Rose McGowan در Harvey Weinstein دادگاه حکم: "من بیرون رفته و در طولانی"

برای بسیاری از زنانی که علنا متهم Harvey Weinstein از آزار و اذیت جنسی و یا تجاوز اعتقاد خود را در نیویورک می

توسط NEWS-SINGLE در 7 اسفند 1398
Harvey Weinstein.
برای بسیاری از زنانی که علنا متهم Harvey Weinstein از آزار و اذیت جنسی و یا تجاوز اعتقاد خود را در نیویورک می آید پس از سالها نا امیدی.عکس توسط Jeenah ماه / ایسنا

روز دوشنبه هیئت داوران منهتن محکوم Harvey Weinstein از جنایات جنسی و هالیوود تولید شد remanded به بازداشت پلیس, جایی که او در انتظار یک حکم است که می تواند در مجموع بیش از بیست و پنج سال در زندان است. Weinstein داشت به جرم تجاوز به عنف در درجه سوم در برابر جسیکا مان سابق بازیگر مشتاق و جنایی عمل جنسی در درجه اول در برابر میریام هیلی (f.k.یک. میمی Haleyi) سابق "Project Runway" دستیار تولید که ادعا می کند که او به زور انجام شده در دهان او. Weinstein محکوم خواهد شد در ماه مارس 11th. او نیز در انتظار محاکمه جداگانه اتهامات در لس آنجلس. Paul Thompson, لس آنجلس معاون دادستان منطقه به من گفت: "ما قطعا اقدام."

برای بسیاری از بیش از نود و زنانی که علنا متهم Weinstein از آزار و اذیت جنسی و یا حمله به نیویورک محاکمه می آید پس از سالها نا امیدی. برای دهه Weinstein شده بود trailed با اتهامات سوء رفتار. در 2015, دادستان منطقه منهتن سایرس ونس کاهش یافته است تلاش برای اتهام او را تحت فشار Weinstein وکلای. یکی از اولین زنان به صحبت علنی در مورد Weinstein شد بازیگر Rose McGowan که مدعی است که تولید کننده حمله او در سال 1997 در جشنواره فیلم ساندنس. در سال 2016 او در توییتی که به او تجاوز شده توسط ناشناس استودیو ، چند ماه بعد او در میان اولین شاکیان برای رفتن به رکورد من گزارش. داستان او همچنین به نظر می رسد در کتاب "گرفتن و کشتن." ساعت پس از داوران خود را اعلام کرد حکم McGowan توافق به مصاحبه برای نیویورکر و آینده قسمت از پادکست بر اساس کتاب من است. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما در مورد تاثیر این تصمیم در McGowan و دیگر قربانیان و همچنین در #MeToo جنبش است.

اول از همه, من اغلب شروع مکالمات ما این است: چگونه شما گل رز?

و من همیشه فکر می کنم, پاسخ,, "خوب, این یکی دیگر از روز در منطقه گرگ و میش." که در آن است اما امروز آن را جالب. من تا به حال به این سختی که مادری به من به انجام آنچه که من تا به حال به انجام به علت فرهنگی بازنشانی که من می خواستم برای به دست آوردن نتایج من می خواستم—و نه مانند ما در حال صحبت کردن در مورد با مورد امروز است.

اما آنچه من احساس می کنم در ارتباط با امروز توسط این حکم و آنچه اتفاق افتاده—من احساس می کنم مانند نرم دختر بود که من قبل از من راه می رفت به اتاق. روز دیگر کسی پرسید: "شما چه امید؟" من به آنها نگاه کرد و به من گفت: "من نمی. من—من نمی امیدواریم." این که من نیستم خوش بینانه است. من فقط—آن را بخشی از واژگان. امید. نقطه چیست ؟ چه هدف ؟ بقا—که هدف من است. اما امروز من این کوچک احساس, مانند, این جنین باز کردن در قلب من و در سینه من الان که مانند من فکر می کنم آن را احساس می کند مانند آن است که راه می رفت در اتاق که به مورد تجاوز قرار گرفتن توسط Weinstein, شما می دانید, در ده صبح.

فقط رفتن به امروز. چه آن را مانند شده است برای شما ؟ می گفت: "منطقه گرگ و میش." پس چه معنا است ؟

امروز امروز احساس می کند . . . من بیرون رفته در آن ،

و من می دانم که هر زن است که تحت تاثیر او و همه کسانی که تا کنون تحت تاثیر این دوره تا به حال این نوع از جمع آوری نفس برگزار می شود درست است ؟ و این است که یک همه پرسی در #MeToo شما می دانید که ماهور ایجاد شده به عنوان یک ابزار زبان, راست? "این برای من اتفاق افتاده بیش از حد"—که آنچه در آن است.

ماهور برک فعال شده است که با استفاده از این واژه را برای سال.

راست. البته چیزی که من همیشه کاملا متفاوت است. من می خواستم یک فرهنگی تنظیم مجدد. و من می خواستم آن را به اتفاق می افتد خیلی سریع تر از آنچه که مردم انجام شد. و من هم می خواستم به برخی از زباله است.

و آیا این حکم شما را به نزدیک به هر یک از آن اهداف است ؟

خوب فرهنگی تنظیم مجدد در حال حاضر اتفاق افتاده است. که اتفاق افتاده است. من فکر می کنم این مثل این است که وجود دارد دو چیز برای من است. وجود دارد بیشتر ماکرو بالاتر از آن همه هدف این است که من شخصا به عنوان یک فعال و یک جنگنده. و سپس برای کسی که صدمه دیده بود توسط او و تا به حال برای مقابله با دیدن چهره اش مانند تمام دیگر قربانیان.

این فرد وسواسی—اجباری است—شما می دانید. آن را بسیار شگفت انگیز به یکی کمتر متجاوز در خیابان ، به خصوص فوق العاده متجاوز مانند سر متجاوز مسئول است. مانند "من می دانم که من میخوام برنده اسکار از تجاوزگران. این چیزی است که من قصد دارم به بود."

شما می دانید بهتر از اکثر مردم چه غیر منقول وضع موجود می تواند گاهی اوقات به نظر می رسد. بنابراین من می توانید تصور کنید که این لزوما به نتیجه شما انتظار داشتند.

هیچ. من راستش شوکه کرد. و من هنوز هم کاملا شوکه, خوش, البته, دلیل, دیگر جایگزین بدبختی است.

برای دیدن زنان نشسته در سراسر از و متهم یک مرد بود که پس از عایق از پاسخگویی برای مدت طولانی.

آن را به ذهن ترا درهم میشکنند نوع ترحم و سطح تعهد به تجاوز به عنف که مرد بود. منظورم مرسی. که مثل وای شما واقعا گرفتن یک سرگرمی جدی است. در واقع, آن را تقریبا مانند فیلم بودند سرگرمی این, مانند, شما می دانید, آن را مانند یک تجاوز به عنف کارخانه.

بنابراین شما نگاه تلفن خود را امروز صبح. شما آماده برای بدترین. و سپس هنگامی که شما را دیدم آنچه که اتفاق افتاده بود چه رفت و از طریق ذهن خود را?

راستش شادی. و سپس من فکر کردم من تعجب می کنم اگر او قصد استخدام یک ضربه به کشتن من ؟ که من دیگر فکر می کردم. و پس از آن من فکر می کردم باید من قهوه صبح بود ؟

من فکر می کنم آن را رد در برخی از راه دانا Rotunno وکیل—منظورم این است که روایت.

دانا Rotunno وکیل برای Weinstein, که گفت که او هرگز خودش را در موقعیت به تجاوز جنسی و ساخته شده است که همه این اظهارات به نوعی inflected با زبان alt سمت راست مردانه-حقوق نوع جنبش است.

این یک سوت سگ. این همان چیزی است که یک alt-فرد حق ندارد در مورد مسابقه و یا در مورد یهودیان ، که آنچه او در مورد زنان است. و چگونه است که کار را برای شما امروز عوضی ؟

شما اغلب خودتان گفتن همه چیز به فرهنگ است که من فکر می کنم به استفاده از یک عبارت شما به من داد این فرهنگ آماده نیست برای شنیدن.

من فکر نمی کنم آنها آماده است. من فکر نمی کنم کسی تا کنون آماده شده است. من فکر می کنم آنها نمی خواهم به, اما شما باید برای رسیدن به یک نقطه که در آن شما مانند من اهمیتی نمی دهند. مصرف دارو خود را.

آره ببخشید. مردم در حال گرفتن raped مردم در حال کشته شدن است. زنان در حال مرگ هستند. پسر cums. ما هم ندارد. من می دانم که شما ناراحت کننده باشد. و این ممکن است شما را به بررسی برخی از احساسات بد شما را در داخل و شاید چیزی است که شما انجام داده ایم و یا شنیده و یا شاید آن را به شما بود, شما می دانید. اما من فکر می کنم اگر جامعه این است که راه رفتن در اطراف با یک چرکین زخم در پا و تنها چیزی که آنها انجام دهید این است که خود را جلو و پای نفس نفس زدن پایین دورتر که بسیار بیمار و جامعه است. و من فقط فکر می کردم چه فعالیت? من می تواند نشستن وجود دارد و پیوستن به یک سازمان و مانند مبارزه برای حقوق زنان یا من فقط می تواند یک شمشیر قطع سر قدرت بود مانند دیدن ؟ این است که چگونه آن را انجام داده است.

گاهی اوقات شما باید برای ذخیره کردن بر روی سیم خاردار تا دیگران قادر به راه رفتن بر روی پشت خود را. و این که O. K. چون من می توانید آن را. این باعث نمی شود آن را سرگرم کننده است. من صادقانه نمی دانم اگر من می خواهم از آن برای زنده ماندن در یک نقطه.

ما هر دو افرادی که اعتقاد به قدرت داستان سرایی از جمله در سینما به انجام بسیاری از خوب در جهان برای فرهنگ است. و در عین حال شما حق ما نیز افرادی که رشد شناخت زیادی در مورد سمت تاریک از همه که و می خواهند آن را به بهتر و بد رفتاری مردم کمتر و آسیب به فرهنگ کمتر.

که آن را فقط مانند آسیب به فرهنگ کمتر است. اگر شما یک دروازه بان از فکر شما باید واقعا مراقب باشید با آنچه شما در حال قرار دادن به سر مردم. ما مسئولیت اجتماعی است. این معنا نیست که همه چیز را به مانند برخی از سنگین طعمه و یا شما می دانید یک نوع اسکار از فیلم قرار داده اما فکر به آنچه شما انجام دهد. فکر می کنم در مورد آن. آیا ارسال یک اسکریپت برای کسی که در آن زن است که حمل یک سبد لباس های شسته شده در هر صحنه, اما هرگز, گاییدن, لباس های شسته شده. کشیدن آن را. آن را بسیار اساسی است. و این چیزی نیست که پیچیده می شود بهتر است راه من مطرح خودم وقتی که من فراری بود—من نمی دانم که چگونه من می دانستم که من تا به حال برای بالا بردن خودم زندگی خود من پس از پانزده. من فقط تصور کنید که بهترین نسخه از من خواهد بود. چه عالی ترین نسخه از من انجام دهید ؟ و من میخوام تقلید است. من مثل اینه که احتمالا باید چه کار کنم. بنابراین من فقط به عنوان اگر, و سپس آن را به حقیقت می پیوندند.

بنابراین شما صرف این زمان به عنوان یک فراری فرار از سوء استفاده از شرایط سخت خود را به آن نوع از شرایط در حال توسعه مکانیسم های دفاعی. و سپس شما موفق و آن را هیجان انگیز, اما همچنین ساندنس '97 اتفاق می افتد. چه شد که بود ؟ چگونه است که زندگی خود را تغییر دهید?

ما می شنوید زیادی در مورد قربانیان تجاوزات جنسی و احساس گناه و شرم آور است. من هرگز احساس گناه و یا شرم آور است. چون من می دانم که من آن را انجام نمی. پس از آن روشن نیست. من خوشبختانه نیست که به باز کردن که بخشی از آن را. پس از آن بود روشن چه اتفاقی می افتد. من در یک نشست صبحانه و این اتفاق افتاده است. من در تاریخ با این فرد.

این تغییر زندگی من در چنین یک هیولا در راه است. همچنین از آنجا که در این نقطه من در حال حاضر به خوبی شناخته شده است. من در حال حاضر کاملا شناخته شده است و من تا به حال انجام داده ، من در ساخت یک میلیارد دلار برای شرکت خود را. بنابراین من کاملا شناخته شده است و در حال حاضر همه ناگهانی شما مورد تجاوز قرار گرفته و در لیست سیاه. پس چه چیزی شما را انجام دهید ؟ چه کار می توانم شما را دریافت کنم ؟ شما به دام افتاده است. شما گیر کرده است. شما می دانید و آن روز بود, وحشتناک یک روز لعنتی.

از اولین مصاحبه ما تا به حال یکی از این دلسرد کننده ترین چیز—به عنوان وحشیانه به شرح خشونت فیزیکی بود—شد سیستم شما شرح داده شده است. شما گفت که آن را احساس کرده بود و از همان ابتدا مثل یک ماشین خوب روغن است که افرادی بودند که نمی ملاقات خود را با چشم خود مشاهده زیرا آنها می دانستند این بود که بخشی از یک الگوی.

بله, آن است. سیستم تقلب است. و آن را به تقلب علیه ما ، شما می دانید من یک عضو از مکان های بیش از حد. و بنابراین شما می باشد. آن را در برابر همه ما تقلب برخی بیش از دیگران است و این واقعیت است که شما باید به فکر می کنم مانند مقدس گه. ما بیش از یک شناخته شده تعداد یک صد. اما خدا اگر ما سیاه و سفید است ؟ چگونه بسیاری از می را که در هالیوود است ؟ مانند به طور خاص اگر آن را به او و تنها سیاه و سفید ، خواهد که تا کنون کشف?

و شما را از طریق یک دوره طولانی پس از آن که در یک دولت است که من فکر می کنم بسیاری از زنان با خشونت های جنسی صرف مدت زمان طولانی در آن است یا آرام بودن در مورد آن و یا عدم اعتقاد هنگامی که شما ایجاد سر و صدا در مورد آن. که رفت و در سال.

من هرگز احساس کثیف مورد آن به دلیل آن خیلی روشن بود. اما آنچه من می بینم فقط یک بی امان عدم انتخاب چگونه خواهد بود. حتی زمانی که ما با استفاده از شرایط قربانی بازمانده. برخی از مردم می گویند "من از آن متنفرم زمانی که مردم می گویند قربانی است." من مانند "اما این یک واقعیت است. آن اتفاق افتاد که در راه است. شما در حال. بلکه بسته به خلق و خوی و یا روز شما یک بازمانده.".

و به همین دلیل این فاجعه از همه این است که او رفت و پس واقعا افراد با استعداد بود و واقعا خاص مردم است. او محروم جهان از بسیاری از هنر شگفت انگیز. او واقعا بود.

شما پس از آن تبدیل به یکی از اولین زنان شروع به ایجاد سر و صدا علنی در مورد Harvey Weinstein و این اتهامات. من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که کسانی که توییت در سال 2016—

خوب, من می دانستم که آنچه که من انجام شده بود. من تماس همه روزنامه نگاران به حیاط ،

من را به این روز زمانی که شما تصمیم به ارسال آن برای اولین بار توییتهایی دربارهی Harvey Weinstein.

من خواندن زنان دیگر توييتها چرا آنها گزارش نشده. و من مانند "من به شما بگویم چرا. هنگامی که سابق خود را-نامزد مدیر فروش فیلم خود به خود متجاوز به توزیع." و من تا به حال در حال حاضر به انجام این فیلم و کارگردان می گوید که به من گفت: من همیشه می خواهم شناخته شده است. که درست نیست.

و من مانند O. K. آن زمان چون من بودن تا با پشت صحنه. من در حال نوشتن کتاب من در این نقطه است. آنها شروع به آمدن برای من مثل ساخت استخوان در مورد آن. مانند هاروی ناراضی است. من شنیدن در این مورد من شنیدن در مورد آن است. و شما باید به وکیل ، پس من بود, مانند, O. K. که قراره داستان? که میخوام آن را انجام دهید ؟ چون همه تا کنون شکست خورده است? همه شکست خورده است. آنها موفق این زنان اما آنها موفق جامعه از همه مهمتر است و آن را یکپارچه به رفتن در برابر.

بنابراین توییتهایی بودند عمد. آیا شما به یاد داشته باشید آنچه شما انجام شد که روز ؟

من در وان حمام. و من در پیمایش از طریق جدول زمانی. این نوع در شب, من فکر می کنم.و شاید من مثل این زنان خیلی شجاع هستند. این مردم شجاع هستند; من میخوام شجاع بود. آن زمان است.

شما به نظر می رسد خارج از دادگاه در روز 1. به من بگویید در مورد آن.

که بسیار حقیقی. من نمی خواهم او را ببینم. برخی از زنان دیگر ایستاده در کنار در حالی که او راه می رفت. من فکر می کنم برخی از آنها گفت که آنها می خواستند او را به آنها نگاه کنید و من می دانستم که او نمی خواهد که. همچنین من فقط دیده می شود که چهره کاملا به اندازه کافی برای بقیه زندگی طبیعی با تشکر از شما. اما در مغز من هنوز هم فکر نمی کنم او فکر می کند او را به انجام هر چیزی اشتباه است چرا که او بیمار است. من کنایه مشکل من بود که همیشه با بقیه آنها را که ظاهرا بیمار است. چه چیزی اشتباه است با آنها ؟ افرادی که خوب مردم است. بنابراین اگر ما به فشار و گاهی شاید حتی فعالانه قلدر این افراد به بهتر بودن و ترک آنها هیچ انتخاب دیگری اما بهتر است پس از آن که آنچه شما باید انجام دهید گاهی اوقات. حداقل این چیزی است که من فکر کردم من تا به حال به انجام.

آیا شما به دنبال محاکمه در روز و روز را?

من هیچوقت به دنبال آن در روز و روز را.. من می دانستم که چه خواهد بود گفت:. منظورم این است که آن را هنوز هم فیلتر و شما شنیدن چیزهای وحشتناک, اما من نمی. با تشکر از خدا, Annabella و خدا را شکر میمی و جسیکا. و شما می دانید, تشکر از خدا به خاطر آن سخت به عنوان جهنم انجام آن را از پشت یک صفحه کلید هر روز اما برای انجام آن به صورت چهره به چهره—که کامل nother توپ بازی.

شما صحبت برای سایر بازماندگان طول محاکمه?

آره ما که در یک e-mail های زنجیره ای.

آنچه باید از آن گفتگو شده است مانند?

من خلاصه آن را احتمالا بسیاری از زنان تنها بودن خیلی استفاده—و من فکر می کنم این است که حتی بومی Harvey Weinstein قربانیان—فقط پس از مورد استفاده قرار گیرد به گه با عدالت و داشتن هیچ. حتی در بسیاری بود و اجازه رفتن به براک Turner, راست? استنفورد مورد جایی که او گرفتار قرمز دست به معنای واقعی کلمه و هنوز هم. ما, مانند, یک صد نفر از ما است اما از آن مهم نبود. بیشتر آن چه را ؟ شما احساس می کنید مثل یک صد زنان رفت و به حوزه پلیس و گفت: این مرد به سرقت کیف پول ما. من فکر می کنم به احتمال زیاد او دستگیر می شود برای آن است. بنابراین آن را آسان تر به این باور.

Harvey Weinstein محکوم شد, دو جنسی, جنایت, اما نه از جدی تر درنده جنسی-حمله به شارژ خواهد بود که سرازیر شد از داوران خرید به این ایده است که او مرتکب بیش از یک جرم جنسی در درجه اول بود و این یک الگو است. این نتایج در حال پیچیده برای بسیاری از مردم است. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد آن?

آنهایی که در آن رابطه می رود و پس از آن وجود دارد و نه فقط تاریخ که برنده شدن. به همین دلیل من نوع, مانند, چرا کسانی که آنهایی که خاص به ارمغان آورد? آن را بسیار دشوار است.

این بسیار مهم است که یک هیئت منصفه اذعان کرد که شما می توانید یک عمل خشونت از نوعی—تجاوز به عنف در درجه سوم است و آنچه او را از گناه است که بدون اجبار فیزیکی, اما آن است که یک جرم جنسی—و نیز ارتباط مستمر.

برای آمریکا منصفه سیستم آن را بسیار انقلابی در بسیاری از راه های.شما می دانید که زنان می توانند ازدواج کرده و مورد تجاوز قرار گرفتند. شما می دانید شما می توانید در یک رابطه و تجاوز جنسی توسط شریک زندگی خود را. همان چیزی, دوباره, شما می دانید, و, که, در واقع, و من فکر می کنم از آن خواهد شد قابل توجه است. . . . من انتظار داشتم که او را کاملا پیاده روی را با شما صادق باشد. اما نکته خوب این است که آن را تبدیل به یک مکالمه مداوم و نظام حقوقی نیاز به انجام بیشتر و دقیق تر وقتی که می آید به روابط جنسی-حمله به موارد مطمئن و چگونه آنها را تحت تعقیب قرار دادن آنها و چگونه آنها را درمان قربانیان و چه قابل تحمل است. و نوع دفاع که دانا Rotunno خود را وکیل بود در حال اجرا, شما می دانید, ما شنیده ایم همه این جور چیز ها برای همیشه, برای همیشه لطفا برای. و آنها بسیار خسته کننده است.

__او یک زن واقعی throwbac__k

بله دانا Rotunno بود نوع بازگشتی. او گفت: این واقعا ناخالص چیزی که در بحث بسته شدن—این واقعا برایم ناراحت کننده—آن را مانند, اوه, آره, زنان باید به مسئولیت برای اقدامات خود را دارند.

آنها هستند. به همین دلیل آنها در اینجا شهادت. این است که عمل خود را, و آنها در حال بدست گرفتن مسئولیت و پس از آن در حال اجرا زندگی خود را بهترین آنها می توانند در یک وضعیت وحشتناک با انتخاب آنها داده می شود. به طوری که آنها هستند. نه در راه شما فکر می کنم. اما آن را لایه لایه است. و من امیدوارم که این اتهامات در [لس آنجلس] هنوز هم از طریق رفتن. من امیدوارم که. من صحبت کردن در به D. A. وجود دارد.

من یک رکورد نقل قول از Paul Thompson, دستیار دادستان منطقه, و آنها در حال اقدام در این مورد. اگر از شما خواسته شد به شهادت در این صورت, آیا شما?

بله. من دیدن این طریق. من فقط می خواهید را به سطل زباله.

جدی ترین اتهام Harvey Weinstein محکوم شد امروز یکی مربوط میمی Haleyi است در مورد یک واقعیت الگوی است که کاملا شبیه به خود را دادند و در آن چند زن دیگر که می گویند Weinstein, مجبور, زیر کلیک در دهان بر روی آنها. چه بود آن را مانند خواندن یا شنیدن شهادت او? آیا شما آن را بخوانید ؟ من می توانید ببینید که در حال دردناک.

و این یکی است که تقریبا کلمه به کلمه. به جز ساختار اتاق. آنها می گویند به Mimi, مانند, آه که فقط رابطه جنسی دهانی. به صورت کسی که در آن شما نمی خواهید آن را در آسیب پذیر ترین محل است. و است که به طور خاص. آن را ترسناک نشان می دهد. آنچه او را به رفتن را از طریق من می دانم آنچه که او را از طریق رفت و چه کسانی که زنان دیگر را از طریق رفت. من می دانم آنچه آنها را از طریق رفت. وجود درد در اینجا. وجود دارد تروما وجود دارد نتیجه است.

اما من امیدوارم که برای Mimi, برای من, برای همه ما و برای همه زنان است که نمی خواهد جلو آمده چرا که آنها را دیدم آنچه که برای ما اتفاق افتاده, من امیدوارم که به بدن خود استراحت کمی ساده تر امشب. من تا به حال یک کابوس شب گذشته. من از خواب بیدار شدم عرق کردن دوباره شما می دانید مانند من تا به حال به تغییر لباس. من به شب وحشت, هنوز, و, آن, مانند, لعنتی ، در می آیند. و من مطمئن هستم که محاکمات مجموعه مسائل شما می دانید که استرس از آن است. اما من واقعا کنجکاو برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد به P. T. S. D. در حال حاضر. من نمی دانم که من هرگز در این سمت از آن است. این یک جهان کاملا جدید.

اصطلاح عدالت نیز مورد استفاده قرار گرفتن بسیاری امروز. چه عدالت به معنای به شما?

این سوال خوبی است. عدالت به نظر من این توقف از او قادر به انجام آنچه او می خواهد به انجام است. آنچه که او می خواهد به انجام است پول معروف و تجاوز به عنف. به طوری که برخی از عدالت ،

این بدیهی است که یک داستان است که بسیار بزرگتر از هالیوود است. وجود دارد به وضوح هاروی Weinsteins در صنعت پس از صنعت, اما آن را نیز به نظر می رسد به متزلزل صنعت سرگرمی و یا حداقل تولید مقدار زیادی از بحث در صنعت سرگرمی در مورد تغییر است. است که اتفاق افتاده است ؟ آیا شما باور دارید آن را تغییر?

من فکر می کنم که همه از ناگهانی مردم خارج وجود دارد خوب مردم ؟ اما من فکر می کنم که آنها در حال حاضر می دانم که آنها در آن هستید توجه کنید و آنها را به حداقل ادراک به دنبال مانند مردم خوب است. من فکر می کنم وجود دارد و بیشتر مردم در حال حاضر خواهد بود که بسیار کمتر مایل به رفتن همراه با همه چیز است و من نیز این نوع از عجیب و غریب اما من به تماشای یک نمایش در Netflix بکشد و یا یک فیلم, و من فکر می کنم که بازیگر جوان. او می توانست به او حمله کردند. او را بدست او است. بنابراین من تماشای مردم کار و تفکر اوه امیدوارم حرفه ای خود را به دوره طبیعی از آنچه در آن به معنای برای آنها. شما می دانید بدون اینکه قطع شده توسط یک هیولا که در یک سطل زباله فشرده ساز و خوردن هر تکه از چیزی که در اطراف او می تواند ،

شما چه فکر میکنید این دادگاه این حکم به معنی تلاش گسترده تر برای نگه داشتن افراد قدرتمند متهم به جنایات وحشتناک پاسخگو?

من فکر می کنم این نشان می دهد که می توان آن را انجام داده است. و شما می دانید که آن را نشان داد ؟ من. چون من نمی دانم که. چون من تا به حال هیچ مدرکی وجود ندارد. هیچ دلیلی برای هیچ امید. اما میلیون ها و میلیون ها و میلیون ها نفر از افرادی مانند من که در حال برگزاری امید. و شاید اگر این به آنها یک کمی احساس مثل دیوید و جالوت نوع از چیزی که مانند من می تواند مهم است. من می تواند ایستادن. من می توانید تعداد دفعات مشاهده. من می توانم و می گویند آن را به شما بود و شما را به سرقت برده چیزی از من و شما واقعا نمی باید. شما لازم نیست به. این می تواند همه رفته بسیار متفاوت است.

آنچه از شما می خواهم تاثیر این کل داستان بود?

تاثیر ماندگار است که تجاوز جنسی در مورد رابطه جنسی که این یک داستان از ما ریشه سوء استفاده از قدرت. و من فکر می کنم که باید متوقف شود.

من فکر می کنم چه انقلابی است که فقط همه چیز گفتن.من فقط نمی تواند ایستاده gaslighting توسط هر کسی. چون gaslighting منجر به بی عدالتی و آن را منجر به درد و مرگ است.

چگونه متفاوت یا مشابه این است که به آنچه که شما فکر می کنید ممکن است رخ دهد که چگونه شما احساس چیزهایی که ممکن است بازی را هنگامی که شما با ارسال آن توییتهایی?

من دیده ام همه چیز. من فقط دیدم هرگز این بخش. من تو را دیدم تا زمانی که اخبار بیرون آمد و سپس بعد از آن من نوع در یک سقوط آزاد, چون, من, مانند, آه خدای من, من برای بیست و چند سال برای رسیدن به این نقطه است. در حال حاضر چه می توانم بکنم ؟ و من هنوز هم سقوط آزاد, اما من هنوز هستم, مانند, آه, در حال حاضر چه ؟ من می توانم فقط به طور مبهم به یاد داشته باشید چه زندگی بود که قبل از او در زمان بیش از. بنابراین من واقعا کنجکاو برای دیدن آنچه در آن می خواهم از اینجا خارج است.


بیشتر در Harvey Weinstein

"سیاه و سفید, مکعب, تواریخ, بخش دوم": چگونه یک جاسوس خصوصی است که دستکاری Rose McGowan در خدمت Harvey Weinstein آشکار شد.

"سیاه و سفید, مکعب, تواریخ, بخش من": چگونه دو تن از فعالان وظیفه surveilling خبرنگاران درگیر شد در بین المللی طرح به سرکوب جنسی-حمله به اتهامات علیه Harvey Weinstein.

از سال 2017: Harvey Weinstein را شاکیان داستان خود را.

از سال 2017: Rose McGowan صحبت می کند در مورد بازداشت اتهام مواد مخدر.

از سال 2017: Annabella Sciorra در وزن هزینه های صحبت کردن.

از سال 2017: Harvey Weinstein راز شهرک.

از سال 2018: پشت صحنه Harvey Weinstein بازداشت.

"Weinstein محاکمه و اسطوره کامل قربانی" توسط نائومی سرخ

"می توانید هالیوود تغییر راه خود را?," توسط دانا گودیر

Harvey Weinstein ارتش از مجموع جاسوس.

"خواندن Coetzee را 'رسوایی' در طول Harvey Weinstein محاکمه" توسط جیا تلنتینو

نائومی سرخ در Weinstein محاکمه و اسطوره کامل قربانی.

نائومی سرخ در Weinstein دادگاه ناقص حرکت نتیجه گیری.

جیا تلنتینو در باز کردن اظهارات در Weinstein محاکمه و تضعیف #MeToo.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب