تواند نادیده بگیرد که برخی از مردم در حال دستکاری یک تن. یک زن که مشغول به کار از راه دور به ما گفت چیزی شبیه "برای چند روز اول ما استفاده می شود به عذر خواهی برای کودکان و نوجوانان در آینده به ما زوم تماس یا سگ پارس و در حال حاضر ما نمی. نمی توان آن را به هر راه دیگری بنابراین من دیگر احساس بد است."

تکنولوژی در خدمت واقعا جالب هدف در حال حاضر. قبل از همه این ابزارهای ارتباطی به ما اجازه نگه داشتن این انجمن جداگانه: کسی می تواند slyly زیر میز در دیدار های متنی شوهر خود و یا پرستار بچه خود را در مورد نیاز به اقامت در محل کار دیر است. اما این فن آوری است که مردم با استفاده از در حال حاضر به کار از راه دور مانند تماس های تصویری در واقع خدمت به مخالف هدف. آنها سلب دور این مرز و آشکار پیچیدگی زندگی است.

من فکر می کنم ما همچنین باید توجه داشته باشید که صفحه نمایش های کودکان و نوجوانان سرگردان به. من متوجه شده ام آن خیلی بیشتر با مادران نسبت به پدران—که فقط من فردی تجربه اما ما باید فکر می کنم در مورد اینکه آیا عدم تعادل وجود دارد که در اینجا صفحه نمایش نیز آشکار است.

Pinsker: من احساس می کنم هر زمان که من مصاحبه ای مانند این در مورد برخی از بزرگ مشکل ساختاری و من از آنچه می تواند به افراد موجه در پاسخ پاسخ این است که به رای مردم است که پشتیبانی از تغییر سیاست های حاکم بر کار و زندگی خانوادگی. اما من کنجکاو هستم اگر این جهان این است که من با آن مواجه به عنوان یک کار پدر و مادر چه می توانم انجام دهم غیر از رای دادن به زندگی من کمتر بد است ؟

Mazmanian: خط پایین این است که من فکر می کنم وجود دارد را نمی تواند تغییر اساسی برای پدر و مادر مگر اینکه ما پرداخت می شود-ترک سیاست های جهانی, با کیفیت بالا, pre-K, چیزهای شبیه به آن. اما چیزهایی وجود دارد فردی مردم می تواند انجام دهد—و من اضافه کنم که شما نباید احساس گناه می کنم اگر شما می توانید آنها را انجام ندهید زیرا مردم در حال حاضر مقدار زیادی در بشقاب خود را.

یکی از چیزهایی که من می خواهم بگویم این است: تجدید نظر در اولویت های خود را. متوجه اسطوره است که شما به اشتراک و از خودتان بپرسید آیا آنها ارزش های خود را و یا جامعه ارزش و چقدر این دو چیز تراز? چقدر مهم است آیا شما احساس می کنید آن است که به حمایت برخی از کسانی که همه چیز و چقدر شما احساس می کنید مانند شما می خواهید به عقب براند و زندگی خود را متفاوت است ؟ در خانواده شما همچنین می توانید مکالمات در مورد که انجام چه—چه نوع نامرئی کار که در خارج وجود دارد و ما در حد بار برخی اعضای خانواده ؟

نیز وجود دارد بسیاری است که ما می توانید انجام دهید به کشت پشتیبانی برای هر یک از دیگر در جوامع است. دریافت به دانستن همسایگان خود را. امیدوارم شما مانند آنها—آنها ممکن است در یک قایق مشابه و شما می توانید به کمک هر یک از دیگر. این کمک می کند برای پیدا کردن افراد دیگر که در همان مرحله از زندگی به شما و والدین محافل ظهور می تواند در اطراف پیش دبستانی وانت یا از دیدار با یو پی اس در مراکز اجتماعی. شما در حال رفتن به عشق همه شما را ملاقات کند, اما زمانی که شما قادر به ایجاد این شبکه ها زندگی خود را در حال رفتن به بسیار ساده تر است.

بعدی: اگر شما در یک موقعیت از هر نوع قدرت در محیط کار—و من شناخت زیادی از مردم نیست—از آن استفاده کنید به عنوان مثال مجموعه. من در حال حاضر شاغل استاد و زمانی که من مرخصی به انجام چیزی مربوط به خانواده من را انتخاب کنید برای دانش آموزان و همکاران که به صراحت به طوری که آنها می توانید ببینید که این یک احتمال است. ما می رویم به ایجاد هنجارهای اگر ما نمی بینیم کسانی که در قدرت به خصوص مردان, تصویب کسانی که هنجارهای خود را.

و سپس آره رای دادن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de