Redblacks’ نیک Arbuckle خود را نشان می دهد درایو هل دادن یک ماشین به ماندن در شکل

اتاوا Redblacks کارفرمایی نیک Arbuckle است به ظاهر در بر داشت راه های خلاقانه برای ادامه آموزش در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

رمان coronavirus شیوع مجبور است بسیاری از ورزشگاه به نزدیک و لامپ کم مصرف گفت: آن تیم های پنج شنبه که تنها بازیکنان rehabbing صدمات و فقط یکی در یک زمان می تواند در امکانات آموزش موثر بلافاصله.

اما لامپ کم مصرف در زمان به رسانه های اجتماعی شنبه به پست یک ویدیو از Arbuckle هل دادن یک ماشین در یک پارکینگ. “@arbuckle_QB9 نوآوری است و در سطح دیگر به” لامپ کم مصرف گفت: در یک صدای جیر جیر.

اتاوا را امضا Arbuckle به دو سال معامله Jan. 31. این Redblacks خود را به دست آورد و حقوق از کلگری در Jan. 3 برای انتخاب اول کلی از سال 2020 لامپ کم مصرف پیش نویس است.

شش پا-یکی 213-پوند Arbuckle ارسال شده 4-3 رکورد به عنوان یک نویسنده با کلگری پس از کهنه بو لوی میچل (سینه ای آسیب) صدمه دیده بود. او به اتمام 174 از 238 عبور (73 درصد) برای 2,103 متری با 11 touchdowns و پنج interceptions.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>