آن را پنج شنبه, ژانویه 27. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال کار بر روی گسترش ممنوعیت سفر در حال حاضر eyeing مهاجران آفریقایی. و امروز دیوان عالی کشور صادر شده منظور اجازه دادن به دولت برای اعمال محدودیت در مهاجران آن را در نظر بیشتر احتمال دارد به در تکیه فدرال کمک.

غلیان احساسات به دنبال کوبه برایانت مرگ: در اینجا ما تحریریه Jemele هیل انعکاس و ما معاون سردبیر راس اندرسن است.

در بقیه امروز خبرنامه: “جان بولتون به دنبال تغییر رژیم است.” به علاوه: C-SPAN فوق العاده محبوب در حال حاضر—و این چیز خوبی نیست.

*

“امروز در سیاست “

(فیلیپ MONTGOMERY)

جان بولتون نوشت که او در اتاق که در آن اتفاق افتاده است.

برای تمام درام-رایگان و قابل پیش بینی از استیضاح یک wildcard هنوز آویزان است بر مجموعه مقالات.

دموکرات ها تا کنون شده است قادر به متقاعد کردن همکاران جمهوری خواه به تماس های سابق مشاور امنیت ملی به عنوان یک شاهد در سنا محاکمه اما این حساب می تواند به تغییر در حال حاضر برای برخی از کاربران.

روز یکشنبه گزارش های خبری ظاهر—بر اساس به بیرون درز متن بولتون آینده کتاب اتاق که در آن اتفاق افتاده است—که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که گفته بولتون آشکار او می خواست اوکراین برای بررسی Bidens در ازای آزاد کردن کمک های نظامی.

چرا بولتون ماند mum تا کنون ؟ همکار من گریم چوب است که بسیار قوی رسیدگی در بولتون جاه طلبی و انگیزه های یک نظریه:

سکوت تا به حال خریداری کرده است بولتون به litigator زمان چیزی بسیار با ارزش است. او در حال حاضر گوش دادن به دیگران در حال حاضر “در اتاق”—از جمله خود نمایندگان مانند فیونا هیل—را ثبت نسخه خود را از حوادث. او شنیده است جمهوری خواهان از جمله تهمت وضع از این استیضاح دفاع—نه تنها یک نسخه از وقایع بلکه یک تئوری بی گناهی. با صحبت کردن گذشته او در حال حاضر می تواند شهادت را دقیقا محاسبه شده برای صدمه زدن به کسانی که او بیشتر می خواهد شرمسار.

دفعات بازدید: بقیه.

گریم نیز برفلد, Bolton زمانی که سبیل پرپشت فتنه بود و هنوز هم در خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن در کابینه.

بولتون است تهمت سوم مشاور امنیت ملی. انتصاب او به تعویق افتاد به دو دلیل هر دو تشریحی. برای اولین بار بود که این موضوع از سبیل خود را یک پژمرده سوپ-صافی ساخته شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا تصویب بولتون بیش از آنجا که او فکر نمی کنم با توجه به استیو Bannon مایکل ولف آتش و خشم است که “او به نظر می رسد بخشی.” (تهمت به جای انتخاب مایکل فلین که تنها چند هفته به طول انجامید و سپس H. R. مک مستر یک پاک تراشیده سه ستاره طور کلی که در خدمت از فوریه 2017 تا بولتون در زمان بیش از آوریل گذشته.)

دوم مانع شد و بیشتر قابل توجه و متوقف شده بود بولتون صعود در دولت های قبلی نیز هست. “او فوق العاده هوشمند و توانا” یک بولتون آشنایی به من گفت. “او می تواند افزایش یافته است سریع تر اگر او فقط به کمتر از یک دیک.”

جزئیات کامل قطعه.

در حال حاضر آسیب پذیر اوباما تحت فشار بیشتر از همیشه به حکم بولتون. (میت رامنی روز دوشنبه گفت که آن را “به طور فزاینده ای به احتمال زیاد” سنا این کار را انجام دهید.) David Frum ساخته شده مورد در سپتامبر گذشته برای چرا بولتون باید به صحبت کردن:

بولتون شده است یک سرباز وفادار به رئيس جمهور خود را از طریق تمام این مشکلات است. نزد او باز بی احترامی و پس از آن ،

خواندن کامل در استدلال به عنوان مربوطه مثل همیشه امروز است.

—Saahil دسای

*

“عکس فوری “

(ریک Wilking / فردا نیوز)

2020 نامزد حزب دموکرات اندرو یانگ و همسرش ساناز خارج از شهر سالن جلسه در شهرستان Sioux, آیووا, امروز فقط یک هفته از اولین رای از ریاست جمهوری این اولیه.

*

“ایده ها و استدلال “

(CQ-رول تماس / گتی / اطلس)

1. “ارسال نظامی ما برای مبارزه باید سخت ترین تصمیم گیری های ما به عنوان یک کشور است.”

جنگ بین ایالات متحده و ایران در اوایل این ماه آخرین شواهد که سیاست خارجی باید به شکل statecraft نه هوی و هوس 2020 نامزد حزب دموکرات و سناتور الیزابت وارن می نویسد: در این بیانیه از سیاست خارجی دید.

2. “این یک جهنم از یک قمار و برای چه ؟ برای انتخاب به ریاست جمهوری یک فرد با سابقه ثابت از انجام کمی برای او باعث حمایت با وجود تقریبا 32 سال در مجلس نمایندگان و سنا?”

به عنوان برنی ساندرز موج در آیووا جلوتر از هفته آینده قفقاز, David Frum سوال در آنچه که او می بیند به عنوان سناتور استراتژی محوری نوع از رای دهندگان “حداقل متعهد به روند سیاسی” در حالی که بیگانه “آمریکایی ها بیشتر به آن متعهد است.”

3. “C-SPAN تا داغ است در حال حاضر. و این نشانه ای از چیزی رفته عمیقا اشتباه است.”

در میان اددر تحولات از مغلوب ساختن پیشی جستن دوران C-SPAN افزایش به وبگاه مشاهده است که یکی دیگر از نشانه ای از بدتر شدن وضعیت سیاسی آمریکا گفتمان کتی Gilsinan می نویسد: شهروندان با عملکرد دولت نمی خواهد که به اشک خود را به دور از تماشای ساعت از کنگره شهادت هر هفته.

4. “جهان بزرگترین مشورتی بدن ؟ واقعا؟”

در اولین هفته از استیضاح محاکمه قاضی جان رابرتز—که ریاست—تلاش برای قرار دادن یک توقف به squabbling بین جری Nadler و پت Cipollone با جدی توبیخ و خواستار توجه به جاذبه موسسه سنا.

بنیامین Wittes و Quinta Jurecic یافت که لحظه ای خنده دار. آنها را بنویسید:

آنها دقیقا به این مردم فکر می کنم آنها در حال شوخی می کنید ؟ آنچه ممکن است متریک می تواند آمریکا تملق خود را که از آن باقی مانده جهان بزرگترین مشورتی بدن ؟ قطعا نه با کیفیت از شور و مشورت است که طول می کشد وجود دارد. هر کلاس مدرسه کلاس است که به عنوان یک گروه در دایره زمان برای تصمیم گیری آنچه که دانش آموزان می خواهند برای یک میان وعده چه بیشتر اصل شور و مشورت نسبت به مجلس سنا.

دفعات بازدید: بقیه خود را آتشین استدلال.


*

“شب بخوانید “

(ید و شم ARCHIVES / فردا نیوز)

روز یادبود هولوکاست

در سالگرد 75 از آزادسازی آشویتس در زمانی که ضد سامی حوادث در حال افزایش در سطح جهانی مورخ والتر رایش مدیر سابق ایالات متحده در موزه یادبود هولوکاست می نویسد:

اخیر فوران ستیزی در امریکا باید بیدار ما را به تعصب که به مدت طولانی اقامت در راه آرام و در اشکال مختلف در این کشور است. و بخشی از آن که در حال حاضر پنهان خود را به عنوان ضد صهیونیسم—نفرت از دولت یهودی که تاسیس شد در پی از هولوکاست به عنوان یک پناهگاه برای مسلمانان—حتی به نظر می رسید به برخی از فضیلت یک روحیۀ آنها باور دارند که آنها را در بشریت اخلاقی پیشتاز است.

و یهودی ستیزی بازگشته است چون عموم دانش در مورد هولوکاست—که دقیقا چه چیزی در آن بود که دقیقا به قتل رسید در آن چگونه بسیاری کشته شدند و چه یهودی ستیزی باعث آن کاهش یافته است.

دفعات بازدید: بقیه.


*

امروز خبرنامه نوشته شده توسط Saahil دسای سردبیر در سیاست میز و مسیحی باز یک سیاست همکار.

شما می توانید پاسخ به طور مستقیم به این خبرنامه با سوال یا نظر و یا ارسال یک یادداشت به politicsdaily@theatlantic.com.

حمایت شما باعث می شود ما روزنامه نگاری ممکن است. مشترک شدن در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر