خواندن در مورد مرگ سیاه با دختر من در طول شیوع کروناویروس

An illustration of a people throwing bodies in to boats on a canal during the Black Plague
یک کودک با شیفتگی مرگ سیاه از قرن چهاردهم طول می کشد جدی تن به بریتانیا تصدیق به دفع یک فاجعه جدید.تصویر توسط دانیل Dickmann / حسن نیت ارائه میدهد Usborne Publishing

چند ماه پیش من پنج ساله پدر و شیفتگی با مرگ سیاه. هیچ یک از ما می تواند به یاد داشته باشید که چرا. چند شب پیش من خواسته او را دوباره و او گفت: “از آنجا که آن را جالب توجه است.” و او راست. در مهر 1347 سیاه مرگ یک نوع از طاعون وارد اروپا شد و شروع به کشتن حدود نیمی از جمعیت تغییر نظم اجتماعی و تبدیل این قاره برای همیشه لطفا برای. دختر من علاقه طاعون نمی آیند و می روند اما بار وجود داشته است که او بیش از حد نزدیک به این موضوع است. در ماه دسامبر ما رفت و به موزه لندن که شوم تصویری در مورد شیوع—فکر می کنم ملیله و خروش شعله های آتش—و او نمی خواهم که در همه. اما او به طور کلی موقعیت یکی از سرد morbidness. ماه گذشته هنگامی که او و دوستان او در مدرسه شنیده در مورد کوروناویروس برخی از آنها وانمود کرده بودند گرفتار آن است. یک معلم به آنها گفت. دختر من به خانه آمد پر از مشاوره در مورد شستن دست ما. “این درست مثل مرگ سیاه” او گفت:.

معمول ما راه تعامل با طاعون است به حل و فصل کردن با یک Usborne جوان تاریخ خواندن کتاب توسط راب لوید جونز منتشر شده در سال 2018 است. “سیاه و موش scurried پایین gangplank,” این است چگونه فصل 1, “Dark اخبار” آغاز می شود. بزرگ طاعون به عنوان آن نیز شناخته شده نشات گرفته در اطراف دریای سیاه آلوده جمعیت در خاورمیانه و آسیا و پس از آن آمد در ساحل در ایتالیا. چند صفحه اول از دختر من کتاب تاریخ قرون وسطی نشان می دهد مردم در مورد قرون وسطی زندگی با بسیار کمی اجتماعی فاصله. ما همیشه لذت بردن از یک زن در صفحه 5 که در اوج یک سطل امتناع از پنجره طبقه دوم و بر روی شلوغ بازار. “من مانند لکه بینی موش ها” دختر من گفت: اوایل این هفته زمانی که ما با خواندن این کتاب برای چه بود شاید سی امین بار. در ماه ژانویه سال 1348 طاعون در شهرهای شمال ایتالیا. “در سیهنا کفاش Agnolo دی تورا به تماشای صحنه های کابوس و نوشت:” این است که پایان جهان,’ ” آن را می گوید در صفحه 15. “برای بسیاری از افراد این است که دقیقا چگونه آن را به نظر می رسید.”

ما خواندن این کتاب کمی بیشتر soberly از حد معمول در این هفته با بسیاری از احمقانه grimaces. “آنها در حال تنظیم آتش به آنها” دختر من گفت بی سر و صدا در صفحه 23 می پردازد که با پوگروم علیه یهودیان بودند که راه را برای گسترش طاعون. او نهایتا ابرو در افراد تنفس از طریق مشت از گیاهان. ما اذعان اتفاقی حس خوب از پاپ کلمنت ششم که نشسته احاطه شده توسط شعله مشعل برای راندن بیماری ممکن است آنها را کشته اند کک که گسترش آن است. مورد علاقه من صفحه را نشان می دهد یک روستا بیش از حد رشد پس از بدترین گذشت. “بسیاری از مردم شروع به کنترل بیشتر بر زندگی خود از آنها قبل از طاعون” کتاب می گوید. دختر من به طور معمول خیلی خسته این نقطه. او دوست دارد یک نقاشی از باستان شناسان معاصر در بالا دید لباس, excavating یک طاعون گودال قبل از آن را تحت پوشش راه آهن یا پل. “این چیزی است که من می خواهم به انجام,” او می گوید. “حفاری تا افرادی که در طول درگذشت سیاه مرگ است.” و سپس من او را به رختخواب.

در انگلستان تقریبا تمام مدارس باز باقی می ماند. مقامات تردید به آنها نزدیک به دلیل عواقب هر چیز دیگری: بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران ماندن در خانه به طور بالقوه آسیب پذیر پدربزرگ و مادربزرگ بودن طناب در شرایط اضطراری مراقبت از کودکان فقیر, کودکان از رفتن گرسنه است. “قابل توجهی وجود دارد جنبه های منفی” مت, Hancock, به انگلیسی, وزیر بهداشت گفت, مجلس در اوایل این هفته. “همین دلیل است که ما هیچ برنامه ای برای جمعی از بسته شدن مدارس.” یک منجی از ویروس شده است ظاهری اسیب ناپذیری از کودکان است. بنابراین در حال حاضر آنها بمب در اطراف—در لندن به هر حال—لذت بردن از اولین روز بهار با دائمی کوچک قطرات چلم در انتهای بینی خود را.

بعید به نظر می رسد برای ادامه. نگه داشتن مدارس باز شده است بخشی از بریتانیا به طور کلی آزمایشی رویکرد به ویروس. به عنوان از آوریل 12th, این کشور تا به حال پنج صد و نود و موارد COVID-19—تا سی درصد در یک روز و ده و میر. اما مقامات مقاومت قرار دادن در محل های مسافرتی, محدودیت, ممنوعیت تجمعات عمومی تست دقیق و قرنطینه روش که به نظر می رسد موفق در کند کردن روند گسترش این ویروس در جای دیگر. (پس از هفتاد مورد و یک مورد مرگ, ایرلند, بسته, تمام مدارس تا مارس 29.) در عوض دولت بریتانیا اعلام کرده است که آن را حرکت از “مهار” فاز از آن coronavirus استراتژی به “تاخیر” فاز. هیچ نشانه ای وجود دارد که این مقدار از یک انتخاب است. در روز پنج شنبه مقامات اعلام کردند که بین پنج هزار و ده هزار نفر هستند احتمالا آلوده و تست در حال حاضر می تواند محدود به کسانی مراجعه کننده به بیمارستان برای درمان است. شاید ما می تواند به جلو نگاه به مراحل دیگر مانند “شکست” “کل سرایت” یا “بیهودگی است.”

مثل همیشه انگلیسی نگرش به اورژانس مانند coronavirus تا حدودی آشکار است. رسانه ها با فراخوانی “حمله رعد اسا روح”—از خون سرد غیرنظامیان در طول جنگ جهانی دوم—و دولت مجموعه خاموش کردن یک مسیر کمی متفاوت از کسانی که از کشورهای دیگر. آن را دشوار است به دانستن چه مقدار از این مشتق شده از یک برتری پیچیده و چقدر از یک حس خاص از اعتقاد به سرنوشت. در سال 2011 برنامه ریزی برای امکان همه گیری آنفولانزای مقامات بریتانیا نیز محاسبه شده است که محدود کردن سفر هوایی توسط نود درصد را به تاخیر می اندازد اوج شیوع تنها یک یا دو هفته—از این رو مرزهای باقی مانده باز شده و هواپیما همچنان به پرواز. Coronavirus پاسخ در حال هدایت رفتاری بینش تیم, همچنین شناخته شده به عنوان “nudge واحد” در انگلستان دفتر هیئت دولت. آن را راه اندازی در سال 2010 به منظور بهبود راه دولت در ترغیب مردم به انجام کارهای. ذاتی ملت را نور-لمسی رویکرد تا کنون به نظر می رسد محاسبه است که مردم ممکن است بسیار خوب در زیر قوانین و یا حفظ مدنیت برای بسیار طولانی در هنگام خاموش شدن در نهایت می آید. “این است که به گسترش بیشتر” بوریس جانسون, نخست وزیر گفت: در روز پنج شنبه. “من باید با سطح انگلیسی عمومی: بسیاری از خانواده ها در حال رفتن به از دست دادن عزیزان خود را قبل از زمان است.”

آن را به عنوان اتفاق می افتد, من شده اند با خواندن در مورد “حمله رعد اسا روح” در این کتابخانه به تازگی در مورد چگونه آن را به احتمال زیاد بی پروا آمالگام تبلیغات انطباق اجتماعی و ترس است. این خاطرات از کاریکاتوریست Osbert لنکستر به من زده به عنوان مناسب در طول این زمان بحران است. “در ‘حمله رعد اسا’ تا زمانی که من در داخل خانه باقی مانده من پیوسته حمله توسط چه روانپزشکان بنابراین unfeelingly توصیف به عنوان ‘ترس غیر منطقی,’ ” لنکستر نوشت: در زندگینامه “همه از حافظه انجام می شود.” “اما در فرار به فضاهای باز آنها به سرعت تبدیل به تند تند از گلوله را به نگرانی که من دلیل فراهم شده هر توجیهی.” دیروز صبح من کاهش یافته است دختر من در مدرسه دروازه. در آنجا معمول بود گره از خانواده در انتظار. بچه را در صندلی. پدربزرگ و مادربزرگ. آبریزش بینی. ما یک یا دو دقیقه زود است. “باید ما اجرا را از طریق جمعیت است ؟” دختر من پرسید. سر من را تکان داد. همه را بوسید و در آغوش گرفت خداحافظی و سپس همه ما راه می رفت و به سرعت دور.


راهنمای Coronavirus

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>