در پیدا کردن و ترجمه کافکا را تکه تکه Claustrophobic سنگهای

عکس از گتیداستان در این هفته موضوع "امداد و نجات آغاز خواهد شد و در زمان خود" یک سری از قطعات کوتاه فرانتس کاف

توسط NEWS-SINGLE در 3 تیر 1399
عکس از گتی

داستان در این هفته موضوع "امداد و نجات آغاز خواهد شد و در زمان خود" یک سری از قطعات کوتاه فرانتس کافکا است که هرگز به زبان انگلیسی منتشر شده و خواهد شد که به نظر می رسد این سقوط در مسیرهای جدید کتاب "از دست رفت." می تواند ما را به شما بگویم کمی در مورد به همین دلیل است که و چگونه آنها را به دست شما?

باربارا Epler: داستان این کتاب شروع می شود در یک ناهار با شرح حال Reiner Stach. مسیرهای جدید را منتشر کرده بود عالی خود را کوچک نشان داده شده خلاصه ای از شیب حقایق در مورد کافکا "است که کافکا? 99 می یابد." Reiner در نیویورک برای کمک به یک پروژه بزرگتر یک نشریه جدید در اینجا از دیدنی سه-حجم بیوگرافی اما ما او را برای ناهار به جشن ما بسیار کوچکتر کتاب.

اشاره کردم که چگونه شگفت انگیز آن بود به من که دو یا سه قطعه از کافکا خود نوشتن است که شامل "است که کافکا" هرگز به زبان انگلیسی منتشر شد و او لبخند زد و گفت: که وجود دارد بسیاری از متون نثر کافکا که تا به حال ترجمه شده است.

"شما من شوخی" من پاسخ داد. "است که می تواند نمی شود ممکن است." اما Reiner مطمئن باشید من که درست شد. و در نهایت او بسیار با مهربانی توافق به ما ارسال یک لیست از تمام متون است که به اعتقاد او تا به حال منتشر نشده است در انگلیسی. این یک لیست طولانی تر نسبت به پایان رسید تا در کتاب ما. Reiner تا به حال شناخته شده در مورد "آبی Octavo نوت بوک" که دقیق تغییر منتشر شده بود در سال 2004 و من می ترسم که تا زمانی که خیلی دور پایین جاده هیچ یک از ما می دانست اخیر, خورشید, چشم انداز مطبوعات edition "رها قطعات: تغییر نیافته آثار فرانتس کافکا 1897-1917"—که به عنوان یک شگفتی و متون است که همپوشانی با این کتاب در حال حاضر در قسمت دوم ما "از دست رفت."

آیا شما یک ایده که اینها نوشته شده است ؟

مایکل هافمن: این درک من این است که آنها نوشته شده بود در طول کافکا آخرین سال 1917 و در سال 1924. (او در سال 1924 درگذشت.)

یک جلد به نام کافکا را "کامل داستان" منتشر شد در ایالات متحده در سال 1983. خود را "جمع آوری داستان" منتشر شد در سال 1993. چگونه است که این قطعه کوتاه شامل نمی شد در هر دو کتاب ؟

B. E.: دلیل این متون در قسمت اول اکثریت قریب به اتفاق ما کتاب نیست از جمله در "جمع آوری داستان" ممکن است که بسیاری از قطعات. اما بیشتر به نقطه, آنها در دسترس ناشران آمریکایی از "کامل داستان است." در آلمان, S. Fischer Verlag منتشر عظیم علمی انجام—"Nachgelassene Schriften Und Fragmente," جلد اول و دوم (1992 و 1993 یازده صد صفحه)—که به عنوان Reiner توضیح می دهد و در آخر به "از دست نوشته های" بودند و هر یک به همراه یک بیشتر حجم متنی انواع و تفسیر. به عنوان او سخنان "وجود دارد plentitude است که سخت به استاد است و به خودی خود مقاوم به درمان می شود. . . . از این رو دهه پس از اولین انتشار کافکا را به قطعات باقی مانده اند terra incognita حتی برای اکثریت آلمانی خود خوانندگان."

ضمنا Reiner نمی خواهم این عنوان را انتخاب کردیم: او اشاره کرد که آنها نبودند و نیستند از دست داد—آنها وجود دارد در چشم ساده در تمام طول در کسانی که سخت به دست آورد عظیم علمی کار می کند. اما برای من آن را احساس می کند مانند یک سورپرایز تولد, هدیه, همه چیز: که ما به طور ناگهانی در اختیار داشتن این نزدیک به اشعار این متافیزیکی چگال معماهای این ناگهانی عمق و چاه این claustrophobic سنگهای که تحویل چنین باور نکردنی, باز کردن شدت و چنین فشرده وجودی زیبایی. داستان آنقدر بی الاستیکی تعجب آور است.

هیچ یک از این می توانست اتفاق افتاده است برای مسیرهای جدید بدون ما ناهار با Reiner. و این است که ما سوم ماجراجویی با مایکل هافمن را فرانتس کافکا—مایکل retranslated (در حال حاضر چند سال پیش) "Amerika" یک کتاب جدید که جهات منتشر کرده است برای بسیاری از ما تاریخچه (Max Brod ما امضا قرارداد اصلی) و همچنین به عنوان فوق العاده مجموعه داستان "تحقیقات از یک سگ." اما به این کاملا جدید کار آن هیجان است.

این قطعه را در اینجا و بسیاری دیگر در این کتاب بسیار کوتاه و در برخی موارد ناتمام یا ناقص. آیا شما فکر می کنم آنها هنوز هم کار می کنند به عنوان داستان ؟ آنها به نظر می رسد به شما مشخصه از کافکا کار و یا نقاط دورافتاده?

M. H.: کاملا مشخصه. "پایان" به نظر من در زمینه کافکا مشکوک و یا مضحک وضعیت به هر حال. بیشتر به پایان رسید کمتر به پایان رسید. کمتر به پایان رسید بیشتر به پایان رسید. Gregor Samsa خواهر گرته تا کشش در اتوبوسی. چه نوع از یک پایان است؟! وجود دارد شاید برخی از تمایز میان "رسید" و "به پایان رسید." همه چیز همچنان به ارتعاش و یا ناآرام به هر حال. Reiner Stach اشاره می کند که هیچ یک از این سه رمان شد "به پایان رسید." برخی از قطعات یا منعقد شده و یا متوقف کردن آن مهم نیست!—پس از دو صد صفحه برخی پس از دو خط. ذوق این دوستی شوخ طبعی است که با کافکا راه اندازی خود را به این چیزهای شگفت آور است. آن را وحشتناک به فکر می کنم از شهرت خود به عنوان یک دام با مته سوراخ. هیچ چیز از نوع.

ما در حال خواندن این در میان همه گیر جهانی و در ایالات متحده ی تحولات اجتماعی. آیا شما فکر می کنم ما می توانند یاد بگیرند که چیزی خاص به زمان ما از کافکا را کار می کند ؟

M. H.: من همیشه فکر می کنم حیف است که بیشتر آمریکایی ها خوانده نشده "Amerika," رها در سال 1914. وجود حمام در آن! وجود دارد یک آسانسور! یک میلیونر عمو! یک cookout! یک تعقیب و گریز پلیس! وجود دارد یک شرح کوکا کولا! وجود دارد یک انتخابات! کارل در اجرا دهد و نام خود را به عنوان "Negro فنی کارگر." در غیر این صورت من فکر می کنم جنگ جهانی اول پس از آن که در پیشرفت و کافکا به سختی آن را ذکر. شما می توانید زندگی خود را صرف چسباندن پرچم در نقشه ها یا پین عروسک—و یا شما می توانید بنویسید. و یا به عنوان خوانده شده.

B. E.: همانطور که به زمان فعلی و چه Kafkaesque آنها به حدود یک سال پیش ما برنامه ریزی شده "دست نوشته ها" برای پاییز سال 2020 از آنجا که ما فکر می کردم که اگر چیزی ضد گلوله در چه مطمئن شوید که به انتخابات سال دوزخ آن کافکا.

ما نمی دانیم که نیمی از آن!tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب