لیگ برتر باشگاه های مورد بحث در نظر دارد برای تکمیل فصل

باشگاه های لیگ برتر روز جمعه مورد بحث چگونه فصل می تواند انجام شود زمانی که دولت انگلیس اعلام کرد آن را بی خطر است برای ورزش به رزومه طول coronavirus بیماری همه گیر.

ملی بریتانیا مستند تمدید شد روز پنج شنبه برای یکی دیگر از سه هفته ساخت آن معلوم نیست زمانی که بازیکنان می توانند رزومه آموزشی و یا مسابقات مجاز خواهد بود بدون حتی طرفداران به عنوان انتظار می رود.

لیگ برنامه ریزی شامل آگاهی است که آن را تنها می تواند ممکن است به بازی هنگامی که وجود دارد یک کافی در دسترس بودن COVID-19 تست پزشکی و خدمات را می توان در محل در استادیوم که در حال و نه متکی با مقامات بهداشتی برای مقابله با این بیماری همه گیر.

این بخشی از آنچه در لیگ خواستار “پیچیده برنامه ریزی سناریو” کشیده در اطراف قاب زمان به سرانجام اجازه داده می شود به بازی با “حمایت کامل” از دولت است.

“سلامت و تندرستی از بازیکنان و مربیان و مدیران باشگاه کارکنان و حامیان اولویت ما هستند و لیگ را تنها از راه اندازی مجدد هنگامی که راهنمایی های پزشکی اجازه می دهد تا” در لیگ برتر در بیانیه ای گفت. “امروز جلسه سهامداران (از 20 باشگاه) ارائه یک فرصت برای بحث در مورد امکان برنامه ریزی مدل. آن باقی مانده است و هدف ما برای تکمیل 2019/20 فصل اما در این مرحله همه تاریخ در آزمایشی که تاثیر COVID-19 توسعه.”

لیورپول دارای 25 نقطه در صدر جدول رده بندی با نه بازی باقی مانده در تلاش خود را برای پایان دادن به 30 سال عنوان خشکسالی است. بلژیک است که عمده تنها کشور اروپایی است که می خواهد قبل از موعد مقرر به پایان آن بالا پرواز فصل یک برنامه است که مخالف است توسط یوفا.

آخرین بازی لیگ برتر شد, بازی های برگزار شده در مارس 9 قبل از مسابقه به حالت تعلیق در آمد و پس از باکاری سانیا در آرسنال و چلسی جناح کلوم Hudson-Odoi با آلوده شدند COVID-19.

Hudson-Odoi را هم تیمی Willian است برجسته چگونه حتی در بسته استادیوم ارائه یک خطر برای سلامتی برای بازیکنان.

“اگر ما راه اندازی مجدد بازی بدون طرفداران, اما وجود دارد در تماس با زمین و شاید ما می تواند به گسترش این ویروس در بین ما” Willian گفت: در یک مصاحبه تصویری از سائو پائولو در روز پنج شنبه. “این یک ایده بد نیست اما آنها باید بدانند که با دقت بسیار چه اتفاقی خواهد افتاد. شاید یک بازیکن می تواند ویروس و ما در برابر هر یک از دیگر, شما می دانید ؟

“من بازی در برابر کسی و من به این ویروس سپس من به خانه پس از بازی به ماندن با خانواده و با تصویب این ویروس به همسر یا دختر. بنابراین ما باید مراقب باشید در مورد آن است.”

گسترش فصل فراتر از انتظار می رود آن نقطه نهایی در اواسط ماه مه است عوارض اضافی برای بازیکنان مانند Willian که قرارداد منقضی در ژوئن 30.

فیفا خواسته است تا برای بازیکنان و باشگاه برای تمدید قرارداد تا فصل هستند در نهایت به این نتیجه رسیدند در حالی که یوفا کار کرده است در برنامه ریزی برای لیگ به سر در سراسر اروپا در ژوئیه و اوت.

سه بخش زیر لیگ برتر که توسط انگلیسی لیگ فوتبال اعلام کرد قصد دارد روز جمعه به اطمینان حاصل شود تمام بازی های باقی مانده در دسترس برای مشاهده در تلویزیون و یا جاری می شود.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“نقطه که در آن شما خواهد بود قادر به حضور در بازی دوباره نامشخص باقی می ماند,” EFL رئیس ریک پری گفت: در نامه ای سرگشاده به طرفداران 71 باشگاه است. “کمک به فوتبال ایران متهم شده مطابقت رفتن حامیان نباید دست کم گرفت. این مهم است به مدل کسب و کار لیگ فوتبال.

“شاید بزرگترین چالش در حال حاضر است نه دانستن زمانی که ما قادر خواهد بود برای معرفی فوتبال در مقابل جمعیت. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که وضعیت توسعه در چنین راهی است که ما قادر خواهد بود به انجام این کار است با کوتاه ترین ممکن است شکستن.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>