<em>اطلس روزانه</em>: شکستن نقطه

خبرنامه "مردم در نهایت آن را ببینید. مردم سفید پوست بیش از حد." جاشوا Rashaad McFadden هر هفته شب س

توسط NEWS-SINGLE در 22 خرداد 1399
جاشوا Rashaad McFadden

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

"مردم در نهایت آن را ببینید. مردم سفید بیش از حد" جورج فلوید برادر کوچکتر Philonise گفت خبرنگار Wesley Lowery. "برادر من در حال رفتن به تغییر جهان است."

Lowery, یک برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار است و ماجراهای جنبش برای زندگی برای بخشی بهتر از یک دهه است.

مینیاپولیس او می نویسد: مشخص یک نقطه شکستن رسیده پس از سال ها در یک "وحشتناک چرخه" از خشونت—سال زمانی که مردان و زنان سیاه ادامه به کشته بود با کمی به هیچ امتیازات از پلیس آمریکا.

در اینجا فقط چهار takeaways از خود را گسترده قطعه (من شما را تشویق به خواندن آن را در کامل):

فعالان صرف سال تلاش برای اصلاحات.

"هر چند گاهی رو به تاکتیکی سوالات فعالان که هسته اصلی جنبش تمایل به ایجاد و برای اولین بار در تاریخ ملت ما یک واقعیت است که در آن مردم سیاه نیستند به طور معمول سرقت از معیشت خود و زندگی توسط افراد مسلح به ماموران دولت."

بسیاری بر این باورند این زمان متفاوت است.

"سال به جنبش بالقوه برای پیشرفت واقعی در نهایت ممکن است در دست, در بخشی به دلیل همان چرخه دارد خشونت است که خشم سیاه فعالان در نهایت به دلیل بی امان جریان از شواهد تصویری وادار بسیاری از آمریکایی ها را از خواب بیدار."

کسانی که تقاضاهای مصرانه برای باراک اوباما در این لحظه دچار سوء تفاهم جنبش ریشه.

"نشان می دهد که اوباما می تواند سکوت خشمگین فریاد میزند از خیابان که اساسا دچار سوء تفاهم ریشه های اعتراضات اخیر سال: آنها در بخشی از پاسخ مستقیم به این درک در میان جوانان سیاه فعالان که دولت او تا به حال موفق به نشانی مداوم نابرابری نژادی کافی ضرورت است."

تماس جدید "مارتین لوتر کینگ جونیور" نیز ممکن است غلط.

"از جمله پیشنهادات نیاز به اعتماد به نفس مطلق که بودند شاه زنده او ادامه خواهد داد برای حمایت دقیقا همان تاکتیک در پاسخ به امروز بی عدالتی به عنوان او در پاسخ به کسانی که از 1950s و '60s—یک نتیجه گیری است که فرض ناشناختنی همه چیز در مورد آنچه که یک مرد که مرده بوده است از سال 1968 خواهد امروز بر این باورند. برای همه ما می دانیم که شاه ممکن است در حال حاضر تبدیل شده اند بنابراین بانک مرکزی این کشور ماندگار عدم رسیدگی به بی عدالتی او این کار زندگی خود را به معرض که او بیش از حد خواهد بود برداشتن یک سنگ است."

جزئیات کامل قطعه.

جولیان مونتاگ

یک سوال پاسخ داد: هنگامی که آن را قابل قبول به آواز خواندن با هم در خانه از عبادت ؟

"مانند بسیاری از چیزهای کارشناسان نمی تواند در ارائه ساده دائمی بله یا خیر انجام دهد آن را دقیقا مثل شما همیشه استفاده می شود به موضوع همه گیر آواز" جیمز Hamblin می نویسد: در آخرین نسخه از خود را در ستون "Paging دکتر Hamblin":

"ممکن است برخی از امید در وسط زمین که در آن خطر صفر نیست آن را به عنوان خواهد بود اگر هر کس سنگ بیش از زوم در جداسازی اتاق, اما هنوز هم پایین تر از سنتی کرال حالات. برخی از گروه های توسعه یافته کرال هک از راه دور اجرای برنامه و یا پیشنهاد تقویت روحانیت با میکروفن به طوری که آنها لازم نیست که به پروژه بیش از لازم است."

یک گزینه ارزان تر? "خدمات و تمرینات به طور کامل خارج از منزل است."

هر چهارشنبه, جیم طول می کشد پرسش های خوانندگان در مورد مرتبط با سلامت کنجکاوی و نگرانی و وسواس. باید یکی ؟ ایمیل او را در paging.dr.hamblin@theatlantic.com.

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس. ما به دنبال صحبت با افرادی که مریض شدم با COVID-19 و نمی خود بگویید در مورد آن. برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را لطفا برای ما بنویسید.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را
  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 30 فیلم که بر خلاف هر چیزی که شما قبل از دیده می شود

  • 20 کتاب برای خواندن در قرنطینه این تابستان

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما به دنبال چیزی برای تماشا:

امشب سعی کنید Ramyنشان می دهد که خالق به بررسی "هر دو خاص تجربیات خود را در مصر خانواده آمریکایی در نیوجرسی و سوال جهانی از تمایل—از کجا می آید و آنچه در آن می تواند هزینه" ما منتقد می نویسد. فصل 2 در حال حاضر در دسترس در Hulu.


این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از هیلی ویس و ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط Shan وانگ.

کسی جلو شما این خبرنامه? ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن