یکشنبه خواندن: جهان از جفری Toobin

عکس توسط D. Dipasupil / گتیجفری Toobin است که یک نویسنده کارکنان در نیویورکر برای بیش از بیست و پنج سال و ارشد

توسط NEWS-SINGLE در 5 مرداد 1399
Jeffrey Toobin
عکس توسط D. Dipasupil / گتی

جفری Toobin است که یک نویسنده کارکنان در نیویورکر برای بیش از بیست و پنج سال و ارشد حقوقی تحلیلگر سی ان ان پس از سال 2002 خود را شناخته شده است نافذ قطعات در پیشگامانه مسائل حقوقی و مهم چهره های سیاسی. در طول این سالها او نوشته است در مورد موضوعات به عنوان متنوع به عنوان سیاسی ظهور فرماندار اندرو کومو طرح دعوی در دادگاه در پشت Gawker مرگ, نقش Federalist جامعه در شکل گیری دیوان عالی کشور و یک قاضی فدرال تلاش برای به چالش کشیدن نیویورک توقف-و-frisk سیاست. او همچنین نوشته شده است و نه کتاب از جمله "آمریکا اری برنده زن: وحشی حماسه آدم ربایی جنایت و محاکمه Patty Hearst" و "اجرای خود را از زندگی" بود که پایه ای برای سال 2016 سری FX "مردم v. O. J. Simpson: American Crime Story." کتاب جدید خود "True Crimes and Misdemeanors: بررسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" است که یک حساب کاربری مولر بررسی و پس از آن استیضاح محاکمه رئیس جمهور و زیر Toobin گسترده گزارش و تفسیر در هر دو موضوعات برای نیویورکر.

این هفته ما در حال آوردن شما یک انتخاب Toobin قطعات از مجله. در "پول نامحدود" او اسناد چگونه محافظه کاران کمک موزون نقطه عطفی شهروندان آمریکا صورت با عواقب گسترده برای نقش پول در سیاست است. در "کثیف شیاد" از سال 2008 او پروفیل راجر سنگ و نظر خود را در زندگی حرفه ای طولانی به عنوان یک سیاسی provocateur. در "یک آتش زا دفاع" از سال 1994 Toobin میسازد رابرت شاپیرو دفاع استراتژی برای O. J. Simpson که محور کارآگاه علامت Fuhrman و شرایط پشت کشف خونین دستکش. در "سنگین وزن" او می نویسد: در مورد میراث دادگستری اموزش Bader Ginsburg و گزارش بر روی کار تاثیر گذار در زنان-حقوق مورد در دادگاه. در "میلواکی آزمایش" او تواریخ یک دادستان تلاش برای مقابله با بحران از جرم حبس. سرانجام در "National Enquirer را شور برای مغلوب ساختن پیشی جستن" Toobin بررسی تلخیص را در آغوش رئیس جمهور و دستور کار خود دارد. Toobin نوشتن ارائه می دهد نگاه روشنگری در راه قانون را تحت تاثیر قرار زندگی روزمره ما; ما امیدواریم که شما لذت بردن از این نگاه اجمالی به یک ذهن کنجکاو در محل کار.

—دیوید Remnick


"پول نامحدود"

چگونه قاضی جان رابرتز هماهنگ شهروندان ایالات تصمیم گیری است.


"کثیف شیاد"
عکس توسط پلتن

کمپین راهنمایی از کسی که آن را انجام داده است همه.


"یک آتش زا دفاع"
عکس توسط ریچارد اودون

تعجب آور و خطرناک استراتژی دفاع تحت نظر O. J. Simpson تیم حقوقی مراکز کارآگاه علامت Fuhrman این افسر پلیس که در شروع به پریدن کرد بیش از سیمپسون دیوار و خونین دستکش.


"سنگین وزن"

چگونه اموزش Bader Ginsburg منتقل شده است دیوان عالی کشور است.


"میلواکی آزمایش"

آنچه می تواند یک دادستان را در مورد جرم حبس از آفریقایی-آمریکایی ها ؟


"National Enquirer را شور برای مغلوب ساختن پیشی جستن"
عکس مارک پترسون / Redux برای نیویورکر

تلخیص شده است که توسط آن درنده روح. چرا آن را در آغوش رئیس جمهور با چنین sycophantic غیرت?tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب