Rene Zellweger as Judy Garland.
Prognosticators به شما خواهد گفت که رنه زلوگر تا بهترین بازیگر اسکار در کیسه برای عملکرد خود را در “جودی” اما همیشه این احتمال وجود دارد از ناراحتی.عکس های دیوید هیندلی / حسن نیت ارائه میدهد LD سرگرمی / جاذبه های کنار جاده ای

قبل از بحث می کنیم در این سال جایزه اسکار-نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش اول زن, بیایید یک لحظه به یاد داشته باشید کسانی که جولی اندروز ممکن است تماس بگیرید “فجیع نادیده گرفته شده است.” در این سال بزرگترین گیری (یک کلمه استفاده می شود advisedly) بود, جنیفر لوپز آورده است که ستاره قدرت و حیله گری برای “زرنگ.” چرا او زمین در بهترین-حمایت-بازیگر نژاد پس از ماهها که به کرات به عنوان یک پیشتاز? این امکان وجود دارد که اعضای آکادمی را رد کرد “زرنگ” به عنوان بی ارزش کن فیلم که در واقع آن کمتر مشترک با “Showgirls” در مقایسه با “رفقای خوب” یک فیلم که همچنین به تصویر می کشد هیجان یاغی زندگی و خیانت آمده است که هنگام جست و خیز کردن است. تفاوت مهمتر این است که نوع مردم انجام فریبنده lawbreaking و که در هزینه. یک حلقه از قطب رقصنده scamming وال استریت از بچه ها خارج از ثروت خود را ممکن است به نظر می رسد مانند اعتبار کرایه, اما این چیزی است که dispiriting در مورد این سال نامزد: فقدان تخیل در مورد آنچه که یک “اسکار فیلم” به نظر می رسد.

همچنین در سمت چپ خارج شد Lupita Nyong ‘ o (“ما”), Awkwafina (“خداحافظی”) و بازیگران “انگل” ترک سینتیا Erivo از “هریت” را به عنوان تنها مجری رنگ در هر گونه اقدام دسته. این واقعیت است که او نقش Harriet Tubman یک unimpeachable تاریخی شکل harks به روز هنگامی که Sidney Poitier شد garlanded برای بازی “استثنایی” مردان سیاه و سفید, نوعی که هالیوود احساس راحت در آغوش. آکادمی کاملا تغییر کرده پس از دهه شصت اما هنوز هم وجود دارد یک جریان پنهانی پلیس برای مقبولیت نتیجه نهایی این است که هر دری سخنی. فقط نگاهی به “جودی” که رنه زلوگر به نظر می رسد بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه در کیسه. این نوع عملکرد که جذب غنائم مانند پروانه: یک bewigged جعل هویت از یک افسانه ای نشان می دهد-<url> شکل با امتیاز اضافی برای آواز و نابودی خود را. (نگاه کنید: Rami Malek در “Bohemian Rhapsody.”)

اسکار prognosticators به شما خواهد گفت که این اقدام ها همه قفل شده برای زلوگر, Laura dern, Joaquin Phoenix و براد پیت. که ممکن است. اما به یاد داشته باشید که در این زمان در سال گذشته گلن کلوز در صاف بادبان به پیروزی و آخرین فرد انتظار Olivia Colman روی صحنه بود Olivia Colman. هر کسی می تواند باعث ناراحتی این سال ؟

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

سینتیا Erivo, “هریت

عکس توسط گلن ویلسون / ویژگی های تمرکز

پس او نقش برک آوت در 2015 برادوی احیای “رنگ بنفش” Erivo شده است در یک صعود. ریخته گری او در Kasi Lemmons زیستی-pic در ابتدا دریافت برخی از واکنش: باید یک بازیگر انگلیسی بود که به تجسم آفریقایی-آمریکایی برده ، با این وجود Erivo تصویر Harriet Tubman تمام قدرت و جاذبه شما می خواهم انتظار. این فیلم به ندرت دستگیر میشوند از آشنا ضربه تاریخی, درام, و می توان آن را احساس بیشتر شبیه به یک بنای تاریخی از یک فیلم. شبیه به “بازی تقلید” و “دختر دانمارکی,” “هریت” می افتد به یک زیرشاخه از بیوگرافی-عکس که به نظر می رسد وجود دارد به عدالت تاریخی پایونیر—و جهان-تغییر شجاعت از افراد تمایل به دادن جایزه اسکار شین به بازیگران و بازی آنها را. Erivo قابل توجه است اما Tubman سزاوار بیشتر از آنچه که یک فیلم می تواند به او بدهد. او سزاوار این بیست دلار اسکناس.

اسکارلت جوهانسون “ازدواج داستان

یوهانسون یک پلاریزه مجری حتی جدا از این بحث که اغلب حضور در مصاحبه های او. او چوب ماهون-ابراز sensuousness می آید دست در دست با آب و تاب با کیفیت است که می تواند او را از راه دور به نظر می رسد. هر دو کیفیت در محل کار هستند و در Noah Baumbach را برش فیلم که در آن او نقش نیکول, یک بازیگر تلاش برای راه اندازی مجدد زندگی خود را در میان زشت طلاق از چارلی (آدام درایور). در نیمه اول فیلم Baumbach می دهد جوهانسون گیج از تک صدایی که در آن نیکول می گوید وکیل طلاق (لورا درن) داستان ازدواج او و او را در معرض خطر یگانگی خویشتن. اما به عنوان فیلم می رود در آن bravura لحظات رفتن به طور فزاینده ای به راننده: در حالی که نیکول می یابد ثبات چارلی هم جدا می افتد (و آواز می خواند یک Sondheim showstopper بر). این خبر خوبی برای شخصیت خود را, اما آن را یک ضد اوج برای یوهانسون. هنوز عملکرد او پر است از فضل یادداشت ها مانند تک اشک که رول پایین چهره او به عنوان او نهفته در بستر.

Saoirse Ronan, “زنان کوچک

در بیست و پنج Ronan در چهارمین نامزدی اسکار را جلوتر از کرک داگلاس که در صد و سه سال موفق شده است تنها سه گره. در Greta Gerwig فیلم, Ronan, نقش Jo مارس, Louisa May Alcott را معشوق اراده قهرمان. Gerwig را انطباق می دهد Jo چالش واگذاری: او باید همگام با او غیر قابل پیش بینی اما او نیز زیرک و رو به جلو فکر کردن نویسنده, به دام افتاده در یک دوره ناتوان از ایجاد فضا برای خواسته های او. “آنها باید ذهن و آنها را به روح و همچنین فقط قلب” او می گوید: در یک صحنه. “و آنها رو جاه طلبی و آنها رو استعداد و همچنین از فقط زیبایی است.” Ronan باعث می شود این اظهارات احساس زندگی می کردند و تقریبا مدرن در روان نژندی بدون آنکه به مظاهر دوره.

Charlize Theron, “بمب

عکس هیلاری Bronwyn گیل

ترون برنده سال 2004 بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه برای “هیولا” که در آن او محروم خودش از همه زرق و برق و لهستانی. در جی روچ “بمب” او تبدیل دوباره و این بار با کمک پروتز به telegenic شکل madadi. شباهت و همچنین صوتی است unnervingly دقیق—کلی خودش را نشان داد که او شش ساله بود و سر در گم در نزد پوستر فیلم. در “بمب” کلی یک تضاد بازیکن مرکزی در جنسی-آزار و اذیت رسوایی که پایین آورده Roger Ailes در فاکس نیوز. ترون می دهد قانع کننده پرتره از شرکت rebellion هر چند این فیلم هرگز کاملا آشتی کلی شجاعت با او همدستی در یک رشوه خوار رسانه ها و ماشین آلات. او یک شخصیت به ریشه برای, با وجود این فیلم اصرار که ما انجام این کار—و با وجود ترون خاصیت مغناطیسی.

رنه زلوگر “جودی

چگونه هر کسی می تواند بازی جودی گارلند را به یاد ماندنی استعداد او تند شکنندگی او را صدا? Rupert Goold فیلم به تصویر می کشد گارلند در چیز ساییده شده آخر زندگی او که در آن او تصادفا از طریق یک سری از تاریخ کنسرت در لندن است. چیزی وجود دارد شهوت پرست در مورد این پرتره از حلقه گل قرار دادن در frailest اما زلوگر است که پس از المپیک که او پیروزی است که با داشتن آن را انجام داده و در همه. اگر او برنده به عنوان پیش بینی عملکرد او خواهد بود و تنها بخشی از دلیل. در فلش بک به گارلند نوجوان-سن ارتباط با handsy Louis A. Mayer “جودی” تلاش برای کفاره برای تلفن های موبایل قدیمی ترین گناهان. و زلوگر را باز گشت در پنجاه همچنین به هالیوود شانس را برای او نسبی شرایطی برای بسیاری از دهه گذشته است. اسکار خواهد دلالت برخی از درد طلب بخشایش برای راه هالیوود shuns زنان بعد از خود ingénue سال, آیا حلقه گل یا زلوگر.

خط پایین: در سال گذشته نزدیک را برنده احساس می شود بنابراین مطمئن باشید که رای دهندگان ممکن است احساس آن را غیر ضروری به واقع برای او رای. می تواند همان چیزی که اتفاق می افتد به زلوگر? اگر آن را ندارد, من امیدوار هستند با Ronan که تنومند عملکرد آورده Jo مارس غرش به قرن سوم.

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

کتی بیتس “ریچارد Jewell

عکس حسن نیت ارائه میدهد Warner Bros.

هیچ چیز livens تا یک فیلم کاملا مثل بیتس که برنده بهترین بازیگر جایزه در سال 1991 برای “بدبختی است.” این تعجب نامزدی او است چهارم برای یک فیلم است که نمی دریافت جوایز کشش در غیر این صورت با وجود اینکه به کارگردانی کلینت ایستوود. بیتس نقش مادر به عنوان شخصیت (درخشان عمل کرده و پل والتر هاوزر) یک گارد امنیتی که در نقش قهرمانانه در یک بمب گذاری در المپیک 1996 در آتلانتا تنها به ثابت باشد به عنوان مجرم. بیتس شخصیت است که هر روز زنی که مثل او هرگز به دنبال کانون توجه است اما تحت فشار قرار دادند به افراط و هنگامی که آن را می یابد و او را به هر حال و شیفت او از مادری افتخار به مادری وحشت دلخراش است. مانند بهترین حمایت از نقش او یک standout صحنه—در این مورد گریان کنفرانس مطبوعاتی—که به کل فیلم تکان خوردن.

لورا درن “ازدواج داستان

به عنوان یکی از سه نفر از وکلای طلاق مشورت مرکزی زن و شوهر درن ایجاد یک موجز طنز portrait of a high-powered West Coast زن—یک همراه و همدم به شخصیت او در HBO را “کمی بزرگ نهفته است.” در اینجا به عنوان نورا او sweetens او بی رحمی با روکش خواهری به عنوان زمانی که او فر در دفتر نیمکت برای یک heart-to-heart با مشتری جوهانسون را نیکول. بعد نورا می دهد یک سخنرانی در مورد جنسیتی استاندارد دوگانه اعمال می شود به مادران و, در حالی که او است حق او را نیز با استفاده از فمینیسم برای توجیه او در یک dehumanizing طلاق و ماشین آلات. این یک حیله گر تصویر است که به نورا هدف بدون اجازه او قلاب و درن را گذاشته پشت کالیفرنیا پرنیان باعث می شود آن را حتی slyer. درن یکی از باهوش ترین بازیگران کار و این جای تعجب نیست که او را بسیار تحسین. به علاوه اسکار رای دهندگان به او را چیزی کاملا متفاوت در “زنان کوچک” که در آن او نقش Marmee مارس.

اسکارلت جوهانسون “جوجو خرگوش

هی چه اسکارلت جوهانسون انجام در اینجا دوباره ؟ همانطور که معلوم است دو نامزد نیست چنین نادر; جوهانسون است دوازدهم در اسکار تاریخ به نامزد برای دو فیلم در یک فصل و پیوستن Al Pacino (“بوی خوش زن” و “Glengarry Glen Ross”), Jessica Lange (“فرانسیس” و “توتسی”) و جیمی فوکس (“ری” و “وثیقه”). در Taika Waititi تیره طنز جوهانسون نقش مادر یک جوان راحت نازی که دوست خیالی هیتلر است و در می یابد که برای او ترسناک است که مادر او پنهان شدن یک دختر یهودی در اتاق زیر شیروانی. یوهانسون یک کار روی حیله و تزویر. او هر دو deadpan در همراهی با فیلم absurdist تن و اطمینان بخش به عنوان مخاطب اخلاقی تاسیسات. تجلیل به جوهانسون برای چیدن دو خاردار شخصیت ها و بازی آنها را به خوبی. هنوز هم در از یک سال است که بسته J. Lo., جوهانسون دو نامزد به نظر می رسد بیش از حد. (اما تقصیر او نیست!)

فلورانس Pugh, “زنان کوچک

عکس توسط Wilson Webb / سونی پیکچرز / Alamy

بیست و چهار سال Pugh است که در این سال برک آوت گاوچران زن اسکار نوع که هرگز قدیمی می شود (Brie Larson, جنیفر لارنس) کامل با رواج پوشش نقطه. اما تمرکز شده است به درستی در Pugh نافذ عملکرد به عنوان امی, جوانترین مارس خواهر یک هنرمند با احساسات سرکش. (الیزابت تیلور نقش در سال 1949 نسخه.) به عنوان جو nemesis امی تا به حال رپ بد در طول قرن ها—او را سوزاند خواهر بزرگتر او مقاله بعد از همه—اما Pugh می دهد امی یک بازخرید spiritedness و حدت. باغ خود را با تیموتی Chalamet را لوری یکی از فیلم ها بیشترین. و Pugh عملکرد “Midsommar” نیز منتشر شد در سال 2019 امتیاز برای حرفه ای هیجان انگیز پیش رو است.

مارگوت رابی “بمب

بر خلاف او شرکت ستاره ترون و نیکول کیدمن (به عنوان Gretchen Carlson) رابی نقش یک کامپوزیت شخصیت به جای تشخیص شخصیت تلویزیون. Kayla یک زن جوان که می پیوندد فاکس نیوز و سرخورده می شود پس از یک بیمار برخورد با Roger Ailes (John Lithgow). آن صحنه که در آن Ailes می پرسد Kayla به معرض خودش را در بورس به صورت حرفه ای پیشرفت یکی از قدرتمند ترین در این فیلم است. Kayla را شوکه رضایت سازیاموسیقی زنگی با راه بسیاری از قربانیان توصیف چرا آنها را به مبارزه در برابر سوءاستفاده های شکار. ما نمی خواست برای تشویق Kayla—به عنوان جان سخت محافظه کار که خواب با یک زن همکار او یک بیت از یک معمای—اما رابی دعوت از حضور ما اجازه می دهد برای دیدن روباه اخبار شرکت های بزرگ از طریق جنگل ، او همچنین لامپ های رشته ای به عنوان شارون تیت در “روزی روزگاری … در هالیوود است.”

خط پایین: بدون لوپز درن صاحب این دسته و هیچ کس در هالیوود را نا امید خواهد بود برای دیدن او برنده اولین جایزه اسکار. و این واقعیت است که “ازدواج داستان” به نظر می رسد به از دست دادن زمین در دیگر دسته بندی ها بدان معنی است که ممکن است این فیلم را نماینده پیروزی بسیار شبیه به رجینا کینگ پیروزی در این دسته در سال گذشته بود “اگر بیل استریت می تواند صحبت کنید.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی