بازیکنان نگران سلامت در یک برنامه به طور بالقوه مشغول پست-virus MLB فصل

به عنوان بیس بال لیگ و اتحادیه بازیکنان تامل راه های مختلف برای ایجاد یک برنامه برای هر زمان که بیماری همه گیر کوروناویروس فروکش Cincinnati Reds گیر تاکر Barnhart مطرح نگرانی است که مطمئنا به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران در اطراف ورزشی: می تواند تلاش خودرا برای امتحان اماده در بازی و شاید گسترش فصل به اواخر ماه نوامبر یا دسامبر منجر به صدمات?

“بازیکن ایمنی قطعه یک چیز” Barnhart یک نماینده اتحادیه روز دوشنبه گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

که شامل چگونه بسیاری از خاموش-روزهای سالم در سال 2020 چگونه بسیاری از بار تیم گفت: برای بازی در هر هفته و چگونه 2021 می تواند تحت تاثیر قرار اگر کوتاه تر از حد معمول خارج از فصل است.

“حرکت رو به جلو فکر نمی کنم شما می توانید همه چیز است که رفتن به سازش یکپارچگی در فصل آینده به عنوان به خوبی. منظورم از این که مجبور است این موضوع از گرفتن بسیاری از بازی ها است که شما در معرض خطر آسیب و شما در معرض خطر آسیب عمده به بازیکنان دلیل این که شما در حال تلاش برای دریافت به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان شما می توانید” Barnhart گفت.

“این است که همه مفروضات و افکار از من به طور خاص — آن را از اتحادیه — اما شما در حال رفتن به باید برای محافظت از ما به عنوان بازیکنان” او ادامه داد. “و اگر شما نمی تواند انجام دهد که من فکر می کنم که خواهد بود که در آن من شخصا نوع خط رسم.”

که همچنین بالای ذهن دزدان دریایی پیتسبورگ پارچ جیمسون Taillon که در حال حاضر شده است را رد کرد برای سال 2020 در حالی که دوره نقاهت بعد از یک دوم جراحی ترمیمی روی آرنج راست. او به ارمغان آورد تا ایده تلاش برای بازگشت اگر فصل می رود به ماه نوامبر است اما گفته شده است که “تعطیل بسیار به سرعت.”

صحبت کردن به طور کلی در مورد اثر تغییر فصل می تواند در بچه ها در اطراف رشته های Taillon گفت: “این یک وضعیت منحصر به فرد. ما در حال رفتن به باید مراقب سلامت-حکیم است.”

هیچ کس نمی داند که بیس بال و دیگر به حالت تعلیق در ورزش سر گرفته خواهد شد چرا که هیچ کس نمی داند که زندگی ممکن است بازگشت به حالت عادی پس از COVID-19 شیوع. سه چهارم از یک میلیون نفر در سراسر جهان تبدیل شده اند آلوده و بیش از 35000 فوت کرده اند با توجه به تعداد در حال اجرا نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز می شمارد که عبارتند از: بیش از 140,000 عفونت و بیش از 2500 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

آموزش بهار متوقف شد در مارس 12; روز افتتاحیه قرار بود هفته گذشته و اتفاق نمی افتد زودتر از اواسط ماه مه.

“در این نقطه, آن سخت است برای گفتن آنچه که می تواند و یا باید انجام شود. MLB خسته است از قدرت و نیروی انسانی همراه با 30 باشگاه به آمده تا با برخی از ایده ها و چه بهترین راه برای یک فصل به طور منظم در بسیاری از بازی های که ممکن است و رسیدن به یک حذفی سناریو گفت:” واشنگتن به اتباع مدیر کل Mike Rizzo که تیم تبدیل شده و بر اساس آن بهار تسهیلات به تست برای coronavirus.

“به عنوان کمیسر گفت:” ما در حال رفتن به نیاز به دریافت خلاق” ریزو اضافه شده است. “اما فراتر از آن است که ما فقط گمانه زنی در مورد همه این چیزها.”

MLB و بازیکنان خود را به امید تکمیل اولیه بحث در برنامه ریزی آوریل 10 و در میان طرح های در دست بررسی: هل دادن به عقب پایان فصل, حتی اگر آن را شامل استفاده از خنثی سایت ها و گنبد برای جلوگیری از آب و هوای سرد در بسیاری از شهرستانها; افزایش doubleheaders برای دریافت بازی های بیشتر در هر هفته بیش از حد معمول; بازی بدون تماشاگر; تغییر پست-فصل فرمت.

“به ما گفته شده است” گفت: Taillon اتحادیه هرزه “وجود دارد هیچ چیز مانند یک ایده بد در حال حاضر. “

تگزاس رنجرز shortstop الویس Andrus همچنین یک اتحادیه هرزه توصیف یک تماس اخیر در مورد برنامه ریزی گزینه با دیگر بازیکنان این است: “ما اساسا صحبت کردن در مورد حالات بالقوه و چگونه دیوانه در این فصل خواهد بود, چگونه به چالش کشیدن آن خواهد بود.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Barnhart است واقع بینانه در مورد آنچه در جریان است به درایو نهایی تصمیم گیری در مورد آنچه که یک فصل ممکن است مانند نگاه.

“این می رود بدون گفت که بازیکنان ما می خواهم به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها (که ممکن است) نه تنها به این دلیل که ما عشق بازی, اما همچنین ما می خواهیم به عنوان پول زیادی که ممکن است. که خدا صادقانه حقیقت را در مورد آن,” او گفت:. “و همان می رود با مالکیت و همه از آن. بنابراین هر کس می خواهد به پول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>