استیسی آبرامز قابل توجه کمپین معاون رئیس جمهور

سیاست جو بایدن متعهد شده است به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا—و استیسی آبرامز یک مورد را برای چرا

توسط NEWS-SINGLE در 6 اردیبهشت 1399
Peyton Fulford / نگهبان / eyevine / Redux

استیسی آبرامز یک نظریه در مورد چگونگی جو بایدن می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: انتخاب او به عنوان همسر در حال اجرا.

"ما باید برای برنده شدن در انتخابات. و من می خواهم اشاره می کنند که من موفق ترین کمپین برای تعامل با جوامع ما نیاز به ساخت گسترده ترین ائتلاف لازم است در سال 2020 به دلیل آنچه که ما در حال رفتن برای دیدن بر روی زمین است که این است برای رفتن به یک کمپین بر خلاف هر چیزی که اجرا شده است قبل از" آبرامز به من گفت.

رای گیری-دسترسی مدافع سابق مجلس گرجستان رهبر اقلیت به نام در به بلیط از خود انزوا در آتلانتا. گوش دادن به ما کامل گفتگو اینجا:

اشتراک بلیط: اپل پادکست | Spotify | Stitcher | Pocket Casts (چگونه به گوش دادن)

آبرامز با اشاره به اجرا خود را برای فرماندار گرجستان دو سال پیش: "اگر شما نگاهی به آنچه که ما قادر به انجام در گرجستان, رشد تعداد و ترکیب رای دهندگان من قرار داده و ظرفیت من برای برنده شدن در انتخابات به عنوان معاونت در حال اجرا همسر در کنار هر کسی."

این غیر منتظره ای مستقیم بیانیه از مشتاق معاونت ریاست جمهوری انتخاب کنید.

آبرامز خواهد بود غیر معمول را انتخاب کنید برای یک ارتقاء بزرگ به ویژه در جدید کروناویروس دوران که هر کار بزرگ در دولت فقط بزرگتر. بنابراین او را در حال اجرا غیر معمول کمپین—استراتژیک مصاحبه با غلاف صرفه جویی در امریکا و Elle; طرفداران صحبت کردن او در نیویورک تایمز op-ed و پشت صحنه ها; ظاهر در این نمایش که در آن او گفت که او فکر بایدن خواهد بود هوشمند به انتخاب یک رنگ. آه و او نیز اتفاق می افتد به راحتی به پایان رسیده و با عنوان کتاب جدید بیرون می آید در ماه ژوئن: ما در حال حاضر.

او کمی محتاط تر در مورد اخیر تماس تلفنی با جو بایدن. شخصی پویا بایدن با باراک اوباما است که به وضوح به او مهم است. پس چه آبرامز رابطه با بایدن بود ؟ "من می توانم صحبت می کنند برای من," او گفت: انتخاب کلمات دقت او به عنوان مورد بحث چقدر به او احترام می گذارد presumptive دموکراتیک نامزد. بلیط نمی آمد تا او گفت:. بایدن انتخاباتی تایید کرد که او به نام آبرامز اما نمی گویند ، با توجه به چند نفر آشنا با کمپین در حال اجرا-mate روند انتخاب آبرامز در حال حاضر به احتمال زیاد انتخاب کنید.

"استیسی" را تبدیل به یک نام مشهور به برخی از دموکرات ها با وجود از دست دادن او تا سال 2018 پیشنهاد برای فرماندار. او به این مقام دموکراتیک پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه در ژانویه 2019 و هنگامی که او از جمله در حوادث است که از ویژگی های فرمانداران و سناتور دیگر مقامات منتخب او اغلب به درمان مانند headliner. آن را سخت به چشم پوشی هر چند که او مهم ترین کار در دولت به تاریخ بود که رهبر اقلیت های مجلس گرجستان که در آن دموکرات ها اویزان بر روی لبه یک superminority. که به خصوص از عوامل مهم برای 78 ساله بایدن که اگر او برنده خواهد بود قدیمی ترین فردی که تا کنون رئیس جمهور منتخب.

اما آبرامز یک مورد را. او سه برابر میزان مشارکت در میان لاتین تبارها و آسیایی و آمریکایی در گرجستان فرماندار مسابقه. 40 درصد پرش در مشارکت مردم بالاترین مانند دست انداز در دولت سابقه او به من گفت. بایدن گفت: "فوق العاده ای نامزد, اما من معتقدم که مبارزات نیاز به گسترش ظرفیت به سادگی از آنجا که یک فرد نمی تواند همه چیز را در یک مبارزه. که چرا شما باید در حال اجرا ميباشد."

مردم شده اند قروچه در مورد چشم انداز برای تا زمانی که آن را تبدیل به یک شوخی در داخل. در یکشنبه خونین سالگرد بزرگداشت در شهر سلما در ایالت آلاباما در آغاز ماه مارس—هنگامی که آبرامز داده شد یک محل مرکزی افتخار بر منبر معروف قهوه ای چپل—the Reverend Al Sharpton نگاه بر در و بایدن و شوخی که او خوشحال بود برای دیدن "معاون رئیس جمهور ما. من صحبت کردن در مورد استیسی تو نه جو." (بایدن mouthed "من می دانم.") Sharpton در حال حاضر برنامه ریزی رسما بازگشت خود را به عنوان انتخاب خود برای بایدن.

"استیسی دارایی های هستند که او می تواند تحریک بسیاری از افراد جوان است. او ثابت کرد در گرجستان که او می تواند سفید و سیاه و سفید رای دهندگان" Sharpton به من گفت امروز. "من در این نقطه تایید شده اما من بسیار تحت تاثیر قرار با او."

آبرامز به من گفت که او می داند که مردم سوالی در مورد مدارک تحصیلی. پاسخ او این است که او را "صرف 20 سال گذشته فکر کردن در مورد مسائل بین المللی به طور مستقل و به 16 کشور انجام سیاست کار و ... به عنوان یک جوان کنجکاو فرد و سپس به عنوان یک قانونگذار." برای سیاست خارجی تجربه که یک کشش. سپس دوباره باراک اوباما و میت رامنی هر دو در زمان سفر به اروپا به عنوان نامزد ریاست جمهوری نشان می دهد که آنها می دانستند که چگونه برای دیدار با رهبران خارجی, و آن را مانند مایک پنس بود و یا خود را شناخته شده است globe-trotting به از دنیا دوستی. "من تنها کسی که من می دانم که در این گفتگو که با موفقیت اجرا میلیون دلاری سازمان های غیر انتفاعی برای سود و رهبری تیم ها در دولت و در سطح محلی" آبرامز اضافه شده است.

قرار دادن آبرامز در بلیط خواهد بود بسیار آسان تر برای بسیاری از مردم به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف اگر او می خواهم که برنده انتخابات فرمانداری در سال 2018 و تبدیل به اولین زن در تاریخ برای اجرای یک دولت است. او می گوید که آنچه که او انجام می شود پس از از دست دادن و سپس واجد شرایط خود را به معاون رئیس جمهور. "آن را به سادگی به عنوان قبل از نام خود را. این کاری که شما انجام داده اند. و من قرار داده و من CV در برابر هر کس دیگری رقم از نظر دیدن و نه فقط آنچه که من به نام به انجام, اما آنچه که من انجام شده و من توانایی به مقیاس است. چرا که واقعیت این است تا زمانی که شما بوده ام به معاون رئیس جمهور هیچ کس تا به حال انجام یک کار بزرگ."


آبرامز فعلی کار است که منجر به چندین سازمان: مبارزه عادلانه است که با تمرکز بر رای دهندگان سرکوب یک عامل او و بسیاری دیگر بر این باورند کمک به او را تا سال 2018 از دست دادن; نمایشگاه تعداد که با این نسخهها کار برای افزایش مشارکت در سرشماری سال 2020; و جنوب اقتصادی پیشرفت پروژه که ماموریت است که برای رسیدگی به مسائل مربوط به نژادی و جنسی و نابرابری اقتصادی. مبارزه عادلانه را تعیین کرده است تا رای دهندگان-حفاظت تیم در 18 ایالت و مطرح $20 میلیون; همه مهم دموکراتیک نامزدها ملاقات با آبرامز در مورد رای دهندگان سرکوب.

آبرامز این خط من شنیده ام استفاده از او را—که به عنوان یک جنوبی دموکرات او همیشه بدترین فرض. او به من گفت من تا به حال آن اشتباه است. "من یک ameliorist. من فکر می کنم شیشه نیمه پر, اما احتمالا مسموم." این که چگونه او توضیح می دهد که آنچه اتفاق افتاده است در ویسکانسین در آغاز ماه زمانی که دولت اوباما با حمایت رئیس جمهور حرف و یک تصمیم دیوان عالی کشور را تکذیب کرد دسترسی کامل به رای گیری از طریق پست به رغم عمده بهداشت عمومی و نگرانی است. "این سم در فرایند ما" آبرامز گفت. اما او خوش بینانه در مورد تمام افرادی که نشان داد برای رای دادن به هر حال که ایستاده در خط با پوشیدن ماسک و کمک به ایجاد یک واکنش است که به یک لیبرال نامزد پیروزی در دادگاه عالی ایالت مسابقه.

آبرامز است فشار به صورت عمده رای-با-ایمیل انبساط اما او اذعان کرد که این را نمی خواهد کمک به همه. او سازمان ها نیز تطبیق تلاش های خود را بر روی رای دهندگان آموزش و پرورش و رای گیری از دسترسی به جدید کروناویروس واقعیت است. امن رای گیری در طول یک بیماری همه گیر "به معنی شما می خواهید به کاهش تعداد افرادی که باید در خط" او به من گفت: "اما شما باید به رسمیت شناختن است که قصد دارد به افرادی که باید به داخل; که باید برای رفتن به یک مکان سنجی برای معلولان ... وجود دارد برخی از کسانی که بی خانمان هستند برخی که مسکن-ناپایدار است. قصد دارد به افرادی که هیچ چاره ای جز به در خط. کسانی هستند که زبان موانع که نیاز به در محل رای."

"این است که در مورد ساخت [رای گیری] امن و قابل دسترس از آنجا که ما در زندگی یک ملت است که حکومت مردم" آبرامز اضافه شده است. "و اگر مردم نمی تواند شرکت در حکومت ما در حال تغییر نسبت به استبداد."

هر زمان آبرامز صحبت می کند در مورد سرکوب رای دهندگان او را با استناد به خود تاریخ است. در سال 2018 او جمهوری خواه حریف شد گرجستان وزیر امور خارجه. در این ظرفیت برایان کمپ نظارت پاکسازی از 560,000 رای دهندگان از آنجا که آنها تا به حال نشان داده نشده است تا در انتخابات اغلب به اندازه کافی. کمپ حاشیه بیش از آبرامز بود کمی کمتر از 55,000 رای. او هرگز اذعان کرد. "من اذعان کفایت حقوقی نتیجه اما من به چالش کشیده قوانین که مجاز آن انجام می شود و در راه آن انجام شد," او به من گفت. آن را به طور منظم تشویق خط در دموکراتیک حوادث می گویند آبرامز واقعا باید سوگند یاد شده به عنوان فرماندار. آن را نیز به طور منظم صحبت کردن نقطه برای جمهوری خواهان که می گویند دموکرات درد بازنده است.

"ما در یک کشور که در آن اعتماد مهم است اما ما همیشه بر این باور بودند که اعتماد است نه بهانه ای برای جهل و یا برای اعتقاد به این که همه چیز انجام شد راه آن باید باشد" آبرامز گفت. "ما نمی توانیم به سادگی فرض که هر بازیگر یک بازیگر خوب به خصوص برای افراد جوان به خصوص برای افرادی که از رنگ. ما باید کار بیشتری انجام دهیم."

جالب اینجاست که برخی از زمزمه مخالفت با آبرامز به عنوان بایدن بالقوه همسر در حال اجرا است که از درون کنگره سیاه حزبی. برخی می گویند که او انتخاب را به مقدار نامزد کرد و گفت که او در 54 عضو نیمی از آنها زن هستند و تصمیم گرفت هیچ یک به اندازه کافی خوب بود.

اما به غیر از سناتور کامالا هریس هیچ زن عضو کنگره سیاه حزبی است در هر نقطه در نزدیکی این نوع از ملی به رسمیت شناختن نام که آبرامز است. و این چیزی است که این پایین می آید. هنگامی که جیم Clyburn قدرتمند نماینده از کارولینای جنوبی—که تایید شده است به طور گسترده ای با اعتبار کمک به صرفه جویی در بایدن نامزدی—می گوید که او فکر می کند یک زن باید در بلیط با بایدن هر کس می داند که او اساسا صحبت کردن در مورد انتخاب بین آبرامز و هریس (هر چند او تا به شک و تردید در مورد آبرامز را تجربه کرده است و همچنین شناور امکانات دیگر از جمله آتلانتا شهردار Keisha لنس کف).

در طول هفته گذشته من اجرا کردم آبرامز استدلال برای خودش یک تعداد بالا سیاستمداران دموکرات و مشاوران و مقامات دیگر است. من و بعد فورا رفت واز بسیاری از "huh"و "okayyy"s به خصوص در مورد آنچه که او ذکر من او را به عنوان سیاست خارجی اعتبار. آنها اصابت چگونه تهاجمی فشار آبرامز نصب است و هشدار داد که او تلاش می تواند نتیجه معکوس با ساخت بایدن کمپین احساس تحت فشار. اما هر یک از این هشدارهای آمد با برخی از نسخه از این فکر می کردم: او را به تحریک مردم در راه است که بسیاری دیگر از نامزدهای احتمالی نمی خواهد.

انتظار نداریم که آبرامز به تغییر رویکرد او به عنوان بایدن فرم های در حال اجرا-mate کمیته انتخاب و شروع به بررسی پتانسیل میدارد.

"من می دانم که در آن من نشستن در این فضا و آن را ریاکارانه و زیانی برای زنان, برای مردم رنگ و زنان از رنگ برای من بود بی اعتنا از نازکن یا در مورد که در آن من می خواهم برای به خدمت می کنند. این نسخه من از شما نمی تواند آنچه که شما می توانید ببینید و مردم نمی خواهد برای رسیدن به چیزهایی که آنها را باور نمی ممکن است," آبرامز به من گفت. "اما که همان گفتن VP که او باید انتخاب کنید. کار من این است که برای انجام این کار من می دانم که چگونه به انجام."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن