بحث از "Afropessimism"

Wilderson استدلال می کند که دولت از برده داری برای مردم ساختاری و دائمی است. رهایی یک اسطوره است.عکس توسط Gord

توسط NEWS-SINGLE در 24 تیر 1399
Ralph Ellison.
Wilderson استدلال می کند که دولت از برده داری برای مردم ساختاری و دائمی است. رهایی یک اسطوره است.عکس توسط Gordon Parks / "نامرئی مرد هارلم نیویورک" (1952). © Gordon Parks پایه و اساس است.

بهترین زمان برای خواندن یک کتاب توسط Frank B. Wilderson III معلوم است که در طول یک تابستان داغ مضطرب انزوای اجتماعی دل شکستگی و نژادی قیام. من به عنوان خوانده شده آخرین, "Afropessimism" (Liveright) دو بار: یک بار قبل از جهان crawled شده به توقف تحت وحشت از covid-19 و دوباره پس از خشم در مورد قتل جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس—Wilderson شهر—فوران به صالح منظره آتش و شیشه است. از آن پس Wilderson کار دریافت کرده است توجه کنید در مکان بعید. در اواسط ماه ژوئن temperamentally نرم و آفتابی محافظه کار بار نویس دیوید بروکس—که پنج سال پیش اظهار تاسف کرد که Ta-Nehisi Coates بهترین فروشنده "بین دنیا و من" را "دام نسل در گذشته و از بین بردن ستاره هدایت که به آینده ای بهتر"—پیشنهاد کرد که خوانندگان که آرزو به درک بیگانگی از آفریقایی-آمریکایی ها باید به عنوان خوانده شده "Afropessimism,"به نقل از این کتاب اصرار که "عینک سیاه مرگ ضروری است به سلامت روانی از جهان است."

Wilderson استاد آفریقایی-آمریکایی مطالعات انجام شده در دانشگاه کالیفرنیا ایروین یکی از بنیانگذاران فلسفی مدرسه به نام Afropessimism—کمی گمراه کننده بیت از نامگذاری است. نه بدن از فکر مرتبط با واژه و نه Wilderson کتاب جدید حمایت یک جهت گیری به سوی آینده یا بیشتر از یک مورد لعنت اجتماعی و اقبال. بلکه Afropessimism طرح یک سازه نقشه از تجربه انسانی است. در این نقشه سیاه مردم انتگرال به جامعه انسانی اما در همه زمان ها و در همه مکان ها خارج از آن. آنها در یک حالت "اجتماعی مرگ" یک مفهوم است که Wilderson قرض از جامعه شناس اورلاندو پاترسون. برای Patterson, اجتماعی, مرگ توصیف تجربه از برده داری به عنوان آن به نظر می رسد در سراسر فضا و زمان—یک برده است و نه صرفا یک سوء استفاده فرد اما کسی که سرقت از او تشخص. برای Wilderson دولت برده داری برای مردم سیاه و سفید است دائمی: هر فرد سیاه و سفید است که همیشه و در نتیجه ابدی جسد مدفون در زیر جهان و متعفن آن ، "سیاهی است که متناظر با slaveness," Wilderson می نویسد. و جامعه مدنی به عنوان ما آن را می دانم نیاز به این دسته از nonperson وجود داشته باشد. رهایی یک اسطوره است. (پترسون برای خود فکر نمی کند که آفریقایی-آمریکایی ها در حال حاضر "در یک وضعیت اجتماعی مرگ" است و نام خود را به نفوذ در Afropessimism "مضحک.")

Wilderson معتقد است که "روایت قوس برده است که سیاه و سفید (بر خلاف اورلاندو پترسون را generic برده که ممکن است از هر نژاد) است نه یک قوس در تماماما یک خط صاف." این اصل یک چالش مطرح در این کتاب است که تا حد زیادی از خاطرات. Wilderson راه حل این است که به ما زندگی را به عنوان یک سری از cutouts. خاطرات خود را مانند تکه های صید پاره پاره کننده و دوباره بهم وصل به شکل یک هیولا; فقط به شکل منظور از حوادث رله در این کتاب یک وظیفه است. او متولد سال 1956 و صرف اوایل زندگی خود رفت در میان کالج شهرها. پدر و مادرش از طبقه روشنفکران و پدرش ارومیه در موقعیت های مختلف به خوبی در نظر گرفته دانشگاههای ساخته فرانک دوران کودکی بر خلاف که از یک بچه بداخلاق و لوس. این Wildersons زندگی در Ann Arbor, برکلی, سیاتل, دیترویت و شیکاگو, اما آنها باقی می ماند در مینیاپولیس به اندازه کافی بلند به آن را صفحه اصلی. آنها در زندگی مجلل ادکلن; از عمارت قهرمان محلی و آینده معاون رئیس جمهور Walter Mondale نزدیکی بود. (Wilderson به یاد می آورد Mondale تلاش برای استخدام پدرش به اجرا برای کنگره است.) مانند بسیاری از کودکان و نوجوانان در کنوود Wilderson فوتبال و بت ستاره فیلم. بر خلاف تقریبا همه آنها Wilderson سیاه بود. تلفات از بی دست و پا که واقعیت انباشته ماهرانه. مادر از او خواست تا در یک playdate, چگونه آن را احساس به عنوان یک سیاه پوست.

Wilderson نمی گوید زیادی در مورد تحصیل خود را, اما او به خوبی به اندازه کافی برای به دست آوردن ورود به دارتموث که در آن او در نهایت به حالت تعلیق به مدت دو سال پس از اعتراض در حمایت از کارگران در محوطه دانشگاه. در این زمان او به نوع پست-عمران-حقوق-عصر مرد جوان که به نقل از باروها و بدست آورده F. B. I. فایل قبل از سال آخر خود را در کالج. (این فایل در حال حاضر محرمانه "است سرند با redactions مانند ارتوپدی از چارپاره اچ در پهلو از یک گوزن" Wilderson می نویسد.) در مینیاپولیس او شروع آشنایی یک زن به نام Stella است که تقریبا بیست سال ارشد خود را و بالا بردن یک دختر جوان. او می آموزد فرانک چگونه به گوش دادن به مایلز دیویس و گوش به او خواندن بیت از رمان او نوشتن. او یک فعال, بیش از حد, و به طرح دعوی علیه یک جامعه بزرگ دوران مبارزه با فقر برنامه متهم مدیران خود را از اختلاس در میان سایر جرایم است. (توجه داشته باشید در کپی رایت صفحه توضیح می دهد که "نام و دیگر برنامه به طور بالقوه شناسایی ویژگی های برخی از افراد در این کتاب تغییر کرده است" و به نظر میرسد این مورد با بسیاری از کسانی که درگیر در این حوادث است.) استلا همچنین دارای یک سقوط با یک همسایه نام ژوزفین و به زودی او و فرانک شروع به تجربه احساس سوزش هر زمان که آنها در استلا آپارتمان: مفاصل خود را صدمه دیده خود را زیر بغل و بخش خصوصی شروع به هوشمند. آنها نتیجه گیری کرد که آنها در حال مسموم—شاید ژوزفین به تهیه مواد رادیو اکتیو از دانشگاه آزمایشگاه که در آن او کار می کند. آنها فرار آپارتمان و خواب زمانی که لازم باشد در ماشین فرانک به سرقت رفته از پدر و مادر خود را.

آنچه رخ بخشی "بانی و کلاید" بخشی "Waiting for Godot" و بخش "زائر پیشرفت." یا به دلیل استلا طرح دعوی در دادگاه و یا اینکه از دولت سوء ظن است که Wilderson خود باعث شده است آنها پیدا کردن خود را در اجرا از سایه آمار و ارقام آنها فرض می شود با F. B. I. در جاده آنها به دنبال آن هستند و گاهی اوقات تعقیب توسط ناشناس مردان سفید پوست و Wilderson معافیت حساب خود را از این تعقیب به shardlike mini-فصل است. زن و شوهر بازدید جانشینی استلا دوستان قدیمی امید برای سرپناه و برخی از زمان به فکر می کنم. Wilderson نشان میدهد که این آشنایان می ترسم به درگیر شدن در چنین خطرناک ماده هر چند به نظر می رسد به همان اندازه محتمل است که هیچ کس معتقد است که زن و شوهر. (خود من متناوب مشکل بلع داستان ساخته شده من احساس می کنم مثل یک مسابقه خائن بیش از یک بار.) یکی از این دوستان یک عضو سابق آب و هوا زیرزمینی که در خارج به زندگی محترم طبقه متوسط سفید, شخص, رفتار این دو مانند یک جفت از ارواح.

در پایان هیچ کس می میرد و هیچ کس را دستگیر کردند. Wilderson باد تا پشت در دارتموث; به زودی و بدون هیچ گونه بسته شدن استلا می افتد از این کتاب به طور کامل. "این داستان من گفت: هرگز قبل از" Wilderson می نویسد—و نه حتی به او در حال حاضر همسر او می افزاید. شما نمی توانید سرزنش او.

آن را ممکن است به نظر Wilderson شیوه در حال چرخش به سمت و به دور از خاص از یک داستان بدون همیشه به طور کامل گفتن چیزی که به عنوان یک نقد از سرگذشتی سنت—که در امریکا آغاز می شود با برده, روایت از هریت Jacobs and Frederick Douglass و شامل ریچارد رایت "پسر" و autobiographies از Malcolm X, آنجلا دیویس و Assata Shakur. مشترک به نوع حتی در رادیکال ترین تکرار یک روایت محوری است که تأکید بر حرکت رو به جلو از نویسنده. ("روایت از صعود" نظریه پرداز ادبی Robert B. Stepto آنها را به نام.) داگلاس یادگیری خواندن و فرار برده داری; Malcolm خدا را می یابد و الیاس محمد; Davis, می خواستم توسط دولت در اجرا می رود و می شود را در زندان به پایان می رسد اما تا رایگان. حتی اگر پیشرفت نمی باشد پیام آن insinuates خود را به ریتم این نوع کتاب می شود و آرام بخش از آن منطق است. Wilderson obliterates که منطق. چه اتفاقی افتاد به او دیروز است چه اتفاقی می افتد به او امروز تنها تر با صدای بلند. هیچ چیز واقعا تغییر: مردم سیاه و سفید هنوز هم اشغال موقعیت برده و چه مسائل در داستان فرانک و استلا است که ماهیت نیروهای مستقر در برابر آنها نیست چگونه و آیا آنها دور است. (هیچ کس دور می شود.)

پس از دارتموث و تعجب آور کشش به عنوان یک دلال سهام شرکتها در مینیاپولیس—یک تجربه است که می رود بیشتر undescribed در "Afropessimism" اما که Wilderson است در جای دیگر مشخص می شود به عنوان یک نوع از زندگی دو—Wilderson ثبت نام در خلاق-نوشتن برنامه در کلمبیا. در شب او حضور در کلاس در مدرسه جدید که در آن جریان از آگاهی است که در رواج است. است که در مرکز شهر نفوذ هنوز هم نشان می دهد: Wilderson سورتمه از یک تلالو ادراک به بعد بدون توجه به پایه جزئیات یا سیال انتقال; در وسط یک حکایت او پرتاب شما را از یک شوت و شما به خودتان پیدا کنید سکندری از طریق ضخیم و برهم کردن از نظری اصطلاحات مخصوص یک صنف. او فکر می کند به صورت عمودی از نظر سلسله مراتب و ساختارهای; افقی زمان خط است که در کنار نقطه. او می نویسد: از تاریخ مرطوب زیرزمین یا از آن حتی کمتر در دسترس پناهگاه های زیرزمینی و گیاهان است که شکوفه در نوشته های خود هستند و کمتر گل از قارچی—استدلال و اذکار رشد در گروه های نزدیک به زمین و تکیه بالای پوسیدگی حدیثی سیاهههای مربوط به همه آنها اضافه کردن به shroomy funk از اتاق.

هر چند "Afropessimism" ممکن است veer از سرگذشتی سنت کتاب نیست و فرار از نوع در دسترس نباشد. آن را سقوط به دسته گاهی اوقات به نام "auto-نظریه" تلاش برای رسیدن به یک فلسفه راه خود را. مربوط ترین مثال این است که "سیاه پوست, سفید, ماسک" توسط فرانسه-Martinican روانپزشک و فیلسوف Frantz Fanon که کار خود را در نظریه "epidermalization"—روند که اجتماعی حقارت از مردم پیوند زده است بر روی پوست—با بازگویی تجارب خود همراه با یک سری از روانی مطالعات موردی. Wilderson از Fanon—و سپس نمایی به معنای واقعی کلمه به مرگ—یک نقد اومانیسم آن را به عنوان تمرین شده است (یا بیشتر اعمال نشده) در جهان غرب است. "ترک این اروپا که در آن آنها هرگز انجام می شود صحبت از انسان و در عین حال قتل مردان در همه جا آنها پیدا کردن آنها در گوشه ای از هر یک از خود, خیابان, در تمام گوشه و کنار جهان" Fanon نوشت. و در عین حال برای Fanon روند مبارزه با استعمار است و راه به ناچار خونین انقلاب—نیز یک فرایند انسانی. "مبارزه با استعمار" او نوشت: در "رنجور از زمین" "است واقعی ایجاد جدید مردان است."

برای Wilderson, Fanon جام بیش از حد کامل است. دیگر قبلا استعمار مردم هستند و در واقع انسان است اما سیاه نیست مردم است. یکی از bleakest جنبه های Afropessimist فکر آن است انکار است که وجود دارد هر معنی دار قیاس بین سیاه پوستان و دیگر nonwhites. زمانی که فرانک و استلا سعی کنید به توضیح آنها سم ناشی از آسیب به یک آمریکایی چینی, دکتر, او آنها را تبدیل به دور و Wilderson muses که "دکتر ژو است که به عنوان یک استاد به عنوان ادوین و مریم Epps های آنتاگونیست در 12 سال یک برده." در Wilderson نظر "مردم از رنگ"—یک اصطلاح او استفاده می کند برای کسانی که نه سفید و نه سیاه هستند "تاریخ و همکاران" به سفید پوستان در بردگی سیاهان. یکی از این خاطرات است که عود در "Afropessimism" شامل یک فلسطینی به نام دوست Sameer که جزئیات زندگی تحت اشغال اسرائیل توصیف "شرم آور و تحقیر آمیز راه سربازان اجرا دست خود را بالا و پایین بدن خود" و سپس اذعان می کند که "شرم و تحقیر اجرا می شود حتی عمیق تر اگر سرباز اسرائیلی توسط یک یهودی اتیوپی." این بیان از ضد سیاه نژادپرستی از یک فلسطینی است که تحولات ناگهانی و عمده برای Wilderson. در حال حاضر او می داند که "در ناخودآگاه جمعی فلسطینی شورشیان را بیشتر در مشترک با دولت اسرائیل و جامعه مدنی از آنها با مردم است."

در همین راستا Wilderson توصیف یک جلسه که با حضور به عنوان یک فرستاده از دانشگاه مینه سوتا با چندین بومی رهبران آمریکایی امیدوار به حل و فصل درگیری در مورد رزرو زمین. جوان فرانک در بین تماشاگران بود و کسی که نشسته در نزدیکی او فریاد "ما نمی خواهیم به شما یک سیاه پوست مردگفتن به ما چه!" درس که Wilderson طول می کشد از این قسمت این است که آمریکایی های بومی—تجاوز و قتل عام در این زمین در معرض یک قتل عام فعال است که آمریکا به عنوان ما می دانیم که آنها را به وجود دارد—در حال "حکمرانان" و در نتیجه انسان, در حالی که پدر خود را طبقه متوسط آمریکایی و سیاه نیست. در کتاب قبلی "Red, White & Black: سینما و ساختار آمریکا تناقضات" که بزرگ شده از پایان نامه Wilderson توصیف "قرمز بومی یا "وحشی " موقعیت" به عنوان موجود "liminally به عنوان نیمی از مرگ و half-life بین برده (سیاه و سفید) و انسان (سفید و یا سیاه و سفید غیر)." در "Afropessimism" حتی که درجه بندی از بین رفته است. Wilderson بازنویسی تاریخ با تاریک ترین نشانگر دائمی.

هر جامعه ای دارای یک قاتل سلسله مراتب: کسی که همیشه ضربه زدن در زیرزمین درب در تلاش برای دریافت رایگان. اما زندگی منشوری است—آن را ممکن است به سیاه و تخریب در امریکا در حالی که همچنین با بهره مندی از گستاخ استخراج از منابع خارج از کشور سرکوب میلیون ها نفر از غیر سیاه و دیگران و زندگی در زمین های دزدیده شده از مردم بومی. ما همیشه پیوسته در رنج ما اغلب توسط کسی ما را نمی توانید ببینید از طریق تاریکی. ما صحبت از همبستگی دقیقا به این دلیل که همدلانه عمل قیاس است و راهی برای تصدیق این پیچیدگی و آموزش اخلاقی ما حواس دوباره و دوباره به گسترش دایره نگرانی ما. هر سیستم فکری است که تصفیه شده خود را فراتر از توانایی تصور خویشاوندی با رشته گواتمالا بچه های بازداشت شده در مرز ایالات متحده و یا با عملکرد بردگی گرفته شده اویغور در چین و یا دوباره—من نمی توانم بیش از این با آمریکایی های بومی که سرقت اجدادی زمین زندگی می کنید و انجام کسب و کار خود را از دست داده است و در آن خود را به مه.

سیاه و سفید فکر می کردم در بهترین حالت آن شده است یک وسیله نقلیه و یک محصول از قیاس است. مسیحیان سیاه دیدم liberatory بالقوه در داستان عبرانیان نجات توسط خدا از زیر فرعون شست و هنوز هم بیشتر در زندگی یهودی فلسطینی واعظ عیسی را به مرگ توسط استعمارگران از میهن خود. برخی از آنها نگاه به آمریکای لاتین که در آن الهیات رهایی شکوفا; آنها ایجاد سیاه, الهیات رهایی بخش و برای همیشه تبدیل طعم آمریکایی دین است. احساس خویشاوندی با استعمار مردم هند و گاندی در خصوص کمک به صلح هسته عمل از حقوق مدنی جنبش است. یک مطالعه از مبارزات انقلابی در الجزایر Fanon بزرگ موضوع را به کمک در مورد استدلال معروف ترین, کیر سیاه, ارتش آزادیبخش نفوذ در Wilderson—برای گاه به گاه ضرورت از خشونت است. هیچ یک از این اتفاقی: ضربه به سمت آزادی است که همیشه به دنبال دوستان است.

در حالی که او مشغول به تحصیل در کلمبیا Wilderson بود که در ارتباط راه دور با یک زن او را ملاقات کرده بود در سفر به آفریقای جنوبی. پس از اتمام M. F. A. کرد و به ژوهانسبورگ. آن اوایل دهه نود پایان دوران آپارتاید. او درگیر شد, با کنگره ملی آفریقا نلسون ماندلا ، او با شرکت در آموزش های سیاسی و کار برای یک زمان به عنوان چیزی برای تلفن های موبایل مانند یک جزئی جاسوسی; در نهایت او یک انتخاب رسمی در A. N. C. بعد او را شکست و با ماندلا طرفداری از حزب رادیکال تر اعضای. ماجراهای این موضوع اولین کتاب "Incognegro: خاطرات تبعید و آپارتاید است." آفریقای جنوبی بخش از "Afropessimism" بیشتر نگرانی Wilderson کوتاه اشتغال به عنوان یک پیشخدمت در یک رستوران ایتالیایی.

او این کار طول می کشد پس از اخراج شدن از آموزش فرفره اساسا به دلیل سیاسی خود را تعهدات. رستوران ماریو متعلق به یک مهاجر و Wilderson کار می کند وجود دارد در کنار چند آفریقای سیاه: یک پیشخدمت که تلاش می کند به مدرسه او را در پیچیدگیهای نژادی و رفتار تحت آپارتاید; دو آشپز که او می آموزد خیلی دیر در حال حامیان ارتجاعی حزب که مخالف A. N. C.; و یک زن جوان به نام دورین که معمولی مورد آزار و اذیت توسط مالک و در نهایت قاب برای سرقت توسط همسرش, Riana. همه tiptoes در اطراف سفیده به جز Wilderson که با گفتن یک فرهمند, بمب افکن حضور. او در دیدار نحوی یاری می و دوست نوبل برنده رمان نویس Nadine Gordimer منظم در رستوران. او goads سیاه و سفید خود را با همسالان به مصرف بیشتر از همیشه بی پروایی نشان دادن آزادی با سفیده. چرا باید آنها نشستن در آشپزخانه خوردن فرنی در خود می شکند زمانی که سفید پوستان در اتاق ناهار خوری, ارگاسم, ایتالیایی ؟ با توجه به آشکار فضل و دانش و بالاتر از همه خود را Americanness او را دعوت به پیوستن به سفیده یک شب. او میکشد دیگر سیاه پوستان همراه با او تا حد زیادی در برابر خود خواهد شد. او پوست قهوه ای پایین در حالی که هر کس دیگری می افتد سکوت. البته او وضعیت را درک می کند. او مرتب کردن بر اساس از افتخارات آن است.

زمانی که Riana تلاش می کند به قاب دورین به عنوان بهانه ای برای اخراج او Wilderson مواجه ماریو و دو مرد مبارزه است. ماریو آتش سوزی Wilderson اما او قبول نمی کند اخراج. "صبر کنید تا به طور منظم خود را مانند Nadine Gordimer, خواندن این," او می گوید. "آیا شما می دانید که او یک عضو از ANC?" ماریو و Riana سفید هستند اما در حال مهاجران آنها گیج کننده را از طریق precarities خود را دارند و مطمئنا برخی از این دلیل است که Wilderson را در رویارویی با ماریو را تبدیل کند به یک مجازات صحنه ماریو ترس از اقدامات تلافی جویانه از دولت آمریکا. اما در Wilderson خواندن حادثه ماریو رستوران کشت و زرع و تمام افرادی که در کار وجود دارد و در اندازه گیری برابر بردگان است. او اصرار دارد که او تفاوت از آفریقای جنوبی "مهم" اما "ضروری" و به نظر می رسد برای اطلاع و یا به مراقبت که او در حال درمان به عنوان یک نوع از "تاریخ و شریک" به ماریو و Riana. در میان چیزهای دیگر Wilderson کتاب داستان یک آمریکایی که فکر می کند از سیاهی به عنوان هنجاری و بنابراین به عنوان مشخصه سیاهی در سراسر جهان است. (این اشتباه برای من آشنا است; من آن را در همه زمان ها.) مراقب باشید به گسترش بیش از حد تخیلی همدلی به فلسطینی ها, چینی-آمریکایی سفید و متفرقه دیگران Wilderson است با این وجود سریع به ادعای هر دری سخنی با اعمال قیاس بر—یک گروه از آفریقای جنوبی. او را بر انترناسیونالیسم (یک "طلسم" که او تا به حال به یاد بگیرند که به "اجازه رفتن") اما تنها به یک نقطه. سیاهی که ثبات که سوراخ است که در همه جا و همیشه همان.

در مقاله "نظریه به عنوان Liberatory عمل" نویسنده زنگ قلاب ارائه می دهد یک حساب کاربری از جاذبه اولیه به تئوری. آن را به حال چیزی برای انجام با گرامی کتاب و یا مورد علاقه معلمان—هیچ ربطی به آموزش و پرورش به عنوان ما به آن فکر می کنم. همه در همه ، او می خواهم غم انگیز دوران کودکی است. "من آمد به نظریه من به خاطر صدمه زدن به," او نوشت. "من در بر داشت یک محل که در آن من می توانم تصور کنید که ممکن است در آینده یک محل که در آن زندگی می تواند زندگی متفاوت است." Wilderson فلسفی چارچوب غیرشخصی; سیاهی برای او یک موقعیت ساختاری. اما "Afropessimism" نیز در آن راه کرونیکل از درد شخصی. این کتاب باز می شود پس از کلمبیا پس از آفریقای جنوبی که Wilderson است "middle-aged دانشجوی کارشناسی" تجربه آنچه اشاره او به عنوان یک روانی قسمت. او خیره به آینه در آپارتمان خود احساس "به عنوان اینکه من پیراهن ساخته شده از حشرات است." او شروع به یاوه سرایی کردن و از ترس این که خود همسایگان را به او صدمه دیده است اگر او گریه می کند برای کمک به, باعث می شود راه خود را به بیمارستان. آن را نامطلوب چشمگیر, پرده بیدار کننده و آن را به بقیه کتاب احساس یک فلاش بک—همه این وقایع هستند و این مقدمه ای برای شکست.

اما بر خلاف قلاب Wilderson را انتخاب نمی کند به تصور احتمالی آتی. تنها راه درمان این بیماری از برده داری است که ails مردم سیاه و سفید او می گوید: "پایان جهان است." وجود دارد باید به عنوان یک کل برای پایان دادن به همه چیز—آخرالزمان. از تمدن خاکستر چیزی واقعا جدید ممکن است در نهایت رشد. چگونه به تسریع این نهایی حساب? Wilderson نمی گویند. به ارائه برخی از بیشتر داروهای تجویزی می تواند یک خیانت سبک کتاب خود و از شکل ایده های خود را.

برای تمام کلمه مشکل سابقه مانند "سیاه و سفید" به عنوان یک مختصر برای آفریقایی تبار مردم در همه جا دقیقا به این خاطر از آن indefiniteness آن سیالیت آن fealty به هیچ ملت است. آن را به عنوان زودگذر و نمادین غنی به عنوان رنگ تصویر را به ذهن می آورد و همیشه با معاشقه و فرار سخت طبقه بندی است. این من به ارمغان می آورد شادی. این گرایش در بهترین حالت آن روز به رشد است. فرهنگی, نظریه استوارت هال, او پس از مرگ خاطرات "غریبه آشنا" می نویسد: از استعمار جامائیکا از جوانان خود را که در آن طبقه متوسط "رنگی" خانواده مانند خود—خود را قهوه ای پوست این محصول در کنگره بین استعماری کشاورزان و نوادگان بردگان آفریقایی—هرگز فکر می کنم به تماس خود را سیاه و سفید. که کلمه محفوظ بود به عنوان لکه دار کردن برای تیره پوست, پایین تر-کلاس توده ها در برابر آنها افرادی مانند سالن را تعریف خود را دارند. (در wildly مخلوط جامعه antebellum, New Orleans, برخی از "رنگی" به هند—افرادی که امروز بدون شک در نظر گرفته شود سیاه و سفید بودند نه تنها رایگان بلکه متعلق به تیره پوست برده است.) تنها زمانی که سالن به انگلستان نقل مکان کرد و شروع به دیدار با دیگر آفریقایی تبار مردم—اول از دیگر غرب هند سلیمان در نهایت از نقاط در سراسر جهان—آیا او را درک سیاهی به عنوان گسترده گروه سیاسی همیشه unfixed اما بر محور عدالت برای همه از جمله استعمار جهان سوم مردم آسیا و آمریکای لاتین بودند که خود را خواهر و برادر در مبارزه است.

چیزی مشابه اتفاق می افتد در حال حاضر در میان مردم آمریکای لاتین میراث. بسیاری از دومینیکن بچه ها من می دانستم که زمانی که من در حال رشد بود در واشنگتن ارتفاعات تا به حال پوست تیره و موهای گره خورده به عنوان معدن. هیچ کدام از آنها هرگز نام خود را سیاه و سفید. (برخی از پدر و مادر خود را ساخته آن را به یک نقطه آنها گفت: من به صورت دوره ای به آنها یادآوری کنید که آنها نیست.) امروز افزایش پذیرش و غرور میراث آفریقایی در میان جوان پورتو Ricans و جمهوری دومینیکن به این معنی است که بسیاری از این افراد خود را جشن می گیرند "آفریقایی-Latinidad." توسط Wilderson را چراغ شد این افراد انسان قبل از این تغییر از ذهن اما بردگان در حال حاضر ؟ آنها همیشه اجتماعی مرده اما pitifully غافل? آیا سیاهی را به سادگی به انجام این کار با اصل و نسب که با آن جعبه یک فرد کنه در سرشماری یا چگونه است که فرد دیده است توسط پلیس و درک توسط دولت ؟ اولویت من در هر صورت فقط می گویند "خوش آمدید."

تابشی عنوان مثال آمریکا از همیشه جمع آوری به طور غریزی گسترده مفهوم سیاهی می آید از رادیکال فمینیستی سنت است. یکی از معروف ترین اسناد Combahee رودخانه بیانیه جمعی است فرانک در مورد ضعیف موقعیت زنان در جامعه و در مورد چگونگی ضعیف آنها درمان شده اند توسط دیگران—از جمله سیاه و سفید مردان—که باید متحدان خود را. "ما متوجه است که تنها افرادی که به اندازه کافی در مورد ما به کار به طور مداوم برای ما آزادی ما" در این بیانیه می گوید. هنوز جمعی ثابت قدم بود در تعهد خود را به همبستگی و اظهار داشت که "موقعیت" از لزبین سیاه و سفید—مظلوم با زور از کلاس نژاد و جنسیت و گرایش جنسی—کمک خواهد کرد که مبارزه علیه سرمایه داری و نژاد پرستی و مردسالاری و همجنسگرا ستیزی و کمک خواهد کرد را در مورد آزادی کل جهان است. "ما ممکن است با استفاده از موقعیت ما در پایین" در این بیانیه می گوید: "برای روشن جهش به انقلابی عمل است. اگر زنان آزاد بودند این امر به این معنی نیست که هر کس دیگری را به رایگان از ما آزادی را ضروری نابودی تمام سیستم ها از ظلم و ستم." که در پایان روز, من می خواهم برای دیدن. آن را به من اعتقاد است که ما زندگی می کند اما بی ارزش جنبه های بسیاری داشته باشد و این که ما همه تنگاتنگی که یکی به اندازه کافی خونین حرکت ممکن است حرکت شبیه چمچه زنی همه ما است. ♦


مسابقه پلیس و زندگی ماده تظاهرات

  • مرگ جورج فلوید در زمینه.
  • مدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون بررسی سرخوردگی و ناامیدی در پشت تظاهرات.
  • که دیوید Remnick می پرسد که درست همزن پشت نژادی ناآرامی ؟
  • یک جامعه شناس به بررسی اصطلاح ستون های سفیدی که جلوگیری از سفید آمریکایی ها از مقابله با نژادپرستی است.
  • سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنیانگذار شرکت عقیق Tometi در آنچه در آن به معنی به پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و چه می آید بعدی.
  • تلاش برای تبدیل ایالات متحده نمی تواند محدود به چالش کشیدن خود را وحشیانه پلیس.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب