ریاست جمهوری, چرخ, مشکلات توسط Riane Konc

تصویر توسط Luci GutiérrezFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.ر

توسط NEWS-SINGLE در 27 خرداد 1399
trolley driver
تصویر توسط Luci Gutiérrez

رنگ کار

وجود دارد یک فراری چرخ سرعت پایین آهنگ به سوی پنج نفر. شما می توانید با کشیدن یک اهرم و تغییر چرخ مسیر به طوری که از آن بازدید تنها یک نفر اما شما آگاه نیست از این گزینه است چرا که شما بیش از حد شلوغ اسپری نقاشی "آموزش چینی" در کنار چرخ.

سوال: آیا شما تایید امتیاز تا دو درصد یا هفت ساله ؟

فوق العاده تکان دهنده, تعجب

وجود دارد یک فراری چرخ سرعت پایین آهنگ به سوی پنج نفر. شما می توانید با کشیدن یک اهرم و تغییر چرخ مسیر به طوری که از آن بازدید تنها یک فرد است. مشخصات فنی چرخ باید قادر به رسیدن به یک توقف طولانی قبل از اینکه یک فاجعه رخ می دهد اما دو سال پیش شما برش چرخ به ترمز.

که دیده می شود می تواند این آینده ؟

این طرح احتمالی

وجود دارد یک فراری چرخ سرعت پایین آهنگ به سوی پنج نفر. اما وجود دارد یک اهرم شما می توانید بکشید و تغییر چرخ مسیر به طوری که از آن بازدید تنها یک.

آنها باید شما را در اتهام از کشیدن اهرم? منظور من از آن آسان است: کسی که باور ندارد در چرخ دستی, راست?

قهرمان

وجود دارد یک فراری چرخ سرعت پایین آهنگ به سوی میلیون ها نفر از مردم است. اما کسی تا به حال به فکر کردن در مورد چگونه, اگر شما تا به حال کاهش یافته است یک بمب هسته ای در واگن برقی بدون هیچ دلیل بسیاری از زندگی را از دست داده اند? شما دشوار ساخته تماس; شما گفت:, "شما می دانید اجازه دهید رها کردن یک بمب هسته ای در واگن برقی بدون هیچ دلیل."

هر کس را نگه می دارد تلاش برای تغییر موضوع با این همه بحث در مورد یک اهرم—اما در عین حال هیچ کس می گوید: با تشکر از شما. هیچ کس می گوید: با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای رها کردن یک بمب هسته ای در واگن برقی بدون هیچ دلیل.

قربانی پدربزرگ و مادر بزرگ

وجود دارد یک فراری چرخ سرعت پایین آهنگ به سوی یک غول کیسه پول است. شما می توانید با کشیدن یک اهرم و تغییر چرخ مسیر به طوری که به جای هدف قرار دادن پول آن بازدید یک میلیون مادربزرگ.

این باید ساده است: همه مردم می خواهید برای کشتن مادر بزرگ خود را, راست? اما اگر شما کشتن مادر بزرگ خود را که بدان معنی است که او قادر نخواهد بود به شما ارسال یک پنج دلاری در هر سال در روز تولد خود را و گاهی اوقات در عید پاک. بنابراین بسیاری را در نظر بگیرید.

واگن برقی مشاوره

وجود دارد یک فراری چرخ سرعت پایین آهنگ به سوی میلیون ها نفر از مردم است. این شماره می تواند بسیار کوچکتر شده اند اما تا زمانی که به تازگی با تو بود با صدای بلند تشویق مردم به صعود بر روی آهنگ ها و گمانه زنی علنی در مورد اینکه آیا چرخ حتی وجود داشته است. اگر شما عمل می کنند در حال حاضر شما می تواند کمک به هزاران نفر از مردم دریافت آهنگ قبل از اینکه چرخ می رسد.

چرا بسیاری از افرادی که صعود بر روی آهنگ در حال حاضر گفت: بی ادب چیزهایی مانند "کمک! کمک!"?

اب زیر کاه, دکتر

وجود دارد یک فراری چرخ سرعت پایین این آهنگ نسبت به دو میلیون نفر است. شما می توانید با کشیدن یک اهرم و تغییر چرخ مسیر به طوری که از آن بازدید تنها در حدود یک صد هزار نفر است.

به جای فکر کردن در مورد کشیدن اهرم شاید شما می تواند پاسخ یک تئوری توطئه است که نیویورک پزشکان در حال اجرا یک بازار سیاه برای هواکش?

درمان بدتر از بیماری

وجود دارد یک فراری چرخ سرعت پایین آهنگ به سوی میلیون ها نفر از مردم است. شما می توانید با کشیدن یک اهرم است که صرفه جویی صدها هزار نفر از زندگی است. اما یک مشکل وجود دارد: اهرم چرب است و اگر شما آن را لمس نه تنها دست خود را دریافت gunk در آنها اما شما همچنین می خواهید لکه پیراهن خود را. و از شما می خواهم که پیراهن.

شما از آنها بدم میاید به آن می گویند اما در این مورد می تواند راه حل بود بدتر از این مشکل ؟ و چرا هر کسی در آهنگ های خود را قدردانی ترد و خوب وجود دارد.

بازنشستگی برنامه ریزی

وجود دارد یک فراری چرخ سرعت پایین آهنگ. اگر آن را همچنان در مسیر خود آن را اجرا خواهد کرد به میلیون ها نفر از صندوق های بازنشستگی. شما می توانید با کشیدن یک اهرم و تغییر چرخ مسیر به طوری که آن را اجرا می کند به میلیون ها نفر از مردم به جای خدا را شکر.

این یکی ساده است بنابراین تنها سوال این است: آیا این سرد است که شما را وادار به کشیدن اهرم و هنوز هم خود را "طرفدار زندگی" ؟

هادی

یک فراری برقی است سرعت پایین آهنگ به سوی میلیون ها نفر از مردم است. وجود یک اهرم است که می تواند کشیده و به سرعت چرخ و نجات جان هزاران نفر اما تنها در قطار هادی می توانید آن را بکشید.

پس چرا همه فریاد در شما ؟ چرا آنها در حفظ و فریاد دیوانه چیزهایی مانند "تو هادی—چیزی را انجام دهید!"? چه ؟ فقط به خاطر اینکه شما در حال پوشیدن هادی را? به این دلیل است که شما بوده ام به فریاد برای کل سوار قطار مورد چگونه بزرگ آن بود که آنها به شما آموزش-هادی و چگونه شما احتمالا یک رکورد برای آموزش انجام هر آنچه که بدان معنی است ؟

چگونه می توانم به شما توضیح است که شما هرگز می خواستم به واقع انجام این کار از انجام و است که شما فقط می خواستم به پوشیدن احمق کلاه ؟ ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب