همه گیر تظاهرات و سیاست

تصویر توسط João Fazenda

در اواخر ماه مارس مشخص شد در ایالات برگزاری دموکراتیک مقدماتی و دیگر انتخابات در ماه آوریل که به دلیل coronavirus آن می تواند غیر مسئولانه به رای دهندگان بازیگران برگه های رای در فرد است. برخی متحده اعلام کرد که آنها به تعویق انداختن خود در انتخابات در حالی که اوهایو (که در حال حاضر انجام می شود) پیوست آلاسکا و وایومینگ در حال حرکت به رای تقریبا به طور کامل از طریق پست. تونی Evers دموکراتیک فرماندار ویسکانسین به دنبال گسترش استفاده از پست الکترونیکی-در آراء اما جمهوری خواهان کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی مسدود او با این استدلال که این طرح بیاستفاده ممکن است پرورش تقلب بود و در هر رویداد غیر ضروری. “شما فوق العاده امن برای بیرون رفتن” مجمع سخنران رابین Vos مطمئن باشید رای دهندگان.

بن بست الهام گرفته از پرونده های حقوقی و, در مارس 6 روز قبل از رای دیوان عالی ایالات متحده حکومت 5-4 نه به اجازه می دهد رای دهندگان ویسکانسین زمان اضافی به ایمیل خود را از برگه های رای. (تمام قضات محافظه کار مخالف دادن وقت اضافی; همه لیبرال قضات از آن حمایت کرد.) اموزش Bader Ginsburg, نوشت, در مخالفت با, که اکثر این باور است که انتخابات صحنه در میان همه گیر خواهد شد بسیار متفاوت از یکی معمولی “boggles ذهن است.” تصاویری از روز انتخابات در حال ماندگار: Vos تبدیل شده تا به عنوان داوطلب نظرسنجی کارگر swathed در یک محافظ گان و ماسک و دستکش به عنوان شهروندان در ماسک های خانگی یا بدون حفاظت در صف برای بلوک در برخی از حوزه جدا شده توسط لازم دو متری. انتخابات را پیاده سازی شکست بود. میلواکی در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک صد و هشتاد و حوزه های رأی گیری اما باز تنها پنج با توجه به کمبود داوطلبان و بیش از ده هزار پست الکترونیکی-در برگه های درخواست شده توسط رای دهندگان در سراسر کشور هرگز آنها رسیده با توجه به میلواکی ژورنال سنتینل. هفته گذشته این شهر را در کمیسیون بهداشت و درمان اعلام کرد که هفت نفر ظاهرا قرارداد coronavirus در حالی که شرکت در انتخابات.

2020 انتخابات اولین انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ آمریکا به طرح میتوانست توسط یک ویروس کشنده و این می آید در بالای بار و ایجاد تفرقه بی پروا نامزدی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. روز وجود دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را حامیان به نظر می رسد به استقبال این بیماری همه گیر را گونه در نهادهای دموکراتیک ما. در آوریل 17th, رئیس جمهور پیشی گرفته و خود را در بدبینانه فرصت طلبی و خود تناقض زمانی که او در توییتی برای حمایت از نخستین تظاهرات علیه stay-at-home سفارشات صادر شده توسط فرمانداران دموکرات—سفارشات است که تراز وسط قرار دارد با سیاست تهمت و دولت و توصیه های آن عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان. J. B. پریتزکر فرماندار ایلینوی گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن با اصرار توییتر خود به دنبال “آزادی” مینه سوتا, میشیگان و ویرجینیا و تداوم با چنین تحریک شده است “دامن زدن به برخی از خشونت است.” جناح راست میشیگان آزادی, صندوق, حمایت, در بخش, توسط خانواده بتسی DeVos تهمت به وزیر آموزش و پرورش در ترویج اعتراض در لنسینگ که جذب چند هزار نفر از جمله برخی از toting حمله به سبک تفنگ. تهمت سیاسی با هدف به نظر می رسد آشکار: با اقتصاد در سقوط آزاد و تصویب اعداد و نرم او محرک خود را از وفاداران به خصوص در نوسان متحده شمارش آنها—و امید-اقتصادی ارتجاعی—برای ارائه یک پیروزی آمده نوامبر.

آمریکایی ها خوب شورش و اعتراضات دامن زده توسط محافظه کار شبکه و آتش زا talk-رادیو میزبان مانند الکس جونز از Infowars ممکن است درخواست تجدید نظر به برخی از ارام شهروندان با تغذیه سلول یا سایش در مداخله در آزادی های مدنی مورد نیاز توسط شبه-قرنطينه. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به اجرای یک کمپین مردمی استوار در شروع اقتصاد در سرپیچی از توصیه های دانشمندان و پزشکان او را به مبارزه دشوار—هفت نفر از هر ده آمریکایی ها می گویند که آن مهم تر به ماندن در خانه برای خنثی کردن coronavirus از آن است که به بازگشت به کار. هفته گذشته برایان کمپ جمهوریخواه فرماندار گرجستان در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن را نشانه و اعلام کرد برنامه ای برای بازگشایی سالن های بولینگ کوچه تاتو سرو و سینما و رستوران و حتی عمومی-بهداشت و سلامت متخصصان بر این باورند که این حرکت خواهد بود زودرس به دلیل COVID-19 موارد در گرجستان نیست و کاهش یافته است به اندازه کافی. زمانی که کارشناسان را محکوم کمپ طرح تهمت flummoxed خواهان پیوستن به آنها را. هنوز پشتیبانی برای باز کردن کسب و کار به سرعت باقی می ماند بیشتر در میان جمهوری خواهان از میان دموکرات یا مستقل و این خطر وجود دارد که در پاسخ جمهوریخواه فرمانداران و شهرداران ممکن است به خطر اندازد ملت بازیابی با بلند کردن محدودیت های بیش از حد به زودی. دولت نیز شکست خورده abjectly به اندازه کافی تست به نقشه گسترش ویروس و نرخ بازیابی در میان کسانی که آلوده و محروم کردن همه فرمانداران و شهرداران حیاتی به معنی مدیریت ریسک در حالی که تلاش برای احیای شغل و کسب و کار.

قادر به مرحله علامت تجاری خود را از تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مجبور به نقل مکان خود را reëlection کمپین به کاخ سفید را فشار دهید که در آن در شرایطی ملتهب طرفداران خود را mixtape از هوشیار بازتاب کاذب دارای مطالب در برابر خبرنگاران و غیر مسئولانه سیاهی از درمان معجزه—در روز پنج شنبه او گمان در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده—بازی نکند تا به خوبی. رئيس جمهور در تناقض و عدم اطمینان ممکن است در گذشته بود با ابتلا به او: تنها یک چهارم از آمریکایی ها و فقط نیمی از جمهوری خواهان می گویند که آنها اعتماد به آنچه او می گوید در مورد این بیماری همه گیر. اما نظر سنجی همچنین نشان می دهد که او پیش باقی مانده و یا رقابتی در ایالات متحده او برنده در سال 2016. حزب دموکرات رهبری واحد و یکپارچه به سرعت در اطراف جو بایدن و در عین حال در بسیاری از روزها او به سختی سطوح در اخبار چرخه در حالی که تهمت خلاء تا توجه است.

در حال حاضر رای دهندگان حزب دموکرات را بزرگترین دارایی آنها تبدیل شده است در droves و ضربه زدن خاموش جمهوریخواه با امتیازهای چشمگیر نظم پس از 2018 حتی زمانی که خود را نامزد uninspiring. در ویسکانسین در آوریل 7 دموکرات انتخاب بایدن بیش از برنی ساندرز به عنوان حد انتظار بوده است. اما رای دهندگان پیش بینی حیرت زده با انتخاب یک لیبرال عدالت به ویسکانسین دیوان عالی کشور شکست یک وقت آنها مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرده و باریک دادگاه محافظه کار اکثریت به یک است. قضات در حال برنامه ریزی برای تصمیم گیری قبل از ماه نوامبر که آیا به تحریم جمهوری-حمایت طرح پاکسازی دو صد هزار نفر از رای دهندگان ویسکانسین رول چرا که آنها موفق به پاسخ به نامه استعلام در مورد آدرس خود را. (تهمت برنده دولت در سال 2016 با کمتر از بیست و سه هزار رای.) پیشنهاد پاکسازی بخشی از یک تلاش محافظه کار وکلا و فعالان به ایجاد رای گیری محدودیت های است که به طور نامتناسبی صدمه دیده دموکرات. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی به نام پست الکترونیکی-در رای گیری “یک چیز وحشتناک.” شاید همه گیر خواهد شد که فروکش نوامبر اما اگر آن نشده کمی وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم که رئیس جمهور و یا متحدان خود را تسلیم خواهد شد و موقعیت خود را. اگر خانه نشین نا امید آمریکایی ها می خواهند یک علت به تجمع در اطراف آنها ممکن است در نظر خواستار حق رای بدون نیاز به خطر زندگی خود را. ♦

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>