سفید مسیحی امریکا نیازهای اخلاقی بیداری

ایده های مقابله با ایمان خود را میراث نژادپرستی سفید مسیحیان می توانند در ساخت آینده ای بهتر برای خود و هم

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
همین Cravens / زندگی تصاویر مجموعه / گتی

این فرقه های مسیحی که در آن بزرگ شدم تاسیس شد در این گزاره که برده داری می تواند شکوفا در کنار انجیل عیسی مسیح است. بنیانگذاران آن اعتقاد بر این است که این ترتیب بود که نه تنها ممکن است بلکه الهی لازم الاجرا است. در عین حال بسیاری از مسیحیان سفید مثل خودم از سن آمد در کلیساها و جوامع که در آن ما به ندرت چیزی شنیده اساسی و جدی در مورد سفید-supremacist ریشه های ایمان ما.

من مطرح شد در یک باپتیست جنوبی, خانواده, شرکت فعالانه در جنوب کلیسای باپتیست و فارغ التحصیل از می سی سی پی, کالج, یک باپتیست جنوبی نهاد. اما آن را تا زمانی که من 20 ساله حوزه علميه دانش آموز که من شروع به درک نقش محوری که فرقه و سفید مسیحیان به طور کلی باید در حفظ و مشروعیت بخشیدن سفید برتری. من می دانستم که وجود داشته است شکاف بین شمال و جنوب باپتیست اما روایت مبهم است. باپتیست در جنوب, من آموخت گرفتار شده بودند در بزرگتر سیاسی و فرهنگی دعوا که خارق کشور در اواسط 1800s. و فقط به من آموخته بود از من می سی سی پی, مکان عمومی, مدرسه آموزش و پرورش—علل واقعی جنگ داخلی شد "پیچیده" است. برده داری بود و نه مرکزی موضوع اما تنها یکی از بسیاری از شمالی-جنوبی درگیری تسریع تقسیم می شود. به عنوان برجسته باپتیست مورخ والتر "دوستان" Shurden به آن اشاره شده آن را تا سه ماهه آخر قرن 20 که سفید باپتیست مورخان مواجه فرقه طرفدار برده داری سفید-supremacist ریشه.

باپتیست مذهبی تاریخچه منحصر به فرد نیست در مسیحیت آمریکایی. تقریبا همه عمده سفید اصلی, فرقه های پروتستان تقسیم بر سر مسئله برده داری. برای مثال شمالی و جنوبی Methodists راه جدا در سال 1845 همان سال به عنوان باپتیست تولید اضافی جرقه برای tinderbox جنوبی, سیاسی, تجزیه طلبی. در حالی که مخالفت آنها در مورد برده داری شمالی و جنوبی Methodists توافق کردند که سیاه Methodists باید یک تابع محل نه فقط در جامعه بلکه در یاران مسیحی. هنگامی که شاخه های پیوست در سال 1939 آنها تفکیک سیاه جماعت به فریب آمیزی به نام "مرکزی صلاحیت" در نتیجه محدود کردن نفوذ خود در این فرقه بیش از سه سال و تا زمانی که این سیستم در نهایت لغو در سال 1968. و در حالی که ملی United Methodist Church علنا به حمایت از حقوق مدنی جنبش بیشتر سفید Methodists در pews رد و یا به سادگی نادیده گرفته شده ملی مذهبی دستورات و اقدامات. در جنوب سفید Methodists و دیگر اصلی پروتستان بودند به سختی قابل تشخیص از سفید باپتیست در حمایت خود را از یک سفید-supremacist نظم اجتماعی در طول دوران حقوق مدنی.

تاریخچه سفید برتری در میان سفید کاتولیک ها پیچیده تر است اما اتصال به سفید برتری است به همان اندازه روشن است. با ریشه های آن در غرب و اروپا و کلیسای کاتولیک رم دارای سابقه ای طولانی در استعمار به خصوص در آفریقا و جنوب جهانی که در آن قرن ها از جنایات علیه سیاه و قهوه ای مردم بودند توجیه این اعتقاد که مسیحیان خدا بودند انتخاب و استفاده از "تمدن" جهان است. در ایالات متحده کاتولیک و کلیساهای کاتولیک بودند برجسته slaveholders در قرن 18 و 19 و مجبور به بردگی گرفته شده مردم را به تبدیل به دین است. در اواخر قرن 18 مریلند برای مثال یک پنجم از کاتولیک ها به بردگی گرفته شدند مردم متعلق به سفید کاتولیک یا سفید کاتولیک موسسات.

این پست اقتباس شده از جونز اخیر کتاب.

با توجه به این فراگیر تاریخ آن را به خوبی زمان گذشته برای سفید مسیحیان به حساب با نژادپرستی از گذشته ما و فراموشی عمدی از ما حاضر است. برای بسیاری از مسیحیان سفید این سفر چالش برانگیز خواهد بود چرا که من پیدا کرده اند آن است که عمیقا شخصی است. من 1815 خانواده مقدس شهادت می دهد به اجداد از وسط گرجستان بودند که باپتیست واعظان صاحبان برده و مؤتلفه سربازان. خانواده من از ویرجینیا به گرجستان پس از دریافت کمک های مالی زمین به عنوان یک پاداش برای خدمت نظامی در جنگ انقلابی. این رخ داده است در حالی که دولت به زور از بین بردن بومیان آمریکا از گرجستان و حمایت از رشد سفید شهرک.

زیر, براق, خود تبریک تاریخ که کلیساهای مسیحی نوشته اند در مورد خود—که به طور معمول به تصویر کشیدن مسیحیان سفید به عنوان exemplars از اصول دموکراتیک و ارکان جامعه است آشکاری عمیقا نگران کننده گذشته است. سفید کلیساهای مسیحی را نه فقط از خود راضی و یا همدستی در عدم به آدرس نژادپرستی; بلکه به عنوان غالب فرهنگی قدرت در ایالات متحده شده اند مسئول ساخت و حفظ یک پروژه برای محافظت از سفید برتری. از طریق تمام داستان آمریکایی سفید مسیحیت به عنوان منبع اصلی مشروعیت اخلاقی برای یک جامعه به صراحت ساخته شده به ارزش زندگی سفید پوستان بیش از سیاه و سفید مردم است. و این میراث باقی مانده است در حال حاضر و قابل اندازه گیری در فرهنگی DNA معاصر سفید مسیحیت نه تنها در میان پروتستان های انجیلی در جنوب بلکه در میان اصلی پروتستان در غرب و کاتولیک در شمال شرق.

در روز کار من مدیر عامل و موسس عمومی دین پژوهشگاه (PRRI) یک غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان است که انجام تحقیقات بر روی مسائل در تقاطع دین فرهنگ و سیاست است. من یک دانشمند اجتماعی توسط آموزش و همواره شیفته راه است که در آن باورهای نهادی متعلق و فرهنگ تاثیر عقاید و رفتارها در فضای عمومی است. من در تلاش برای انجام تحقیقات و نوشتن به عنوان یک ناظر بی طرف. در کار ما در PRRI ما در بر داشت که گروه های مسیحی از جمله پروتستان های انجیلی, اصلی پروتستان ها و کاتولیک ها—به طور مداوم نگه دارید نمایش که در تقابل با آمریکا پروتستان' views. نگرش nonreligious سفید آمریکایی ها برعکس تمایل به بیشتر تراز وسط قرار دارد با آمریکایی های آفریقایی تبار'. برای سفید آمریکایی داده ها نشان می دهد که مسیحی هویت محدودیت توانایی خود را برای دیدن ساختاری بی عدالتی و حتی تأثیرات آنها خود را به جای آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان یک مورد آزار و اذیت ،

برای مثال نگرش در مورد آنچه کنفدراسیون نماد امروز یکی از قابل توجه ترین دیفرانسیلی در میان این گروه است. سال گذشته در یک نظرسنجی ملی از بیش از 2500 آمریکایی, PRRI یافت که 86 درصد از سفید انجیلی پروتستان به همراه 70 درصد از سفید اصلی پروتستان و 70 درصد از سفید کاتولیک ها بر این باورند که مؤتلفه پرچم است که بیشتر نمادی از جنوب غرور از نژادپرستی. در مقابل تنها 41 درصد از سفید مذهبی یهودیان آمریکایی و 16 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار پروتستان ها معتقدند; حدود شش در 10 مذهبی مسیحیان مردم سفید و سه چهارم از آمریکایی آفریقایی پروتستان ها را ببینید مؤتلفه پرچم عمدتا به عنوان یک نژادپرست نماد است.

به همین ترتیب نزدیک به دو سوم (64 درصد) از مسیحیان سفید دیدن قتل آفریقایی مردان آمریکایی توسط پلیس به عنوان حوادث جدا به جای یک شهروند الگوی. وجود دارد برخی از نور روز در اینجا در میان سفید پروتستان های انجیلی (71 درصد) سفید کاتولیک (63 درصد) و سفید اصلی پروتستان (59 درصد) اما تفاوت ها بیشتر یک موضوع درجه از نوع. و وجود دارد 26-درصد-نقطه شکاف بین مسلمانان به طور کلی و مذهبی مسلمانان سفیده (38 درصد موافق آنها جدا حوادث) و نزدیک به 50 درصد نقطه شکاف بین مسیحیان و آفریقایی آمریکایی پروتستان (15 درصد موافق).

این الگوها از nonreligious مردم سفید برگزاری نگرش نزدیک به آفریقایی آمریکایی پروتستان "از مسیحیان سفید' از همه راه راه—ادامه در سوال پس از سوال در مورد مسائل نژادی و عدالت است. برای دیدن این مطلب به وضوح من یک نژادپرستی شاخص متشکل از 15 جداگانه سوال که پوشش چهار حوزه وسیع: نگرش در مورد مؤتلفه نمادهای; نژادی و نابرابری و آفریقایی تحرک اقتصادی; نژادی و نابرابری و درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار در این جنایی-سیستم عدالت; و به طور کلی برداشت از نژاد و نژادپرستی.

تحلیل کامپوزیت نژادپرستی شاخص تایید الگوی کلی: سفید مسیحیان بیشتر از سفید مذهبی مسیحیان آمریکایی برای ثبت نمرات بالاتر است. ميانه نمرات آشکار مشابه نگرش در میان سفید گروه های مسیحی. جای تعجب نیست که با توجه به تاریخ خود و حضور قوی در سابق متحده کنفدراسیون سفید انجیلی پروتستان بالاترین متوسط نمره (0.78) در نژاد پرستی شاخص. اما ميانه نمرات سفید کاتولیک (0.72) و سفید اصلی پروتستان (0.69) به مراتب پشت سر نیست. این اعداد ایستادگی در مقایسه با متوسط نمرات کلی جمعیت (0.57) سفید مذهبی یهودیان آمریکایی (0.42) و پروتستان (0.24).

حتی هنگامی که با استفاده از پیچیده تر از مدل های آماری که برای کنترل طیف وسیعی از مشخصات دموگرافيک برگزاری بیشتر نژادپرستانه نگرش مستقل اخباری از شناسایی به عنوان یک مسیحی و بالعکس. نتایج حاصل از این مدل ما را به برخی از قابل توجه و محکم نتیجه گیری:

  • سفید مسیحیان فکر می کنم از خود را به عنوان افرادی که نگه داشتن احساسات گرم نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار در حالی که به طور همزمان در آغوش یک میزبان از نگرش نژادپرستانه که مغایر با این ادعا.
  • برگزاری بیشتر نژادپرستانه انداز مثبت است مستقل پیش بینی کننده سفید مسیحی هویت به طور کلی و برای هر یک از سه مسیحی زیر گروه ها به صورت جداگانه. در مقابل برگزاری بیشتر نژادپرستانه views تنها بسیار ضعیف تاثیری در سفید مذهبی مسلمانان هویت آن اثر است در جهت منفی.
  • حضور در کلیسا بیشتر را ندارد, سفید, عبادت کمتر نژادپرست است. بر خلاف وجود یک رابطه مثبت بین برگزاری نگرش نژادپرستانه و سفید مسیحی هویت در میان هر دو مکرر (هفتگی یا بیشتر) و نادر (به ندرت و یا هرگز) کلیسا نفر.
  • هنگامی که ما معکوس تجزیه و تحلیل برای پیش بینی نژادپرستانه نگرش که وابسته به هر سفید و مسیحی هویت مستقل را همراه با حدود 10 درصد افزایش در نگرش نژادپرستانه. در مقابل هیچ رابطه معناداری بین مذهبی بودایی هویت و برگزاری نژادپرستانه نگرش است.

قرار دادن این زبان ساده ما مدل نشان می دهد که بیشتر نژادپرستانه نگرش یک فرد دارد بیشتر احتمال دارد او برای شناسایی به عنوان یک مسیحی و بالعکس.

امروز 400 سال پس از اولین آفریقایی به بردگی گرفته شده فرود در سواحل ما و بیش از 150 سال پس از لغو برده داری در امریکا ترکیبی از نیروهای اجتماعی و تغییرات جمعیتی به ارمغان آورده است کشور به یک چهارراه. ما مسیحیان سفید باید شجاعت به چهره این واقعیت است که نسخه ای از مسیحیت که اجداد ما ساخته شده است "ایمان پدران ما" به عنوان سرود جشن آن بود که یک فرهنگی نیروی است که با طراحی محافظت و تبلیغ سفید برتری. ما باید به این سنت با اندک نقد و ما باید اخلاقی و تعهد دینی به صورت بار است که تاریخچه آن تقاضا در حال حاضر ما. انفعال است ضمنی كه بر سفید برتری بر ادامه حضور به عنوان یک مسیحی عادت و فضیلت است. انجام هیچ چیز اطمینان حاصل شود که حتی با وجود بهترین های ما آگاهانه نیت ما ادامه خواهد داد به نابینا به نژادی و بی عدالتی همه در اطراف ما.

اعضای کلیسای باپتیست وست پوینت دعا در طول یک سرویس در Pleasant Valley مدرسه ابتدایی در جکسون ویل علا. (Calla کسلر / نیویورک تایمز / Redux)

سفید مسیحیان باید به دنبال عدالت و به جای آشتی به عنوان هدف. حتی زمانی که مسیحیان سفید سعی کنید به شرکت در این کار بیش از حد بسیاری از رسیدن بلافاصله برای آشتی نژادی که آنها باور دارند که می توان از طریق یک معامله ساده: سفید اعتراف در مقابل سیاه و بخشش. برای مثال زمانی که کنوانسیون باپتیست جنوبی رهبران صادر رسمی عذرخواهی برای دفاع از برده داری مخالف حقوق مدنی و "condoning و/یا تداوم فردی و نژادپرستی نظاممند در طول عمر ما" در کنوانسیون ملی در سال 1995 آنها همراه آن را با یک تکه ساختگی فرهنگی تئاتر که به نظر می رسید به این معنا که یک نوع جادویی آشتی کرده بود بلافاصله رخ داده است. کشیش گری فراست وزیر سیاه رز به تریبون به پذیرش عذرخواهی و با صدور این اعلامیه: "از طرف من سیاه و برادران و خواهران ما شما را قبول عذرخواهی و گسترش می دهیم و به شما بخشش ما به نام پروردگار ما و نجات دهنده عیسی مسیح است." به شدت سفید حاضران در ورزشگاه به تشویق. در کمتر از 15 دقیقه 150 سال باپتیست جنوبی سفید برتری شد و به ظاهر تبرئه. در حالی که برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار, حمایت از عذرخواهی دیگران تردید دارند که آن را منعکس معنی دار تغییر دهید. این رویکرد در واقع یک استراتژی برای صلح با وضعیت موجود از آن اجازه می دهد تا سفید مسیحیان به حرکت گذشته thornier مسائل مربوط به تعمیر و جبران آن توبه واقعی نیاز دارد.

اگر ما در نهایت رفتن به زندگی می کنند به پری از وعده آزادی و عدالت برای همه آمریکایی ها ما را مجبور به بازیابی از ما سفید-برتری ناشی از فراموشی. مقابله با جنایات تاریخی است که در واقع دشوار است و در زمان طاقت فرسا است. اما اگر ما می خواهیم برای ریشه کن کردن موذی سفید برتری از نهادهای ما دین و روان ما, ما را به حرکت فراتر از فراموشی و سکوت. از همه مهمتر به عنوان سفید آمریکایی پیدا کردن شجاعت برای شروع این سفر تحول ما کشف خواهد شد که ذینفع هستند نه تنها در کشور ما و هموطنان ما nonwhite و غیر مسیحی آمریکایی ها بلکه خودمان. ما درک می کنیم که این پروژه است نه یک نوع دوستانه اما نه جان مرگ و زندگی مبارزه برای خود ما آینده.

به عنوان جیمز بالدوین تحریکآمیز گفت: در یک سخنرانی تقریبا 50 سال پیش پیدایش حقوق مدنی جنبش بود که یک مظلوم و نفرت مردم شروع به از خواب بیدار در مجموع به آنچه اتفاق افتاده بود برای آنها. سوال امروز این است که آیا ما مسیحیان سفید را نیز بیدار برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است برای ما و درک یک بار و برای همه است چگونه سفید برتری دارد دزدیدند ما از خود ما میراث و توانایی ما را در حق روابط با شهروندان ما با خودمان و حتی با خدا. ما باید به شرایط با توجه به راه است که در آن سفید برتری دارد burrowed به ما هویت مسیحی که امتناع از این آدرس شوم اختلال در ایمان ما ادامه خواهد داد برای تولید جدی عواقب منفی نه فقط برای ما همکار آمریکایی ها بلکه برای خودمان و فرزندان ما. حساب با برتری برای ما در حال حاضر اجتناب ناپذیر انتخاب اخلاقی.


این پست اقتباس شده از جونز اخیر کتاب سفید بیش از حد طولانی: میراث سفید برتری در مسیحیت آمریکایی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب