در مورد جو بایدن به انتخاب الیزابت وارن به عنوان همسر در حال اجرا

همانطور که با هر معاون رئیس جمهور انتخاب الیزابت وارن را شامل خطرات و تجارت آف. اما او را به تعدادی از مزایای

توسط NEWS-SINGLE در 28 فروردین 1399
Joe Biden and Elizabeth Warren shaking hands
همانطور که با هر معاون رئیس جمهور انتخاب الیزابت وارن را شامل خطرات و تجارت آف. اما او را به تعدادی از مزایای به بایدن بلیط.عکس Win McNamee / گتی

سناتور الیزابت وارن حمایت جو بایدن از رئیس جمهور که صبح روز چهارشنبه تا به حال کمی از Sturm und Drang از تایید دو روز قبل از برنی ساندرز. آن را نیز فاقد هیاهو که به همراه باراک اوباما در, طولانی تهنیت به بایدن روز سه شنبه. اما در برخی از راه های اصلی تصویری است که وارن ارسال شده در توییتر شد موثر ترین از سه تاییدیه.

زمانی که ساندرز به نظر می رسد در یک زندگی جریان گفتگو با بایدن آن نگاه مانند عصر دیجیتال معادل یک میدان جنگ آتش بس: دو پیر رزمندگان موافقت متحد در برابر یک دشمن مشترک. اوباما در دوازده دقیقه ویدئو به نظر می رسید تقریبا به همان اندازه در مورد رئیس جمهور سابق reëntering سیاسی مرحله به عنوان آن را در مورد بایدن. در مقابل وارن پیام نسبتا مختصر—او تصویری به طول انجامید حدود دو و نیم دقیقه—و این تمرکز در درجه اول در بایدن به عنوان یک فرد.

پس از ذکر معاون سابق رئیس جمهور را طبقه متوسط و ریشه های خود را در زندگی حرفه ای طولانی به عنوان یک بنده وارن آورده شخصی تراژدی که او تحمل کرده است و گفت: "این تجربه تحریک و تشجیع کردن همدلی او گسترش به آمریکایی ها که در حال مبارزه بدون توجه به آنچه که داستان خود را. همدلی مهم است." سپس او در ادامه به مسئله دشوار از این موضوع برای تقریبا همه دموکرات: قریب به اتفاق نیاز به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در این لحظه از بحران, وارن گفت: ضروری است "که رئیس جمهور بعدی بازیابی آمریکایی در ایمان خوب و موثر دولت است. . . . ما نمی توانیم اجازه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به خطر انداختن زندگی و معیشت از هر آمریکایی. و همین دلیل است که من با افتخار به حمایت جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده است."

با توجه وارن سابقه سنگی با بایدن که قدمت آن به سال 2005 به ورشکستگی لایحه که از او حمایت و او به شدت مخالف او می توانست همه چیز وجود دارد. (که تقریبا چه ساندرز انجام داد.) و یا او می تواند به دنبال داشته است اوباما مثال و صحبت در مورد آینده حزب دموکرات است. او رفت تا به یاد بیاورید که چگونه پس از بمب گذاری در ماراتن بوستون در سال 2013 بایدن صحبت movingly در یک مراسم یادبود در آن شهر است. او همچنین در مورد او صحبت کرد تحلیف او به عنوان یک سناتور ایالات متحده در سال 2013 زمانی که او به شوخی اشاره به جهنم او داده بود و او را در مورد لایحه ورشکستگی اما همچنین به او گفت که او را به انجام یک کار بزرگ است. "از آنجا که این چیزی که در مورد جو: او می خواهد شما را در مبارزه با" او گفت:. "و هنگامی که شما در مبارزه با جو در کنار خود شما می دانید که شما یک شریک است که متعهد به گرفتن چیزی خوب انجام می شود برای این کشور است. جو بایدن است فارغ از خود بنده است. او متعهد به مبارزه برای و اجتماعی و نژادی و عدالت اقتصادی. . . . و در حال حاضر آن را تا به همه ما به جو بایدن رئیس جمهور بعدی ایالات متحده است."

چگونه به توضیح چنین گرم و fulsome تایید شده? با وجود تفاوت های سیاسی وارن و بایدن باید یک ارتباط شخصی مبتنی بر این واقعیت است که "آنها هر دو سیاستمداران و مبارزان" Felicia ونگ رئیس جمهور و C. E. O. از روزولت موسسه اقتصادی-سیاست فکر می کنم تانک که دارای روابط نزدیک به وارن گفت: من روز چهارشنبه بعد از ظهر. و در واقع بایدن در یک صدای جیر جیر نقطه وارن تایید شده گفت: "من افتخار می کنم به شدیدترین از مبارزان سناتور @ewarren در کنار من است." وانگ همچنین با اشاره به این واقعیت است که بایدن پس از بسته بندی تا نامزدی منتقل شده به سمت وارن در تعدادی از مسائل مربوط به سیاست از جمله ورشکستگی اصلاحات. "من فکر می کنم که فوق العاده بود برای او مهم است و او در نقل مکان کرد و در آن" وانگ گفت.

هر شرایطی بودند که منجر به وارن, حمایت های تصویری به خاطر من استدلال که تعدادی از مفسران ساخته شده اند به تازگی برای بایدن انتخاب او به عنوان همسر در حال اجرا. همانطور که با هر veep انتخاب رفتن با وارن را شامل خطرات و تجارت آف بارز ترین آن این است که او می آید از یک بخش از کشور که بایدن تقریبا مطمئن برای حمل به هر حال. اما وارن ملی شکل به جای یک منطقه ای یک. و به این ترتیب او می تواند تعدادی از مزیت های بزرگ برای بلیط.

اول که اد کیلگور یک استراتژیست دموکرات و نیویورک مجله و مقاله نویس تاکید کرده است که این امر کمک به متحد کردن دموکرات رفتن به سقوط. تا مطمئن شوید که صرف حضور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات است که در حال حاضر در خدمت به عنوان یک قدرتمند مرکز نیروی. اما این واقعیت باقی می ماند که حزب دموکرات امروز یک متمرد ائتلاف و بسیار مترقی آن بال که نقش کلیدی در بسیج حمایت در سطح محلی کمی شور و شوق برای بایدن. در مصاحبه با سیاسی در چهارشنبه نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز که پشتیبانی ساندرز طول اولیه نامیده می شود در بایدن برای انتخاب یک پیشرفته تر در حال اجرا همسر که "او می داند که ممکن است او فشار." چیدن وارن خواهد این موضوع و همچنین این پیام را به افکار عمومی آمریکا که در تلاش برای نجات کشور از برگ برنده دموکرات ها در حال حاضر برای غلبه بر داخلی خود رقابت. "بایدن-وارن خواهد بود اورژانس-رهبری بلیط برای بار خطر ناک," کیلگور اشاره کرد.

این امر همچنین بالا بردن یک سیاستمدار زن—بایدن گفت: در ماه گذشته که او در نظر دارد به انتخاب یک زن—که در طول دموکراتیک اولیه بحث شد به طور مداوم قابل توجه ترین مجری. از اوایل در روند وارن گسترده پلت فرم همراه با او آشکار فرمان از مسائل را فعال کنید او را تا حد زیادی به دیکته شرایط سیاست بحث است. اما او نیز نمایش داده می شود او سختی و killer instinct. چه کسی می تواند فراموش بحث در نوادا در فوریه 20, زمانی که او eviscerated مایک بلومبرگ? وارن "خواهد بود موثر 'حمله سگ' در صورت نیاز در پاییز" را علامت سبز کهنه نیویورک مترقی با اشاره به در ملت , مقاله که در آن او همچنین استدلال کرد که وارن به حال خلق و خو و تجربه "کمک بایدن پیروزی و حکومت."

قطعا وارن خواهد بود بیش از قادر به تحمل مایک پنس در یک معاونت ریاست جمهوری بحث است. اما بایدن همچنین می توانید به کمک به او را به عنوان او آدرس مطلب چالش فوری است که مسلط اخبار: سیاست پاسخ به کروناویروس بحران از جمله در مقیاس بزرگ شرکت های بزرگ کمک مالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است نورد از. در طول زمان او را به عنوان یک سیاستمدار وارن نشان داده است نادر توانایی و اشتیاق برای مقابله با شرکت های بزرگ بانک های بزرگ و قدرتمند دیگر منافع مالی. اگر بایدن به حال او را در کنار او خواهد فورا تبدیل شدن به "قدرت بازیکن فوق العاده مهم تصمیم گیری است که در حال رفتن به در واشنگتن در هفته های آینده و ماه" پل Glastris سردبیر واشنگتن ماهانهنوشت: چند هفته پیش. در آن زمان وارن به تازگی صادر شده و سخت در مجموعه ای از شرایط اعمال می شود به هر گونه کمک مالی—شرایط است که دیگر دموکرات ها به سرعت برداشت ، "با انتخاب وارن به عنوان معاونت بایدن می توانید با قرار دادن خود در مرکز آن اقدام و شروع به هل دادن مغلوب ساختن پیشی جستن در اطراف بزرگترین مسئله رو ملت" Glastris اشاره کرد. پس از آن پیشنهاد کمک مالی برای شرکت های هواپیمایی و دیگر بخش های کسب و کار که جزئیات آن باقی می ماند بسیار تیره را تنها تقویت نقطه خود را.

البته بایدن او به عنوان هدف خود انتخاب کرده است مقدار زیادی از با استعداد دیگر سیاستمداران زن را در نظر بگیرید. در میان کسانی بوده است که در حال سناتور کامالا هریس کالیفرنیا; سناتور ctq از مینه سوتا; سناتور تمی بالدوین, ویسکانسین; سناتور کاترین کورتز متن ترانه مست و از نوادا; فرماندار گرچن Whitmer از میشیگان; و سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز. اساسی استدلال می توان برای همه این افراد بود و هیچ کس حسادت بایدن وظیفه رسیدن به یک اراده است. اما در هر لیست از نامزدها, وارن نام باید قطعا بسیار نزدیک به بالا.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de