توارث نکته در وقت اضافه به برگ برنده بیش از آناهایم

افرا برگها تولید برخی از بازی در حال تغییر لحظات در جرم در یک 5-4 اضافه کاری پیروزی در برابر آناهایم شب جمعه.

توسط NEWS-SINGLE در 19 بهمن 1398

افرا برگها تولید برخی از بازی در حال تغییر لحظات در جرم در یک 5-4 اضافه کاری پیروزی در برابر آناهایم شب جمعه. اما این پیروزی خیلی احساس مانند یک نجات به ویژه پس از تورنتو تسلیم 3-1 رهبری در دوره سوم.

جان توارث با دوم خود را از دو گل نوک خانه دوست داشتنی موضوع عبور از میچ Marner برای این بازی برنده. Jason Spezza با یک زاویه تیز ضربه محکم و ناگهانی شات که تا به حال طرفداران شعار نام خود را پس از آن قرار داده بود برگها تا 4-3 در اواخر سوم قبل از اردک' Derek سبز گره خورده است بازی با دروازه بان کشیده و 58 ثانیه باقی مانده است.

"صفر هیجان" برگ مربی شلدون Keefe پکتیا میباشد و در بخشی با اشاره به آغاز بکار دروازه بان جک کمپبل و رو به جلو Kyle کلیفورد بودند که به دست آورد در تجارت با L. A. پادشاهان در روز چهارشنبه.

"نگرانی یک کشش" Keefe گفت: هنگامی که پرسیده شد در مورد دادن تا سوم دوره منجر می شود. "ناامیدی. ما فاقد اعتماد به نفس در آن شرایط می بینم. به نظر می رسد مانند ما در حال انتظار برای چیزی بد اتفاق می افتد. زمانی که ما بازی بود که ما یک تیم خوب است."

Keefe باشگاه موفق به کسب 15 بازی با یک سوم دوره رهبری پس از وی به عنوان مربی Nov. 21. اما برگها باید خرابکاری آگهی در دو تا از سه بازی گذشته خود را که منجر به یک اسلاید پایین جدول رده بندی و از یک حذفی اسکله.

کمپبل و کلیفورد ساخته شده جامد آغاز بکار برای برگها که خراشیده ویلیام Nylander فقط قبل از بازی با توجه به آنفولانزا. کمپبل ساخته شده 26 موجب صرفه جویی در و به حال برخی از کلید متوقف می شود در زمانی که آناهایم outshot برگها 15-4. تورنتو تا به حال تحت سلطه اردک outshooting آنها 27-15 از طریق دو دوره.

کمپبل دریافت مقدار زیادی از ستایش از هم تیمی های خود را, اما او نبود تحت تاثیر قرار با عملکرد کلی.

"این دشوار است زمانی که شما به یک منجر شود و آن را غیر قابل قبول در پایان من," او گفت:. "من کمی عصبی وجود دارد, من به شما که ... هنگامی که شما در مورد مراقبت از آن شما عصبی است.

"(اما) هر زمان که شما نمره پنج گل شما باید برنده ... من تمیز کردن بازی ها."

Keefe گفت: او تصمیم خود را روز شنبه در مونترال در مورد اینکه آیا یا نه او شروع می شود کمپبل دوباره بیش پشتیبان مایکل هاچینسون. اوایل روز جمعه این مربی گفت: او ممکن است تکیه به سمت کمپبل اگر او تا به حال یک بازی جامد شب جمعه.

"من آماده رفتن هستم اگر شماره من است به نام" کمپبل گفت:.

  • خوش آمدید به گریبان: Clifford بولدوزر سبک و بدون مزخرف نگرش او را فوری با ضربه برگها طرفداران. او جلب کرد به سلامتی در افتتاحیه دوره برای اتمام بازدید و توفنده چین. اما بزرگترین خود را دور از کف زدن آمد و در دوره دوم.

کلیفورد در زمان خاموش پس از اردک کاپیتان رایان Getzlaf پس از scrum شکست در برگها چین پس از یک کمپبل متوقف شود. دو تن از آنان رقبا از طریق چند فصل که کلیفورد بود با پادشاهان. این بار کلیفورد برداشت Getzlaf و مجادله با او را. هر دو به مجازات جعبه در سنگزنی افراد زیر سن قانونی.

کلیفورد هر چند در جعبه مجازات برای آدم Henrique هدف. او در زمان یک بیمار توصیه, برگزاری-این-چوب مجازات در حمله منطقه که جن بود و رفتن به سمت برگها منطقه.

"آنها به ستاره های موسیقی راک," کلیفورد گفت: هنگامی که درباره محرک دریافت برگ طرفداران به او داد.

  • بیشتر از متیوز: Auston ماتیوز تا به حال یک تور دو نیروی بازی با هدف کمک سه, شش, عکس, نه, شات تلاش و چهار مسدود و عکس. او رفت 13-برای-21 در faceoffs و وارد 23:32 یخ زمان. هدف او 40 برای دومین بار در چهار سال در تورنتو و او با الکس Ovechkin دشمن لیگ برتر منجر شود.

اما Keefe گفت: این مرکز شایسته اعتبار بیشتر برای خود دو راه بازی این فصل نه فقط خود جرم است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"جرم همواره وجود دارد" Keefe گفت. "کامل بازی گرفتن نیست به اندازه کافی توجه است. او درک ارزش داشتن جن و گرفتن آن را به عقب به سرعت. ما خوشحال هستیم که او می شود به 40 اما او را نیز نمیفهمد طرف دیگر از آن است."

  • پشت خط: تیموتی Liljegren جایگزین کودی Ceci در برگ آبی خط. Ceci است در دراز مدت با آسیب مچ پا. Liljegren بود با دوست خوب Rasmus Sandin در سوم دفاعی جفت شدن. آنها تبرئه خود به شدت و هر دو تا به حال بیش از 11 دقیقه از زمان یخ.
  • بعدی: روز شنبه در مونترال 7 p. m.
Mark Zwolinski

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

چگونه می توانم به شما فکر می کنم که برگها در برابر بازی اردک?

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب