تبدیل اردوگاه تابستانی

سیاست به عنوان کشور آغاز می شود به بازگشایی برخی از سنت هنوز هم در معرض خطر است. تاد Purdum Camp می

توسط NEWS-SINGLE در 25 خرداد 1399
تاد Purdum

Camp میشواکا تاسیس شد و در سال 1910 در Grand Rapids, مینه سوتا و آن شعار "ایمنی و سلامت و شادی." ماه گذشته من و برادر کوچکتر استیو Purdum که اجرای اردوگاه برای سه دهه ساخته شده pained و تمایلی به تصمیم گیری است که برای اولین بار در 110 سال از طریق دو جنگ جهانی در سال 1918 آنفلوآنزا و سل و فلج اطفال—وجود دارد هیچ راه روشن برای تضمین ایمنی و سلامت و یا شادی خود را به طور معمول مکمل 300 گردشگران در تابستان امسال و نه فقط به دلیل خشن کر "سه نشاط ماهیگیران" ممکن است قطرات اسپری کشنده پاتوژن به روشن Northwoods هوا.

چگونه می توانم شما بازی تسخیر پرچم و اقامت شش فوت از هم جدا ؟ چه اتفاقی می افتد اگر یک رفتند کالج سن مشاور فراموش برای پاک کردن یک تیر و کمان با مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب بعد از هر استفاده کنید ؟ چگونه می توانید 12 سال دختران مربی و (به معنای واقعی کلمه) با نگه داشتن دست خود 9 ساله و خواهر اگر تمام اعضای کمپ قرار است به صرف تابستان clumped در 20-فرد غلاف و نه commingle با دیگران خارج از کابین در گروه (به عنوان American Camp Association پیش نویس دستورالعمل های توصیه)?

غایب روشن بخشنامه از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و در صورت گسترده ای آمیخته از رویکردهای دولت در بخش سلامت از مین به کالیفرنیا مدیران اردوگاه در سراسر کشور در حال مقابله با سردرگمی برادر من مواجه شده است. پارادوکس: نیاز به کمپ شاید هرگز بیشتر و عملی از آن هرگز بیشتر در شک و تردید.

برای استیو aha! coronavirus لحظه آمد در بهار زمانی که او شنیده ام از طریق انگور که اگر دولت در بخش بهداشت و درمان اجازه داده اردوگاه های شبانه برای باز کردن در زمین 10,000 دریاچه ها وجود دارد می تواند هیچ ... آواز.

"آن را نمی خواهد اردوگاه بدون آواز" او به من گفت با آه روز دیگر.

تام روزنبرگ رئیس جمهور و رئیس اجرایی از American Camp Association, که نشان دهنده بیش از 3,100 اردوگاه در سراسر کشور به من گفت که این امر می تواند "غیر مسئولانه به حدس و گمان" در مورد چگونه بسیاری از اردوگاه ها ممکن است قادر به باز کردن این تابستان "از آنجا که در حال حاضر وجود دارد بسیاری از اردوگاه ها که در تلاش هستند تا احتمالا عمل در بعضی از فرم یا مد."

تابستان اردوگاه پناه در یک overscheduled بیش از جهان متصل جایی که بچه ها نه تنها می تواند بلکه باید به خارج از شبکه در نظر گرفتن پشتیبانی از خطرات, انتخاب, تجربه آژانس, زندگی به طور مستقل از پدر و مادر خود را برای اولین بار و مرور همکار روابط در یک محیط اغلب دور از خانه. آنها می توانند واژگون شدن یک قایق رانی و یاد بگیرند که چگونه به حق آن را سه روز سفر کوله پشتی; انبار بادبان; شنیدن صدای لون با صدای ترق و تروق آتش این ناله از "شیپور خاموشی" در lights out; و اگر آنها خوش شانس دیدن اختری آتش بازی نشان می دهد از شفق شمالی.

تیراندازی با کمان و یک اصلاحی کلاس (حسن نیت ارائه میدهد از اردوگاه میشواکا)

میشواکا کوچک متعلق به خانواده اردوگاه در توس-ringed سواحل Pokegama لیک نه چندان دور از دهانۀ آبهای رودخانه می سی سی پی در دروازه ورود به Chippewa جنگل ملی سه ساعت در شمال شهرهای دوقلو با اتوبوس. آن را ارائه می دهد جلسات از دو تا هشت هفته با برنامه جداگانه برای دختران و پسران سنین 8 تا 16 به اشتراک گذاشته شده و وعده های غذایی و فعالیت های مشترک در روزهای یکشنبه. این دوره آموزشی شامل شنا, قایقرانی, قایقرانی, اسب سواری, ماهیگیری, صخره نوردی, تنیس, تیراندازی با کمان, riflery, صنایع, طبیعت, مطالعه, درام -- و وجود دارد سوختن چوب سونا برای ترمیمی گرما در پایان روز. تا چند سال پیش تنها حمام برای پسران' اردوگاه سرد بود لیک خود را. در میان فارغ التحصیلان این بازیگران بروس درن و مکلین استیونسون و سلامت نگار جان Dickerson. در 1940s یکی از مشاوران جوان بود نبراسکایی به نام تد سورنسن آینده ریاست جمهوری speechwriter که اعتبار خود را تجربه وجود دارد با حد عالی رساندن روایت خود را در مهارت های خود را.

"هنگامی که یک طوفان خشن منفجر کردن اردوگاه میله پرچم, نجات غریق, برج چند درخت و یک و تنها برق خط" Sorensen خواهد به یاد بیاورید در سال 2008 خاطرات مشاوراو باقی مانده بود با این کار از "گفتن یک داستان به 130 پسران نشسته اند در تاریک سالن ظروف سرباز یا مسافر به نگه داشتن آنها را امن و آرام و آرام. من دیگر به یاد داشته باشید آنچه داستان را گفتم اما من لمس برای یادگیری از نامه اخیر که حداقل یکی از این کمپ هنوز به یاد می آورد که شب دراماتیک حدود شصت سال پیش است." درن را تجربه کمتر بود عاشقانه. "از نه در من مجبور شد به اردوگاه هر تابستان," او گفت: مصاحبه مجله سال پیش. "نه یک داوطلب است. من بازی با اشتباه بچه ها به طوری که آنها ساخته شده من رفتن به اردوگاه راست من." (استیو به من گفت که ارجمند والدین انگیزه است که در حال حاضر بیشتر خسته کلیشه.)

به جز دو اتاق اورژانس پزشکان که دیده بودم در اثر coronavirus دست اول "هر دکتر من مشورت احساس کردند که اردوگاه بود امن ترین محل برای کودکان و نوجوانان" استیو به من گفت. "و من فکر می کنم آنها را دیدم که جایگزین بود, من بچه میخوام صفحه اصلی; آنها میخوای حوصله و رفتن به استارباکس و اجرا به هر کس دیگری. و آنها نیز فقط احتمالا در پایان عقل با نگه داشتن کودکان خود را. بسیاری از کودکان نگاه به جلو به این خیلی آن چیزی است که آنها را نگه می دارد در بازی بقیه سال."

دانشگاه virologist گفته استیو که بزرگترین خطر خواهد بود برای مشاوران و کارکنان مسن تر از 20. در واقع برخی از اردوگاه ها که در حال انتخاب به عمل الزامی سخت قبل از ورود 14 روز قرنطينه برای مشاوران و نیاز آنها را هرگز به ترک دانشگاه تمام تابستان. "ما نمیفهمد که می خواهم گذشته حدود شش هفته قبل از کارکنان خود را از دست داده و ذهن" استیو گفت.

اردوگاه جلسات به طور معمول اجرا از اواسط ماه ژوئن تا اواسط ماه اوت و آنها نمی تواند شروع بسیار زودتر و یا اجرای بعدا به دلیل مدرسه برنامه. مینه سوتا در حال حاضر حکم داد که اردوگاه های شبانه می تواند باز نمی شود حداقل تا جولای و استیو احساس نمی کند او می تواند رشته کمپ والدین و کارکنان خود را از 50 همراه و سپس به آنها شاید دو هفته متوجه به نشان می دهد تا. (اردوگاه تساوی از 27 کشور و پنج کشور جهان است.) در حال اجرا به صورت نیمه تابستان او می خواهم از دست دادن فقط کمی پول کمتر از او را با بستن در دسترس نباشد.

"کل صنعت را در حال سقوط به دو اردوگاه, اگر شما خواهد شد," استیو گفت. "یکی ایجاد یک حباب. اجازه دهید هیچ کس در هیچ کس ، که برای تلفن های موبایل خوب, اما صبر کنید تا برخی از مرد شکسته شدن در قایق در دریاچه و سرگردان و یا خود یو پی اس راننده باعث می شود یک اشتباه است. شما نمی تواند تضمین یک حباب به طور کامل. و پس از آن یکی دیگر است که برای درمان همه مانند آنها در حال ریختن ویروس است که منجر به اردوگاه."

اگر سیل یا گردباد را نابود کرده بود میشواکا ساختمان ها و یا جاده ها به اردوگاه های صعب العبور بیمه را پوشش خواهد بود از دست دادن درآمد, اما این بیماری همه گیر است که از مطالعه خارج شدند تحت استیو سیاست. با کمک دیرین خود را بانکدار محلی ("Oh my God, آنها که در خط مقدم قهرمانان اقتصاد!"), او متوسط پنج رقم وام زیر چک حفاظت از برنامه که اجازه خواهد داد که او را به برخی از کارکنان به گراند رپیدز در این تابستان به اشفتگی فکری موقتی آنچه "اردوگاه 2.0" را به عنوان او خواستار آن ممکن است مانند نگاه.

"من واقعا دوست دارند به یک سال زیر کمربند من به این شکل از آنجا که این ویروس ممکن است رفتن در هر نقطه," او گفت:. "من فکر می کنم لجستیکی وجود دارد یک پاسخ برای چگونه آن را می تواند انجام شود. من فقط می توانم قول می دهم که ما می تواند آن را انجام دهد در شش هفته در پرواز است."

همانطور که در حال حاضر دولت دستورالعمل های بسیار general—"ترویج تغذیه سالم بهداشت شیوه" یکی CDC فلوچارت توصیه می کند. آنها همچنین به طور بالقوه بیاستفاده: چگونه می توانم شما ارسال به طور ناگهانی بیمار بچه خانه به مکزیک از مینه سوتا روستایی در کوتاه مدت متوجه? در نظر گرفتن زمان بیشتری را به فکر می کنم همه چیز را از طریق به نظر می رسید تنها گزینه معقول برای استیو.

او رنجدیده بیش از تصمیم خود برای بستن این تابستان و وانمود نمی کند این تنها یک حق. اردوگاه های با کمتر-جمعیت های گوناگون و یا کسانی که نزدیک به بیمارستان بزرگ ممکن است به خوبی تعادل منافع مختلف است.

"من فقط نمی خواهید به نظر می رسد که یک مرد در ایالت مینه سوتا که فکر می کند او را دقیق تر از هر کس دیگری و هر کس دیگری احمقانه است برای باز کردن" او گفت:. "افرادی هستند که توانایی برای اجرای برنامه های خود را, و من آرزو می کنم آنها چیزی جز موفقیت است. و آنها در حال ارائه یک سرویس حیاتی." اما او افزود: "همه می ترسم shitless مهم نیست آنها چه میگویند."

بنابراین من پرسید: برادر من چه خواهد اردوگاه بود بدون آواز ؟

"این امر می تواند بسیاری helluva ساکت تر," او گفت: با خندیدن قبل از اضافه کردن بیشتر poignantly "دیگر چیزی است که حتی تن-ناشنوا camper جایی در اردوگاه گروه کر. پسر که هرگز پیوستن به یک گروه کر در مدرسه و یا دخترانی که هرگز پیوستن به یک گروه کر در خانه بخوان آزادانه و با صدای بلند در اردوگاه."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب