فاصله اجتماعی: “عزیز درمانگر” در سالم ماندن

در این اطلسجدید روزانه (ish) پادکست لری Gottlieb از “عزیز درمانگر” به راهنمایی دکتر جیمز Hamblin و کاترین چاه در چگونه برای سالم ماندن. او به راهنمایی در مدیریت اضطراب و صحبت کردن با اعضای خانواده در مورد بحران. ثبت شده در 2 p. m. و در 18 مارس سال 2020 است.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotifyو یا دیگر پادکست سیستم عامل برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

برخی از نکات برجسته از مصاحبه با لری:

  • “ما با استفاده از نگه داشتن آن کلمه انزوا و من فکر می کنم که واقعا گمراه کننده کلمه. من فکر می کنم که راه ما قاب این برای خودمان است که برای کمک به ما احساس تر متصل می شود. بنابراین ما نیست در واقع جدا شده—ما احتمالا بیش از هر زمان متصل در تاریخ است. اگر ما می خواهم به ارتباط با کسی که با یک کلیک دور.”
  • “انسان به خوبی انجام نمی با قطعیت به طور کلی ما در اکثر نامشخص زمان در حال حاضر و آنچه که ما تمایل به انجام این کار برای پر کردن در جاهای خالی—از آنجا که ما می خواهم به کنترل و می خواهید به نوعی از یقین است—ما داستان را تشکیل می دهند. و ما را تشکیل می دهند داستان در مورد چیزی که اتفاق افتاده است هنوز….آنچه ما واقعا نیاز به انجام در حال حاضر ماندن در لحظه حال. که ما نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد فردا ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد در سه هفته ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد در چند ماه. اما ما می دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر. و بنابراین آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که مولد مقابله با آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. و است که واقعا کاهش اضطراب.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>