بدون اینترنت خوب نیست دوباره

تکنولوژی پس از چند هفته از ایمان به امکان آنلاین utopia, ترک شروع به نشان می دهد. آدم میدهآخر هفته ق

توسط NEWS-SINGLE در 29 فروردین 1399
آدم میده

آخر هفته قبل از کافه ها و رستوران ها بسته در نیویورک من نشسته بر روی زمین در پارک با سه نفر از دوستان در یک دایره وحشت زده و شش پا را, شش, پا, دور, شش فوت دور. ما فقط رفتن در اطراف گفت: همه چیز ما به تازگی شوکه کرد واقعا. "من اهمیتی نمی دهند در مورد هر چیزی که من در مورد مراقبت از یک هفته پیش" به من گفت. "من دوست دارم Instagram در حال حاضر! و این کار من به عشق Instagram." من قرار بود تا حدودی انتقادی اساسا همه چیز در مورد اینترنت, اما من فکر نمی کنم من می توانم آن را انجام نمی داده است که در آن تنها چیزی که اتصال اینترنت من به عزیزان من هیچ یک از آنها زندگی می کنند در آپارتمان کوچک با من. من گفتم: "آرنج دست انداز! ببینید شما بعد!" من سابق هم اتاقی به عنوان ما به سمت چپ پارک و من بعد او را دیدم در FaceTime.

همه را دوست دارد اینترنت در حال حاضر. به عنوان سنتی زندگی عمومی را تعطیل کرده است برای بسیاری از مردم ما در حال حرکت آنلاین به ماندن متصل به مردم ما را از دست ندهید و به جمع آوری پول برای افرادی که به آن نیاز دارید و برای هماهنگ کردن همه نوع از اقدام جمعی است که دیگر نمی تواند اتفاق می افتد در مکان فیزیکی. پس از اقامت در خانه سفارشات شروع شد و در ایالات متحده استفاده از سیستم عامل آنلاین ballooned است و به نقطه پوچی: در تازه ترین پست وبلاگ زوم مدیر عامل اریک یوان گفت که این سرویس به تعداد روزانه شرکت کنندگان در جلسه رفته بود از 10 میلیون در ماه دسامبر به 200 میلیون دلار در ماه مارس است. استفاده روزانه از گوگل ویدئو کنفرانس نرم افزاری است که 25 برابر بیشتر در حال حاضر از آن در ماه ژانویه است. با توجه به Facebook, پیام سراسر خدمات آن شد تا 50 درصد در پایان ماه مارس در کشورهای در سخت ترین ضربه گیر و تماس تصویری تا به حال بیش از دو برابر در Facebook Messenger و واتساپ در مناطق عمده COVID-19 شیوع است.

اوایل وعده وب است که این امر می تواند یک محل برای ابتکار و خلاقیت و دانش بوده است glimmering برای هر کس متوجه. هر چند تنها چند ماه پیش ما یک زن و شوهر از جامد سال به تکنولوژی واکنش هر روز آوردن سوال جدید در مورد سورئال قدرت از شرکت های مانند Facebook و گوگل و اپل امروز ما احساس سپاسگزار به آنها و خوشا به استفاده از محصولات خود را برای بسیاری از ما ساعات بیداری.

"Coronavirus بحران به ما نشان میدهد چگونه زندگی می کنند آنلاین" نیویورک تایمز' کوین Roose استدلال متحده به عنوان کارگردانی ساکنان به ترک خانه خود را. "پس از گذراندن سال با استفاده از فن آوری است که بیشتر به نظر می رسید به ما فشار از هم جدا coronavirus بحران به ما نشان میدهد که اینترنت هنوز هم قادر به کشیدن ما با هم," او نوشت. "اتحاد coronavirus ساخته اینترنت بهتر است؟" نیویورک تایمز' جینا Wortham خواسته یک زن و شوهر از هفته بعد نتیجه رسید که آن را به حال.

آن را وسوسه انگیز فکر می کردم اما یک زودرس یکی. سیستم عامل ها در حال تلاش برای انطباق با مقدار زیادی از اضافی فعالیت و عجیب و غریب جدید با استفاده از موارد. اعتدال گیری است که سخت تحت بهترین شرایط با افراد مسئول برای آنها در حال حاضر ساخته شده توسط هوش مصنوعی است. سیستم عامل است که تا به حال بزرگ پایگاه های کاربر در حال حاضر بزرگ کاربر پایگاه های ساخت بهره برداری از نقص های امنیتی به مراتب بیشتر ارزشمند است. شرکت های که hoovering تا ما اطلاعات شخصی که ما صرف هشت ساعت در روز با تلفن های ما در حال حاضر در تماس با ما صمیمی ترین نگرانی ها و خواسته ها در سراسر ساعت. اینترنت احساس می کند بهتر است فقط به این دلیل آن را همه ما و همه فشار ما در حال قرار دادن بر روی آن ممکن است در نهایت همه چیز را بدتر کند.


به عنوان stay-at-home سفارشات نورد از سراسر کشور Facebook اعلام کرد که کارگران را به خانه از جمله محتوای مدیران توضیح داد که بسیاری از آنها خواهد بود قادر به انجام شغل خود را در خانه به دلایل مختلف: داده های آنها نگاه حساس هستند و نباید کشیده شود تا در یک شبکه خانگی مشاغل آنها در حال انجام عاطفی مالیات و نیاز به در-سایت منابع ، برخی از انسان مدیران هنوز در حال کار اما Facebook, همراه با دیگر عمده اینترنت سیستم عامل های مانند یوتیوب و توییتر اعلام کرد که این امر می تواند با تکیه به مراتب بیشتر بر روی هوش مصنوعی نسبت به قبل از آن اذعان کرد که منجر به اشتباهات.

هوش مصنوعی محتوای اعتدال بسیاری از محدودیت ها. این یک بلانت ابزار حل مشکل است که بی پایان جایگشت و آن را می تواند تولید هر دو منفی کاذب و مثبت کاذب. یک کامپیوتر می تواند استنباط زیادی در مورد یک فیلم یا یک جمله: چگونه بسیاری از مردم آن را دیده اند که آدرس IP به اشتراک گذاری آن را چه شده است برچسب گذاشته شده توسط عنوان چگونه بسیاری از بار آن گزارش شده است که آیا این مسابقات در حال حاضر شناخته شده محتوای غیر قانونی. "آنچه در آن انجام نشده است و خود تصمیم گیری می گوید:" سارا T. رابرتز اینترنتی-حکومت محقق در UCLA. "این چیزی است که یک انسان می تواند انجام دهد." به عنوان یک نتیجه اعتدال الگوریتم به احتمال زیاد به "بیش از حد پلیس در برخی از زمینه های بیش از حد متوسط در برخی از زمینه و ترک برخی مناطق دیگر عملا کشف" رابرتز به من گفت. "همه از مزایای داشتن انسان اعتدال تیم خود توانایی شناختی خود را حس گیری قابلیت و توانایی خود را برای مقابله با یک میزبان کامل از انواع محتوا نه فقط برای آنهایی است که آنها به صراحت طراحی شده و به همین ترتیب از دست داده است."

"در واقع معلوم پایین پرداخت می شود, کم وضعیت کار که اغلب متزلزل و قرارداد بر اساس ممکن است برخی از مهم ترین کار در اینترنت" او ادامه داد. "و هنگامی که ما آن را از دست ما متوجه می شویم."

به خصوص از آنجا که افرادی که نباید صرف زمان بیشتری آنلاین—چرا که آنها در حال حاضر مستعد ابتلا به توطئه تفکر چرا که آنها مستعد ابتلا به اضطراب برجها و یا اینکه قابل توجهی دارند پلت فرم است که استفاده از آنها در راه های گنگ—ها هزینه های زیادی بیشتر زمان آنلاین. زمانی که من صحبت با سارا Pollack یک مدیر ارتباطات برای Facebook سیاست, تیم, Facebook تا به حال فقط به پایان رسید پاک کردن کشت و صفحات جدید ایجاد شده برای شمال غربی مقابل, سفید-supremacist سازمان مستقر در واشنگتن است که پیشنهادهای شما در مورد چگونه مردم سفید ممکن است پیش آمده است پس از "چینی coronavirus بحران" فروکش.

هیچ چیز رفته است به طرز وحشیانه ای اشتباه در Facebook نشده است. اما برخی از ترک ها نشان می دهند: هر چند این شرکت وعده داده است که برای فرد به طور متوسط در این سایت تجربه نمی تواند متفاوت از کادر محاوره ای که بالا میآید تا زمانی که کاربر سعی می کند به گزارش محتوا آمده است: "لطفا توجه داشته باشید ما کمتر داوران در دسترس در حال حاضر." هفته گذشته Facebook به سیستم های خودکار ارسال اخطار به افرادی که ارسال شد در مورد ساخت دست دوخته شده ماسک تهدید به ممنوعیت آنها—هوش مصنوعی اشتباه پست پزشکی-ماسک تبلیغات آن ممنوع شده است چرا که قیمت سنگ آهن در بازار و کمبود عرضه.

Facebook داشتن به اندازه کافی مشکل تعدیل محتوا بر روی پلت فرم های خود را قبل از هر گونه از این اتفاق افتاده است و در مواجهه نزدیک به انتقاد ثابت برای تصمیم گیری ساخته شده توسط حتی انسان مدیران. نه به ذکر این واقعیت است که حتی یک "تعداد کمی" از اشتباهات برای یک پلت فرم با 2.5 میلیارد کاربران در حال رفتن به بسیاری از اشتباهات. به طور بالقوه میلیون ها نفر از اشتباهات!

که در مقیاس دقیقا چیزی است که باید ما را نگران رابرتز گفت. Facebook در حال حاضر بزرگ; در حال حاضر آن را حتی huger. "این وضعیت یک فرصت برای ما در مجموع اذعان کرد و پس از آن در نظر گرفتن راه است که ما قرار داده اند تقریبا تمامیت ما چشم انداز دیجیتال به دست و گروه را انتخاب کنید از شرکت هایی که در حال حاضر در اصل ما اولین منبع برای بسیاری از بخش عمده ای از زندگی انسان" رابرتز گفت. "تکیه بر این سیستم تنها عمیق تر. و در آن عمیق تر وجود دارد یک فرصت برای توجه داشته باشید که در آن آنها در واقع موفق ما است."

با سوئیچ به بیشتر AI اعتدال Facebook را انتخاب کرده است به د-اولویت بندی برخی از چیزهایی که. بزرگترین دادن. و اگر افراط گرایی یکی از سایت بزرگترین نگرانی در حال حاضر وجود دارد تریاژ در درون آن است. با توجه به Pollack شرکت 350 نفر تیم اختصاص داده شده به افراد خطرناک و سازمان یافته نفرت در حال کار تمام وقت از خانه را به مبارزه با افراطی شعارهای دوران بحران, اما آن را نیز به برخی از امتیازات—با تمرکز بیشتر بر روی تهدید فوری و بد بازیگران که تلاش کرده اند برای دریافت بر روی پلت فرم پس از آنها ممنوع شده است و کمتر در افرادی که بیان برای حمایت از این گروه ها و ایده هایی در صفحات شخصی.


Screeching آهنگ-سوئیچ به عمدتا خودکار اعتدال ممکن است برای تنها بزرگترین شرکت های فن آوری که بهترین منابع مهندسی و در حال توسعه شده است این ابزار داخلی برای سال. کوچکتر و جدیدتر سیستم عامل که در حال حاضر در حال غرق شدن در ثبت نام های جدید-یو پی اس و دیدن سایت های مورد استفاده برای چیزهایی که آنها هرگز تا به حال شده است قبل از زمان سخت تر.

اختلاف مدیر عامل شرکت جیسون بالنگ به من گفت که به طور کلی ثبت نام رای خود را برای پلت فرم است که 200 درصد بالاتر از آن را قبل از بحران ها و کاربران به طور متوسط چهار ساعت در روز در سایت. چت پلت فرم است که کمتر از پنج سال. آن را صرف چند سال گذشته برخورد با ورود به سطح پلت فرم مشکلات—از آوریل تا دسامبر سال 2019 آن را ممنوع 5.2 میلیون حساب بیشتر برای دادن و یا "استثماری مطالب" از جمله انجمن انتقام و کودک-انجمن نظافت. (دوم مطالعه شده توسط اف بی آی است.) آن است که به خوبی شناخته شده به عنوان یک سازماندهی فضا برای سفید supremacists و دیگر گروه های افراطی.

زمانی که من صحبت می کرد با بالنگ او در مورد چالش های فنی از پوسته پوسته شدن تا برای خدمت به یک مقدار بزرگتر کاربر پایه با طیف متنوعی از موارد استفاده—مقدس گروه و طلایه دار جلسات آینده شده است آنلاین در کنار الگوی رفتاری گروه و پرنیان چت. این شرکت اولین تغییر عمده بود بردن تعداد زیادی از مردم که می تواند به طور همزمان شرکت در یک زندگی جریان از 10 به 50 است. "ما فقط به پوسته پوسته شدن زیرساخت های ما و ما شده ایم با فشار دادن بسیار سخت را به مطمئن شوید که اختلاف عملکرد به طوری که مردم را به اویختن با دوستان خود" Citron گفت. (اختلاف بستگی دارد مانند Reddit در سطح جامعه اعتدال. آن را به یک مشتری-ایمنی تیم است که مدیران می توانند به نوبه خود به زمانی که آنها نیاز به کمک و Citron گفت: کسانی که مردم هنوز هم کار تمام وقت از خانه. "حدس من این است که آن را با ثبات وجود دارد" Citron گفت.)

سرکش رشد بوده است مشکل خود را در حال حاضر. برک آوت آمار coronavirus اینترنت تا کنون شده است به وضوح زوم ویدئو کنفرانس نرم افزار طراحی شده برای محیط های اداری و در حال حاضر استفاده می شود برای همه چیز از جمله مدرسه و آشنایی و seders. آن را نیز یک مطالعه موردی در چه زمانی اتفاق می افتد که محدود به استفاده از پلت فرم است که آب گرفتگی با کاربران جدید.

آسیب پذیری های امنیتی ساخته شده است که با شماره گیری به صورت تصادفی تماس آسان منجر به مشخصات بالا شرکت های مانند گوگل و SpaceX ممنوعیت استفاده از زوم توسط کارکنان خود را. شهر نیویورک ممنوع پلت فرم ورود در آن مدرسه از راه دور-یادگیری در کلاس. هفته گذشته این شرکت شکایت کرد توسط سهامداران است. اف بی آی هشدار در مورد ویدئو کنفرانس, امنیت, به طور خاص با استناد به زوم.

"Zoombombing" شوخی در آن سرکش بازیگر طول می کشد بیش از یک تماس و صفحه نمایش-سهام چیزی مخرب و هولناک را تشدید کرده از بدنام "دو دختر و یک فنجان" ویدئو یوتیوب به پورنوگرافی به گفتار نفرت. یک بررسی توسط نیویورک تایمز در بر داشت بد بازیگران سازماندهی در Instagram, Twitter, ق, 4Chan و به خصوص اختلاف به نفوذ زوم الکلی های گمنام جلسات کلیسای جماعت ترانس و nonbinary گروه های جوانان و حداقل یک مدرسه. (در هفته گذشته اختلاف است حذف حدود 500 سرور. اما یک سخنگوی این سازمان می گوید این نوع گروه ها دشوار به تعقیب آنها به عنوان حرکت به سرعت در سراسر سیستم عامل دوباره به هم متصل.)

زوم ساخته شده است تعدادی از تغییرات در هفته گذشته از جمله عطف بر کلمه عبور برای جلسات به طور پیش فرض و در نظر گرفتن Facebook نرم افزار-کیت توسعه آن برنامه iOS—بسیار حرکت قابل توجهی که متوقف Facebook از جمع آوری اطلاعات در مورد زوم کاربران است.

این شرکت اعلام کرد 90 روز توقف در ویژگی های جدید به طوری که مهندسی منابع می تواند تمرکز بر حفظ حریم خصوصی و مشکلات امنیتی و به طور دائم حذف یک ویژگی است که گزارش به دیدار میزبان که آیا شرکت کنندگان توجه در طول یک تماس با ردیابی چگونه شرکت کنندگان کلیک به پنجره های دیگر ، تمام این تغییرات آمده اند به سرعت در پاسخ به بحران است.

"این سیستم به طور مداوم در حال بداهه قبل از این اما درجه ای از بداهه نوازی و نیاز به سرعت عمل است فقط قوی تر" جیمز Grimmelmann اینترنت-سیاست متخصص در کرنل قانون مدرسه به من گفت. "این افزایش حجم. آن را انجام می دهند کار خود را با کمتر توانایی تیم در محل. حجم عظیمی از محتوا در موضوعات آنها ندارد مقدار زیادی از عمق نهادی در قبل از."

Gamergate شد این صنعت معرفی به هدف هماهنگ آزار و اذیت و تولید آن سیاست ها و امکانات و نهادی دانش در اطراف آن چیزهایی Grimmelmann استدلال کرد. 2016 انتخابات آن دوره سقوط در سیاسی با دروغ سازمان یافته و تحریف فعالیت است. زنده جریان تیراندازی و کشتار در کرایستچرچ در سال گذشته یک محوری درس در واکنش سریع به محتوای خشونت آمیز.

"من فکر می کنم ما در حال گرفتن یک شبیه پوسته پوسته شدن تا از نظر انتشار عمومی اطلاعات بهداشتی" Grimmelmann گفت. "برخی از سیستم عامل آشنا هستند با این چالش ها; برخی از آنها در حال یادگیری."


وجود دارد مقدار زیادی به عشق در مورد اینترنت در حال حاضر برای تمام معایب خاص خود است. اطلاعات مهم در گردش است. منابع هستند که با هم مخلوط و توزیع توسط شبکه ای از افراد در حالی که دولت عقب است. دیجیتال بینی از مردم ما می توانید ببینید در فرد در دسترس هستند در هر زمان.

بدترین وقایع در تاریخ اینترنت نیز تمایل منجر به بزرگترین تغییرات: Gamergate شد رسانه های اجتماعی برای اولین بار است بحران وجودی. برخی از علائم نشان می دهد که coronavirus می تواند یکی دیگر از. "همه گیر کمک کرده است به پیش زمینه چگونه contestable—و ما استدلال می کنند کاملا ضعیف—پلت فرم حکومت است" محققان João Carlos Magalhães و مسیحی Katzenbach نوشت: در مقاله منتشر شده در اینترنت در بررسی سیاست اواخر ماه گذشته. آنها توجه داشته باشید که توییتر, جامعه, دستورالعمل تغییر کرده 300 بار از سال 2009 اغلب به عنوان یک نتیجه خاص زمین شناسی حوادث. ریز تغییرات دوباره اتفاق می افتد در حال حاضر تحت فشار و خاص به لحظه. فقط چند روز پیش Facebook اعلام کرد که آن را به ارسال پیام در WhatsApp, مشکل تر است, تغییر احتمالا در نظر گرفته شده برای اضافه کردن اصطکاک به روند پخش اطلاعات غلط. در حال حاضر شما می توانید به جلو و برخی از ساختگی لینک به یک نفر در یک زمان اما نه صدها نفر در یک بار.

ما می توانید ببینید و صدها نفر دیگر تغییرات افزایشی در این ماه آمده است که همه اینترنت را به مکانی بهتر طولانی پس از بحران است. Coronavirus نشان داد اینترنت بالقوه برای تبدیل شدن به یک مدینه فاضله از طریق نیروی خالص جمعی حساسیت و حسن نیت. این همه رقص crazes و کمک به غریبه, پول نقد, نرم افزار حساب. اما این بحران نشان داده است یک فرصت بیشتر به شدت انتقادی از شرکت هایی است که می خواستم به تمام جهان ما و آرزوی خود را. در حال حاضر آنها را مجبور به یادگیری آنچه که مسئولیت واقعا به معنی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب