فاصله اجتماعی: به 2 تریلیون دلار بود به اندازه کافی است ؟

این نویسنده کارکنان آدم هریس می پیوندد دکتر جیمز Hamblin و کاترین چاه ما روزانه (ish) پادکست اجتماعی فاصله. او در مورد جزئیات این coronavirus محرک فقط لایحه امضا شده توسط رئیس جمهور و به همین دلیل با وجود آن بی سابقه اندازه آن را فقط شروع برنامه دولت برای مبارزه با این بیماری همه گیر ناشی از بحران اقتصادی است.

گوش دادن به قسمت کامل در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست ها و یا Spotify در (چگونه به گوش دادن)


یک ویرایش شده و تغلیظ شده متن گفتگو:

جیمز Hamblin: من می دانم که هیچ چیزی در مورد آنچه اتفاق می افتد در کنگره از نظر مالی چون من نمی تواند نگه دارید تا با همه چیز. فقط تلاش برای انجام این علم ،

آدم هریس: اساسا آنچه کنگره انجام شد تصویب 2 تریلیون دلار کمک بسته امداد کمک به خانواده ها, آموزش و پرورش, بهداشت دولت های محلی و شرکت های بزرگ به عنوان به خوبی. و آن را مورد ستایش قرار داد به عنوان قابل توجه عمل bipartisanship اما آن را در حال حاضر فرض بر این است که این است که نمی تواند به اندازه کافی. [قانونگذاران در کنگره] هنوز هم نیاز به رفتن به دیگر تزریق منابع مالی برای خانواده هایی که نیاز به پرداخت اجاره بها برای کسب و کار که مجبور به بستن درهای خود را.

کاترین چاه: به من برخی از دولت 101 مانند Schoolhouse Rock–سبک آموزش و پرورش در این. بنابراین راه کنگره رای در یک لایحه است که همه آنها باید وجود داشته باشد در همان اتاق.

هریس: آنها باید در حد نصاب بنابراین اکثریت اعضاء باید وجود داشته باشد و در حال حاضر یک به یک رای. که به اتفاق آرا رضایت—چیزی که آنها فقط می توانید نوع می گویند هر کس موافق است که این چیزی است که ما نیاز به عبور ازآنها فقط با تصویب این لایحه است. اگر شما می خواهید یک ثبت رای و سپس آنها در حال رفتن به نیاز به یک حد نصاب. بنابراین در حال حاضر آنچه که بدان معنی است که آنها نیاز 216 اعضا به منظور رسیدن به حد نصاب برای رای دادن.

چاه: در فرد در همان اتاق ؟

هریس: کاملا. بله. به طوری که آنها باید وجود داشته باشد در فرد در همان اتاق به منظور رای دادن. شده است وجود دارد و نوع برخی از حرکت به آن را تغییر داد چرا که این یک بحران بی سابقه ای است که نیاز به برخی از تفکر مدرن. آن را حس می کند برای اعضای کنگره قادر به رای تقریبا. اما در حال حاضر این است که چگونه آنها قرار به رای دادن.

چاه: منظورم این است که به نظر می رسد نوعی مسخره داده شده که چگونه زندگی می کنیم. اما وجود دارد یک دلیل من فکر نیست چرا که در واقع این است که واقعا مهم است ؟

هریس: بزرگترین دلیل سنت است. این راه است که همه چیز انجام شده است. اما, شما می دانید, ما زندگی نمی کنند در قرن 18 کنه.

چاه: من سپاسگزار برای آن است.

هریس: بسیار به همین ترتیب. و این نشان داده است برخی از کسانی که شکاف در سیستم. آن را نشان داده و حتی با چیزهایی مانند رای گیری. [کشورهای] تا به حال به تعویق انداختن خود در انتخابات و آنها لازم نیست که رای-با-ایمیل زیرساخت راه اندازی شده است. آن را پرتاب میمون آچار به روند رای گیری.

چاه: چگونه می تواند از آن باشد که ما می تواند یک سیستم است که نمی تواند بلافاصله پاسخ?

هریس: بنابراین اهرم دولت به نوبه خود به آرامی به عنوان کلیشه به عنوان امکان پذیر است. و اساسا آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام در حال حاضر است که سرعت یک واکنش به یک بحران فوری. سیستم آماده هستند برای مقابله با یک فرآیند شبیه به این. وجود دارد قانونگذاران به معنای واقعی کلمه رانندگی از خانه های خود را در مکان هایی مانند میشیگان و یا در جای دیگر—رانندگی از خانه های خود در تلاش برای بازگشت به سی برای رای دادن. وجود فشار برای حفظ قانونگذاران در سی اما سنا البته در حال حاضر در زنگ تفریح تا مارس 20. به طوری که بدان معنی است که بسیاری از مردم خواهد شد از خروج از منطقه به بازگشت به خانه. اما به عنوان این است که یک بحران فوری اگر چیزی شکسته شدن در هفته آینده—منظورم این است که ما در حال حاضر دیده می شود بیش از 3 میلیون مدعیان. اگر چیز دیگری می شکند به یک نقطه مهم در هفته آینده و اعضای مجلس سنا در حال حاضر به خانه رفته و سپس آنها را مجبور به بازگشت به کنگره تحت این شديد محدودیت های مسافرتی.

چاه: شما می توانید به ما یک بررسی اجمالی از نکات اصلی در این لایحه ؟

هریس: بزرگترین چیزی است که هر کس harped در شده پرداخت پول نقد. پس از آن تخمین زده می شود در مجموع 300 میلیارد دلار ارزش پرداخت پول نقد به آمریکایی ها است. همچنین شما می توانید $260 میلیارد بیکاری پرداخت. شما باید 350 $میلیارد دلار اختصاص داده شده برای کوچک کسب و کار دولت برای ارائه وام به کسب و کارهای کوچک. وجود دارد 10 میلیارد دلار به صورت اضطراری کمک های مالی $58 میلیاردها دلار برای شرکت های هواپیمایی $8.8 میلیارد دلار برای کودک, تغذیه و $450 میلیون برای بانک های مواد غذایی. بنابراین بسیاری در آن وجود دارد. این است که اساسا تلاش برای ساخت یک شبکه امنیت اجتماعی به مردم در حال سقوط است.

ولز: این به نظر می رسد اولین گام خوب است. من درک می کنم که ما در حال رفتن به به دوباره این اما که در آن نقاط ضعف در عملی اجرای این ؟ شما می دانید میلیاردها و میلیاردها دلار تریلیون دلار برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از پول است. اما چگونه است که این در واقع رفتن به اجرا شود ؟ و چه چیزی شما فکر می کنم نقاط قوت و ضعف آن را در حال حاضر ؟

هریس: بزرگترین چیزی است که آن را ممکن است به اندازه کافی. اکثر افرادی که درآمد کمتر از $75,000 می توانید انتظار زمانی پرداخت نقدی از $1,200. [بیشتر] ازدواج خواهد هر که را بررسی کنید و آنها را به 500 دلار برای هر کودک است. چیزهایی مانند آن. اما من با صحبت اندرو یانگ که زد برای رئیس جمهور و یکی از چیزهایی که او به من گفت: “چه شده است که زمانی پرداخت در واقع می خواهم به انجام?’ و در واقع بررسی نمی رسند برای یک دوره قابل توجهی از زمان. افرادی که در حال حاضر خود را واریز مستقیم با IRS خواهد بود قادر به دریافت آنها را سریع تر. اما برای افرادی که unbanked آن می تواند تا چهار ماه پایین جاده. بنابراین وجود یک استدلال وجود دارد که باید برای یک, بیشتر, کمک فوری, که آنها باید فقط شروع به ارسال چک به آمریکایی ها به منظور پوشش کسانی که هزینه های فوری. اما اگر شما می توانید آن را بررسی کنید مثلا وسط ماه آینده و یا در اواخر ماه آینده و سپس شما چکار ماه بعد از آن ؟ شما ممکن است از دست داده اند کار خود را. شما ممکن است مراقبت از کودک. شما ممکن است تمام این هزینه های دیگر که شما آماده برای. و شما نیاز به کشف کردن راه برای مقابله با آن.

چاه: بیش از 3 میلیون نفر برای اعمال نرخ بیکاری در هفته گذشته. هفته آینده است, آوریل 1. اجاره به علت است. این لایحه برای حل این مشکل ؟

هریس: احتمالا نه بلافاصله. و این مشکل بزرگ است. البته بسیاری از شهرها و ایالات متحده اجرا شده اند اخراج انجماد, جایی که آنها در حال انجام اخراج سفارشات. اما شده است وجود ندارد ملی به منظور توقف اجاره. شده است وجود ندارد ملی اخراج یخ. آن را با قرار دادن افرادی که در حال حاضر بیشتر در معرض برخی از این اقدامات در یک وضعیت مخاطره آمیز. آنها قادر نخواهد بود به پرداخت هزینه اجاره. اگر آنها نمی تواند استطاعت اجاره خود را و سپس آنها احتمالا در حال رفتن به یک زمان دشوار تأمین مواد غذایی خود و چیزهای مختلف است که می خواهم. و اگر چک نمی آیند بلافاصله شما می دانید این لایحه چه نوشته اند به آن را نقدی پرداخت و آن را کمی از زمان برای کسانی که به پردازش و ارسال به افرادی که به آنها نیاز دارید.

ولز: “یک کمی از زمان” مانند هفته یا ماه ؟

هریس: هفته است. و اگر شما قبلا ثبت نام برای پرداخت مستقیم با دولت فدرال و سپس آن را می تواند ماه ها طول بکشد.

Hamblin: بحث ما در این پادکست زیادی در مورد احساسات و آنچه که انگیزه مردم و آنچه که باعث وحشت و چه چیزی نیست. من فکر می کنم برای اندرو یانگ نقطه و به چیزی است که ما باید مورد بحث قبل که تعداد زیادی از این یقین است. و نه آنقدر در مورد پول به عنوان مورد دانستن که شما در حال رفتن به حداقل جایی برای اقامت. شما در حال رفتن به قادر به تغذیه خودتان. شما در حال رفتن به یک محل زمانی که شما مریض است. اگر شما به مردم حتی $5,000 بلافاصله که نمی خواهد بهبود وحشت در همان راه به عنوان دانستن است که شما میخوای باید یک درآمد ماهیانه بسیار کمتر از $5,000 برای چند ماه آینده و یا سال آینده دانستن که شما در حال رفتن به خانه شما در حال رفتن به مواد غذایی شما در حال رفتن به بی خانمان, شما نمی خواهید به بدون تخت برای رفتن به. که چه چیزی باعث می شود من نگرانی در مورد زمانی پرداخت: من نمی دانم چه مقدار از آن را به خلاص شدن از شر است که عدم اطمینان است که مردم هنوز هم رو به رو می شود حتی زمانی که آنها بلافاصله ورشکسته. این است که آنها نمی دانند این است که در آن به رهبری.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>