یکشنبه خواندن: نژادی و بی عدالتی و پلیس

عکس های دیوید دی Delgado / گتیFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای

توسط NEWS-SINGLE در 18 خرداد 1399
Protestors holding up signs
عکس های دیوید دی Delgado / گتی

هفته گذشته تظاهرات صورت گرفت در هر امور خارجه ایالات متحده و در بسیاری از شهرستانها خارجی an uprising مشتعل با کشتن جورج فلوید. تظاهرات صحبت بزرگتر بدخیمی از نژاد پرستی و سوء استفاده پلیس بیش از چند دهه. این هفته ما در حال آوردن شما یک مجموعه ای از قطعات است که بررسی نژادی و بی عدالتی و سوء رفتار پلیس از هر دو معاصر و تاریخی دیدگاه. در "مرگ جورج فلوید در زمینه" Jelani کاب می نویسد: در مورد وقایع دردناک اطراف فلوید قتل و در "هیچ چیز مانند دهها," او توضیح می دهد که چگونه پلیس در آمریکا است که اغلب به واسطه نژاد. در "Freddie Gray صدای" Amy Davidson Sorkin بازگو مرگ در بازداشت پلیس از بیست و پنج سال خاکستری و نظر رشد ادراک است که نهادهای سیاسی هستند بی توجه به حوادث خشونت پلیس. Dexter Filkins تواریخ تحول ادارات محلی پلیس به شدت نظامی نیروهای که شبیه ارتش ایالات متحده و یا تفنگداران دریایی. در "به یاد ساندرا مطلوب را مرگ در محل من تماس بگیرید صفحه اصلی" کارن خوب Marable revisits قصه های احتیاطی که او بزرگ شده به عنوان یک جوان سیاه زن در تگزاس زندگی می کنند و می اندیشد از اخلال در طبیعت مطلوب بازداشت و متعاقب آن مرگ است. در "قدرت به دنبال از امت تا به Philando کاستیا," چچنی هابز نشان دهنده اهمیت ویدئوها و تصاویر دیگر در معرض خشونت پلیس و به اشتراک گذاری قربانیان تجربیات خود را با جهان است. سرانجام در "بازگشت در اتوبوس" کالوین Trillin به نظر می رسد در ماه است که او صرف گزارش در کنار آزادی سواران از حقوق مدنی فعالان که سوار یکپارچه اتوبوس به جنوب به منظور به چالش کشیدن سیاست های segregationists در اوایل نوزده-دهه شصت.

—دیوید Remnick


"مرگ جورج فلوید در زمینه"
عکس های استفان Maturen / گتی

این هر دو لازم است و در این نقطه عابر پیاده به رعایت که پلیس در این کشور است که به واسطه نژاد.


"'آیا مقاومت در برابر نیست و این بحران از پلیس نظامی"
عکس حسن نیت ارائه میدهد کریگ اتکینسون

هنگامی که پلیس محلی و نیروهای خود را با تجهیزات و تاکتیک آمده شبیه به ارتش اشغالگر?


"Freddie Gray صدای"

زمانی که آمریکا قرار بود در یک ون پلیس آن را یک جعبه سیاه است که به او وارد شده است. است که بیش از حد اغلب خلاصه ای از قانون-عدالت سیستم به عنوان یک کل.


"قدرت به دنبال از امت تا به Philando کاستیا"
عکس توسط Bettmann / گتی

ویروسی تصویری از تیراندازی از Philando کاستیا تکرار تشییع جنازه امت تا در راه تعجب آور.


"هیچ چیز مانند دهها"

وجود دارد هیچ چیز مانند "دهها"—به سادگی و نژاد پرستی.


"بازگشت در اتوبوس"

به یاد آزادی سواران.


"به یاد ساندرا مطلوب را مرگ در محل من تماس بگیرید صفحه اصلی"

دشت های تگزاس شهر که در آن شیرین و مطلوب دستگیر شد, خانه به دانشگاه و نیز حامل یک میراث نژادپرستی.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب