<em>اطلس روزانه</em>: همه گیر جمعیت ارامش

خبرنامه ما تقطیر پایین این هفته برجسته سه تحولات ارزش نگه داشتن یک چشم بر روی آن را به عنوان تساوی ،

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

شاتر / اطلس

1. همه گیر و عواقب آن می تواند سرکوب ایالات متحده رشد جمعیت.

در این کشور نرخ تولد برای مثال احتمال کاهش است. "بین تولد و مرگ و میر ما در حال صحبت کردن در مورد بیش از نیم میلیون نفر از مردم از دست رفته از جمعیت ایالات متحده در سال آینده" یک اقتصاددان به خبرنگار ما گفت جو Pinsker.

2. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه استقرار نیروهای فدرال علیه معترضان در پورتلند اورگان احساس کشیده از پوتین راهکار.

"خوش آمدید به دنیای نمایشی استبداد," آن Applebaum می نویسد: "یک شکل از سیاست رسیده است که ارتفاعات جدید از پیچیدگی در روسیه در دهه گذشته و در حال حاضر وارد شده در ایالات متحده است."

3. قتل مشکوک یک بار یک "مینی مشهور" قاچاق در زن ستیزی.

روی دن Hollander مرد مظنون به تیراندازی و پسر یک قاضی فدرال, "درمان جنسیتی به عنوان یک تماشاگر, ورزش," مگان Garber اشاره می کند. "و رسانه ها برای مدت زمان طولانی خود را به او داد آرنا."

جک Davison

یک سوال پاسخ داد: آیا صابون کشتن میکروب ها?

در واقع هیچ.

جیمز Hamblin ما ساکن دکتر-روزنامه نگار که دارای یک کتاب جدید در آنچه در آن واقعا به معنی پاک توضیح می دهد:

به عمل از بین بردن میکروب ها از دست شما می آید از ترکیبی از شستشو با آب و صابون است. شما می دانید که چگونه مردم خواست برای شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه یا به آواز خواندن "تولدت مبارک" [دو]? ... شما نمی خواهد که به انجام است که اگر صابون کشتن ویروس مانند یک ضد عفونی کننده دست است که کشتن میکروب ها. عمل شستن دست است که واقعا در مورد شستشو—که نیروی مکانیکی از بین بردن هر آنچه در دست شما است.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما هیجان زده برای فصل بیس بال در نهایت شروع:

ورزشگاه بدون طرفداران یک توپ بازی کاملا متفاوت. "زندگی می کنند جمعیت نیست فقط یک محصول ورزشی تعالی" دنی Chau مه نوشت; "آنها همچنین یک زمینه است که کمک می کند تا به شکل آن است."

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما در حال فکر کردن در مورد دیگر بلایای طبیعی:

برای بازماندگان از کالیفرنیا آتش سوزی و اولین پاسخ دهندگان که مبارزه با آنها تروما از دست داده و خانه ها و جوامع می تواند عظیم تلفات در سلامت روان. در این سال این خطرات تنها مرکب.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما از دست رفته کار خود را همسر یک کمی اضافی:

در شرکت های رفتن به طور دائم از راه دور انجام کار دوستی می تواند تبدیل به یک چیزی از گذشته.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهید راهنمایی های عملی:

  • ما دولت توسط دولت coronavirus ردیاب

  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 8 فیلم به تماشای در حال حاضر با توجه به برنده جایزه اسکار کارگردان بری Jenkins

  • 25 نیم ساعت را نشان می دهد به تماشای در حال حاضر

  • 20 کتاب برای خواندن در قرنطینه این تابستان


با تشکر برای خواندن. این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از هیلی ویس و ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط Shan وانگ.

کسی جلو شما این خبرنامه? ثبت نام در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب