A still from Parasite.
یک “انگل” پیروزی در اسکار امسال خواهد بود خوش آمدید شوک به سیستم.عکس حسن نیت ارائه میدهد نئون

در اولین جایزه اسکار در سال 1929 وجود دارد دو جایزه. جایزه برجسته تصویر رفت و به “بال” ویلیام Wellman های خیره کننده هوابرد جنگ جهانی اول, حماسه, در حالی که این جایزه را به صورت منحصر به فرد و تصویر هنری رفت و به “Sunrise: A Song of Two Humans” یک منحرف داخلی, هیجان انگیز از اکسپرسیونیست آلمان مدیر F. W. مورنوام. نود و یک سال بعد اسکار هنوز هم اکو همان تنش های دیدنی و جذاب و صمیمی بین خروشان دستاوردهای فنی و ساکت تر نوآوری در سبک. این سال را به جلو دونده برای بهترین تصویر, بعد از همه, هستند, و فن آوری های بلند پروازانه جنگ جهانی اول حماسه (“1917″) و منحرف داخلی, هیجان انگیز توسط یک خارجی (کارگردان”انگل”).

این آکادمی در عین حال هنوز هم به مرور جایگاه خود را در هالیوود چندساله یدک کش-از-جنگ بین هنر و تجارت است. شاهد طرح اعلام کرد که در سال 2018 و به سرعت لغو به معرفی یک دسته برای بهترین “محبوب” فیلم است. که هشت سال پس از آکادمی گسترش تعدادی از بهترین عکس نامزد از پنج به عنوان بسیاری به عنوان ده در پاسخ به “شوالیه تاریکی” عدم دریافت nod. در حال حاضر در یک وعده خود انجام یک میلیارد دلار از فیلمهای بتمن حق رای دادن ساخته شده است این لیست در اش نشان از شکل “بذله گو.” اما خواهد شد که اسکار هر بیشتر مربوط به از, می گویند سال 2017 زمانی که “مهتاب” (پس از برخی از سردرگمی) ربوده پیروزی از آرواره “لا لا زمین”? و چه خواهد شد آن را بد یمن بودن برای این صنعت اگر Netflix ارائه شده توسط “The Irishman” و “ازدواج داستان” در نهایت موفق به برنده شدن جایزه بزرگ پس از آن آمد تا در سال گذشته با “رم”?

اگر وجود دارد یک تم در حال اجرا از طریق این سال نه نامزد ممکن است گذشته—چگونه دپلاریزاسیون و refracts و هرگز همچنان باقی می ماند. “The Irishman” نگاهها برگشت با تردید در نوسانی اوج قاتل و Motown, “روزی روزگاری … در هالیوود” در تهوع تابستان سال 1969. “زنان کوچک” خوشه یک قرن نوزدهم رمان با قرن بیست و یکم سرپیچی. “بذله گو” به ما می دهد یک شهرستان Gotham مستقیم از کثیف اد کخ عصر. “1917” چشم جهانی اول, جنگ, میدان جنگ از یک زاویه جدید—فقط بر روی شانه—در حالی که “جوجو خرگوش” ضربات تمشک در نازی ها. حتی “ازدواج داستان” خالی از سکنه است ازدواج در عنوان آن است که قبل از حوادث فیلم است. و پس از آن وجود دارد “فورد v فراری” بازگشت به موضوع Esquire تبدیل حساس. تنها “انگل” به نظر می رسد عاری از نوستالژی مخدوش و یا در غیر این صورت. آن را بیش از حد هار با گرسنگی به عقب نگاه.

چه کسی برنده خواهد شد ؟ بیایید نگاهی به یکی از آخرین زیرچشمی نگاه کردن در رقیب است.

“The Irishman”

آن عهد به پیچ و تاب از اسکار فصل که “ایرلندی” آیا در این سال incontestable پیشتاز. سه و نیم ساعت مارتین اسکورسیزی حماسی است که به ارمغان می آورد با هم, Robert De Niro, Al Pacino and Joe Pesci برای یک joyride از طریق زمین از اسلحه و golden oldies? گزارش صد و شصت میلیون دلار بودجه که برای پرداخت state-of-the-art effects که rewound ساعت در برخی از معروف ترین چهره های سینما ؟ به نظر می رسید مانند حرکت بزرگ است که روشن شدن زمینه برای Netflix بکشد که برداشت این پروژه پس از پارامونت کاهش یافته است به پای این لایحه است. و هنوز بعد از این فیلم موفق به کسب افتخارات در اوایل ماه دسامبر از هیئت ملی نقد و بررسی و, New York Film Critics Circle آن جوایز حرکت کند. به شکل. “The Irishman” است که سودا روح یک پیرمرد که دیده می شود جهان خود را می آیند و می روند اما آن حرکت می کند و میدرخشید مثل یک شورلت. صحبت از اتومبیل . . .

عکس توسط مریک مورتون

“فورد v فراری

Vrrroooooooom! VROOOOOOOOM!!!!!!! Hoooooooo-boooooooy!! آیا شما ببینید که چگونه سریع اتومبیل حرکت در این چیزی که?!?!? Ha ha ha!! Vrrroooooooom!

“جوجو خرگوش”

ماه پس از انتشار آن مفهوم هنوز هم stuns: کمی بچه شیطان و موذی که اتفاق می افتد به در هیتلر, رویاهای تا پیشوا به عنوان یک دوست خیالی. Taika Waititi نه تنها نوشت و کارگردانی این سنگ رو با طنز او همچنین کودک-چشم هیتلر در antic سنت “Drop Dead Fred.” نظرات متفاوت که آیا این فیلم لوده را در نازیسم واقعا اراضی در سن زمانی که راست افراطی گری است ساخت جهانی باز گشت اما آن را سخت برای دیدن چگونه هر کسی می تواند دریافت پیام اشتباه: تلقین است موذی و همه ما در معرض شستشوی مغزی (و قادر به deprogramming). “جوجو خرگوش” روی حیله و تزویر است گزاره و تجلیل به Waititi برای جسارت به آن را روی صفحه. اگر شما ترجیح می دهند مثلها که شما ضرب و شتم خونین با آشکار, اما, نگاه هیچ بیشتر از . . .

عکس توسط نیکو Tavernise

“Joker”

Todd Phillips فیلم موفق به برنده شیر طلایی جایزه در جشنواره ونیز, جشنواره بین المللی فیلم یک میلیارد دلار به نوبه خود یک grotty راه پله در برانکس به یک جاذبه توریستی و دندانه دار کردن تا یازده نامزد اسکار بیشتر از هر فیلم در این سال است. پس چرا آن ascendance احساس تصاحب خصمانه? هنگامی که آن را باز می ترسید آن را الهام بخش توده خشونت است. آن را فقط به نظر می رسد مانند یک ترش کپسول زمان: در سال 2019 یک منبع داستان در مورد یک قتل دلقک واقعا رو ما. هنوز هم آن اشتباه خواهد بود به تماس “Joker” یک Trumpian فانتزی سفید نر شکایت. اگر هر چیزی, آن, سیاست, شبیه, قدیمی خونریزی قلب لیبرالیسم: هر down-and-out, قاتل محصول از غفلت پدر و مادر یک چیز ساییده شده شبکه امنیت اجتماعی, فقیر, مراقبت های بهداشتی و نابرابری درآمد. اگر رونالد ریگان زنده بودند او می خواهم اجرا در برابر آن است.

“زنان کوچک”

Greta Gerwig این mumblecore ستاره کوچک تبدیل یک لیست مدیر به هالیوود چهارم آن عمده اقتباس از Louisa May Alcott رمان در قرن گذشته است که هنوز هم کمتر بتمن از ما تا به حال از سال 2008. پس از انتشار آن تحسین آن نگران اند که مردان از جمله مردانی که برای رای دادن جوایز شده اند به فیلم منتقل می کند. Gerwig غیاب از آکادمی بهترین-مدیر لیست به نظر می رسد که نکته نگران کننده تئوری. این فیلم پس از رسیدن به اسکار آخر هفته با یک صد میلیون دلار در داخلی grosses معنی است که مقدار زیادی از زنان (و مردان) می دانستند که در آن برای پیدا کردن آن. Gerwig را در Alcott احساس تازه و به موقع و حداقل کمی کار برکنار شده اقتباس که slyly بازجویی عمل تطابق. “زنان کوچک” یک فرصت خوب برای پیروزی یک فیلمنامه جایزه برای Gerwig, اما از آن است که آدم های فلک زده در بهترین تصویر, نژاد, که در آن می ایستد به تنهایی به عنوان یک زن محور فیلم است.

“ازدواج داستان”

آه و نگاه: Gerwig دوست پسر یک فیلم بیش از حد! من برای اولین بار دیدم Noah Baumbach را “ازدواج داستان” در خالی غربالگری اتاق, در راه به ملاقات آدم راننده و خام آن درد غیر ممکن بود به لرزش خاموش است. اما پس از آن طنز که در درست Baumbach مد است حل نشدنی از درد خود: ماشین آلات طلاق است که فقط افتضاح و مضحک است. در برخی از حس “ازدواج داستان” احساس می کند مانند یک رجعت به نوع اتاق خانوادگی, درام هالیوود ساخته شده و از چهار دهه پیش زمانی که “کرامر در برابر کرامر” (1979) هر دو از بزرگترین داخلی moneymaker آن سال و بهترین عکس برنده است. (این تنها فیلمی است که تا زمانی که از آنجا که “تایتانیک”.) مانند “Kramer” “ازدواج داستان” نشان می دهد که چگونه طلاق به ارمغان می آورد از زشت ترین در افرادی که یک بار عاشق یکدیگر و در برخی از سطح هنوز حتی به عنوان آنها در تلاش برای تبدیل شدن به عملکرد شرکت-پدر و مادر است. Laura dern به عنوان یک قدرت مناسب وکیل طلاق است اما برخی برای برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن. اما وسعت استعداد است که Baumbach محصور نباید نادیده گرفته شوند از جمله خود آن را بهترین فیلم پس از “ماهی مرکب و نهنگ” یکی دیگر از quasiautobiographical داستان عشق از دست رفته و خانواده تقسیم شده است.

عکس حسن نیت ارائه میدهد Universal Pictures

“1917”

سام مندس فیلم cannonballed به فصل جوایز در اواخر بازی باز در روز کریسمس و برنده جوایز برتر در گلدن گلوب, این بافتاs D. G. A. s و P. G. A. s. بسیاری از کسانی که رای بدن تداخل با آکادمی و P. G. A. s (از تولید کنندگان صنفی) در خصوص اخباری از بهترین عکس برندگان. این انتقام از پدر بزرگ فیلم ؟ اگر چنین نمی grandpas باید “ایرلندی” را به نگه داشتن آنها را گرم ؟ زمان ممکن است کمک کرده اند. کریسمس, “The Irishman” شده بود در Netflix بکشد برای نزدیک به یک ماه و مردم ممکن است می خواستم چیزی جدید به بحث در مورد. اما “1917” همچنین قرار دادن یک چرخش جدید در یکی از هالیوود مقدس ترین ژانرهای جنگ حماسی که میرسد بهترین تصویر برندگان از جمله “همه آرام در جبهه غرب” (1930), “The Bridge on the River Kwai” (1957), “پاتون” (1970) و “شکارچی گوزن” (1978), “جوخه” (1986) و “قفسه درد” (2009)—به علاوه “Saving Private Ryan” (1998) که ممکن است برنده بیش از حد, اگر آن را برای Harvey Weinstein و “شکسپیر عاشق” افسون. هالیوود به نظر می رسد به این باور است که در مرحله یک جنگ است که در میان سخت ترین چیزهایی که می توانید انجام دهید و مندس آن را حتی سخت تر به معنای واقعی کلمه تغییر بیننده چشم انداز در حالی که تصدیق قدیمی فیلمسازی ارزش—و صدها میلیون دلار به صورت جهانی است.

“Once Upon a Time . . . در هالیوود”

همانطور که با تمام کوئنتین تارانتینو, فیلم, تصاویر خاص در مغز: براد پیت کروز در یک کادیلاک کوپه de Ville (دوباره با ماشین!), مارگوت رابی شارون تیت غرق شدن به یک فیلم-تئاتر, صندلی یازدهم-ساعت طوفان یا رگبار تگرگ از آتش و خون. اما در قلب خود تارانتینو در فیلم مورد عجیب و غریب bromance بین زود رنج دوم-رای بازیگر و فوق العاده suave دو شیرین کاری. مردان در حال گرفتن فشرده خارج هالیوود که دیگر نیاز به مربع-جاوید پسران زیبا به عنوان آن را در آغوش امثال رومن پولانسکی و بروس لی. و در عین حال این دو در نزدیکی-nobodies ریک دالتون (لئوناردو دی کاپریو) و صخره غرفه (پیت) صرفه جویی در روز در 8 اوت 1969—و یا آنها ممکن بود آنها وجود داشته است. چه کمی عجیب و غریب, فانتزی, غیر قابل مقاومت است که به عنوان کادیلاک. این فیلم برنده منتقدان انتخاب و جایزه گلدن گلوب برای بهترین فیلم موزیکال یا کمدی, هر چند آن را متناسب نیست یا نوع. آن اسکار شانس هر چند باید coalesced در اطراف بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (برای پیت) و احتمالا بهترین فیلمنامه اصلی جایزه که تارانتینو دو بار برنده است در حال حاضر.

“انگل”

زبان اصلی, چه کسی می توانست تصور می کردند که یک کمدی, هیجان انگیز satirizing کره جنوبی طبقه تقسیم خواهد پس گول این moviegoing جهان ؟ بونگ جون-هو فیلم را دشوار است به دسته بندی اما معلوم است که “جوایز عزیزم” یک راه برای توصیف آن. در ماه ژانویه آن را برنده جایزه برترین در صفحه جوایز انجمن بازیگران برای بهترین بازیگران—با وجود این واقعیت است که هیچ یک از بازیگران نامزد شدند به صورت جداگانه. از بازیگران را تشکیل می دهند بزرگترین شعبه آکادمی این جایزه قرار دادن برخی از باد در فیلم بادبان به عنوان آن را به سمت اسکار. یک underlooked جنبه آکادمی تلاش برای تنوع بخشیدن به عضویت در آن شده است به مراتب بیشتر بین المللی برسد و یک پیروزی برای “انگل” به معنی یک تغییر در آنچه که یک “اسکار فیلم” به نظر می رسد و مذاکرات مانند در دهه های زیادی در راه است که “میلیونر زاغه نشین” ushered در دوران اوباما. “انگل” است و کمتر شاد دیدگاه جهانی شدن و راه آن تقلا می تواند نظم اجتماعی. قهرمانان خود را از اعضای آب وارد طبقه که روش های زنده ماندن آنها دیوانه مبتکر و وحشتناک—درست مثل فیلم.

خط پایین: Prognosticators را در نقاط مختلف ثابت این سال را به عنوان نژاد نه فیلم رایگان برای همه, پنج فیلم نزاع و جدال (در میان فیلم های با نامزد مدیره) و دو فیلم دوئل بین “1917” و “انگل.” اضافه کردن در ریاضی خنده دار از رای گیری ترجیحی که به تقویت دوم انتخاب حداقل نامزد محبوب و مسابقه به نظر می رسد تقریبا به عنوان پیچیده به عنوان آیووا قفقاز. ماه پیش از آن به نظر می رسد به یک مسابقه بین “ایرلندی” و “روزی روزگاری … در هالیوود” اما یک پیروزی برای هر دو در حال حاضر می تواند یک (لذت بخش) تعجب. “1917” پدید آمده است به عنوان یک اجماع انتخاب است که توسط آن صنعت می تواند ثابت کند که هنوز هم باعث می شود جارو, مهم, مشخصات فنی نوآورانه درام توزیع شده توسط استودیو وجود داشت که از یک قرن پیش. بینندگان را به سختی به عنوان سرمایه گذاری در این روایت به عنوان رای دهندگان آکادمی و “1917” برنده خواهد بود شایسته اما کمی عادی است. یک “انگل” پیروزی, اما, خواهد بود خوش آمدید شوک به سیستم. و اگر آخرین کلمه را می شنوید خواندن از یک پاکت در روز یکشنبه شب است “Joker” خب شوخی در ما.


دفعات بازدید: همه ما 2020 اسکار افکن:
مدیران

همه مدیران پنج’ فیلم هستند و بی تردید در فضای: این یک ریگ و خون spattered که یکی آفتابی و خون spattered. بیا به آن فکر می کنم همه آنها خون spattered.

بازیگران

این نادر سال است که در آن مردان نژادها احساس juicier از زنان است.

بازیگران

Prognosticators به شما خواهد گفت که رنه زلوگر بهترین-بازیگر دسته بندی در کیسه اما همیشه این احتمال وجود دارد از ناراحتی.

این فیلمنامه

هالیوود بدنام است برای آن بی اعتنایی از هنر فیلمنامه پس از آن برخی از دلداری که نوشتن می شود دو بار به عنوان بسیاری از اسکار دسته به عنوان کارگردانی می کند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی