شنبه, NBA, پیش نمایش بازی: Brooklyn Nets در تورنتو رپتورز

SCOTIABANK آرنا

TIPOFF: 7:30 p. m.

تلویزیون: TSN

رادیو: TSN 1050

احتمال استارت

بروکلین: اسپنسر Dinwiddie, Caris LeVert Joe Harris, Taurean والر-شاهزاده جارت آلن

تورنتو: کایل لوری فرد VanVleet OG Anunoby پاسکال Siakam, Serge Ibaka

نیاز به دانستن

  • هنوز هیچ Kyrie: رپتورز هنوز به صورت شبکه گارد نقطه Kyrie Irving در این فصل برای اولین بار به دلیل گیرافتادگی شانه که او را نگه داشته و برای 26 بازی و در حال حاضر به دلیل یک زانوی راست دچار پیچ خوردگی زمانی که پای خود را رو به دام افتاده در زیر واشنگتن Bradley Beal آخر هفته گذشته. ایروینگ است که انتظار می رود برای ارزیابی شود در چند روز آینده.
  • وضعیت موجود: مانند رپتورز شبکه گیر با موجود خود را هسته ای در روز پنجشنبه مهلت. بروکلین و تورنتو شده اند به طور مشابه صدمه زده در این فصل با شبکه از دست رفته ایروینگ و LeVert (انگشت شست) به صورت یک ترکیب 55 بازی و کوین دورنت کنار همه سال به دلیل پاره شده تاندون آشیل. وجود دارد گزارش بهره در بروکلین اسپنسر Dinwiddie, جارت آلن و Taurean والر-شاهزاده منجر به مهلت اما این تیم قصد دارد به ترک آن حرکت می کند به تابستان است.
  • چیدن آن: پس از از دست دادن 12 از 14 بازی از دسامبر. 26 Jan. 23 از شبکه در زمان استفاده از های اخیر نقطه نرم در برنامه های خود رفتن 5-2 برابر هفت تیم با پیروزی از دست دادن درصد زیر .400 به ماندن در موقعیت حذفی. رپتورز خواهد بود به مراتب بیشتر از حریف نیرومند اما اگر هیچ چیز دیگری, اخیر, فرم باید برخی از پرش در شبکه’ گام به ویژه در شب دوم از یک بازگشت به عقب برای تورنتو.

بعدی

دوشنبه در مقابل مینه سوتا 7:30 p. m.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Laura Armstrong

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>