ما طرح کسب و کار جدید: ویروسی

عکس توسط نیکولا کتی / گتیFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانخوب صبح EdenVirtual تیم!امروز یک ر

توسط NEWS-SINGLE در 30 بهمن 1398
High angle shot of a group of businesspeople dancing together.
عکس توسط نیکولا کتی / گتی

خوب صبح EdenVirtual تیم!

امروز یک روز هیجان انگیز. ما در نهایت به پایان رسید و ما yearlong گسترده شرکت بررسی و ما باید نتایج. پس از تجزیه و تحلیل مقایسه ای با دیگر شرکت ها از ما اندازه و ساختار ما در حال آماده به پخش کردن یک طرح برای آینده است که حفظ خواهد کرد EdenVirtual در حال رشد! نتایج قطعی و خاص است.

ما طرح کسب و کار جدید است: به ویروسی.

ما زمان پروسه را دست نخورده بماند تا به یک نقطه. هنگامی که ما به اتان تیم همه چیز تغییر خواهد کرد کمی. این زمانی است که ما به ویروسی. پس از ما به ویروسی اریک تیم را فقط با چنگک جمع کردن در پول است. سپس ما را شستشو و تکرار تا زمانی که ما می توانید. باید شش ماه یا بیشتر اگر ما ویروسی در هر روز است. ما همچنین تغییر ساختار شرکت به طوری که میراندا تیم خواهد شد اختصاص داده شده به رفتن ویروسی. با تشکر از شما برای پله های میراندا!

ما علاوه بر این می خواهم این شرکت به رشد ما ویروسی پایگاه بنابراین همه باید ورود به توییتر و ایجاد یک حساب کاربری. ما می خواهم هر یک از کارکنان به بیش از دوازده هزار پیروان توسط E. O. D. ما داده نشان می دهد که رفتن ویروسی شامل retweets بیشتر تر دوست دارد. اگر شما هر گونه سوال, دین, تیم خواهد شد در حال اجرا نقطه برای رسانهها.

(توجه داشته باشید جانبی: لیزا ما نیاز به اضافه کردن یک صد هزار پیروان به حساب شرکت توسط E. O. D. Thx!)

ما همچنین انجام برخی از پایه بازسازی. C. E. O. برادرزاده براد ویروسی رفت و چند هفته پیش برای گرفتن ترس با هم اتاقی خود در دوربین بنابراین ما خواهید بود به استخدام او (خوش آمدید, Brad!) به عنوان جدید ما S. V. P. ارتباطات است. ما خواهید بود به استخدام کسی برای ترساندن او سه بار در طول Q3. جاشوا فعلی ما S. V. P. ارتباطات را انتقال از این نقش است. ما خواهید بود زنده جریان به عنوان او بسته تا دفتر کار خود در هفته آینده پس لطفا مطمئن شوید که به هاپ در Instagram در آن زمان و آن را چک کنید. این بیشتر از یک re-بوکس از یک unboxing اما ما هیجان زده برای دیدن چگونه ویروسی آن می توانید بروید.

یکی دیگر از تغییر کوچک: دفتر ما در حال حاضر به عنوان سرریز مسکن به صورت A. A. C. R. نجات حیوانات. آنجلا تیم خواهد بود متمرکز بر ما حیوانات تنوع. هر چند ما بیشتر بود با استفاده از سگ و گربه به ویروسی اپتیک بهتر است اگر ما پرتاب در یک اردک یا یک لاما هر شش هفته یا بیشتر و یک سگ زشت هر هشت پست. ما دیده ایم که ناز هوش می رود از طریق سقف برای پست های دیگر زمانی که آنها به دنبال یک نفرت انگیز سگ. ما نیز در حال آماده شدن برای بیشتر خارپشت-جلو محتوا در Q4.

در حالی که ارزش های ما تغییر نمی دهد ما relabelling بنیادی ارکان شرکت ما است. ما همیشه ارزش "صداقت و مشتری خدمات و رشد" اما ما جدید و رسمی ستون خواهد بود "گربه Memes, Stoner, چیزهای خنده دار و رسانهها." رسانهها فقط سرد اینترنت زبان برای رشد. رشد همیشه قوی ستون از کسب و کار ما!

کلی و تیم او انجام شده است یک کار شگفت انگیز بیش از شش ماه گذشته و ما خواهید بود در حال تغییر نقش خود را کمی. به جای تمرکز بر مدیریت حساب آنها در حال حاضر با همکاری نزدیک با دین در رسانهها در واقعا رضایت بخش مسائل—به خوبی ریخت پوشش ویدئوها از براق رنگ کاملا قطعه قطعه مواد غذایی, و غیره. کلی توجه به جزئیات است و همیشه او را به ایستادگی کردن و ما مفتخر به تمرکز وزارت او!

ما می دانیم که این خارج از جعبه استراتژی اما مانند شهردار پیت ما فقط تلاش برای نگه دارید تا با بچه ها. در نظر گرفتن یک صفحه دیگر از کتاب خود ما در حال حاضر یک شرکت رقص. من متصل فایل به این e-mail. لطفا آن را یاد بگیریم به طوری که ما می توانید فیلم آن را فردا در ناهار.

اگر شما فکر Wow! این یادداشت از رئیس من است #lol لطفا احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن و پاسخ و مانند. بیایید این یادداشت به ویروسی! آن را خوب است برای کسب و کار—همیشه به یاد داشته باشید که.

O. K., Boomer!
خوانده شده را علامت
C. E. O. EdenVirtualtinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im