<em>اطلس روزانه</em>: trump's بدبختی هفته

خبرنامه ما نویسندگان روکش سخت سری از تحولات 45 جمهور. هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق

توسط NEWS-SINGLE در 3 تیر 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

پاتریک SEMANSKY / AP

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک هفته دشوار. به عنوان همکار من David A. گراهام قرار داده و آن را: "از مبارزات انتخاباتی خود به coronavirus از اقتصاد به دادگاه از نظر سنجی به سیاست تهمت تصادفا در هر جبهه."

به بالا از آن همه خاموش در شنبه شب رئیس جمهور بسیار به کرات تجمع در Tulsa, Oklahoma—با بیش از یک میلیون بلیط درخواست مبارزات انتخاباتی خود bragged از قبل به پایان رسید تا در حدود دو سوم ظرفیت در بهترین حالت. هزاران صندلی خالی باقی مانده است.

"آمدن به خانه از تولسا به شدت تصویر-آگاهانه رئیس جمهور دیگر نگاه مانند یک برنده" دیوید می نویسد. "مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک کمال بازاریاب همواره شناخته شده است, ظاهر مهم—و در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مانند یک بازنده است."

در زیر ما نویسندگان را حس سه اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن شکست (و جدال مداوم).

علائم وجود دارد که تهمت بود خشمگین در تولسا.

اندرو فرگوسن کارکنان ما نویسنده تماشای وقایع آشکار در کابل:

گرفته شده در این مرحله در تولسا او قلم معمول بداهتا jests و سوتی مردی که بالاترین آرمان است به مرکز توجه یک عاشقانه جمعیت. به جای او فرو مستقیم به خود اسکریپت اظهارات آنها به عنوان unspooled از اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته.

دیوان عالی کشور در ادامه به حکومت در برابر دولت.

"مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه می دارد از دست دادن نه به خاطر چیزی مبهم اما به دلیل چیزی اساسی: او سوء استفاده از قوه مجریه" دو حقوقی کارشناسان استدلال می کنند.

تیم مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به جلوگیری جان بولتون کتاب.

سابق مشاور امنیت ملی این خاطرات می آید فردا با وجود اتهامات از مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه که در آن نشت اطلاعات طبقه بندی شده.

گریم چوب کارکنان ما نویسنده خواندن هر کلمه. "نزدیک ناظران واشنگتن و جغرافیای سیاسی را پیدا خواهد کرد بسیار در آن به مزه," او می نویسد: اما به طور کلی خواندن عمومی خواهد بود نا امید "به دلیل آن است کمی از شهوت پرست غیبت" که تعریف حساب های دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

ناگهانی اخراج جفری برمن در روز جمعه در حال انجام است ،

Quinta Jurecic و بنیامین Wittes تجزیه سه قابل قبول و نگران کننده—دلایل دادستان کل ویلیام بار تلاش کرده اند که به زور برمن ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک.

گتی / اطلس

یک سوال و جواب: می توانید نقره کلوئیدی استفاده می شود برای درمان COVID-19?

"این بیماری همه گیر را برانگیخته علاقه مشکوک درمان مانند نقره کلوئیدی—و برخی در حال تلاش برای سرمایه گذاری بر روی آن" اولگا خزان گزارش:

هر چند موضعی نقره ای استفاده می شود در مراقبت از زخم تقریبا تمام جریان اصلی دانشمندان می گویند نقره کلوئیدی را انجام نمی دهند و بیشتر از هر چیز—به جز در موارد شدید به نوبه خود یک فرد با پوست آبی رنگ است. اکثر پزشکان می گویند این افراد تجارب مثبت به احتمال زیاد نتیجه یک اثر دارونما یا بیماری حل و فصل خود را در آن. با توجه به مرکز ملی طب مکمل و یکپارچه سلامت نقره ای است شناخته شده تابع یا منافع در بدن هنگامی که گرفته شده است."

با این وجود مردم را از ایمان عمیق در کلوئیدی نقره ای صحبت می کند به چه عدم اطمینان از COVID-19 تا سوخت یک میل برای درمان های جایگزین.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 30 فیلم که بر خلاف هر چیزی که شما قبل از دیده می شود

  • 8 فیلم به تماشای در حال حاضر با توجه به برنده جایزه اسکار کارگردان بری Jenkins

  • 25 نیم ساعت را نشان می دهد به تماشای در حال حاضر

  • 20 کتاب برای خواندن در قرنطینه این تابستان

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما به دنبال برای یک شب طولانی به عنوان خوانده شده:

سی سال پیش در جهان کشف رومانی "کودک gulags" که در آن ده ها هزار نفر از رها کودکان مطرح شد. تجربه خود را افزایش می دهد سوال: می توانید یک دوستش کودک آموخت که به عشق ؟

بیانکا BAGNARELLI

عزیز درمانگر

هر دوشنبه لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. در این هفته او توصیه یک دختر نگران مادر:

من اعتقاد ندارم که یک روز رفته پس از من به خانه آمد بیش از دو ماه پیش که مامان من نیست گریه. ... چگونه می توانم بهترین نشان می دهد که او در رسیدن به یک درمانگر و یا وسایل دیگر حمایت بدون دادن این تصور که من اهمیتی نمی دهند و نمی خواهید برای ادامه کمک به?

ادامه مطلب و لری پاسخ. یک سوال ؟ ایمیل خود را در dear.therapist@theatlantic.com.


ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب