جستجو برای رستگاری در طول یک بیماری همه گیر

سیاست مهم ترین تعطیلات در تقویم مسیحی احساس خارجی و ناآشنا در این سال است. کریستینا QUICLER / خبرگزار

توسط NEWS-SINGLE در 22 فروردین 1399
کریستینا QUICLER / خبرگزاری گتی

جیمی Dorrell نوع تگزاس کشیش که ورقه به موعظه حالت در عرض پنج دقیقه از مکالمه که به گفتن دو داستان قبل از اتمام ، لطیفه های خود را می توانید جست و خیز راست گذشته شما اگر شما نمی توجه دارد. در پالم یکشنبه در سریع صحبت کردن 70 ساله بود در وسط وکو را وبستر خیابان در نزدیکی دانشگاه پوشیدن یک نور آبی ماسک صورت سیاه و سفید hoodie, احاطه شده در شش پا فواصل توسط بی خانمان مردان و زنان با تکان دادن نخل fronds. در کنار خیابان دو خط زرد یک خالکوبی عیسی شسته فوت یکی از مردان, در حالی که داوطلبان در ماسک و دستکش منتظر در پیاده رو برای قرار دادن مواد غذایی از یک اجاق گاز آهسته بر روی سینی پلی استایرن.

این چیزی است که کلیسا به نظر می رسد در طول یک بیماری همه گیر: فاصله تیره و ابر آلود و با تهدید از بیماری اما سرسختانه مداوم است. Dorrell که جماعت شروع جلسه در زیر یک پل نزدیک به I-35 نزدیک به 30 سال پیش است غم انگیز است که مردم خود را برآورده نمی راه آنها را برای استفاده در روزهای یکشنبه که خدمه که آشپز برای بی خانمان ها محدود به 10 تا 15 نفر در یک زمان. به عنوان عجیب و غریب به عنوان این زمان است هر چند باقی مانده وفادار از طریق یک دوره ترس و بیماری است که دقیقا چه ایمان است در مورد او می گوید:. "پروتستان ما انجام نمی بسیار خوب است هنگامی که آن را می آید به برخورد با درد و رنج مسیح" او به من گفت. با وجود این بسیاری از بخش هایی از کتاب مقدس که به تصویر کشیدن درد شدید "ما وسط کلاس مسیحیان نمی مانند کسانی که در معابر چرا که ما نمی خواهید به رنج می برند. ما فقط می خواهم چیزهای خوب است."

آخر هفته عید پاک است که معمولا یک جشن و اجتماعی زمان از سال با پاستل لباس و شکار تخم مرغ و استادانه خانواده brunches. داستان آن را نشانه یکی از شادی برای مسیحیان: عیسی رستاخیز ارائه تحقق وعده ها و امید انسان رستگاری. در این سال بسیاری از مردم را به صرف تعطیلات به تنهایی شاید تنظیم به صورت آنلاین خدمات عبادت و یا برقراری ارتباط با اعضای خانواده بیش از زوم. بسیاری از مسیحیان خواهد شد حمل و اندوه و نگرانی و تعجب در مورد سلامت خود را سالمندان همسایگان و یا دوستان در شهرستانها بزرگ است. اما شاید وجود بینش دینی به خورد دردناک عید پاک. "بسیاری از ما گرفته اند کم عمق راه—ما می خواهیم به عیسی مسیح به عنوان نجات دهنده و رسیدن به بهشت است. آنها از دست رفته انجیل" Dorrell گفت. "آن را از ورود به درد گرفتن از جای من از ایمنی و امنیت در حال حرکت در میان فقرا, کار در میان شکسته و رنج با مردم است." در زمانی که بسیاری از آمریکایی ها در حال عزاداری خود را در زندگی معمول ممکن است این فصل به وضوح در مورد آنچه در آن به معنی یک فرد با ایمان است.

در پایان ماه مارس به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد و مرگ و میر به شدت رو به افزایش رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او می خواست "این کشور افتتاح شد تا" عید پاک. زمانی که یک خبرنگار پرسید که چرا او تا به حال انتخاب شده است که تاریخ او پاسخ داد: "من فقط فکر کردم این یک زمان." عمومی-بهداشت مقامات سریع به احتیاط است که محدودیت های بلند خیلی زود خطرناک خواهد بود و رئیس جمهور به زودی حمایت خود را از اظهارات. اما نظرات خود را به نشان دادن چگونگی غیر قابل تصور این لحظه است: بسیاری از کشور تعطیل خواهد شد از طریق یکی از بزرگترین تعطیلات مسیحی از سال است. این سخت است برای هر کسی که به آرزوی یک واقعیت متفاوت.

در حالی که Dorrell هرگز آرزو یک بیماری همه گیر در جهان در یک حس خاص او به نظر می رسد برای لذت بردن از روش های طبیعی از زندگی مذهبی گرفتن وارونه تبدیل شده است. "من که در فرهنگ مذهبی که در آن همه ما تا به حال به لباس های جدید و همه ما تا به حال به نشستن در خانواده ردیف با هم" در عید پاک, او گفت:. این است که "سطحی ترین کلیسای مسیحی در امریکا: آن را بسیار. ما باید یک ساختمان بزرگ و زرق و برق دار در محل با گروه کر روپوش و مسائل است." Dorrell که اشاره به خود را به عنوان "یک دوره نقاهت باپتیست" در توصیف خود جماعت کلیسا زیر پل به عنوان nondenominational در هر معنی واقعی کلمه: طبقه متوسط و فقیر; سیاه و سفید و قهوه ای; سابق مجرم و بی خانمان. "من Lutherans و پیروان کلیسا های اسقفی" او گفت: "و من وحشی چشم charismatics."

(حسن نیت ارائه میدهد از جیمی Dorrell)

در ماه های اخیر این گروه بوده است که در جلسه وکو را سیلوهای—ستاد مرکزی خانه-دکور امپراتوری اجرا شده توسط تراشه و جوانا Gaines—I-35 پل در دست ساخت است. این بیماری همه گیر است و از خط خارج معمولی آن 300 نفر خدمات عبادت است. در حال حاضر هر هفته شامل همبرگر پخت و پز برای بی خانمان ها, تماس و بازدید از عبادت که به تنهایی زندگی می کنند و یا اصلا دسترسی به اینترنت و تلاش برای حفظ ظاهر عادی در طول این غیر معمول لنت. سنتی نخل یکشنبه جشن کلیسا زیر پل شامل عیسی سوار بر یک موتور سیکلت—این یک داستان مربوط به یک بیوقفه خر—و آن را نگه داشته است که تا در این سال با یک پسر در یک گراز سوار در اطراف بلوک به دور از آن به لحاظ اجتماعی فاصله جمع آوری است.

Dorrell دلخوشیها در این نوع از عجیب و غریب بودن آن تأکید مختلف چگونه جامعه خود است که از نمونه آمریکایی کلیسا. فقط به عنوان Dorrell حیاتی است نسخه ای از مسیحیت که hawks نجات بدون هیچ هزینه او شک و تردید از کشیشان که حاضر به انصراف از خدمات کلیسا در طول بیماری همه گیر. "من فکر می کنم بسیاری از بار آن را خود خواه رهبری است که این منبر که می گوید:" خدا را تسخیر همه چیز. ما فقط با هم و ما آنها را نشان می دهد که ما در حال رفتن به مریض,'," او گفت:. "آنها واقعا عاشق نیست و مردم خود را به عنوان آنجا که آنها عمل می کنند مانند آنها را بر روی منبر."

اکثریت قریب به اتفاق از کلیساها در آمریکا را تعطیل مطابق با دستورالعمل دولت با قرار دادن بسیاری از خدمات خود را آنلاین و هدایت مردم در مراسم مانند گرفتن همدلی در صفحه اصلی. سنت پاتریک کلیسای جامع در شهر نیویورک به عنوان مثال زندگی می کنند جریان آن 10 صبح یکشنبه عید پاک توده. Lakewood Church in Houston خواهد شد از ویژگی های از راه دور اجرای برنامه ها و نظرات از Mariah Carey Kanye غرب و تایلر پری. این سبک بسیار متفاوت از Dorrell اما هر یک راه کار در اطراف قرنطینه نگه داشتن کلیسا رفتن. "چگونه می توانیم از تک فکری از 'همه ما نمی توانیم با هم در یک اتاق بزرگ'?" او گفت:. "ما می توانید از شکل راه به دنبال دستورالعمل و نمی شود احمق است."

حتی هنوز هم او نا امید است که جماعت خود را نمی قادر خواهد بود برای جشن عید پاک در راه آن به طور معمول می کند. در سال های اعضای خود تمام درایو را به یک اردوگاه در حدود 40 دقیقه از وکو جایی که آنها عبادت خارج است. آنها انجام تعمید در رودخانه فقط به عنوان کتاب مقدس توصیف عیسی را غسل تعمید در رود اردن. آنها را با هم بخورند و با هم دعا کنیم. این شادی در جمع مشابه گرامی توسط یهودیان در عید فصح و مسلمانان در ماه رمضان است که خواهد شد از دست رفته برای بسیاری از آمریکایی ها در این بهار.

و وجود خواهد داشت دیگر ضرر و زیان است. Dorrell گفت: عبادت در حال حاضر شروع به احساس اثرات این بیماری همه گیر و در نتیجه اقتصادی shutdown: یک کار است که بزرگ نیست برای شروع با ناپدید شدن اسکناس ستون خانواده ها مطمئن نیستید که آیا آنها می توانند اقامت در خانه خود را. این یک چیز به عنوان خوانده شده کتاب مقدس با نظری درک فوق العاده ای از دست دادن. آن دیگری به انجام این کار در حالی که زندگی را از طریق آن. "الهیات از درد و رنج است: به خدا اگر تو به من راه رفتن را از طریق آن دوران سخت برای من بود به شما نزدیک تر و وفادار تر در راه رفتن من حاضر به شما اجازه انجام این کار" Dorrell گفت. این ممکن است یک عید پاک از تنهایی. اما عید پاک توسط رودخانه دوباره باز خواهد گشت. "ما را از" Dorrell گفت: "و باید غسل تعمید وجود دارد که این چیز پاک است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن