اطلس سیاست روز: چگونه از آن همه رفت برای بایدن

آن را پنج شنبه, مه 6. رئیس جمهور در زمان پیروزی در دامان کاخ سفید امروز پس از تبرئه در هر دو مقاله از استیضاح.

در بقیه امروز خبرنامه: پس از ذبح در جو بایدن چهارم-پایان محل در آیووا. به علاوه: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین قصد دارد به تسلیحاتی دروغ در سال 2020 است.

*

“امروز در سیاست “

(کارولین ون هوتن / واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

چگونه جو بایدن منفجر انجمن

او تا به حال آن را به آینده.

که من همکار ادوارد-اسحاق Dovere را غذای آماده در بایدن کمپین آشکار انفجار در آیووا.

معاون سابق رئیس جمهور در دور چهارم پشت سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن اذعان به عملکرد ضعیف او در طول مبارزات انتخاباتی توقف در نیوهمپشایر: یک “فروشي” او اعتراف کرد.

اما چگونه او را از دست ندهید بسیاری از نشانه های روشنی از یک ضعیف مبارزات انتخاباتی ؟ اسحاق می نویسد:

بایدن و دستیاران خود را به مدت طولانی اصرار داشت که آنها کاملا خوب با چند نفر به دیدن او. آنها نمی شد. آنها سعی در پر کردن اتاق. آن کار نمی کند. آنها آموخته به قبول است که جمعیت هرگز نمی خواهد آمد و سعی کردم به ساخت یک کمپین در سراسر هرگز آنها را.

آنها شکست خورده است.

حال سؤال این نیست که آیا بایدن می تواند یک گشت در نیوهمپشایر. این که آیا او به اندازه کافی کمپین نقد چپ به پرداخت هزینه برای سفر خود را به 14 متحده رای گیری روز سه شنبه در مارس. یک بایدن سقوط و ساندرز افزایش می تواند باز کردن یک مسیر به یک رقابت کنوانسیون (در اینجا چگونه است که اتفاق می افتد).

—مسیحی باز

*

“عکس فوری “

(علامت Peckmezian)

در پاشنه خود را آیووا مشکلات در یک سخنرانی تلویزیونی تاون هال شب گذشته بایدن باز کرد تا در مورد خود و مبارزه با لکنت زبان—یک حرکت خیره کننده برای یک سیاستمدار که تا کنون به حال پیچیده تر cagey نظر خود را نسبت به لکنت.

جان Hendrickson یکی از ویراستاران ارشد برای سیاست نوشت: در مورد این بخش کلیدی بایدن زندگی و چگونه این عوامل (یا ندارد) به ریاست جمهوری خود را اجرا کنید. در حال حاضر زمان مناسبی برای دوباره که مشخصات.

*

“ایده ها و استدلال “

(اوان VUCCI / AP)

1. “مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس لینکلن معروف فرمول به جای امیدوار کننده کینه توزی نسبت به همه و خیریه برای هیچ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شرق اتاق سخنرانی امروز آخرین یادآوری این رئیس جمهور را توانایی برنده شدن در زمانی که شانس در برابر او و خیره نگاه کردن به جای حرکت در, David A. گراهام می نویسد.

2. “او قیری جو بایدن … با نوعی سوء ظن مبهم از تخلف است که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نمی تواند به راحتی لرزش.”

کسی که به نظر می رسد به دست گرفته اند و بزرگترین ضربه از گذشته چند ماه از استیضاح به نظر می رسد جو بایدن نه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پیتر, Beinart استدلال می کند.

3. “امروز جدید ضد مهاجرت theme کشور گسترده است: ساخت یک دیوار به حفظ کردن کالیفرنیا.”

نشانه هایی از “کالیفرنیا مهاجرت” به نظر می رسد در همه جا با دولت شاهد از دست دادن خالص از 40,000 ساکنان به علت مهاجرت فقط در سال گذشته است. اما کالیفرنیا است بی سابقه است. درک تامپسون طول می کشد نگاه نزدیک در اعداد است.


*

“شب بخوانید “

(تصویر: MISHKO; هانا الندی / گتی ایماژ)

میلیارد دلار کمپین دروغ به تجدید انتخاب رئیس جمهور

در سال 2016 تهمت کمپین rag-tag اجتماعی-عملیات رسانه ای کمک کرد تا قدرت نامزد برای پیروزی. این زمان در اطراف, کمپین عملیات به نظر می رسد زیادی متفاوت—و این می تواند تاثیر عظیم در مسابقه رفتن به جلو. مک کی Coppins می نویسد:

هر مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری می بیند سهم خود را از چرخش و گمراهی اما این مسابقه سال وعده داده می شود متفاوت است. در گفتگو با استراتژیست های سیاسی و دیگر کارشناسان dystopian تصویر از انتخابات عمومی به نمایش در می آید—یک شکل هماهنگ ربات حملات Potemkin محلی-اخبار سایت های میکرو هدفمند fearmongering و ناشناس انبوه پیام کوتاه. هر دو طرف باید این ابزار را در اختیار خود. اما در دست یک رئیس جمهور که نهفته است به طور مداوم که ترافیک در تئوری های توطئه که به آسانی دستکاری اهرم دولت برای خود به دست آوردن توانایی های بالقوه خود را به انتقام ویران کردن بسیار زیاد است.

دفعات بازدید: بقیه.


*

امروز خبرنامه نوشته شده توسط Christian باز یک سیاست همکار و Saahil دسای یک ویرایشگر در سیاست میز. آن را ویرایش شد توسط Shan وانگ که نظارت خبرنامه.

شما می توانید پاسخ به طور مستقیم به این خبرنامه با سوال یا نظر و یا ارسال یک یادداشت به politicsdaily@theatlantic.com.

حمایت شما باعث می شود ما روزنامه نگاری ممکن است. مشترک شدن در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر