راگبی کانادا تعلیق همه تحریم فعالیت های ورزشی با توجه به COVID-19 ویروس

LANGFORD, B. C.—راگبی کانادا پیوست آن هاکی و فوتبال همتایان خود در تعلیق “همه تحریم راگبی فعالیت در سراسر کشور” حداقل تا مارس 10 با توجه به COVID-19.

که شامل interprovincial و مسابقات باشگاه و جلسات آموزشی بین المللی و داخلی و تور و تمام آموزش ها و دوره های آموزش برای مسئولان و مربیان است.

بدن حاکم می گوید ملی ارشد تیم ممکن است به انجام برخی از آموزش آماده سازی تحت تایید و نظارت راگبی کانادا افسر ارشد پزشکی.

راگبی کانادا افسر ارشد پزشکی خواهد بود پس از مشاوره و راهنمایی پزشکی ورزشی کمیته مشورتی ملی و استانی سازمان بهداشت و درمان.

“سلامت و خوب بودن از همه کسانی که شریک شدن در بازی ما و همچنین حمایت از آن میباشد به ما” تیم قدرت صندلی راگبی کانادا مدیره در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر راگبی مانند هر ورزش دیگر به درستی طول می کشد یک استراحت بنابراین ما می توانیم تمام تمرکز بر حصول اطمینان از رفاه ما همکار کانادایی. ما امیدواریم که به زودی پشت در ما زمین بازی ما را دوست دارم.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>