<em>اطلس روزانه</em>: 'ایالات متحده است که به سادگی آماده برای فیلم به بازگشت'

خبرنامه آن را تنها چهار شنبه, اما آن را در حال حاضر شده است یک newsy هفته برای تلفن های موبایل. هر ه

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

این شعار اولین نقل مکان کرد و در خارج از کشور اصلی تئاتر ساخته شده یک امتیاز و امی نامزد فرود آمد. ما توضیح آنچه در آن همه به معنی

برایان آنسلم / REDUX

کریستوفر نولان را بسیار پیش بینی شعار را اولین در سالن های سینما در ماه اوت—نه فقط در امریکا است.

این استودیو تصمیم به انتشار این فیلم در خارج از کشور اولین بار است که یک پذیرش دیوید سیمز می نویسد: "ایالات متحده است که به سادگی آماده برای فیلم به بازگشت به کشور خود را از دست داده و موقعیت به عنوان مهم ترین فیلم بازار در جهان است."

در ضمن امریکا بزرگترین تئاتر اپراتور اعلام کرد این می تواند کوتاه شدن تئاتر پنجره آزاد کردن فیلم منتشر خواهد شد آنلاین سرعت بیشتر.

هالیوود است که در مواجهه با یک بحران وجودی دیوید نوشت: در ماه مارس: "آینده منتشر شده در فیلم و از دست رفته نیست اما تئاتر و استودیو باید آماده برای تیره و تار پس از همه گیر واقعیت است."

مطالعه بیشتر: به عنوان تابستان برنامه انتشار languishes کم بودجه فیلم های ترسناک در حال تسلط ایالات متحده در دفتر جعبه.

HBO

2020 نامزد امی

در روشن تر, سرگرمی, اخبار, 2020 نامزد امی هستند.

Netflix تعلق سابقه و رکورد تعداد گره unseating سال گذشته top dog, HBO. در زیر سه ترین نامزد را نشان می دهد—و آنچه ما کارکنان سوفی نویسنده Gilbert, وقایع از تلویزیون بالا و پایین آنها را به فکر.

WATCHMEN (26 نامزد)

Damon Lindelof جدید سری یک-پیش بینی "ریمیکس" فرقه 1980s گرافیک-رمان سری متعالی است و پوچ. این یک سمفونی است که در آن بلندترین توجه داشته باشید در هر بار با افتخار از کلید.

شگفت انگیزی خانم MAISEL (20 نامزد)

لذت فرار از واقعیات هنوز هم جای خود را دارد اما معمولا می آید در یک قاب تنگ تر. بیشتر از همیشه در فصل 3 خانم Maisel میکشد و یا ارائه می دهد شوخی که به عنوان ناراحت کننده و طولانی مدت به عنوان یک تمیز کردن دندان.

جانشینی (18 نامزد)

در فصل 1 Roys ساخته شده برای خوشمزه نفرت-سازمان دیده بان. در فصل 2 طول می کشد که نشان می دهد به یک سطح بینش و تئاتری که رقبای هر چیز دیگری در تلویزیون در این سال چیزی تغییر کرده است در این بین شخصیت پویا و مخاطبان است.

کنجکاو در مورد آنچه که یک جایزه نشان می دهد به نظر می رسد در طول یک بیماری همه گیر? شرط میخ خود پخش در ماه گذشته شرلی Li گزارش.

اقیانوس اطلس

یک سوال پاسخ داد: آیا مدارس فقط برگزاری کلاس بیرون ؟

ما سلامت کارکنان نویسنده اولگا خزان بررسی امکان برای او آخرین داستان. او گزارش می دهد:

این ایده ای است که به دست آوردن با بخار در میان برخی از طرفداران در فضای آموزش و پرورش. اما وجود دارد مقدار زیادی از موانع است. آب و یا بیش از حد گرم یا خیلی سرد در بخش هایی از کشور, بچه ها را مجبور به گرفتن به هوای کلاس درس به نوعی و برخی از مدارس را برای دریافت معافیت از محلی مقرر برای تدریس تقریبا. هنوز هم برخی از طرفداران و معلمان فکر می کنم بهتر است از جایگزین—همه-بعد زوم و یا داخل سالن یادگیری است. در واقع بزرگترین مانع در همه ممکن است ما تمایل به آن را امتحان کنید.

خواندن قطعه خود را.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما از دست رفته دادستان کل لایحه Barr شهادت امروز:

ما سیاست نویسنده راسل برمن توضیح می دهد که چرا آمریکا تا به حال چنین زمان سختی کباب Barr. آنها "خود را صالح با حجم خالص نارضایتی خود" او استدلال می کند.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما صرف تمام آخر هفته جریان فرهنگ عامه:

کارکنان ما نویسنده اسپنسر Kornhaber که تحت پوشش تیلور سویفت برای سال, تماس, تعجب خود را با انتشار "بی پروا و تقریبا بیش از حد غنی جشن یک آلبوم است."

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما به دنبال برای یک شب طولانی به عنوان خوانده شده:

برای خانواده های برخی از خشونت-جنایت قربانیان عدالت ترمیمی می تواند به ارائه یک مسیر به شفا. برای دیگران آن را می تواند صدمه دیده بیش از هر چیز. الی Hager بررسی محدودیت های مدرن عدالت با توجه به دو مورد که نمی توانست بازی متفاوت تر برای خانواده های درگیر.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهید راهنمایی های عملی:

  • ما دولت توسط دولت coronavirus ردیاب

  • من باید پرواز ؟

  • آیا ویتامین D کمک به مبارزه با COVID-19?

  • 25 دستکمگرفتهشده فیلم است که خود را نجات دهد تابستان

  • بهترین چیزهایی که ما newsroom به تماشای این فصل (تا کنون)

  • 11 کتاب ما در حال خواندن


این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و هیلی ویس و ویرایش شده توسط Shan وانگ. کسی جلو شما این خبرنامه? ثبت نام در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de