پاپ فرانسیس و همه گیر در طول عید پاک مقدس هفته

کاتولیک ها را تماشا و گوش به پاپ فرانسیس به عنوان coronavirus همه گیر است و قرار است او و عادات ایمان خود را ب

توسط NEWS-SINGLE در 22 فروردین 1399
Pope Francis delivers a speech to an empty square.
کاتولیک ها را تماشا و گوش به پاپ فرانسیس به عنوان coronavirus همه گیر است و قرار است او و عادات ایمان خود را به یک آزمون—اما همچنین تم مرکزی امامت خود به خصوص مناسب است.عکس توسط گولیلمو Mangiapane / ایسنا

در آن زمان از coronavirus نمادین نقوش از دین تبدیل شده اند تحت اللفظی. لنت چهل روز فصل آماده سازی برای عید پاک است که معمولا زمان نمادین محرومیت: دادن گوشت در روزهای جمعه تا شکلات دادن unkindness دادن کربن. در این سال—لنت آغاز شد و در فوریه 26—coronavirus خواستار کاملا تحت اللفظی محرومیت: بدون بیرون رفتن بدون غذا خوردن بدون خرید هیچ دیدن دوستان است. برای بیش از حد بسیاری از مردم آن به ارمغان آورده است درد از دست دادن شغل و بیماری و مرگ. آمبولانس آژیر حلقه به طور مداوم در غیر این صورت خالی خیابان های شهر نیویورک در آنچه به طور معمول خواهد بود زمان فصلی تجدید و معنوی امید آوردن به ذهن دو اصل مقدس پاسخ به این لحظه. یکی به این امید که این ویروس را "تصویب بیش از" ما خانه به خصوص اگر ما "علامت" آنها با این کار همه چیز درست (شستن دست ما ضد عفونی شمارنده نایلون فریزر). از سوی دیگر این انتظار که یک زمان از خود گذشتگی را در نهایت برای همه ما و با این امید که خود قربانی است که بخشی از ما بهتر طبیعت و پیامدهای فراتر از خودمان است. ما در حال حاضر دیده می شود فوق العاده ای از خود گذشتگی در بخشی از پزشکان و پرستاران و امدادگران و رانندگان آمبولانس که روزانه خود قرار داده و در این راه از coronavirus برای مراقبت از دیگران است.

یک دین که نمی تواند صحبت می کنند و با اقتدار به رنج و مرگ همه در اطراف ما به نظر می رسد به هیچ دین در همه. آنچه پس از آن می کند پاپ فرانسیس رهبر معنوی به بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان باید بگویم برای این همه ؟ کاتولیک ها را تماشا کرده اند و به او گوش هفته به عنوان همه گیر است و قرار است در هر دو پاپ و عادات ایمان خود را به یک آزمون—اما همچنین تم مرکزی امامت خود به خصوص مناسب است.

فرانسیس ترین پاسخ مستقیم به این بیماری همه گیر شده است قابل توجه استفاده از پاپ مراسم. او به سرعت مرتب به پاپ سنتی آدرس Urbi et Orbi "به شهر و جهان"—که معمولا تنها در روز کریسمس, عید پاک یکشنبه و بلافاصله پس از انتخابات از پاپ—در شب جمعه, مارس 27th, فقط به عنوان منحنی ویروس در ایتالیا بود و رسیدن به اوج آن است. او در واقع پیام در یک مراسم که در میدان سنت پیتر به حال هرگز دیده می شود. این "فوق العاده لحظه ای از نماز" (که زنده پخش شد و به تماشای بیش از ده میلیون نفر) بود noir تابلو از شهر واتیکان در مستند. وجود دارد یک باران سنگین و زیر طاق تبحر از ردیف ستون از کلیسای سنت پیتر نظارت-سبک بر روی ترک مربع است. آژیر قطع از طریق سکوت. فرانسیس strode به سمت کلیسای تنهایی و بدون حتی یک چتر سپس نشسته و در زیر یک سایبان در مقابل ساختمان—انزوا چادر از انواع. یک کانتور سنگ عبور از سنت انجیل مرقس و سپس فرانسیس تحویل Urbi et Orbi پیام که در آن او پیشنهاد کرد که بحران کنونی ممکن است وادار به تغییر و تحول در جامعه جهانی از یکی بر اساس حرص و طمع به یک نسبت خوب است.

یک زن و شوهر از واتیکان گنجینه های مرتبط با رهایی از فاجعه بیرون آورده شدند برای این رویداد: پاپ دعا به یک پنجم قرن نماد مریم مقدس شناخته شده به عنوان Protectress از مردم روم و بوسید پای مسیح بر روی صلیب است که به محافظت رم از طاعون در سال 1522. بعد در یک محراب در کلیسای را entryway او برداشته طلا Eucharistic کشتی شناخته شده به عنوان یک monstrance و با برخی از دشواری انجام آن را به کلیسا آستانه brandishing آن در برکت حضرت موسی و brandished کارکنان خود را به عنوان حفاظت در هنگام خروج.

فرانسیس در انجیل عبور آسان تر بود: عیسی و رسولان در یک قایق در دریا هنگامی که یک طوفان بازدید. عیسی خواب است و دیگران اذیت او را از خواب بیدار. آیا او مراقبت در مورد آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق ؟ او به آنها می گوید نگران نباشید—فقط باید ایمان است. در حال حاضر ما بیش از حد در یک طوفان فرانسیس گفت: اما ما همه واقعا در همان قایق است و خدا با ما است. این درس نسبتا استاندارد homiletically صحبت, اما آن را به سختی مورد بحثه. تصویر منفرد پاپ در نماز فرستاده فراموش نشدنی پیام خاص خود را دارد.

در عین حال که تصویر شاید سهوا نیز صحبت به محدودیت دین حق در حال حاضر. کلیساهای کاتولیک در سراسر جهان در حال بسته جامع برای اولین بار در حافظه تاریخی. هشت نفر که در واتیکان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در میان آنها پاپ قائم مقام برای رم کاردینال آنجلو د Donatis که در بیمارستان بستری شد. معمول تجمل و شکوه قرار داده شده است دور: به جای جشن یکشنبه جرم قبل از هزاران نفر از مردم در کلیسای فرانسیس پوشیدن لباسهای روزمره زندگی-جریان خدمات از یک دشت نمازخانه در مهمانخانه که در آن او زندگی می کند ارائه دعا برای پزشکان, داوطلبان, افراد بی خانمان و کسانی که تنها گذاشته شده توسط shelter-در-محل سفارشات. هفته مقدس قطع شده است به استخوان است. یکشنبه گذشته, یکشنبه نخل, فرانسیس در جشن جمعی در عقب تقریبا خالی کلیسای در محراب ساخته شده در اطراف یک صندلی شده اند سنت پیتر با افسانه صلیب و نماد راه اندازی این نزدیکی هست و یک تعداد انگشت شماری از روحانیون و راهبه اجتماعی فاصله در pews پشت سر او. راه صلیب—یک پاپ رویداد صحنه هر سال در سراسر کولوسئوم—لغو شده است.

در یک معنا سازندگان: از واتیکان به نظر می رسد برای تکمیل یک قوس در داخل فرانسیس زمان به عنوان پاپ. در ماه های قبل از این ویروس زده ایتالیا و قدرت خود را به نظر می رسید بود در زار. مدتها در انتظار ساده از واتیکان بوروکراسی گیر کرده بود در جای خود به عنوان یک بحث دیپلماتیک باز به چین و یک کلیسا گسترده تلاش به نوبه خود گوشه ای در بحران از روحانی سوء استفاده جنسی. کشاکش کاردینالز blunted یکی از فرانسیس سیگنال ابتکارات یک کلیسایی در گرفتاری های مردم و اکوسیستم آمازون منطقه و در رد خود را از کلیسایی را برجسته ترین پیشنهاد به مقدر مردان متاهل به عنوان کشیش برای کمک به مقابله با کمبود روحانیت در منطقه—سمت چپ ترقی خواهان احسان ، زمانی که او لغو قرار ملاقات خود را سه روز در یک ردیف در پایان ماه فوریه به عنوان COVID-19 گسترش در ایتالیا وجود دارد نگرانی از این که او شروع به لکنت زبان پیدا کردن.

در عین حال یکی دیگر معنا که تصویر فرانسیس در رم به کاهش ملزومات آینه چگونه او صحبت شده است به این لحظه تا کنون پس از انتخابات خود را در ماه مارس 2013. امامت خود را همزمان با افزایش استبداد در سراسر جهان شده است یک صفحه نمایش رنگی از یک رویکرد غیر متعارف به قدرت: پاپ به عنوان ضد قدرتمند, تقلید عمیقا فروتن و ارام سنت فرانسیس از آسیسی (که نام او در هنگام انتخاب پاپ) و اجتماعی نگران کشیش آمریکای لاتین, اصرار coöperation و آشتی در جهان که در آن ممکن است به طور فزاینده ای فکر را به سمت راست.

پنج ماه به پاپی فرانسیس داد-داعش-به پدر آنتونیو Spadaro سردبیر لا Civiltà کتلیکایک یسوعیون مجله مستقر در رم. آن است که هنوز هم بهترین بیان پاپ نمایش در کلمات خود و نه در متون کار توسط همکاران. "چیزی که در کلیسا نیاز امروز است," او گفت: "توانایی برای التیام زخم ها و گرم در دل مؤمنان آن دوری نزدیکی." او افزود: "من از دیدن این کلیسا به عنوان یک بیمارستان صحرایی پس از نبرد. این بی فایده است به درخواست به طور جدی مجروح فرد اگر او دارای کلسترول بالا و در مورد سطح قند خون خود را! شما باید برای التیام زخم های خود را. پس ما می توانیم بحث در مورد هر چیز دیگری. التیام زخم ها و التیام زخم. . . . و شما باید برای شروع از زمین تا."

این یک چشم انداز از کلیسا به عنوان یک سازمان ریشه در خدمت به دیگران—که تساوی به کسانی که در نیاز و بدون فرسایش بیش از نقاط خوب از دکترین. و این چشم انداز از پاپ (از باستانی تدوین نقش) به عنوان بنده ای از بندگان خدا. فرانسیس به دنبال تاکید بر آن در طول هفته دفاع مقدس که سال اول. پس از قرن ها سنت قدیمی پاپ, در روز پنج شنبه مقدس بود به شستن پا از دوازده کشیش—به عنوان عیسی شسته پای رسولان—در هر دو سنت پیتر یا کلیسای سنت جان Lateran صندلی از اسقف رم. فرانسیس رفت و در عوض به جوانان بازداشتگاه او شسته پای دوازده زندانی—زنان (که قبلا نمی گنجانده شده در این مراسم و همچنین مردان و مسلمانان و همچنین مسیحیان است. این بنده از بندگان خدا را به وضوح در نظر گرفته شده برای خدمت به همه بشریت و نه فقط کلیسا. وجود خواهد داشت بدون شستن پا در این سال, اما فرانسیس گرفته تا این موضوع دوباره: التیام زخم, آماده به خدمت و درک است که خدمات خود را به دیگران اساسی برای ما و بشریت است. در یک بیماری همه گیر کسانی که بیش از تم های مذهبی—آنها تجهیزات برای زندگی است.

آن را به عنوان اتفاق می افتد یکی دیگر از کاتولیک شناخته شده که به دنبال آن است که مشابه تلفن—و آنها پاپ توصیف کرده است در توصیف شرایط—تا به حال شده است تبدیل به یک بحران بهداشتی در سراسر جهان در یک قرن پیش. دوروتی روز بیست و سه سال در سال 1918 و هنوز تبدیل به کلیسای کاتولیک; او یک آزاده اجتماعی رادیکال و کار روزنامه نگار. اما در طول پاندمی آنفلوانزا او امضا برای کار به عنوان یک وابسته به التزام در Kings County Hospital, در بروکلین. خواهر کوچکتر او دلا امضا شده تا با او زندگی می کردند در پرستاران چهارم در این نزدیکی هست و روز شنبه از طریق سخنرانی در آناتومی در ساعت نادر و دور از بخش. او در خدمت وجود دارد در سال دوازده ساعت در روز را ترکیب را به یکی دیگر. "بخش پر شد و این سالن بیش از حد" او به یاد می آورد در زندگینامه "طولانی تنهایی" در سال 1952 منتشر شد. "هر شب قبل از رفتن وظیفه وجود دارد بدن می شود پیچیده شده در ورق و چرخ دور به سردخانه. هنگامی که ما در حال انجام وظیفه در صبح شب پرستار انجام شد همان گریم وظیفه است." این کار تقریبا او را شکست اما او به انجام آن او نوشت: به عنوان یک "نشانه وظیفه" و تجربه مبنایی برای تمام کار های بعدی—به عنوان بنیانگذار جنبش کارگری کاتولیک یک فعال سیاسی برای فقرا و صلح جو.

پاپ ممکن است بعد از یک سنت—یک تشریع روند در حال حاضر در راه است. در ضمن او به سادگی امیدوار است که بسیاری از مردم که در حال افزایش به پاسخگویی به آزمون شکیبایی و فداکاری که COVID-19 ارائه را پیدا خواهد کرد زندگی خود را به نحوی تبدیل بیش از حد. او به تازگی مصاحبه ای در مورد این بیماری همه گیر به شرح حال آستن Ivereigh. پاپ مشخص حاضر در اسپانیایی مادری به عنوان یک زمان از "قدیس که درب بعدی زندگی می کنند" مردم که روزانه اعمال را قادر می سازد جامعه به تابع. او افزود: "اگر ما آگاه از معجزه بعدی-درب saints اگر ما می توانید آهنگ های خود را معجزه را به خوبی به پایان برای همه است." پایان است و هنوز راه طولانی کردن البته و پاپ خود را به احضار همه قدرت های قابل توجه و الهام بخش فقط به نگه داشتن زمین-بیمارستان کلیسا متمرکز بر خدمت به دیگران حتی به عنوان او تجدید تماس خود را به صورت عادلانه تر جهان است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن